Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28801 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

tököm ki van ezzel a ruppotlan angol válogatottal ! röhejesen szarok(már több mint 40 éve) és most átrendezik 1jóidöre a hátvédsorunk kezdöjét ! :oops: remélem nem ben haim fog játszani holnap mert alex 1 klasszissal mindeképp jobb az izraelinél ! mikel letöltötte a büntijét mert nagyon kéne középre sidwel helyett !

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#28802 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Chelseafan írta:Terry megint kiesett kb. 2-3 hétre... :( Kalou is sérült. Ez már valami átok...

http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 85,00.html

Ez hihetetlen én is az imént olvastam, majdnem lefordultam a székről.
Terry sérült Cole sérült; Carva meg a szamárfejű Benhaim fog játszani.
Alex azt nyilatkozta, hogy Grant kivételezik Tallal. Tudta hogy Rickyt meg Terryt piszok nehéz lesz kiszorítani, de nem érti miért Tal van előtte a rangsorban?? Küzdeni fog de ha ez idővel nemfog megváltozni elhagy minket... micsoda meglepetlés

Baj van :cry: :cry: :cry:

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28803 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Terry megint kiesett kb. 2-3 hétre... :( Kalou is sérült. Ez már valami átok...

http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 85,00.html

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28804 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:Most nem értelek....akkor mi a megoldás...?:)

igen igen. megoldás nincs. mivel itt vunk Mo-on szal innen nehéz, csak leirtam a bánatom, ismersz, ez a védjegyem^^
igen...ennyire már igen..:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28805 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:Most nem értelek....akkor mi a megoldás...?:)

igen igen. megoldás nincs. mivel itt vunk Mo-on szal innen nehéz, csak leirtam a bánatom, ismersz, ez a védjegyem^^

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28806 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Most nem értelek....akkor mi a megoldás...?:)

Azt eddig is tudtuk hogy a szurkolók fontosak, de ez most hogy jön ide?:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28807 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:Akkor kérdem én...mi lenne a megoldás?:)...ha már a negatívumokat kifejtetted...

abban igazad van hogy, igazából föl is köthetnénk magunkat..sőt hagyjuk az egészet a francba....meg is kérem Wisey-t hogy töröljük az oldalt és ugorjunk mindannyian a dunába...kézenfogva..együtt...:)..a Klubvezetés szar, a keret szar, a játékosok szarok, a mutatott játék szar...egyedül a stadion az ami elfogadható...De úgy igazából minden szar....

Jah..a Milan nem akar BL-t nyerni...csak mi...:)

Nincs személyes kedvenc?:)...Neked lehet...:)...Nekem Joey,Terry..:)

nekem Terry és Lamps egyébként :)

amugy megforditom a dolgot csak hogy Te is értsed miért mondom azt hogy a szurkolok a fontosak nem a klubb meg a stb.

közgazdaságban van az a mondat, hogy: "a fogyasztó a király"

nahh nézzük meg hogy a klubbal kapcsolatban állo dolgozok, legyen szo kenyontol az utolso takaritoig, mind a szurkolok pénzéből élnek. ha senki nem venné meg az ajándék tárgyakat, senki nem venne mezt, senki nem fizetnébe a sport tvt, senki nem menni ki a meccsre, akkor a Chelsea mint név értéktelen lenne.
igy viszont mivel egy közösséget megmozdító erő, ezért ha minenkitől csak kis pénzt is vesznek le, az qrva sok lesz.
szted fair az hogy egy focista 140 ezer fontot tesz el havonta? ha Te megkapnád most kézbe királyként élhetnél életed végéig , Ők meg hetente tesznek ennyit el. ugyan ez igaz az edzőnkre, kenyonra meg mindenkire aki a klubnál van.

innentől kezdve a focista esténként imákat mondhat, hogy átlagon felüli bogyoérzékkel áldotta meg Őt az Úr és ennek fejébe istenként élhet. kb a szó szoros értelmében....

tehát azt akarom kifejezni, hogy a szurkolok nem ezt érdemlik... sem a klubbvezetéstől sem az alibiző focistáktol és most Drogbatol sem. fasz ki van a szurkolok imádják minek akar elmenni :evil:


egyébként:
a stadion- remek
Essien és Joey akik vagy a csuklojukon vagy Terry és Lamps akik a szivükben viselik a klubb cimerét jók.
a szurkolok akik észérvek és odaadás utján értékelik a játékosokat megint csak "jók"

aki nem tartoznak bele a halmazokba azok nem jok.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28808 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ez a klubhüséges dolog is érdekes téma ! itt van delpiero,puyol+giggs !! hát baromi nagy dolog a juve,barca és a mancs csapatának hüséget esküdni :D ! majdnem minden kisgyerek álma,hogy itt focizzon :o legyenek hüségesek a cadiz,reading vagy az empolihoz.na az igen ! viszont,ha megy didi ilyen hatékony csatárt nem találunk 1hamar !

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28809 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Akkor kérdem én...mi lenne a megoldás?:)...ha már a negatívumokat kifejtetted...

abban igazad van hogy, igazából föl is köthetnénk magunkat..sőt hagyjuk az egészet a francba....meg is kérem Wisey-t hogy töröljük az oldalt és ugorjunk mindannyian a dunába...kézenfogva..együtt...:)..a Klubvezetés szar, a keret szar, a játékosok szarok, a mutatott játék szar...egyedül a stadion az ami elfogadható...De úgy igazából minden szar....

Jah..a Milan nem akar BL-t nyerni...csak mi...:)

Nincs személyes kedvenc?:)...Neked lehet...:)...Nekem Joey,Terry..:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28810 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
bilhacica írta:
Oziris írta:Nem edzőhőz kell kötödni,hanem klubbhoz vagy neadjisten a szurkolókhoz!Aki akar az menjen...mégha az Drogba is vagy Lampard!Ugyis szarul jár aki elmegy,az utóbbi pár évben akik leléptek azok vergödnek csak a csapatukban... :wink:

keserü vigasz. Drogbat kivel potolnád?
jó pénzért eladjuk aztán kész...és igaza van Ozirisnek, menjen csak nyugodtan, de akkor tényleg jó pénzért..:)...aztán majd veszünk valakit..:)


igen, Tibi is irta, hogy aki Őt megveszi az majd sokat kell, hogy fizessen. És vigaszként ez lehetne az egyetlen dolog. (bár továbbra sem tudom melyik csatár az a világon aki tudásban felérné Drogbat. azaz nem is tudásban hanem a Plben mutatott teljesitmény alapján, nekem Rooney ill Henry van cska a fejembe nah de őket sose fogjuk megvenni)

nah szal este meditáltam ezen és arra jutottam, hogy ha esetleg vki meg is venné sok pénzért (amivel sokra megyünk hisz a fontok marha jol tudnak labdátkezelni, kapura löni stb...), akko talán esélyünk lenne valalmi örült tradere, talán Ronaldinho megvételére aki hasonlo produkcioval rukkolna elő mint seva.

De! utána bele gondoltam abba, hogy a tavalyi nyár nagy átigazolása Henry ( 30 évesen huszon vmennyi millioért) és köztudott hogy vagy kölcsönbe vagy zsebpénzért adunk el játékosokat, tehát nem hinném, hogy Henry árára bárki rálicitálna.
amugy is, ha megfigyelitek a Realon kivül senki nem áldoz annyi pénzt átigazolásokra mint mi.
pl Kaka, meg Ronaldinho is töredékéért jött annak, amennyit most érnek, csak épp ott a klubb vezetésnek van némi agya.... és nem akar blt nyerni mint vmi kis gyerek a társas játékba (nyerni akarok!! nyerni akarok!!!)


ez a jön a nagy edző kérdés is olyan dolog hogy abra idáig is azt csinált amit akart: --->>>>>>
ha akart volna nagy edzőt már itt lenne, de ő Grantet akarja.... (fél nap alatt kinevezte... biztos nem őt akarta -.-)

nahh mit akarok még hozzáfüzni, jahh igen!!
érdekes amugy hogy az ilyen no name 0ák mint swp véletlenül sem akarnak elmenni :), ballack meg egyesen a SB en akarja majd a temetését :)
DE Drogba elmegy :) az egyetlen értelmes csatárunk :)
Lamps tuti nem megy el, azaz csak remélem hozzá különleges kötődésem van, az eddigieket csak magamban valo örlödéssel türöm, de ha Ő elmegy tényleg egy világ omlik össze bennem.

itt szeretnék még a klubbhűségről egy-két szot mondani. Tom hogy a Del Piero félre klubbhűség nagyon kevesekben van meg, DE az sem normális ami nállunk van. akárhogy is Drogba sokat nyert velünk és az ilyen tipusu játékosokat kölcsönös konszenzus köti a klubbhoz ill szurkolokhoz.

tehát: akik nem teljesitenek ahhoz minek ragaszkodni? akik meg a klubbsikereinek emberben valo leképeződése, azokat hogy lehet elengedni????? (itt még a Gudy duff nyarat is idevehetjük.)

nem hiszek annyira én sem a kötödésben, de pl seva remek példa arra amit akarok mondani. megvették és 7 kemény évig szolgált, majd ugy gondolta hogy pályafutása aranykorát odaadta, cserébe hasonlo szintü elismertségben és szeretetben részesült, ideje tovább állni.
nah de nem 1-2-3 év után.... mint vmi átjároház.....
szerintetek miért nincs igazi nagy kedvencünk most? mert baszki nem tud egy játékos egy masszív 5 évet felmutatni.....

nah hosszura sikeredett, de most ezek voltak a fejembe :)

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28811 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
Oziris írta:Nem edzőhőz kell kötödni,hanem klubbhoz vagy neadjisten a szurkolókhoz!Aki akar az menjen...mégha az Drogba is vagy Lampard!Ugyis szarul jár aki elmegy,az utóbbi pár évben akik leléptek azok vergödnek csak a csapatukban... :wink:

keserü vigasz. Drogbat kivel potolnád?
jó pénzért eladjuk aztán kész...és igaza van Ozirisnek, menjen csak nyugodtan, de akkor tényleg jó pénzért..:)...aztán majd veszünk valakit..:)

Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#28812 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Drogba egy igazi zsoldos. A pénzért és a nyerniakarásért jött a csapathoz. Mourinho embere volt, mint sokan mások is. A klubot nagy ívből leszarja, hiszen semmivel nem kötődik ide, amit ne tudna megkapni máshol is. Ettől én nem háborodom fel, hiszen nem születhet mindenki kéknek és nem is szereti meg mindenki a klubot az élete során.

Egy ilyen kariztmatikus edző leváltásánál óhatatlan, hogy a hozzá kötődő játékosok is le fognak idővel lépni. Ideje, hogy egy újabb karizmatius edző jöjjön, aki a saját embereiből építi fel az elképzeléseinek megfelelő csapatot.

Mourinho már majdnem kész volt, de ez már a múlt.

UI: Lamps maradni fog, ha valami komoly edző jön a csapathoz.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28813 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:Nem edzőhőz kell kötödni,hanem klubbhoz vagy neadjisten a szurkolókhoz!Aki akar az menjen...mégha az Drogba is vagy Lampard!Ugyis szarul jár aki elmegy,az utóbbi pár évben akik leléptek azok vergödnek csak a csapatukban... :wink:

keserü vigasz. Drogbat kivel potolnád?

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28814 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nem edzőhőz kell kötödni,hanem klubbhoz vagy neadjisten a szurkolókhoz!Aki akar az menjen...mégha az Drogba is vagy Lampard!Ugyis szarul jár aki elmegy,az utóbbi pár évben akik leléptek azok vergödnek csak a csapatukban... :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28815 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nah most olvastam én is. fasz ki van...
Drogba és LAmps= akik golt tudnak löni.


áhh nem tom mi lesz a klubbal igy, de beszarás ez a klubb vezetés. szét barmolják a csapatot. komolyan mondom ez a szurkolás is.... olyan furcsa hogy nem azért kell szoritanunk hogy legyözzük az ellenfelet a köv meccsen hanem a vezetőség ne hozzon meg vadállat döntéseket....

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28816 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

meddig van szerzödése drogbának ? 2010-ig,ha jól tudom ! az üveglábú robben 26 millába fájt a reálnak,hát aki didit kivásárolja innen az nem akárki ! sajnos még hasonlóan jó kvalitású játékos sem jut az eszembe aki potolhatná :cry: benne minden megvan ! bensema a lyonból aki tetszik ! bár 1 vagy 2 hete pont mást nyilatkozott drogba,ha jól emlékszem !

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28817 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Szerintem nem fog egy olyan csapatból elmenni ahol biztos helye van, és az a csapat ráadásul kupákat nyer. És szerintem nincs még egy tulaj aki ennyit fizetne neki.....

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#28818 Hozzászólás Szerző: Festa »

Drogba szerint Mourinho távozás okozta a válságot mikozben a Portugálal kapcsolatos
legújabb hirek:"Az angol fogadóirodák szerint Jose Mourinho lehet Steve McLaren utódja az angol válogatott kispadján.
McLaren távozása egyre biztosabb, az angoloknak ugyanis kevés esélye maradt kijutni a 2008-as Európa-bajnokságra, miután a szerda esti selejtezőjükön 2-1-re kikaptak Oroszországban.


A portugál szakember azóta munkanélküli, hogy szeptember elején távozott a Chelsea kispadjáról. Mourinho már többször mondogatta, hogy szívesen edzősködne Németországban, vagy Olaszországban, a fogadóirodák szerint azonban nem utasítana el egy angol szövetségi kapitányi ajánlatot sem. Mourinho mellett Martin O”Neill, az Aston Villa vezetőedzője és Luis Felipe Scolari, Portugália kapitánya esélyes még a posztra, de szóba jött Guus Hiddink, az orosz válogatott edzőjének neve is.

Bár az az oroszlánosok tegnapi veresége után senkit nem lep meg!
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#28819 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Festa írta:Ez a cikk az Nso honlapján is fent van!
De gondolom ez még nem jelent semmit. :wink:

Ha igaz amit Drogba mond akkor a válság még mélyebb mint gondoltam :cry:
Mourinho távozásával elindult a lavina :!:

Jaja én is az imént olvastam a cikket és fura érzések keltek bennem.

IGAZNAK GONDOLOM A CIKKET :? :? :? :( :( :(

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#28820 Hozzászólás Szerző: Festa »

Ez a cikk az Nso honlapján is fent van!
De gondolom ez még nem jelent semmit. :wink:

Ha igaz amit Drogba mond akkor a válság még mélyebb mint gondoltam :cry:
Mourinho távozásával elindult a lavina :!:
Mi az élet értelme??? 42!

Válasz küldése