Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29861 Hozzászólás Szerző: undertow »

es egy hatalmas video diarrarol!
http://www.youtube.com/watch?v=2tjgqZHAPno

:lol: :lol: :lol:


egyebkent kulon erdekes, hogy ez vajon hogy szivargott ki a chelsea tvtol...
edit: ok, nem kiszivargott, hivatalos :)
http://www.youtube.com/watch?v=FMBHzI10Y90
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára undertow 2007. február 11., vasárnap 11:16-kor.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29862 Hozzászólás Szerző: undertow »

ha jol tudom a mirroros sztori.

egyebkent nem egeszen igy volt, szerintuk(pontosabban obi szajaba adtak a szavakat) azert jatszott obi a serulese ellenere is, mert megfenyegettek a csaladjat.

szerintem kamu az egesz.



viszont ha mar nigeria, babayaro occse a heten elhunyt, TBC-s volt. kitartast es a legjobbakat a csaladjanak :cry:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29863 Hozzászólás Szerző: mourinho »

bence írta:Most hallottam, hogy obit megfenyegették, mert állítólag rosszul jáccot ghána ellen. Csak úgy zárójelban mondom, combizomhúzódása volt (van). Egyszerüen nem tudom elképzelni, hogy mi bírhat rá egy vagy több mbert, hogy valaki halálosan megfenyegessenek, pláne hogy egy nemzet tagja és Obi is nyilván azért válogatott, hogy játszon a hazájáért. Érthetetlen...
forras?

bence
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 17:59
Tartózkodási hely: Szentendre

#29864 Hozzászólás Szerző: bence »

Most hallottam, hogy obit megfenyegették, mert állítólag rosszul jáccot ghána ellen. Csak úgy zárójelban mondom, combizomhúzódása volt (van). Egyszerüen nem tudom elképzelni, hogy mi bírhat rá egy vagy több mbert, hogy valaki halálosan megfenyegessenek, pláne hogy egy nemzet tagja és Obi is nyilván azért válogatott, hogy játszon a hazájáért. Érthetetlen...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29865 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Hát, remélem minden Glen Johnson kritizáló látta a mai Pompey-Citeh meccset????!!!
Glenny fantasztikus volt, (igaz, főleg támadásban, de védekezésben sem volt hibája!) adott egy gyönyörű gólpaszt Kanu-nak, plusz kifogástalanul játszott...
BRING BACK
BRING BACK
BRING BACK GLEN JOHNSON TO ME!!!:)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29866 Hozzászólás Szerző: Bubi »

s-h-i-n-e.com írta:Nem örülök senki kárának, de "öröm az ürömben", :wink: hogy így megnyílik az út a bizonyításra mások (számomra szimpatikusabb játékosok) előtt is.
Osztom!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29867 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Nem örülök senki kárának, de "öröm az ürömben", :wink: hogy így megnyílik az út a bizonyításra mások (számomra szimpatikusabb játékosok) előtt is.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29868 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Gyeszti írta:
Zsoca87 írta:"Chelsea midfielder Michael Ballack was forced out of Germany's friendly against Switzerland with a thigh injury."

MOst nem tudom h örüljek-e...
Én tudom, és örülök! De kíváncsi vagyok mit szól Gery. :wink:
Hát ugyis annyit dolgozott egész idényben ráfér a pihenés :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29869 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Zsoca87 írta:"Chelsea midfielder Michael Ballack was forced out of Germany's friendly against Switzerland with a thigh injury."

MOst nem tudom h örüljek-e...
Én tudom, és örülök! De kíváncsi vagyok mit szól Gery. :wink:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29870 Hozzászólás Szerző: Oziris »

8Lampard8 írta:nem ide tartozik, de tudjátok sztem az a baj az angol válogatottal h nem veszik eléggé koolyan a meccseiket mostanában....sztem :roll:
A Edző a baj!Meg a hülye felállások!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29871 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Chelsea midfielder Michael Ballack was forced out of Germany's friendly against Switzerland with a thigh injury."

MOst nem tudom h örüljek-e...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#29872 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

nem ide tartozik, de tudjátok sztem az a baj az angol válogatottal h nem veszik eléggé koolyan a meccseiket mostanában....sztem :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29873 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Végetért a Németország-Svájc találkozó is, 3-1. A gólszerzők közt nincs ott Ballack neve. (Kuranyi, Gomez, Frings ill. Streller)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29874 Hozzászólás Szerző: undertow »

dyer lesz a balszelso...
mert vegulis minek a ket keretben levo bal labas jatekos egyiket odarakni...
(vagy o, vagy lamps, de ha az utobbi, akkor kikapcsolom a tvt...)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29875 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

márió15 írta:A hírek szerint ma Terry sem játszik a Spanyolország elleni barátságos meccsen... :?
Nem biztos hogy baj. Lehet nincs még 100%-os formában, akkor meg jobb is. A védelem tengelyében így Woodgate bizonyíthat, míg a csapatkapitányi karszalagot Terry távollétében Gerrard fogja viselni minden bizonnyal, aki Lampard oldalán harcolhat a középpályán. A kapuban Ben Foster kap lehetőséget, Kieron Dyer-nek is szerepet szán McLaren kapitány, aki valószínűleg valami összekötő kapocs-félét fog játszani a középpálya és Crouch közt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29876 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az Izrael-Ukrajna találkozó 1-1-es döntetlennel végződött, a hazaiak 39. percben Walid Badier révén szereztek vezetést, amelyre a 72. percben Kalinyicsenko tudott válaszolni - Sheva nem szerzett gólt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
márió15
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2006. december 30., szombat 17:16

#29877 Hozzászólás Szerző: márió15 »

A hírek szerint ma Terry sem játszik a Spanyolország elleni barátságos meccsen... :?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29878 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta:
ZenZo írta:Bridge megsérült a Charlton elleni mérkőzésen, ezért kihagyja a Spanyolok elleni barátságos válogatott mérkőzést. Mivel A. Cole is sérült, a két első számú balhátvédjét mindenképpen nélkülöznie kell az angol válogatottnak.
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... Spain+game

A Charlton elleni derbin egyébként John Obi Mikel is megsérült, két meccset hagyhat ki, így kihagyja a barátságos válogatott mérkőzést is Ghána ellen.
obi sérülése nem biztos...a nigériaik balháztak hogy martins és obit nem negedi el a klubja...
Ja, most én is olvastam a sky-on, hogy még a FIFA-t is bele akarják vonni. Őszintén el tudom képzelni a klubról a kamu sérülés híreket, csak nem látom be, mi okunk lenne rá, ha olyan játékosokat, mint, hát igazából mindenki mást elengedünk. Még olyanokat is, mint Terry, aki a sérülése óta össze-vissza öt percet játszott a bajnokságban. Azt meg mindenki tudja, hogy mostanában nagyon sok sérültünk van, sajnos folyamatosan. Pl. Bridge mostani sérülése. Komolyan sajnálom szegény srácot, mostmár az ág is húzza: végre első számú hátvéd lehetett volna a válogatottban, mert Cole sérült, erre pont most ő is megsérül. Ez már igazi kib*szás az élettől.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29879 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Bridge megsérült a Charlton elleni mérkőzésen, ezért kihagyja a Spanyolok elleni barátságos válogatott mérkőzést. Mivel A. Cole is sérült, a két első számú balhátvédjét mindenképpen nélkülöznie kell az angol válogatottnak.
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... Spain+game

A Charlton elleni derbin egyébként John Obi Mikel is megsérült, két meccset hagyhat ki, így kihagyja a barátságos válogatott mérkőzést is Ghána ellen.
obi sérülése nem biztos...a nigériaik balháztak hogy martins és obit nem negedi el a klubja...

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29880 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

A Franciák Argentína ellen játszanak majd :wink:

Válasz küldése