Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29421 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ja, ne foglalkozzatok már ezekkel, naponta jelenik meg belőle újabb és újabb. (vagy ha már foglalkoztok is vele, kár ide). Gyakorlatilag ezt úgyis minden évben olvasni lehet, sőt minden átigazolási szezonban, most annyi különbséggel, hogy kivásárolhatja magát. A cikk többi része szó szerint ugyanaz, mint volt télen, vagy tavaly, stb. stb. Lampard nem megy sehova. Vagy ha mégis, annak nem a pénz, vagy katalán kedvese lesz az oka. Egy dolog motiválhatja, hogy máshol is kipróbálja magát - úgyértem más bajnokságban. Így logikusnak tűnhet a távozása, mert Angliában minden látező címet megnyert, most topon van, és hát nem fiatalodik ő sem, tehát lépnie kell(ene). De mégis, mi jöhetne szóba? Mivel jelenleg az angol a földkerekség legerősebb bajnoksága, gyakorlatilag elmondható, hogy bármerre menne is, az visszalépés lenne. Ez alól két kivételt lehet említeni jóindulattal is, az olasz és a spanyol verzió. De reálisan gondolkodva, melyikbe férne be Lamps? Mindkét esetben az irányítók szerepe nem annyira zsoldosmunka, mint inkább kreatív, szervezős-cselezős, példában kifejezve Ronaldinho vagy Kaká féle. -> ezt Frank is nagyon jól tudja. Ő itt sztár, mert az. De ha megy, tartok tőle valami hasonló produkciót nyújtana, mint nálunk Crespo vagy Seva.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#29422 Hozzászólás Szerző: findex »

szpecnaz írta:
CFCBoy írta:Megszakadtak a tárgyalások a Chelsea és Frank Lampard között a játékos szerződéshosszabbítása ügyében. A klubhoz közeli források szerint immár nagyon valószínű, hogy a válogatott középpályás külföldre szerződik: a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus is csábítja.
Messze már május 19-e, az angol kupadöntő napja. Az eufóriában ünneplő Frank Lampard akkor azt kiabálta a mikrofonokba, hogy a Chelsea élete klubja, és hogy pályafutása hátralévő részében csak a Kékeknél akar futballozni.
Egyelőre úgy fest, erősebb a sértődés faktora: Frank Lampard nehezen viseli, hogy a Chelsea nem hajlandó felemelni a fizetését.
A középpályás éves keresete 7,2 millió euró, meg sem közelíti Michael Ballack és Andrij Sevcsenko, a két klubtárs fejenkénti 9,24 milió euróját.
Miután megszakadtak a tárgyalások Lampard és a klub között, immár könnyen elképzelhető, hogy az angol középpályás, körülbelül nyolcmillió fontért (12 millió euróért) kivásárolja magát a szerződéséből, és utána új klubot választ magának.
Nyilvánvaló, hogy kérői - így, például, a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus - szívesen kifizetnének érte 12 millió eurónál többet is.
A Barcelona esélyeit növeli, hogy Lampard élettársa, Elen Rivas katalán származású, és szívesen költözne vissza hazájába.

(nb1.hu
most őszintén.....ezt miért be ide?:)
ez a cikk akár a blikkben is megjelenhetett volna... :twisted:
Carefree, wherever we may be

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29423 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

CFCBoy írta:Megszakadtak a tárgyalások a Chelsea és Frank Lampard között a játékos szerződéshosszabbítása ügyében. A klubhoz közeli források szerint immár nagyon valószínű, hogy a válogatott középpályás külföldre szerződik: a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus is csábítja.
Messze már május 19-e, az angol kupadöntő napja. Az eufóriában ünneplő Frank Lampard akkor azt kiabálta a mikrofonokba, hogy a Chelsea élete klubja, és hogy pályafutása hátralévő részében csak a Kékeknél akar futballozni.
Egyelőre úgy fest, erősebb a sértődés faktora: Frank Lampard nehezen viseli, hogy a Chelsea nem hajlandó felemelni a fizetését.
A középpályás éves keresete 7,2 millió euró, meg sem közelíti Michael Ballack és Andrij Sevcsenko, a két klubtárs fejenkénti 9,24 milió euróját.
Miután megszakadtak a tárgyalások Lampard és a klub között, immár könnyen elképzelhető, hogy az angol középpályás, körülbelül nyolcmillió fontért (12 millió euróért) kivásárolja magát a szerződéséből, és utána új klubot választ magának.
Nyilvánvaló, hogy kérői - így, például, a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus - szívesen kifizetnének érte 12 millió eurónál többet is.
A Barcelona esélyeit növeli, hogy Lampard élettársa, Elen Rivas katalán származású, és szívesen költözne vissza hazájába.

(nb1.hu
most őszintén.....ezt miért be ide?:)

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29424 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Megszakadtak a tárgyalások a Chelsea és Frank Lampard között a játékos szerződéshosszabbítása ügyében. A klubhoz közeli források szerint immár nagyon valószínű, hogy a válogatott középpályás külföldre szerződik: a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus is csábítja.
Messze már május 19-e, az angol kupadöntő napja. Az eufóriában ünneplő Frank Lampard akkor azt kiabálta a mikrofonokba, hogy a Chelsea élete klubja, és hogy pályafutása hátralévő részében csak a Kékeknél akar futballozni.
Egyelőre úgy fest, erősebb a sértődés faktora: Frank Lampard nehezen viseli, hogy a Chelsea nem hajlandó felemelni a fizetését.
A középpályás éves keresete 7,2 millió euró, meg sem közelíti Michael Ballack és Andrij Sevcsenko, a két klubtárs fejenkénti 9,24 milió euróját.
Miután megszakadtak a tárgyalások Lampard és a klub között, immár könnyen elképzelhető, hogy az angol középpályás, körülbelül nyolcmillió fontért (12 millió euróért) kivásárolja magát a szerződéséből, és utána új klubot választ magának.
Nyilvánvaló, hogy kérői - így, például, a Barcelona, a Real Madrid és a Juventus - szívesen kifizetnének érte 12 millió eurónál többet is.
A Barcelona esélyeit növeli, hogy Lampard élettársa, Elen Rivas katalán származású, és szívesen költözne vissza hazájába.

(nb1.hu

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29425 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

NSO: cikk a holland válogatott sérülésekkel teli keretéről:
"Khalid Boulahrouzt térdsérülése, Clarence Seedorfot pedig magánéleti okok miatt marad távol, de nem lesz ott a keretben Edwin van der Sar, Khalid Boulahrouz és Boudewijn Zenden sem"

Nem kell mindent kétszer mondani kétszer mondani :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29426 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:
Straboo írta:
Zsoca87 írta:Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D
Nem értem,hogy mért lenne égő? Nem tett eleget a várakozásoknak,érthető ha túladnak rajta vagy kölcsönbe megy valami másik csapathoz...
Egy 30 milliós játékost kölcsönadni???
Nekünk ez a mániánk, nem tudtad?! :D
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#29427 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Chelseafan írta:
Straboo írta:
Zsoca87 írta:Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D
Nem értem,hogy mért lenne égő? Nem tett eleget a várakozásoknak,érthető ha túladnak rajta vagy kölcsönbe megy valami másik csapathoz...
Egy 30 milliós játékost kölcsönadni???
Ja... :lol: Mér ne? :) Amúgy idei játékával sztem jóval vesztett az árából..

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29428 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Straboo írta:
Zsoca87 írta:Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D
Nem értem,hogy mért lenne égő? Nem tett eleget a várakozásoknak,érthető ha túladnak rajta vagy kölcsönbe megy valami másik csapathoz...
Egy 30 milliós játékost kölcsönadni???

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#29429 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Zsoca87 írta:Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D
Nem értem,hogy mért lenne égő? Nem tett eleget a várakozásoknak,érthető ha túladnak rajta vagy kölcsönbe megy valami másik csapathoz...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29430 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Shopper Of The Season
Winner: Glen Johnson. Fined £80 by police after being caught trying to steal a toilet seat from the B&Q store in Dartford."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

http://www.football365.com/story/0,1703 ... 28,00.html

És a legjobb:

"Worst Player Of The Season
Winner: Alex Hleb. Rancid piece of s**t.
Runner-Up: Titus Bramble. He's so bad that he can't even win this award."

Hát Bramble ultra-lol. :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29431 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát a Chelsea szempontjából égő lenne ha Sheva el igazolna, a,úgy nem lenne nagy veszteség, de én nem örülnék, mert bírom. :D

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#29432 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Én örülnék ha Robben maradna...nemtom hogy mi van a szerződéshosszabbítással..
Viszont hidegen hagyna ha Seva visszamenne a Milanba...személy szerint kiugranék a bőrömből ha egy Tevezt leigazolnánk...Drogbával elől irtanák az ellenfeleket... :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29433 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Makelele és Drogba is közleményben tudatta, nem mennek sehová. Robben fater pedig tovább ködösít: nincs még megegyezés a Chelseavel, Arjen számára továbbra is nyitva áll a bayern kapuja. Továbbra is nyitott még Lampard és Terry kérdése is (nem hiszem, hogy sokáig az lesz) - sok új információ nincs az átigazolásokkal kapcsolatban.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29434 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:
undertow írta:robben:
'I've always said I want to stay. I will be here next season, that's for sure.

'I have a nice big break now, no international games. I will come back next season fresh and I want to show then the same I did in my first season.'
nah ennek kivételesen én is örülök :D
bár idén már leirtam Robbent hogy csak egy alany lesz a nagy nevü dokiknak hogy kell sportolot operálni, de hátha jövöre belelendül, nah majd meglátjuk.
Én is örülök!Robben az én kedvencem, ahogy a PSVben is az volt, amikor kezsman zsákjával szállította a gólokat mellette.Remélem a szerződés motiválja kicsit!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29435 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:robben:
'I've always said I want to stay. I will be here next season, that's for sure.

'I have a nice big break now, no international games. I will come back next season fresh and I want to show then the same I did in my first season.'
nah ennek kivételesen én is örülök :D
bár idén már leirtam Robbent hogy csak egy alany lesz a nagy nevü dokiknak hogy kell sportolot operálni, de hátha jövöre belelendül, nah majd meglátjuk.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29436 Hozzászólás Szerző: undertow »

robben:
'I've always said I want to stay. I will be here next season, that's for sure.

'I have a nice big break now, no international games. I will come back next season fresh and I want to show then the same I did in my first season.'

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29437 Hozzászólás Szerző: undertow »

José Mourinho is now Chelsea's most successful manager ever with six trophies. John Terry is our most successful player ever with seven winner's medals.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29438 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:Az apja szerint Robben hamarosan aláírja az új ötéves szerződését! Ezaz! 8)

Arjen Robben is close to signing a new deal at Chelsea, according to his agent and father Hans Robben.

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=467858&CPID
Mondjuk az öregnek nehéz hinni számomra, néha jobban ködösít, mint JM
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29439 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Az apja szerint Robben hamarosan aláírja az új ötéves szerződését! Ezaz! 8)

Arjen Robben is close to signing a new deal at Chelsea, according to his agent and father Hans Robben.

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=467858&CPID

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29440 Hozzászólás Szerző: Megyó »

hahóó Lampardrol beszélünk!!!! kit érdekel a pénz!? Lampard = Chelsea, kész ezt az évet kivéve szinte mindent eredményt neki köszönhetünk és amugy ebben a szezonban is a 2. legeredményesebb volt meg egy rakat gol passz.
nah ezt a témát sztem hagyjuk... már igy is katasztrofa a játékos állomány egyre kevesebb játékost kedvelek ha meg még elmegy a Hősöm is akkor meg mindennek vége...

Válasz küldése