Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29401 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Szeretnél fogadni?:)
miben...csak kis dolog lehet.:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29402 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sztem se minket se Terryt se a klubbot nem hagyná itt. á, kizárt.. akár mennyire is azt lehet érezni Lamps kezd leereszteni Ő inteligens ember, tudja itt Ő az isten máshol már nem lenne az...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29403 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Szeretnél fogadni?:)
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29404 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Lehet. Ez csak egy megérzés. Bár abban biztos vagyok, hogy Lamps nem a Chelsea-ben fejezi be a pályafutását!
hmm....szerintem 60-40 a chelsea javára...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29405 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Lehet. Ez csak egy megérzés. Bár abban biztos vagyok, hogy Lamps nem a Chelsea-ben fejezi be a pályafutását!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29406 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Ranieri lett a Juventus edzője. Ki fogtok röhögni, de egyáltalán nem látom lehetetlennek, hogy Lamps oda igazoljon!
HAHAHAHAHA.....lamps két dolog miatt nem fog odaigazolni....bl...kis költségvetés....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29407 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ranieri lett a Juventus edzője. Ki fogtok röhögni, de egyáltalán nem látom lehetetlennek, hogy Lamps oda igazoljon!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29408 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

José, Essien, Desailly, Eddie Newton, Neil Bath, Louro és 5 fiatal, a ghánai születésű Ofori-Twumasi, Jimmy Smith, MM, Corky valamint Hutchie megérkeztek asszem kedden Accra-ba, Ghána fővárosába.
Edzés bemutatókat, előadásokat tartanak ghánai kissrácoknak...
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29409 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Gondolom azért Verón és Crespo fizetését teljesen átvállalják, mert azért csak nem olyan hülyék Kenyonék, hogy mindent ők fizetnek. Azért az meg elég sok pénz, sztem Crespo hetente kap vagy 70 ezer fontot. De amúgy sokaknak igaza van, ez tényleg hülyeség, amit csinálnak...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29410 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Nem tibi, ilyen nincs! Ez egyszerűen ostobaság, fitoktatása a feneketlen pénztárcának...ez nem normális.
Verónnak eddig fizettünk valamennyi fizut, amikor 3 éve mégcsak a Stamford Bridge közelében sem járt...
én csak azt mondom,hogy nem a chelsea hanem ambra fizette veron pénzét ! egyébként nem tudni mi van a háttérben ! szerintem ambra nem olyan hülye aminek látszik( erre a dologra értem) ! gondolom veron vagy crespo dologban is meg van a maga okossága és lehet,hogy nem is chelsea-vel kapcsolatos ! ez nem 1 rendhagyó klubb,sok a furcsaság és ezt el kell fogadni,legalábbis én letojom !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29411 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:
ZenZo írta:Hm. Nem is tudom, de valahogy nem vagyok meglepve:
Hernan Crespo további 1 évig kölcsönben lesz az olasz Inter csapatánál :? Egyszerűen nem tudom felfogni, miért nem tudjuk eladni, vagy akkor ha már nem, visszahívni. Szerintem az Inter simán adott volna 10-12 millát érte most. Jövőre Crespo is csak 1 évvel öregebb lesz, azt majd megint free transfer lesz a vége.
Á, ez tényleg bosszantó. Vagy pénzt, vagy játékost adhattak volna érte. jövőre meg ingyen megkaphatják. Bár ki tudja, milyen megállapodások vannak a háttérben. Pl. sokan azt rebesgetik a Milan-Seva-Chelsea tavalyi transzfer mögött, hogy majd mi idén egy játékost, pl. Alexet átengedünk...
konyorgom, 30 millat fizettunk, vajon mi lenne meg? :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29412 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem tibi, ilyen nincs! Ez egyszerűen ostobaság, fitoktatása a feneketlen pénztárcának...ez nem normális.
Verónnak eddig fizettünk valamennyi fizut, amikor 3 éve mégcsak a Stamford Bridge közelében sem járt...
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29413 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ZenZo írta:Hm. Nem is tudom, de valahogy nem vagyok meglepve:
Hernan Crespo további 1 évig kölcsönben lesz az olasz Inter csapatánál :? Egyszerűen nem tudom felfogni, miért nem tudjuk eladni, vagy akkor ha már nem, visszahívni. Szerintem az Inter simán adott volna 10-12 millát érte most. Jövőre Crespo is csak 1 évvel öregebb lesz, azt majd megint free transfer lesz a vége.
nem teljesen mind1,hogy játszik ambra a saját pézével ?? ez nem a chelsea részvényesek kárára megy ! egyébként nem hinném,hogy 1 ilyen dörzsölt zsidógyerek mint ambra hülyét csinálna magából ?! ezt ti sem gonoljátok komolyan ! tuti ennek is meg van a miértje,csak mi ezt soha nem tudjuk+ !

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29414 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:
ZenZo írta:Hm. Nem is tudom, de valahogy nem vagyok meglepve:
Hernan Crespo további 1 évig kölcsönben lesz az olasz Inter csapatánál :? Egyszerűen nem tudom felfogni, miért nem tudjuk eladni, vagy akkor ha már nem, visszahívni. Szerintem az Inter simán adott volna 10-12 millát érte most. Jövőre Crespo is csak 1 évvel öregebb lesz, azt majd megint free transfer lesz a vége.
Á, ez tényleg bosszantó. Vagy pénzt, vagy játékost adhattak volna érte. jövőre meg ingyen megkaphatják. Bár ki tudja, milyen megállapodások vannak a háttérben. Pl. sokan azt rebesgetik a Milan-Seva-Chelsea tavalyi transzfer mögött, hogy majd mi idén egy játékost, pl. Alexet átengedünk...
mi? :D
jah értem olyan jol jártunk sevaval hogy most itt az ideje meghálálni?
FASZT :evil:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29415 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:Hm. Nem is tudom, de valahogy nem vagyok meglepve:
Hernan Crespo további 1 évig kölcsönben lesz az olasz Inter csapatánál :? Egyszerűen nem tudom felfogni, miért nem tudjuk eladni, vagy akkor ha már nem, visszahívni. Szerintem az Inter simán adott volna 10-12 millát érte most. Jövőre Crespo is csak 1 évvel öregebb lesz, azt majd megint free transfer lesz a vége.
Á, ez tényleg bosszantó. Vagy pénzt, vagy játékost adhattak volna érte. jövőre meg ingyen megkaphatják. Bár ki tudja, milyen megállapodások vannak a háttérben. Pl. sokan azt rebesgetik a Milan-Seva-Chelsea tavalyi transzfer mögött, hogy majd mi idén egy játékost, pl. Alexet átengedünk...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29416 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az Olympiakos (is) vinné Makelelet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29417 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hm. Nem is tudom, de valahogy nem vagyok meglepve:
Hernan Crespo további 1 évig kölcsönben lesz az olasz Inter csapatánál :? Egyszerűen nem tudom felfogni, miért nem tudjuk eladni, vagy akkor ha már nem, visszahívni. Szerintem az Inter simán adott volna 10-12 millát érte most. Jövőre Crespo is csak 1 évvel öregebb lesz, azt majd megint free transfer lesz a vége.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9281
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29418 Hozzászólás Szerző: Bubi »

s-h-i-n-e.com írta:
ZenZo írta:Ez alól két kivételt lehet említeni jóindulattal is, az olasz és a spanyol verzió. De reálisan gondolkodva, melyikbe férne be Lamps? Mindkét esetben az irányítók szerepe nem annyira zsoldosmunka, mint inkább kreatív, szervezős-cselezős, példában kifejezve Ronaldinho vagy Kaká féle. -> ezt Frank is nagyon jól tudja. Ő itt sztár, mert az. De ha megy, tartok tőle valami hasonló produkciót nyújtana, mint nálunk Crespo vagy Seva.
Jól látod. Lampard-nak vannak olyan erényei, amelyeket ott is csillogtathatna, de összességében, szerintem közel sem lenne olyan meghatározó játékos, mint Angliában. Sokkal technikásabb közeg pl. a spanyol.
Hát éhen.Lampsnak meg csak egy csel megy, az pedig az eltolós:)
Akár csak kalunak, figyeljétek majd a meccseken, milyen cseleket csinál!

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29419 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

ZenZo írta:Ez alól két kivételt lehet említeni jóindulattal is, az olasz és a spanyol verzió. De reálisan gondolkodva, melyikbe férne be Lamps? Mindkét esetben az irányítók szerepe nem annyira zsoldosmunka, mint inkább kreatív, szervezős-cselezős, példában kifejezve Ronaldinho vagy Kaká féle. -> ezt Frank is nagyon jól tudja. Ő itt sztár, mert az. De ha megy, tartok tőle valami hasonló produkciót nyújtana, mint nálunk Crespo vagy Seva.
Jól látod. Lampard-nak vannak olyan erényei, amelyeket ott is csillogtathatna, de összességében, szerintem közel sem lenne olyan meghatározó játékos, mint Angliában. Sokkal technikásabb közeg pl. a spanyol.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29420 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:Ja, ne foglalkozzatok már ezekkel, naponta jelenik meg belőle újabb és újabb. (vagy ha már foglalkoztok is vele, kár ide). Gyakorlatilag ezt úgyis minden évben olvasni lehet, sőt minden átigazolási szezonban, most annyi különbséggel, hogy kivásárolhatja magát. A cikk többi része szó szerint ugyanaz, mint volt télen, vagy tavaly, stb. stb. Lampard nem megy sehova. Vagy ha mégis, annak nem a pénz, vagy katalán kedvese lesz az oka. Egy dolog motiválhatja, hogy máshol is kipróbálja magát - úgyértem más bajnokságban. Így logikusnak tűnhet a távozása, mert Angliában minden látező címet megnyert, most topon van, és hát nem fiatalodik ő sem, tehát lépnie kell(ene). De mégis, mi jöhetne szóba? Mivel jelenleg az angol a földkerekség legerősebb bajnoksága, gyakorlatilag elmondható, hogy bármerre menne is, az visszalépés lenne. Ez alól két kivételt lehet említeni jóindulattal is, az olasz és a spanyol verzió. De reálisan gondolkodva, melyikbe férne be Lamps? Mindkét esetben az irányítók szerepe nem annyira zsoldosmunka, mint inkább kreatív, szervezős-cselezős, példában kifejezve Ronaldinho vagy Kaká féle. -> ezt Frank is nagyon jól tudja. Ő itt sztár, mert az. De ha megy, tartok tőle valami hasonló produkciót nyújtana, mint nálunk Crespo vagy Seva.

sztem is amugy Frank nek csak nállunk megy ilyen jol. és remélem jövöre a csapatot ismét ráépiti majd Muri--> megkapja a labdát, meg fordul, felnéz és inditja vagy egy szélsőnket vagy Drogbara játsza. de ha minden kp mellette áll és cska Drogba az egyetlen opcio akkor jövöre is sok labdát fog eladni és sok magaslati labda lesz mind hiába...

Válasz küldése