Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24901 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

A. Cole a BL csoportkör csapatában: http://eurosport.yahoo.com/10122009/58/ ... stage.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24902 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Szekelyla cikke nagy vonalakban:

arról szól, hogy Ancelotti eddig egészen fiatalpárti a Chelseaben, holott a Milanban ez nem volt jellemző rá, s még így sem fog konkurálni Wengerrel. Majd pár szóban bemutatják a mostanság képbe került fiatalokat, régebbi cikkek alapján, a többségükről már a .hu-n is olvashattatok, a Stoch interjút például bővebben is, CA Kakuta-nyilatkozatát, talán Bruma lehet újonc, pár szóban arról beszél, hogy milyen kiváló védők vannak a Chelseanél, s sokat tanul tőlük, de szívesen nézi Pepe (Real) játékát, kicsit hozzá hasonlítja magát. Elmondja, hogy van egy jó szabadrúgás-verziója, s szívesen lő szabadot. Elmondja, hogy a fiatalok az első keretnél nap, mint nap Ray Wilkins-szel dolgoznak, amit nagyon élvezek, s a nagy csapattal való játékot is. Drogbát élteti még pár szóban, azt mondja, valami őrült stílusban tud játszani a csatár, és nagyon nehéz ellene játszani. Ezen felül még Di Santot is megemlítik, aki a Blackburnben egészen jó kölcsönszezont fut.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#24903 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

szekelyla írta:Érdekes dolgok egy két fiatal játékosunkról:
http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... r-blues-as" onclick="window.open(this.href);return false;
aki nem érti az így járt, mivel túl hosszú a lefordításhoz. :D
Akkor csak a lényegét leírhatnád nekünk mert sztem elég sokan vagyunk akik nem értik :(

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24904 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

paco83 írta:
kdako írta:Essien’s injury could also lead to a stand-off between Chelsea and the Ghana FA if the club deem him not to have recovered sufficiently by the time the competition begins in Angola on January 10. As a Fifa-sanctioned tournament, Chelsea cannot prevent him from reporting for duty despite the fact that they pay his wages, but they could insist on him travelling with a club doctor to ensure that he receives the appropriate treatment. (Times)

That could put the Ghana midfielder's participation in January's Africa Cup of Nations in jeopardy. The tournament runs from January 10-31 and Essien faces a fight to be fit in time for the big kick-off in Angola.
Ghana and Chelsea will liaise about the best way for the player to proceed but the power lies with the country because the tournament is backed by FIFA. (Daily Mail)

Chelsea will negotiate with Ghana to try to persuade them not to invoke the full two-week preparation period to which they are entitled. (Indep)
Ahha és ez most mit is jelent :?:
Lényegében arról van szó, hogy a Chelsea nem szeretné elengedni Essient az ANK-ra ha addigra nem épül fel és akkor könnyen vita alakulhat ki a ghánai szövetség és a Chelsea között. Előfordulhat egy olyan megoldás, hogy a Chelsea egyik orvosa elmegy az ANK-ra és csak akkor engedi Essient játszani, ha ő is egészségesnek véli. S a Chelsea vezetősége azt a megoldást javasolja, hogy Essien ne menjen el a csapategyesítésre dec. 27.-én, hanem csak pár nappal később. A torna úgyis csak jan. 10.-én kezdődik.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#24905 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Érdekes dolgok egy két fiatal játékosunkról:
http://www.goal.com/en/news/9/england/2 ... r-blues-as" onclick="window.open(this.href);return false;
aki nem érti az így járt, mivel túl hosszú a lefordításhoz. :D

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24906 Hozzászólás Szerző: paco83 »

kdako írta:Essien’s injury could also lead to a stand-off between Chelsea and the Ghana FA if the club deem him not to have recovered sufficiently by the time the competition begins in Angola on January 10. As a Fifa-sanctioned tournament, Chelsea cannot prevent him from reporting for duty despite the fact that they pay his wages, but they could insist on him travelling with a club doctor to ensure that he receives the appropriate treatment. (Times)

That could put the Ghana midfielder's participation in January's Africa Cup of Nations in jeopardy. The tournament runs from January 10-31 and Essien faces a fight to be fit in time for the big kick-off in Angola.
Ghana and Chelsea will liaise about the best way for the player to proceed but the power lies with the country because the tournament is backed by FIFA. (Daily Mail)

Chelsea will negotiate with Ghana to try to persuade them not to invoke the full two-week preparation period to which they are entitled. (Indep)
Ahha és ez most mit is jelent :?:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24907 Hozzászólás Szerző: kdako »

Essien’s injury could also lead to a stand-off between Chelsea and the Ghana FA if the club deem him not to have recovered sufficiently by the time the competition begins in Angola on January 10. As a Fifa-sanctioned tournament, Chelsea cannot prevent him from reporting for duty despite the fact that they pay his wages, but they could insist on him travelling with a club doctor to ensure that he receives the appropriate treatment. (Times)

That could put the Ghana midfielder's participation in January's Africa Cup of Nations in jeopardy. The tournament runs from January 10-31 and Essien faces a fight to be fit in time for the big kick-off in Angola.
Ghana and Chelsea will liaise about the best way for the player to proceed but the power lies with the country because the tournament is backed by FIFA. (Daily Mail)

Chelsea will negotiate with Ghana to try to persuade them not to invoke the full two-week preparation period to which they are entitled. (Indep)
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24908 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:Valamelyik lapban olvastam, hogy a Chelsea csak akkor engedi el Essient az ANK-ra, ha biztosan egészséges, nem akarják megkockáztatni, hogy esetleg rásérüljön. Azonban mivel FIFA-rendezvény, meg van kötve a kezünk.
Ez picit ellentmondásos. Mit tudsz erről, meddig mehetünk el? Én nem tudom pontosan hogy van ez, de gondolom a ghánai válogatott orvosai döntenek, nem?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24909 Hozzászólás Szerző: kdako »

Valamelyik lapban olvastam, hogy a Chelsea csak akkor engedi el Essient az ANK-ra, ha biztosan egészséges, nem akarják megkockáztatni, hogy esetleg rásérüljön. Azonban mivel FIFA-rendezvény, meg van kötve a kezünk.
A ghánai keret dec 27-én találkozik, addigra valszeg nem épül fel.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24910 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Nem, Ghána és Elefántcsontpart van egy csoportban, és jan 15-én játszanak egymás ellen, Nigéria Egyiptommal, Mozambikkal és Beninnel küzd.
Persze, bármelyikük sérülése fájó, de Drogbát lenne a legnehezebb pótolni. de nem akarom az ördögöt a falra festeni.

Egyébként tegnap keresgéltem cikkeket arról, hogy Essien miért is hagyta ki a 2006-os tornát, és akkor találtam egy csomó cikket, amiben sokan beszéltek arról, hogy át kellene szervezni az ANK rendszerét, más időpontba rakni. meg nem is értem, miért van 2 évente...persze azóta nem történt semmi.
Igazad van, benéztem, azt rémlett, hogy valakiket összesorsoltak, megnéztem wikin, de csak a kosarakig gögettem le gondolom... mind1.

Az ANK-ról, rendezésről, sorsolásról, stb. sok szó esett azóta, amióta egyre több játékos játszik Európában. Korábban azért volt 2 évente, hogy "felzárkózzanak" az afrikai nemzetek a világ élvonalához, hiszen ritkán jutottak el csapataik nemzetközi porondra, a hazai bajnokságok pedig nem voltak vonzóak európai játékosok, edzők részére. Más kérdés, hogy ez már nem 2006, hanem lényegében az ezredforduló - vagy még korább óta téma. Erre most nyílik majd lehetőség, elvégre Afrika a világfutball középpontjába került s kerül, U20-as VB, "rendes" VB, a bejutott országok több játékosa topligák sztárjátékosai, sokan a franciáknál játszanak és Angliában, utóbbi miatt nem valószínű, de a franciák miatt Platini majdcsak nekiáll okoskodni az Afrikaiakkal.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24911 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta:
kdako írta:...
Nagy félelmem egyébként, hogy a kevésbé technikás afrikai védők lerúgják Drogbát...
Nem csak Drogbát, bárkit, Essien vagy Mikel, Kalou kiesése sem sokkal kevésbé fájó. Azért Essien sem a finom mozdulatairól híres, ő már a csoportban rúgalhatja Mikelt :)
Nem, Ghána és Elefántcsontpart van egy csoportban, és jan 15-én játszanak egymás ellen, Nigéria Egyiptommal, Mozambikkal és Beninnel küzd.
Persze, bármelyikük sérülése fájó, de Drogbát lenne a legnehezebb pótolni. de nem akarom az ördögöt a falra festeni.

Egyébként tegnap keresgéltem cikkeket arról, hogy Essien miért is hagyta ki a 2006-os tornát, és akkor találtam egy csomó cikket, amiben sokan beszéltek arról, hogy át kellene szervezni az ANK rendszerét, más időpontba rakni. meg nem is értem, miért van 2 évente...persze azóta nem történt semmi.
GO BLUES!

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#24912 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 04,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Grat nekik :) Szerintem Essien lesz mert , Drogba sérült volt.

Essien meg szerencsére nem a legnehezebb meccsekről fog hiányozni, mondjuk idegenben a Birmingham ellen ... nehéz lesz a mez miatt :( Nem baj, megtörjük az átkot a Birmingham ellen :D Amúgy a PES 2010-ben is kékben mindig nyertem, a vendég mezben meg sorba 3 döntetlen: Blackburn,Aston Villa,Wigan ,aztán a Birminghamet sikerült legyőznöm a vendég mezben :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24913 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:...
Nagy félelmem egyébként, hogy a kevésbé technikás afrikai védők lerúgják Drogbát...
Nem csak Drogbát, bárkit, Essien vagy Mikel, Kalou kiesése sem sokkal kevésbé fájó. Azért Essien sem a finom mozdulatairól híres, ő már a csoportban rúgalhatja Mikelt :)

Mellesleg Ghána és Elefántcsontpart szerintem döntőesélyes, de Nigéria és Kamerun is ott környékén van. Én simán őket várom a négybe, max az algírok vagy a fáraók szólhatnak ebbe bele.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24914 Hozzászólás Szerző: kdako »

mYkr0 írta:
Berzéki Gábor21 írta:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 01,00.html
...Essien 3-4 hét múlva térhet vissza...
:(
Gondolom akkor már nem is játszik egészen februárig :(
Igen, én is ezt számoltam, még dec 28-án van egy bajnoki, utána jan 3-án FA-kupa, de akkor már valszeg kikéri a ghánai szövetség. Arra pedig kevés, hogy az esély, hogy ne jutnának el legalább a 8-ig a ghánaiak, de ez az elefántokra és Nigériára is igaz.
Nagy félelmem egyébként, hogy a kevésbé technikás afrikai védők lerúgják Drogbát...
GO BLUES!

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#24915 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Berzéki Gábor21 írta:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 01,00.html
...Essien 3-4 hét múlva térhet vissza...
:(
Gondolom akkor már nem is játszik egészen februárig :(

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24916 Hozzászólás Szerző: Gábor »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 01,00.html
...Essien 3-4 hét múlva térhet vissza...
:(
Farewell Didier!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#24917 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

kdako írta:
Ez csak feltételezés...
tudom.
de attol függetlenul a feltételezéseknek sem örülök ilyen korulmenyek kozepette
agggyatok munkát!!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24918 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ez csak feltételezés...
GO BLUES!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#24919 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://eurosport.yahoo.com/09122009/58/ ... weeks.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Essien 6 7

\m/
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24920 Hozzászólás Szerző: Gábor »

most olvastam egyik oldalról,hogy essien még nem kapott meghívót a ghánai válogatottba az angolában rendezésre kerülő afrikai nemzetek kupájára... :roll:
ha nem most,de később biztos megkapja majd...lényegesen gyengébb szvsz nélküle ghána. :D
Farewell Didier!

Válasz küldése