Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#25561 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Azért nehogy már mindenért Grimit hibáztassátok, csak mert páran nem értenek egyet az ő véleményével.
Azok vannak páran akik egyetértenek vele :D . Én nem hibáztatom, de az mégiscsak túlzás, hogy bárki aki el akar igazolni, vagy a pletykalapok szerint el akar igazolni az egyből pénzéhes szar geci lesz.
De pl. Ibrá-ról, aki tényleg egy p.sz.g. és nem is a mi játékosunk jó véleménnyel van. Terry-re rátérve, amikor meghosszabbította a szerződését, 10 éves szerződést kért, de a Chelsea vezérkara nem ment bele(akkor senki nem akarta leigazolni), a lojalitás akkor hol volt, most mindenki Terry lojalitását kérdőjelezi meg, de ő úgy is lojális maradt, hogy a klub nem volt az. Persze, hogy átgondolta, hogy marad vagy sem, amikor számára több fontos ember is elment a Clarke, Bridge például, akik egy Chelsea legenda hívására hagyták el a klubbot, őket miért nem marasztalta senki? Ráadásul ha valaki a legfontosabb ember a csapatban az keresse a legtöbbet is szerintem.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25562 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Hogy a topik témájával is foglalkozzunk: JT elismerte, hízelgő volt számára a City ajánlata, még meg is fontolta, de végül Abra meggyőzte.
hát, én olvastam az interjút az OSen(plusz láttam az utolsó meccs elött a chelsea tv-n) és a skysportson, egyikből sem ez jött le nekem. minden bizonnyal hízelgőek a focisták számára a megaajánlatok, de JT elmondása szerint az első naptól maradni akart, nincs szó jelenleg új szerződésről, pusztán annyit akart hallani abrától és kenyontól, hogy a klub ambíciói nem csökkentek. ahogy azt is elmondta, hogy a nyilatkozat időzítve volt, azért volt eddig csendben mert a vezetőséggel együtt választották meg azt az időpontot ami a klub számára a legmegfelelőbb.
lehet hinni a chelseat évek óta mocskoló bizonyítottan hazug szennylapok firkálmányainak, vagy lehet hinni a csapat ikonjának aki 14 éve kiteszi a lelkét a gyepen, és többször is vérét adta a csapatért, szó szerint. én tudom kinek hiszek.
ezek után pedig még pénzéhes szar gecinek nevezni JT-t egy cseppet durva. fickle fans, eh?

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25563 Hozzászólás Szerző: kdako »

Etelkozi írta:
kdako írta:Azért nehogy már mindenért Grimit hibáztassátok, csak mert páran nem értenek egyet az ő véleményével.
IQ-terroristából pedig van bőven, aki nem tud leírni helyesen egy mondatot sem, akinek nincs saját véleménye, csak helyesel, aki minden hsz kapcsán a Real Madridot fikázza, stb.

Hogy a topik témájával is foglalkozzunk: JT elismerte, hízelgő volt számára a City ajánlata, még meg is fontolta, de végül Abra meggyőzte.
Nem az van a hivatalos nyilatkozatában, hogy "szóbe sem jött" nála az elmenés... ???

Azért itt vannak apró "füllentések" is, itt-ott... :)
Kegyes hazugság, vagy hogy is van ez....
A hivatalos közlemény után nyilatkozott, ezt hozták le a lapok. A Telegraph a megbízhatóbbak közé tartozik: http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... erest.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Játékosok

#25564 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

kdako írta:Azért nehogy már mindenért Grimit hibáztassátok, csak mert páran nem értenek egyet az ő véleményével.
IQ-terroristából pedig van bőven, aki nem tud leírni helyesen egy mondatot sem, akinek nincs saját véleménye, csak helyesel, aki minden hsz kapcsán a Real Madridot fikázza, stb.

Hogy a topik témájával is foglalkozzunk: JT elismerte, hízelgő volt számára a City ajánlata, még meg is fontolta, de végül Abra meggyőzte.
Nem az van a hivatalos nyilatkozatában, hogy "szóbe sem jött" nála az elmenés... ???

Azért itt vannak apró "füllentések" is, itt-ott... :)
Kegyes hazugság, vagy hogy is van ez....

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25565 Hozzászólás Szerző: kdako »

Azért nehogy már mindenért Grimit hibáztassátok, csak mert páran nem értenek egyet az ő véleményével.
IQ-terroristából pedig van bőven, aki nem tud leírni helyesen egy mondatot sem, akinek nincs saját véleménye, csak helyesel, aki minden hsz kapcsán a Real Madridot fikázza, stb.

Hogy a topik témájával is foglalkozzunk: JT elismerte, hízelgő volt számára a City ajánlata, még meg is fontolta, de végül Abra meggyőzte.
GO BLUES!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25566 Hozzászólás Szerző: Megyó »

A grimrieper témához.

Most nem, mint moderátor írok.


Mint már mondtátok sokat tesz a klubért. Ez egy dolog, meg az is, hogy kommunikációra képtelen. Gyakorlatilag 1 olyan hozzászólást nem láttam tőle, hogy:
"Igen, én is örülök, hogy megvettünk Zhirovot. Kellett már egy szélső. Remélem jól fog teljesíteni!"

Az meg már csak az ő rövidlátása, ha azt hiszi, hogy ilyen stílussal bárki is őszintén kedvelné, hacsak a személyiségét tekintjük. Arra kérek mindenkit, hogy tekintsen el a hangnemtől, bár megértem, hogy nagyon zavaró lehet folyamatosan kritikán aluli hsz-t olvasni tőle, miközben a többiektől megkövetelünk egy szintet.

De remélem megértitek, milyen kulturálatlan és olvashatatlan lenne a fórum már akkor is, hacsak még 3 ilyen grimrieper szintű IQ-terrorista írná a kommentjeit nap, mint nap...

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#25567 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Zsoca87 írta:
Norbert írta:Egy kis off:

Kedves Hawaii, Dízel és Csaba89!

Két dolog ami a játékosok topic olvasása során már kikivánkozik belőlem:

stb...
Azért azt is tegyük hozzá, hogy amilyen hangnemet ő megenged magának és amilyen minőségű kommenteket ír, az alapján nyugodtan lehetne bannolni is. Persze tudom, hogy sokat tesz a klubért és nem is akarom, hogy bannoljuk, csak a kettős mérce nem fair szerintem...
Egyetértek. A mai világban ugyanannyit tudhatunk minden szóbeszédről, mint ő, ha van egy kis angol tudásunk és internet hozzáférésünk. Olyan nincs, hogy nagyobb drukker csak szerencsés és kevésbé szerencsés drukkerek vannak. A kettős mérce meg kifejezetten idegesítő, ha valaki nem bírja elviselni az ellenvéleményeket akkor ne írjon a fórumba. Engem az zavar leginkább, hogy néhányan a saját csapatunk tagjait szidják. :shock:

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25568 Hozzászólás Szerző: kdako »

Puti írta:Csak néhányan ne nyalnának annyira!

Télen Drogbát akarta elküldeni. Aztán kiderült, hogy csak LFS-nek nem volt szimpi a csatár.
Holmi szóbeszédek és pletykák alapján ne ítélkezzünk játékosokon, nem tudhatjuk mi zajlik a háttérben. Grimrieper többet árt a csapatnak azzal, hogy höbörög.
Már miért ártana?? mert elmondja a véleményét? Drogbát pedig azért akarta elküldeni, mert a BL-döntőben elszállt az agya, kiállíttatta magát, ezzel a csapat eredményességét veszélyeztetve.
GO BLUES!

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25569 Hozzászólás Szerző: Puti »

Csak néhányan ne nyalnának annyira!

Télen Drogbát akarta elküldeni. Aztán kiderült, hogy csak LFS-nek nem volt szimpi a csatár.
Holmi szóbeszédek és pletykák alapján ne ítélkezzünk játékosokon, nem tudhatjuk mi zajlik a háttérben. Grimrieper többet árt a csapatnak azzal, hogy höbörög.

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#25570 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Ez így egy ördögi kör.
Ha Terry a Chelsea élő legendája, akkor miért ne gondolhatná azt, hogy több pénzt érdemel, mint a többiek? Ha a City 250ezer fontos fizetést ajánl neki, akkor pedig itt is a lehetőség, hogy nagyobb fizetést követeljen ki a Chelsea-től.
Terry ezzel semmit nem kockáztat, mert 100%, hogy a klub megadja neki a fizetésemelést, és marad a kedvenc csapatában, ami BL-győzelemre esélyes, és még több pénzt is kap.
Ha nem adnák meg, valószínűleg akkor is maradna , de egyszerűen biztos, hogy megadják, hisz nem engedhetik el az élő legendát.

A lényeg, hogy Terry kezében vannak a lapok, és a lehetőségeihez mérten a legtöbbet próbálja kihozni a dologból.
Ilyen rohadt kapitalista világban élünk...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25571 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Norbert írta:Egy kis off:

Kedves Hawaii, Dízel és Csaba89!

Két dolog ami a játékosok topic olvasása során már kikivánkozik belőlem:

stb...
Azért azt is tegyük hozzá, hogy amilyen hangnemet ő megenged magának és amilyen minőségű kommenteket ír, az alapján nyugodtan lehetne bannolni is. Persze tudom, hogy sokat tesz a klubért és nem is akarom, hogy bannoljuk, csak a kettős mérce nem fair szerintem...

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#25572 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Norbert írta:
Norbertoo írta: attól még nem lesz valaki nagyobb Chelsea szurkoló, hogy kint volt meccsen, mert volt rá lehetősége
Ki irt ilyenről? :shock: Egyébiránt engedtessék meg hogy leírjam ki ő, mivel az itt netezők egy jó része nem ismeri. (A Magyar Chelsea Szurkolói Klub tagjait kivéve... :wink: )
És mégvalami: John Terry esetleges távozásának híre nem új fejlemény, már tavaly ősszel a Scolari-éra alatt épp Grimitől kaptuk az első füleseket a háttérben zajló tárgyalásokról. Akkor ha jól emlékszem szintén a City-vel folytak az egyeztetések a Robinho-traszferrel karöltve.
ezt úgy írtad, mintha ezért kiváltságos ember lenne

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25573 Hozzászólás Szerző: kdako »

Igen, ezekről a pletykákról mi csak az újságokból értesülünk, de azért a nem zörög a haraszt alapján tudható, csak úgy nem dobnak be valamit a lapok. Sosem tudjuk meg, hogy Terry valóban kacérkodott-e a Cityvel, és valóban csak az győzte meg, hogy beszélt Abrával, aki esetleg beígért neki plusz pénzt. Ami biztosnak tűnik: marad, és csapatkapitányként mindent megtesz a csapatért (ez egyébként a dolga, és az elvárható)

A szurkolónak pedig joga van kritizálni a játékost, még Terryt is, a bérleteseknek főleg, mivel 800 fontot fizetnek egy évre.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25574 Hozzászólás Szerző: undertow »

állítólag...

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25575 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Norbertoo írta:
Norbert írta: 1.)
Grimi (aki bérletes és vagy 20 éve kinn él Londonban) több Chelsea-meccset látott élőben mint Ti és én együttvéve
attól még nem lesz valaki nagyobb Chelsea szurkoló, hogy kint volt meccsen, mert volt rá lehetősége
Ki irt ilyenről? :shock: Egyébiránt engedtessék meg hogy leírjam ki ő, mivel az itt netezők egy jó része nem ismeri. (A Magyar Chelsea Szurkolói Klub tagjait kivéve... :wink: )
És mégvalami: John Terry esetleges távozásának híre nem új fejlemény, már tavaly ősszel a Scolari-éra alatt épp Grimitől kaptuk az első füleseket a háttérben zajló tárgyalásokról. Akkor ha jól emlékszem szintén a City-vel folytak az egyeztetések a Robinho-traszferrel karöltve.
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
csaba89cfc
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2007. július 28., szombat 22:25
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Kerry Dixon
Tartózkodási hely: Ráckeve

Re: Játékosok

#25576 Hozzászólás Szerző: csaba89cfc »

Norbert írta:Egy kis off:

Kedves Hawaii, Dízel és Csaba89!

Két dolog ami a játékosok topic olvasása során már kikivánkozik belőlem:

1.)
Grimi (aki bérletes és vagy 20 éve kinn él Londonban) több Chelsea-meccset látott élőben mint Ti és én együttvéve, elsőkézből informálódik a klub háza táján lévő infokról ergo több mindent tud és ismer mint mi ahányan vagyunk a fórumon.
Aki személyesen ismeri (és a szurkolói klubban vagyunk így jó sokan) állítják, hogy Ő egy igazi TRUE BLUE és nem a puder kedvéért a dolgot, de akármilyen hangvételben ír, nyilván nem fog egy fizika professzor szárazságával írni kedvenc csapatáról... Szóval respect és calm down srácok! :)

2.) Elismerem hogy vannak kedvenc vagy kevésbé szeretett játékosok, viszont a klubot amelynek mindannyian szurkolunk, nem Terry FC-nek hívják, még csak nem is Lampard Ltd.-nek. Itt egyesek hajlamosak csak néhány játékosra fókuszálni és csak őket bálványozni miközben másokról az első rossz passznál lerántják a keresztvizet és egyből az eladását követelni... Azért álljon meg a menet! Na így nem lehet csapatépítésről beszélni. Ha Terry rossz napot fog ki ugyanúgy aznap egy gyengén focizó Chelsea játékos mint bárki más, továbbmegyek: Lampsnak a Mourinho-érában több hullámvölgye volt amit szóvá lehetett tenni. Hogy ketten a legjobban fizetett játékosok? Bizonyára jó ügynökeik vannak és értenek ahhoz hogy hogy tegyenek a legtöbbet ügyfeleikért. Ennyi és nem több...

Az első pontban egyet értek veled...részben.
Attól, hogy valakinek sikerült kijutnia több Chelsea meccsre, mint amennyit én tv-ben láttam, az nem jogosít fel szerintem arra senkit, hogy a másikat szidja undorító hangvételben, akármennyire is a puszipajtása bárkinek az oldalon vagy akármennyire TRUE BLUE...
A második pontban pedig amit írtál azt nem tudom ,hogy kinek szántad de, hogy én nem ezt írtam, az tuti...

Na de mindegy. Én részemről befejeztem a vitát, mert nem ide tartozik, és napokig vitázhatnánk, akkor sem lenne igaza senkinek. mégegyszer bocs az OFFért
BLUE IS THE COLOUR!!!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#25577 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Norbert írta: 1.)
Grimi (aki bérletes és vagy 20 éve kinn él Londonban) több Chelsea-meccset látott élőben mint Ti és én együttvéve
attól még nem lesz valaki nagyobb Chelsea szurkoló, hogy kint volt meccsen, mert volt rá lehetősége

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25578 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Egy kis off:

Kedves Hawaii, Dízel és Csaba89!

Két dolog ami a játékosok topic olvasása során már kikivánkozik belőlem:

1.)
Grimi (aki bérletes és vagy 20 éve kinn él Londonban) több Chelsea-meccset látott élőben mint Ti és én együttvéve, elsőkézből informálódik a klub háza táján lévő infokról ergo több mindent tud és ismer mint mi ahányan vagyunk a fórumon.
Aki személyesen ismeri (és a szurkolói klubban vagyunk így jó sokan) állítják, hogy Ő egy igazi TRUE BLUE és nem a puder kedvéért a dolgot, de akármilyen hangvételben ír, nyilván nem fog egy fizika professzor szárazságával írni kedvenc csapatáról... Szóval respect és calm down srácok! :)

2.) Elismerem hogy vannak kedvenc vagy kevésbé szeretett játékosok, viszont a klubot amelynek mindannyian szurkolunk, nem Terry FC-nek hívják, még csak nem is Lampard Ltd.-nek. Itt egyesek hajlamosak csak néhány játékosra fókuszálni és csak őket bálványozni miközben másokról az első rossz passznál lerántják a keresztvizet és egyből az eladását követelni... Azért álljon meg a menet! Na így nem lehet csapatépítésről beszélni. Ha Terry rossz napot fog ki ugyanúgy aznap egy gyengén focizó Chelsea játékos mint bárki más, továbbmegyek: Lampsnak a Mourinho-érában több hullámvölgye volt amit szóvá lehetett tenni. Hogy ketten a legjobban fizetett játékosok? Bizonyára jó ügynökeik vannak és értenek ahhoz hogy hogy tegyenek a legtöbbet ügyfeleikért. Ennyi és nem több...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
KenderJ
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Tippverseny győztese 2010/11, 2015/16
Hozzászólások: 1858
Csatlakozott: 2009. július 16., csütörtök 16:45
Kedvenc játékos: Kante Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Terry
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25579 Hozzászólás Szerző: KenderJ »

Berzéki Gábor21 írta:Szerintem zárjuk le ezt a témát! 8)

Ha jól vettem le akkor Carvalho és Di Santo nyilatkozott pár sort:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 20,00.html

igen zárjuk le a témát ne veszekedjetek !!
nah és mit nyilatkoztak ??? :D
»» KTBFFH! CHELSEA ««

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#25580 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Szerintem zárjuk le ezt a témát! 8)

Ha jól vettem le akkor Carvalho és Di Santo nyilatkozott pár sort:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 20,00.html
Farewell Didier!

Válasz küldése