Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28721 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:
bilhacica írta:ennek eredménye az, hogy észrevehető volt, hogy Ő egy profi labdarugo, nem egy utcárol behivott hülye gyerek...
Pedig eddig te is ezt gondoltad róla és ezt többször is hangoztattad... :)

mert eddig igy is játszott :)
nem az én hibám hogy most elöször láttam ilyennek...
játszon profiként és kedvelni fogom :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28722 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

bilhacica írta:ennek eredménye az, hogy észrevehető volt, hogy Ő egy profi labdarugo, nem egy utcárol behivott hülye gyerek...
Pedig eddig te is ezt gondoltad róla és ezt többször is hangoztattad... :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28723 Hozzászólás Szerző: Megyó »

kdako írta:Átnézve az angol sajtót, szinte mindenhol SWP lett a meccs embere. Nyilván vakok ítélkeztek...


fölöslgesnek érzem az ironiát.... ezen a meccsen jo volt, itt is Ő lesz a MOTM a mi szavazásunkon...

én mindig tárgyilagos vagyok, a jot elismerem, a "szart" meg nem fogom még "végtermékké" sem felértékelni....

Swp a Wigan ellen nyerő volt és a motivácioja tudással párosult. ennek eredménye az, hogy észrevehető volt, hogy Ő egy profi labdarugo, nem egy utcárol behivott hülye gyerek...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#28724 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Oziris írta:Engem már az meggyőzőtt h Bilhánál MOTM!Akkor tuti parádézott :D
És pont nem láttam a meccset :( Remélem ismétlik vmikor...
elvielg holnap 4től sport klub de gondolom max a második meccs lesz a mostani

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28725 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Engem már az meggyőzőtt h Bilhánál MOTM!Akkor tuti parádézott :D
És pont nem láttam a meccset :( Remélem ismétlik vmikor...
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#28726 Hozzászólás Szerző: kdako »

Átnézve az angol sajtót, szinte mindenhol SWP lett a meccs embere. Nyilván vakok ítélkeztek...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28727 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bubi írta:Hát engem nem fogtok megdumálni arról, hogy a "Sz@r ehető":)
Pedig az az ötven millió légy biztos nem tévedhet akkorát 8) :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28728 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
bilhacica írta:feladom :)
ha Tore itt lenne talán közös erővel megprobálnék szembeszállni, de igy nem megy :D

amugy azzal egyetértek hogyha Swp és Malouda is jo napot fog ki meg Ballack elkerüli a kezdőt akkor erős a csapat, a keret :)
Na haladunk, egy hete Sweepet még élve elástad volna, most már elég egy jó napot kifogni neki :) már csak Ballacknak kell bizonyítani, hogy ha jobb napot fog ki, akkor ide való, és nincs is gond :)

Egyébként ne add fel, illetőleg ne feladd (és ne várj Torera, egyrészt, mert egy ideje elveszett, vagy mi, másrészt meg ő az egész világot Manuréstől-mindenestől a keblére ölelené, leszámítva persze azon keveseket, akik pénzből élnek, pénzért fociznak ésatöbbi :) ). Egy tény, mint már írtam, a tőlünk távozók sehol sincsenek. Ha pedig valaki menni akar, azt itt lehet tartani, csak fölösleges.

Hát engem nem fogtok megdumálni arról, hogy a "Sz@r ehető":)

Swp sztem középszerű! Bármelyik premierlig játékos megcsinálja azt, amit ő...Folyton labdákat veszít, szörnyen játszik, és ha már 2-3 meccsente bejön egy csele, vagy labdát tud szerezni, már MOTH lesz...

Ballack? Hát, minden tiszteletem az övé, mert nagy focit csinált a hazájában, de sose felejtsük el, hogy a FOCIT angliában játszák, minden más bajnokság már csak távoli rokona.... Itt nem megy neki, ehhez kevés. Meg hát, eljárt fölötte az idő!


2005höz: remek év volt, de ne feledjük el, hogy volt egy eszméletlen, csodálatos, lélegzetelállító Robbenünk! Akkoriban nagyon pár emberes csapat voltunk! Robben, lampard, terry.

És ha Robben sérült volt, ami nem volt ritka, nem is ment a foci! Sztem nema taktikánkat ismerték ki, hanem Robbent. Plusz Mouri nem is adott neki utána akkora szabad kezet a pályán! Utána volt nagy váltás.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28729 Hozzászólás Szerző: Bubi »

ZenZo írta:
Bubi írta:...Szóval én kb ezeket tarttom indokolatlannak: Ballack, Essien, Robben, Cech, Diarra, Sidwell, Ben Haim/Alex (valamelyik kettőjük közül, inkább Ben)
Azt írod, utolsó kettő közül inkább TBH a fölös/indokolatlan vétel, ezek szerint Alex épphogy, vagy nem is az. Ha viszont ő nem az, akkor Ballack miért az első ezen a listán? Sidwell, na ő igen. Az ő érkezésének akkor lett volna (megjegyzem csekély) értelme, ha Ballack távozik. Abba most ne menjünk bele, ki mennyire utálja a németet, mert én nem, úgyhogy ez hosszú vita lenne újfent. Ja, és Diarra miért volt fölös?
Diarra:Azért mert volt elég ember a posztjára! Ráadásul szegény hiába játszott jól bárhol, el lett adva...

Alex/Tbh: A kettő közül valamelyik! Szerintem TBH, mivel szinte biztos volt, hogy jön Alex.

Ballack: Ő olyan felemás! Kevés volt rá az esély, hogy beválik, de sokan mégis remélték, hogy 30 évesen is képes a váltásra (köztük én is). Egyszerüen el kellett hozni!Ingyen volt. De az igaz, hogy a posztjára most is kéne ember!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#28730 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Gudjohnsen a nálunk eltöltött 6 éve alatt sosem volt állandó kezdő. Az elején Zola-val és Hasselbaink-kal, majd Drogbával, Mutu-val, Kezman-nal, Crespo-val kellett megküzdenie.
Ő igazi kék, de azok után, hogy leigazolnak a csapatodba egy Ballack-ot és egy Sevát, miközben hív a ManU, a Barca, a Real, egyáltalán nem csoda, hogy elment.
Padra vagy még oda sem, de nem kis csábítás lehetett a BL győztes csapatba igazolni...
Nyilván azóta megbánta....
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28731 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:feladom :)
ha Tore itt lenne talán közös erővel megprobálnék szembeszállni, de igy nem megy :D

amugy azzal egyetértek hogyha Swp és Malouda is jo napot fog ki meg Ballack elkerüli a kezdőt akkor erős a csapat, a keret :)
Na haladunk, egy hete Sweepet még élve elástad volna, most már elég egy jó napot kifogni neki :) már csak Ballacknak kell bizonyítani, hogy ha jobb napot fog ki, akkor ide való, és nincs is gond :)

Egyébként ne add fel, illetőleg ne feladd (és ne várj Torera, egyrészt, mert egy ideje elveszett, vagy mi, másrészt meg ő az egész világot Manuréstől-mindenestől a keblére ölelené, leszámítva persze azon keveseket, akik pénzből élnek, pénzért fociznak ésatöbbi :) ). Egy tény, mint már írtam, a tőlünk távozók sehol sincsenek. Ha pedig valaki menni akar, azt itt lehet tartani, csak fölösleges.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28732 Hozzászólás Szerző: Megyó »

feladom :)
ha Tore itt lenne talán közös erővel megprobálnék szembeszállni, de igy nem megy :D

amugy azzal egyetértek hogyha Swp és Malouda is jo napot fog ki meg Ballack elkerüli a kezdőt akkor erős a csapat, a keret :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28733 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Na én is hozzászólok! :)

Bilha! Lehet, hogy 2005-ben és 2006-ban végigvertük a mezőnyt. De azóta brutálisan megerősödött szinte az összes csapat a pl-ben. Akkor is jó csapat volt pl. a mu és a pool, de ők is vették sorban az új játékosokat, ezért nekünk is fejlődnünk kellett, hogy nehogy utólérjenek minket.

2005-2006 körül szinte toronymagas esélyesei voltunk a pl-nek és a bl-nek a barcával együtt. De azóta nem hinném, hogy gyengült a csapatunk, hanem a többiek erősödtek, de nagyon.
Amúgy meg mi lett volna tavaly, ha nem sérül le a fél csapat a legzsúfoltabb időszakban?? Akkor most lehet címvédők lennénk, de ezt sose tudjuk meg... :roll:

A keret meg pillanatnyilag jó úgy, ahogy van. Kivéve ha valaki el akar húzni innen. :) Akkor kell venni a helyére valakit.

Szerintem. :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28734 Hozzászólás Szerző: undertow »

guddy minden 5. meccsen klasszis. a tobbin... ha szobrot allitananak az inkonzisztencianak, akkor rola mintaznak.
plusz gyorsasagban max egy paraszthajszallal van sheva elott.
en imadom a sracot, de ne menjunk el egy szo nelkul a gyengei mellett. egy topcsapatban se lehetne biztos kezdo.

duffer... masik kedvencem. de szegenyt megviseltek a serulesek. miota eladtuk tovabbra is hol serult hogy a regi formajat keresi. sajnalom, de o se lesz mar soha a regi.

gallas. ne kezdjunk bele :) kenyont lehet szidni, de billy g nem miatta ment, hanem azert mert egy ostoba hisztis csigaevo :)

a tobbieket kiveseztem a nyaron, lehet visszaolvasni ;)

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28735 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ne vakitsál már bila !
gudy vicc már lassan 3 éve ! 'azért nem fogadta el pl csapatok ajánlatát mert nem kart ellenünk játszani' :D :D :P :D csak pont rá fél évre gólt is rugott a chelsea-nek ! vagy nincs önkritikája vagy már nem gondolja komolyan a lamdarugó karierjét,hogy még mindig a barcába vergödik ! több mint 1 éve vegetál ! szerinted seva és ballack nagyobb rivális volt neki mint goofy,eto,saviola,zsüli,deco,ienesta,henry,messi és most dos santos,bojan ! mert azt írtad nagyrészben az ukrán német ketös miatt távozott ! :P
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tibi71 2007. november 5., hétfő 12:49-kor.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28736 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ez a kedvencem hogy: már akkora kiismerték a taktikánkat.


még is mire gondolsz? ha jol emlékszem 3-0 ra vertük a mut a 37. forduloban, csak ugy büszkeségből, jah meg ha jol emlékszem kaptunk Pl serleget is.
a kiismerés alatt azt érted hogy miután már tuti biztos volt hogy nerünk kicsit kiengedtünk és lazaságbol elvesztettük a szezon végi meccseket vagy arra hogy nem 1 vereséggel nyertük meg a Plt, mint egy évvel azelőtt, amikor minden meccs háborunka számitott?

a 2005 ös év csoda volt, a 2006 os meg egy "átlagos" bajnoki gyözelem. végig vertük a mezőnyt és végig vezettük az évet az első helyen.

a 2007 es évre egy kis vér frissétés kellett volna a 4-3-3 ba azzal hogy ha el is megy Duff jön egy uj szélső meg jön egy uj csatár mert akkor ugye nem lehetett tudni hogy Drogba mekkora ász lesz.
ennyi kellett volna és ugyan azzal a kiismert focival bajnokok vunk :)

összesen 1-2 fiatal titánra lett volna szükség.
nah jo aláriom a sérülések akkor is megpecsételtek volna minket de az egészévben valo seva rehab meg a szélsők nélküli játék eröltetésével már a faszom ki volt.

Ballack jo megmozdulásairol is elmondta már a véleményem, ha más áll ott akkor az is szerzett volna golt ill adott volna golpaszt ill futott volna 10000 métert. csak nem akkor nem ugy hanem más golok lettek volna más meccseken.

amugy még visszatérve erre a kiismertékre :) mintha mi forradalmasítottuk volna :)
nem volt nehéz kiismerni aki megnézett 3 Chelsea meccset egyértelmüen lehett látni mi a taktika: kivárás és 1-2 huzásbol lecsapunk egy kontra támadásban megfogalmazodva.
ennyi.... a Lpool ellen is azért nem ment nekünk mert Benitez rájött és az ellen taktikája ugyan ez volt... nem jöttek át a mi térfelünkre csak max a csatárok és néztük egymást... csak vhogy Ők mindig mákosabbak voltak mert Ők találtak golt és utána visszaálhattak...

Gudy miért nem tudta hogy Seva meg Ballack szar lesz? hmm nem is tom hogy erre a figyelem elterelő kérdésre hogy is válaszoljak, mert ugye ennek semmi köze a témához.... mivel tudjuk hogy nem senki nem tud josolni (max a száját jártatni mint én... ) és ezért Gudy gondolom ugy ált hozzá hogy:
nah jön egy aranylabdás csatár, meg a német válogatott cskja, hmmm talán tul nőtt a csapattal szembeni elvárás a képességeimen, tovább állok hogy ne hátráltassam őket.

és mivel vszinü nem akart ellenünk játszani ezért is nem igazolt angliába de a Barca ajánlata meg vszinü megtisztelő volt a számára hogy a friss Bl gyöztes megakaja venni és elfogadta.
hozzáteszem a foci antiértelme, rejkárd ma sem játszatta csak 2 percre helyette berakta azt a 16 éves fiut... mind1 Ő már nagy és fontos hogy ott legyen hisz 1 éve saját magát tudja pelenkázni.
nem Gudy hibája hogy a foci iránti alázata ezeknek a szuper edzőknek kevés....
amugy meg igen is bebizonyitotta hogy a nagyok között van Gudy, a barcaban is, mert sok fontos golt szezett...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28737 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:Gudy:

hmmm ugye csatárnak a szar Drogba mellett sem volt esélye csak a középpályán. nah megvettünk a remek kis Baleckot ill Sevat Te ezután a helyébe mit tettél volna? még Drogbanak is az első reakcioja az volt hogy bement Mourihoz és megkérdezte hogy Seva a helyére érkezett e.
Gudy menekülése egyértelmü volt hisz ez nem versengés lett volna a posztért hanem kiturás egyértelüen...
az már más kérdés hogy lett volna lehetősége játszani ugyan is a megváltok, akik ugye a 2* bajnokcsapatba érkeztek (hu de szükség volt rájuk... golt sem tudtunk lőni nélkülük), elég szarul játszottak ill sérültek is voltak egy kis időre.
...
tehát lássunk tisztán, Ők el kötelezettek voltak a Chelsea felé. A szolidaritást a klubb vezetőség bontotta fel nem Ők. a menekülés gyáva dolog de ez nem menkülés volt, csak a szemét lépésre szemét válasz.
Most ha ezt még Tore is elolvassa, kapok tőle is hideget-meleget, de: Ha igaz lenne, amit írsz, kvázi Guddy azért távozott, mert nem volt hajlandó megküzdeni a helyéért itt, akkor miért ment a Barcaba megküzdeni Goofyval, Eto'-val, Messivel? (Zsülivel, Innyesztával, stb) Arról nem is beszélve, hogy közel sem csináltak titkot már akkor sem Henry legiazolásával kapcsolatban. Drogba jó volt, de közel sem akkora ász, mint tavaly lett. Jött Seva, de lássuk be, egy új ember mindig új ember. Ment, mert akart. És valljuk meg, az utolsó éve nem sikerült már valami fényesre nálunk, csakúgy, mint Duffnak. Egy tény, amit vitatni lehet, de fölösleges: azon távozók, akik hasonlóan nagy kaliberű csapathoz távoztak tőlünk az elmúlt években, igazából sehol sincsenek. Írod nem egyszer, hogy te megmondtad előre, hogy Ballack és Seva nem vállnak be nálunk, gyengék lesznek. Ezt vajon Guddy miért nem látta?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28738 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez Bilha nem buta meglátás, csak több helyen sántít:
gyorsan elmondom, mi a legfőbb szerintem: JM alaptaktiája tökéletesen különbözött a Real vagy Barca féle kompozíciótól abban, hogy ő a győzelmet úgy képzelte el, hogy nem kapunk gólt, aztán nyerünk, szemben azzal, hogy felküldünk 10 csatárt a pályára, azt majd úgyis több gólt lövünk, mint az ellen... az JM éra első PL szakaszában 1 vereség állt a nevünk mellett, és mindössze 15 kapott gól!!!

Nagyon jól működött a 4-3-3, de sajnos eléggé kiismerték mind a taktikánkat, mind a játékosainkat a második JM szezon végére. A foci ma már egyrészt üzlet, de sok más vonatkozásban is hasonlít az üzlethez, aminek pedig első alaptörvénye, hogy: aki nem fejlődik, az áll/stagnál (rosszabb esetben visszafejlődik), aki pedig áll, az nem fejlődik, aki pedig nem fejlődik, azon túllépnek. Kezman nagyon nem vált be, Guddy és Duff pedig önként távoztak. A diamond pedig egy csodálatos taktika, az már merőben más kérdés, hogy mi nem tudtuk játszani ezt. De őszintén szólva nem tudom, hogy a tavalyi sérült kerettel mennyivel lett volna jobb, ha nincs Ballack, és marad a 4-3-3... egy Ballack féle játékosra égető szükség volt, mert Lampardot elkerülték (kopp-kopp) a komolyabb sérülések, de mi lett volna, ha nem? Kellett egy irányító kp, aki jól lát a pályán, képes gólt lőni, jól osztogat, jól érkezik a második hullámban, és jó pontrúgásokat képes elvégezni. Papíron Ballack tökéletesen megfelelt eme kívánalmaknak, plussz jönni is akart, ráadásnak ingyen volt... minden összevág. Szerencsénkre legyen mondva, Lampard tavaly sem volt az a sérülékeny forma játéksok, és mellette Make továbbra is jól teljesített, ráadásnak feltűnt egy új csillag a belső középpályán egy ilyen-olyan első év után egy Essien nevű Ghánai, akit tankkal sem lehetett volna ledózerolni. A szélsőink haldokoltak, JC szegény az egész szezont ki kellett, hogy hagyja, Robben megelégedett a szezon 2/3-ával, Swp meg kereste a labdát. Kényszerűség: diamond, mert ehhez adottak voltak a játékosok. De nagyon nehéz amúgy is új szezont kezdeni egy új csapatban, új futballkultúrában, ezt láthattuk a játékosaink 82%-ánál. De mi van akkor, ha minden héten más és más áll melletted, előtted, mögötted? Te/ti elvből, élből támadjátok Ballackot, de ha visszanéztek, biztos, hogy olyan rosszul teljesített? Vagy csak nem tűnt ki annyira, mint a sok gólt lövő, bár kétség kívül nem annyira fényes Lampard, aki azért titkon mindenkinek a szíve csücske, vagy az új erőmű, Essien? Ballack azért amennyit tudott, előadott a repertoárjából: lőtt (lőtt? bombázott) gólt tizenegyesből. Lőtt gólt szabadrúgásból. Fejelt gólt, amit azért érdemes megnézni, mert kb. hetven centis súlypontemelkedéssel ment fel, nagyjából a f@sszával csapkodhatta volna a szintén felugró védő fejét, ha akarja. Ja, és lőtt akciógólt is, rövidpasszos játék után félfordulatból... ennyi jutott neki. Ettől nem azt mondom, hogy ő hííí meg hőőő, a legjobb és miegymás. Csak azt, hogy nem volt ő rossz egyáltalában. Kicsit szellemfocizott, alibipasszozott, hát, ilyen a beilleszkedés. Alibipasszokból Ballack nélkül is van elég :) No meg hát amikor már nem tudtatok mit felhozni, jött a nem is futott szöveg, aztán a meccs végén meg kiderült, hogy ő futotta a legtöbbet...

Én is bírom Vaartot, nagyon is. De azt kijelenteni, hogy vele szuperek lennénk, hát, elég erősnek érzem. Ez a jelen keret nem rossz, sőt, nagyon is jó. A 4-3-3-hoz kicsit sok a csatárunk, de jön még itt Afrika kupa. Malouda is kezd ismét magához térni, már csak félidőkre tűnik el :) Sweep bíztató idén, JC-től is láttunk már jó és rosszabb produkciót is. Seva is vegetál, de hátha. Ismételten csak annyit: baromi nagy szükségünk lenne egy jó formában lévő Sevára. Én várom Ballack felépülését. Válthatnák egymást Mikellel. A védelmünk még így Terry nélkül is elég acélosnak tűnik (ha eltekintünk a legutóbbi CC meccstől :) ), Make remek formában van, Lamps mellé Ballack középre, Essiennek meg tavaly nagyon feküdt a jobbszél. Ha idén sem megy, hát adjuk el. Bár ha arra gondolok, hogy Swp is kapott három évet...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28739 Hozzászólás Szerző: Megyó »

a sorsfordulo akkor volt ugye amikor elment Duff Gudy meg Gallas.

hmm noss kezdem Duffal:

nem tom emlékszel e amikor Henry azt a pazar szabadrugás golt lötte nekünk üres kapura.
vérlázitoan igazságtalan volt az az érzés ami átjárt minket és Duff, hogy megvédje a szurkolokat attol hogy mégegyszer ezt ne érezzék mindig odaállt a köv meccstől kezdve azon nyomban amikor sipolt a biro a labda elé. sokadszori agressziv figyelmesztetés utánh ment csak el elöle miután már látta hogy ebből tuti csak sipszora ellött labda lesz. noss akinek csak egy csepnyi érzelmi világa van az rögtön észrevehette a klubb vezetésnél hog ilyen emberek kellenek a csapatnak mind a siker eléréséhez mind a jo morál megtartásához.

Gudy:

hmmm ugye csatárnak a szar Drogba mellett sem volt esélye csak a középpályán. nah megvettünk a remek kis Baleckot ill Sevat Te ezután a helyébe mit tettél volna? még Drogbanak is az első reakcioja az volt hogy bement Mourihoz és megkérdezte hogy Seva a helyére érkezett e.
Gudy menekülése egyértelmü volt hisz ez nem versengés lett volna a posztért hanem kiturás egyértelüen...
az már más kérdés hogy lett volna lehetősége játszani ugyan is a megváltok, akik ugye a 2* bajnokcsapatba érkeztek (hu de szükség volt rájuk... golt sem tudtunk lőni nélkülük), elég szarul játszottak ill sérültek is voltak egy kis időre.

Gallas:

nem tom pontosan mit hogy akart de maradjunk annyiba hogy a féreg kenyon ill abra nevetséges, focihoz nem értő, naiv, nagyképü hozzállása baszta el a dolgot, hisz Mouri mérges volt hogy ugyan kellett Cole, de kimondta hogy az ucso pillanatba adják el Gallast....

elhiszem hogy mind3 elakart menni de biztos nem a siker széria miatt vagy az edző vagy a szurkolok miatt.
a nyakukra vásárolt sztárok miatt.
Gudynál 100% hogy ez volt az ok, de Duffnál meg nem hiszem hogy a klubb vezetés nem harcolt hogy maradjon....
tehát lássunk tisztán, Ők el kötelezettek voltak a Chelsea felé. A szolidaritást a klubb vezetőség bontotta fel nem Ők. a menekülés gyáva dolog de ez nem menkülés volt, csak a szemét lépésre szemét válasz.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#28740 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Az elemzésed gyönyörű...magyarázzuk a nagy büdös semmit..:)...mi lenne ha....:)....már többször leírtuk, duff el akart menni...robben játazott 1 évet összesen...ez a keret most is jól össze van rakva, semmi gond sincsen vele...swp és malouda sem béna...az idő mindent megszépít ugye..:)....ranierit nem elemezzük ki?:)...vagy akár Gullitot...de lehet még rágódni a régi időkön....amikor 1905-ben megalakultunk...óóóó

Válasz küldése