Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30081 Hozzászólás Szerző: undertow »

rola nem volt semmi, gondolom visszajott. legalabbis remelem, es azt is, hogy latjuk majd 1-2 meccsen terry helyen.

egyebkent nem tudom tudtad-e, nekem most tunt fel, amiota design valtas volt a reserve es az ifik hirei nem a tobbi hir kozott jelennek meg, hanem a football > reserve/academy menupontban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára undertow 2006. december 31., vasárnap 16:18-kor.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30082 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Várható volt...:( Remélem nagyon jól játszik majd. Bár legútóbb a keretben sem volt, remélem nem sérült...
És Michael??
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30083 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Winston: Jimmy Smith és MM kölcsönszerződése is a Boxing day-ig szól, tehát elvileg már jöhetnének vissza. De Gregory nagyon meg akarta hosszabbítani...
ezt most olvastam az OS-on:
Wed, 20th Dec 2006

England Under 19 international midfielder Jimmy Smith will remain on loan at Queens Park Rangers for the rest of the season.

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#30084 Hozzászólás Szerző: LooseR »

undertow írta:
Chelseafan írta:
LooseR írta:drgoba iden az isten eddig osszesen 20 golt rudott! :shock: kezd érni 1 uj aranylabdásunk xD
Én azt az aranylabdát szívesen elcserélném a PL serlegre...
en egy zacsko szotyira is...
:lol: :lol:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30085 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:
LooseR írta:drgoba iden az isten eddig osszesen 20 golt rudott! :shock: kezd érni 1 uj aranylabdásunk xD
Én azt az aranylabdát szívesen elcserélném a PL serlegre...
en egy zacsko szotyira is...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30086 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

LooseR írta:drgoba iden az isten eddig osszesen 20 golt rudott! :shock: kezd érni 1 uj aranylabdásunk xD
Én azt az aranylabdát szívesen elcserélném a PL serlegre...

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#30087 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

ZenZo írta:Egyébiránt mi van Robbennel? Miért nem ülhetett le még a kispadra sem? Sérült?
Ha jólemléxem térdín sérülés

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30088 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyébiránt mi van Robbennel? Miért nem ülhetett le még a kispadra sem? Sérült?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#30089 Hozzászólás Szerző: LooseR »

drgoba iden az isten eddig osszesen 20 golt rudott! :shock: kezd érni 1 uj aranylabdásunk xD

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30090 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

A 8 napot a Mirror írta (tudom, szennylap :)), a másikat a skysports.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30091 Hozzászólás Szerző: undertow »

meg mindig nem tudom hol olvastad, de nem igaz :)
javaslom olvasd az OS-ot.

'We are not going to do anything with John that is going to cause him problems. I am not in the game of pushing him out there because it is for the benefit of Chelsea Football Club but I also don't want to hold him back unnecessarily.

'When I hear so called experts say that he is going to have a six week recovery - I won't say exactly how long he is going to take to recover - but when people comment when they don't know his pathology, what he has had done or who he has been working with then I have a bit of a problem with that.'

...

'We still need to monitor John and see how we go but 24-48 hours after surgery, there are "no restrictions" to get back. I won't be drawn into what game he will be back but I am sure it will lead people to draw their own conclusions.'


tehat a szakorvosok szerint 6 het, english szerint lehet, hogy kevesebb, de pontos idopontot nem mondott.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30092 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem hiszem el, hogy José olyan gyáva lenne, hogy a Macclesfield ellen egy tarcsit sem játszatna. Negyed osztály legalja vazze!! Nehogy már!!
El tudnék képzelni egy ilyen csapatot ellenük:
Geremi, MM, Riccy, Bridge - Diarra - Woods, Essien, Jimmy Smith - Sahar, Kalou

Cserék: Bertrand, Cork, Sinclair, Drogba, Lampard, Seva.....

LEGALÁBB a Macclesfield ellen legyen vér a pucájában!!:)
Only one Di Matteo!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30093 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

undertow írta:
Chelseafan írta:Terry back for Chelsea in just eight days
nem tudom hol olvastad, de az orvosok szerint ugy 6 het. a legjobb esetben is egy honap.
Chelsea captain John Terry has handed the club a massive boost by returning to light training just 24 hours after undergoing back surgery.

Terry underwent surgery on his troublesome back injury on Thursday after missing Chelsea's last four games with the problem.

Chelsea's defence has struggled in Terry's absence conceding six goals in their last three Premiership outings.

The England captain returned to light training on Friday by taking part in some jogging and the injury appears not to be as serious as first feared.

Reports suggested that Terry could be missing for up to six weeks with the injury, but Chelsea club doctor Bryan English has hinted the influential defender could be back in action in under a week.

"The instructions from the surgeon were to run the day after surgery. That is great for us and great for John," English told Chelsea's official website.

"We are not going to do anything with John that is going to cause him problems.

"I am not in the game of pushing him out there because it is for the benefit of Chelsea football club but I also don't want to hold him back unnecessarily.

"When I hear so called experts say that he is going to have a six week recovery - I won't say exactly how long he is going to take to recover - but when people comment when they don't know his pathology, what he has had done or who he has been working with then I have a bit of a problem with that."

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30094 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Winston: Jimmy Smith és MM kölcsönszerződése is a Boxing day-ig szól, tehát elvileg már jöhetnének vissza. De Gregory nagyon meg akarta hosszabbítani...
fasza. jimmy ugyse ferne be most a csapatba(gyujtjuk a kp-kat :)), de manciennet szerintem ki kene probalni terry helyen. nem hiszem, hogy tobbet hibazna boulanal :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30095 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:Terry back for Chelsea in just eight days
nem tudom hol olvastad, de az orvosok szerint ugy 6 het. a legjobb esetben is egy honap.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#30096 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Jól van de még sajnos akkor sem biztos,hogy pályára lép.De azért reménykedjünk! :wink:

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30097 Hozzászólás Szerző: mourinho »


Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30098 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Gyeszti írta:
bilhacica írta:
ToreAndre írta:Mert hülye vagy! Cashley játéka látványosabb és ez vakká tesz, de Bridgey sokkal hasznosabb!
hmm kösz hogy igy törödsz velem hogy a mentális képességeimmel is foglalkozol meg a látásommal de sztem Te vagy elvakult... Cole jobb védő mint Bridge.. ez egy tény, nem egy "kit szeretünk jobban játék"...
Wayne még egyszer sem vette célba a saját kapuját! Szerintem ez elég egyértelmű különbség! :D Ja és én is eléggé vak vagyok! 8)
en bridge-t szeretem jobban, viszont ha valasztani ki a jobb (persze mind2 en csucsformaban), nem tudnek mivel mindketten pazar jatekosok.

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#30099 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

bilhacica írta:
ToreAndre írta:Mert hülye vagy! Cashley játéka látványosabb és ez vakká tesz, de Bridgey sokkal hasznosabb!
hmm kösz hogy igy törödsz velem hogy a mentális képességeimmel is foglalkozol meg a látásommal de sztem Te vagy elvakult... Cole jobb védő mint Bridge.. ez egy tény, nem egy "kit szeretünk jobban játék"...
Wayne még egyszer sem vette célba a saját kapuját! Szerintem ez elég egyértelmű különbség! :D Ja és én is eléggé vak vagyok! 8)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#30100 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ToreAndre írta:Mert hülye vagy! Cashley játéka látványosabb és ez vakká tesz, de Bridgey sokkal hasznosabb!
hmm kösz hogy igy törödsz velem hogy a mentális képességeimmel is foglalkozol meg a látásommal de sztem Te vagy elvakult... Cole jobb védő mint Bridge.. ez egy tény, nem egy "kit szeretünk jobban játék"...

Válasz küldése