Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1301 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nkunku gólt lőtt ma első kezdésénél mióta sérült volt.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1302 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. április 29., szombat 14:20 “Belsős információk szerint, az egyik csapatnál dolgozó ember szerint, aki kérte, hogy a nevét ne mondják mert fél, hogy elveszíti a munkáját, úgy nyilatkozott, hogy : soha nem látott káosz van a csapat körül, nagyon sokan távozni szeretnének és rengeteg új érkező már most megbánta, hogy hosszútávú szerződést írt alá a csapattal. Sokan úgy érzik, hogy nincs egy igazi vezetőjük és itt az edzőre gondolnak. Ahelyett, hogy együtt töltenének el időt, mindenki otthon van és semmi motivációja nincs a játékosoknak. Rengetegen hatalmas fizetés csökkenésen mennek át jövőre az alul teljesítés miatt, de vannak olyanok, akikkel ezt nem tudják megcsinálni és ez is feszültséget okoz.”
Gyakorlatilag tönkretette a csapatot ez az idióta bolyhos. Ezen a ponton csoda hogy egy Pochettino kaliber leül a padra, nem irigylem.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1303 Hozzászólás Szerző: Pityee »

“Belsős információk szerint, az egyik csapatnál dolgozó ember szerint, aki kérte, hogy a nevét ne mondják mert fél, hogy elveszíti a munkáját, úgy nyilatkozott, hogy : soha nem látott káosz van a csapat körül, nagyon sokan távozni szeretnének és rengeteg új érkező már most megbánta, hogy hosszútávú szerződést írt alá a csapattal. Sokan úgy érzik, hogy nincs egy igazi vezetőjük és itt az edzőre gondolnak. Ahelyett, hogy együtt töltenének el időt, mindenki otthon van és semmi motivációja nincs a játékosoknak. Rengetegen hatalmas fizetés csökkenésen mennek át jövőre az alul teljesítés miatt, de vannak olyanok, akikkel ezt nem tudják megcsinálni és ez is feszültséget okoz.”
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#1304 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

Dízel írta: 2023. április 29., szombat 10:42 Leginkabb arra gondolok, az lehet a gond, hogy ha pl fernandez esetet nezzuk akkor o 8 evig effektive ugyan azt a bert kapna, inflacio es egyeb gazdasagi tenyezok rahatasatol fuggetlenul.
Nagyon meglepne, ha nem lenne benne valamilyen inflációra vonatkozó korrekció egy ilyen szerződésnél.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1305 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Dízel írta: 2023. április 29., szombat 10:42
kecske01 írta: 2023. április 29., szombat 10:37 Many long-term contracts have been handed out - some to current players, many to new signings. Sources close to senior #Chelsea players suggest some are already starting to express regret at having committed to such lengthy deals.

[via @TheAthleticFC]

Milyen meglepő, hogy páran már kezdik megbánni ezeket a hosszútávú szerződéseket.
Egyreszt vicces, hogy egyesek fel ev alatt mar megbannak dolgokat, masreszt nem ertem a picsogas targyat, mivel barmikor kivasarolhato az adott jatekos a megfelelo osszegert. Raadasul mostanaba meno lett beverni a rinyat es nem jarni edzesre meg fikazni az edzot, hogy hamarabb lelephessen.

Leginkabb arra gondolok, az lehet a gond, hogy ha pl fernandez esetet nezzuk akkor o 8 evig effektive ugyan azt a bert kapna, inflacio es egyeb gazdasagi tenyezok rahatasatol fuggetlenul.
Ettol fuggetlenul amilyen rinyapinak ma a jatekosok, kisirnak maguknak mindent ugyis. Lasd lukakut pl.
Elég szánalmas ez a viselkedés, oké hogy az edzők is szarok voltak, de azért a játékosok egyáltalán nem törték magukat össze a meccseken, hogy jobbak legyünk. Kondíciójukról ne is beszéljünk. Egy profi focista nem hagyhatja magát ennyire leépülni.

Enzo, Mudryk ezek valószínű kapnak majd emelést pár éven belül.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1306 Hozzászólás Szerző: Dízel »

kecske01 írta: 2023. április 29., szombat 10:37 Many long-term contracts have been handed out - some to current players, many to new signings. Sources close to senior #Chelsea players suggest some are already starting to express regret at having committed to such lengthy deals.

[via @TheAthleticFC]

Milyen meglepő, hogy páran már kezdik megbánni ezeket a hosszútávú szerződéseket.
Egyreszt vicces, hogy egyesek fel ev alatt mar megbannak dolgokat, masreszt nem ertem a picsogas targyat, mivel barmikor kivasarolhato az adott jatekos a megfelelo osszegert. Raadasul mostanaba meno lett beverni a rinyat es nem jarni edzesre meg fikazni az edzot, hogy hamarabb lelephessen.

Leginkabb arra gondolok, az lehet a gond, hogy ha pl fernandez esetet nezzuk akkor o 8 evig effektive ugyan azt a bert kapna, inflacio es egyeb gazdasagi tenyezok rahatasatol fuggetlenul.
Ettol fuggetlenul amilyen rinyapinak ma a jatekosok, kisirnak maguknak mindent ugyis. Lasd lukakut pl.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1307 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Many long-term contracts have been handed out - some to current players, many to new signings. Sources close to senior #Chelsea players suggest some are already starting to express regret at having committed to such lengthy deals.

[via @TheAthleticFC]

Milyen meglepő, hogy páran már kezdik megbánni ezeket a hosszútávú szerződéseket.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1308 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Szabi írta: 2023. április 27., csütörtök 14:23
emsanya írta: 2023. április 27., csütörtök 13:42
Dízel írta: 2023. április 27., csütörtök 11:50 Nem ertem Lampardot miert nem nyul a fiatalokhoz, mudryk, madueke, csatar fofana es tarsaihoz. Egyszer mar bejott neki ez a vonal, de nem ertem miert akar biztonsagi focit jatszatni, amikor hiaba allunk fel 10 vedekezo jatekossal ha ugyan ugy kitomnek 2-3 gollal.
Ez az amit a legtobben nem értenek. Két lehetoseg van.

Az egyik hogy teljesen hülye az ember es a nem akar ujra es ujra kikapni ezert inkabb csatarok nelkul áll fel es inkabb a PL-ben mar sokat jatszo jatekosokban bízik (tegnapi kezdőben egyedul Enzo volt az új arc). Semmit sem akar kockaztatni.

A masik hogy szimplan jatszatnia kell azokbol akiket ertekesitunk a nyaron. A tegnapi kezdőből pl. Gallagher, Chalobah, Sterling akiknel ez benne van es ha veletlen valamelyik lő gólt vagy gólokat akkor nőhet az erteke, de ha nem is, jatekban van legalabb.

Nagyon ugy nez ki hogy az ujak iden mar nem lesznek hasznalva, max cserekent. Badiashile, Mudryk, Madueke, Fofana mar max az uj edzőnél bizonyithat es akkor epitik fel őket.

Senki ne is remenykedjen abban hogy majd Fofana, Madueke akar Badiashile kezdőkenkent jatszani fog iden. Sok selejt van még a sorban, siman benne van hogy jovoheten majd Zijes, Pulisic kezd.
Chalobah-t nem tudom miért akarja eladni mindenki, tegnap is teljesen korrekt teljesítményt hozott le középen, de szélen se vallott hatalmas szégyent, pedig az a poszt kb. annyira fekszik szerencsétlennek, mintha Edou Mendy játszana jobb oldali támadót. Nyilvanvalóan nem világklasszis semmiben, valószínűleg sosem lesz az, de az eredeti posztján fixen stabilabb, mint Koulibaly, tartaléknak, 4-5. számú opciónak szerintem bőven megteszi. Amikor huzamosabb ideig kezd és nem csak minden hatodik meccsen rántja elő az aktuális edző a semmiből, akkor nem szokott kilógni sosem lefelé.

Koulibaly-t ellenben vinné a Juve, azon kéne inkább dolgozni, hogy rajta ne bukjunk túl sokat, mert egy év múlva a kutyának se fog már kelleni pénzért.
Elvileg az FFP-ben szamit az hogy ha sajat nevelest adsz el. Ezert probaljak Gallagher-t, Chalobah-t meg valoszinu Mount-ot is jo aron eladni, mert az megdobja a költsegvetesben a szamokat.

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#1309 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Pityee írta: 2023. április 27., csütörtök 9:13 Egyébként tegnap elnéztem ezt a sztörlinget meg a mozgását. Nagyon kevés saját játékos van/volt akire azt mondom, hogy utálom, de ezt a csókát kifejezetten rühellem. Egyszerűen annyira egy semmirekellő borzalom, hogy rendesen fáj minden egyes eltöltött perce kék mezben :D Csak én vagyok ezzel így?
A hányinger kerülgetett az első meccstől fogva tőle is meg Aubatól is.
Kámoncselszí!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1310 Hozzászólás Szerző: Szabi »

emsanya írta: 2023. április 27., csütörtök 13:42
Dízel írta: 2023. április 27., csütörtök 11:50 Nem ertem Lampardot miert nem nyul a fiatalokhoz, mudryk, madueke, csatar fofana es tarsaihoz. Egyszer mar bejott neki ez a vonal, de nem ertem miert akar biztonsagi focit jatszatni, amikor hiaba allunk fel 10 vedekezo jatekossal ha ugyan ugy kitomnek 2-3 gollal.
Ez az amit a legtobben nem értenek. Két lehetoseg van.

Az egyik hogy teljesen hülye az ember es a nem akar ujra es ujra kikapni ezert inkabb csatarok nelkul áll fel es inkabb a PL-ben mar sokat jatszo jatekosokban bízik (tegnapi kezdőben egyedul Enzo volt az új arc). Semmit sem akar kockaztatni.

A masik hogy szimplan jatszatnia kell azokbol akiket ertekesitunk a nyaron. A tegnapi kezdőből pl. Gallagher, Chalobah, Sterling akiknel ez benne van es ha veletlen valamelyik lő gólt vagy gólokat akkor nőhet az erteke, de ha nem is, jatekban van legalabb.

Nagyon ugy nez ki hogy az ujak iden mar nem lesznek hasznalva, max cserekent. Badiashile, Mudryk, Madueke, Fofana mar max az uj edzőnél bizonyithat es akkor epitik fel őket.

Senki ne is remenykedjen abban hogy majd Fofana, Madueke akar Badiashile kezdőkenkent jatszani fog iden. Sok selejt van még a sorban, siman benne van hogy jovoheten majd Zijes, Pulisic kezd.
Chalobah-t nem tudom miért akarja eladni mindenki, tegnap is teljesen korrekt teljesítményt hozott le középen, de szélen se vallott hatalmas szégyent, pedig az a poszt kb. annyira fekszik szerencsétlennek, mintha Edou Mendy játszana jobb oldali támadót. Nyilvanvalóan nem világklasszis semmiben, valószínűleg sosem lesz az, de az eredeti posztján fixen stabilabb, mint Koulibaly, tartaléknak, 4-5. számú opciónak szerintem bőven megteszi. Amikor huzamosabb ideig kezd és nem csak minden hatodik meccsen rántja elő az aktuális edző a semmiből, akkor nem szokott kilógni sosem lefelé.

Koulibaly-t ellenben vinné a Juve, azon kéne inkább dolgozni, hogy rajta ne bukjunk túl sokat, mert egy év múlva a kutyának se fog már kelleni pénzért.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1311 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta: 2023. április 27., csütörtök 11:50 Nem ertem Lampardot miert nem nyul a fiatalokhoz, mudryk, madueke, csatar fofana es tarsaihoz. Egyszer mar bejott neki ez a vonal, de nem ertem miert akar biztonsagi focit jatszatni, amikor hiaba allunk fel 10 vedekezo jatekossal ha ugyan ugy kitomnek 2-3 gollal.
Ez az amit a legtobben nem értenek. Két lehetoseg van.

Az egyik hogy teljesen hülye az ember es a nem akar ujra es ujra kikapni ezert inkabb csatarok nelkul áll fel es inkabb a PL-ben mar sokat jatszo jatekosokban bízik (tegnapi kezdőben egyedul Enzo volt az új arc). Semmit sem akar kockaztatni.

A masik hogy szimplan jatszatnia kell azokbol akiket ertekesitunk a nyaron. A tegnapi kezdőből pl. Gallagher, Chalobah, Sterling akiknel ez benne van es ha veletlen valamelyik lő gólt vagy gólokat akkor nőhet az erteke, de ha nem is, jatekban van legalabb.

Nagyon ugy nez ki hogy az ujak iden mar nem lesznek hasznalva, max cserekent. Badiashile, Mudryk, Madueke, Fofana mar max az uj edzőnél bizonyithat es akkor epitik fel őket.

Senki ne is remenykedjen abban hogy majd Fofana, Madueke akar Badiashile kezdőkenkent jatszani fog iden. Sok selejt van még a sorban, siman benne van hogy jovoheten majd Zijes, Pulisic kezd.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1312 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta: 2023. április 27., csütörtök 11:50
BlueBlood1993 írta: 2023. április 27., csütörtök 10:16
Pityee írta: 2023. április 27., csütörtök 9:13 Egyébként tegnap elnéztem ezt a sztörlinget meg a mozgását. Nagyon kevés saját játékos van/volt akire azt mondom, hogy utálom, de ezt a csókát kifejezetten rühellem. Egyszerűen annyira egy semmirekellő borzalom, hogy rendesen fáj minden egyes eltöltött perce kék mezben :D Csak én vagyok ezzel így?
Nem, a külföldi fórumokon is rühellik mint a szart teljesen jogosan. Egy egykoron a sebességéből élt, kiégett, poszt nélküli picsasegg.
Nagyon remelem nyaron elmegy a picsaba, fogtam a fejem amikor idejott hozzank.

Azpitol nagy tisztelettel, de tole is el kell koszonni.
Puli es ziyechtol kevesebb tisztelettel, de toluk is el kell koszonni, nem megy nekik itt es nem is fog.
Egy olasz vagy nemet bajnoksagban meg teremhet nekik baber.

Nem ertem Lampardot miert nem nyul a fiatalokhoz, mudryk, madueke, csatar fofana es tarsaihoz. Egyszer mar bejott neki ez a vonal, de nem ertem miert akar biztonsagi focit jatszatni, amikor hiaba allunk fel 10 vedekezo jatekossal ha ugyan ugy kitomnek 2-3 gollal.
Az első két meccsén nem játszott "biztonsági focit", akkor az volt a baj, hogy leváltotta az 5 védőt. Úgy sem ment, kikaptunk, joggal gondolta, hogy nincs más, rá kell menni a 0-0ra, de még 9db alapvetően védekező emberrel sem tudunk védekezni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1313 Hozzászólás Szerző: Dízel »

BlueBlood1993 írta: 2023. április 27., csütörtök 10:16
Pityee írta: 2023. április 27., csütörtök 9:13 Egyébként tegnap elnéztem ezt a sztörlinget meg a mozgását. Nagyon kevés saját játékos van/volt akire azt mondom, hogy utálom, de ezt a csókát kifejezetten rühellem. Egyszerűen annyira egy semmirekellő borzalom, hogy rendesen fáj minden egyes eltöltött perce kék mezben :D Csak én vagyok ezzel így?
Nem, a külföldi fórumokon is rühellik mint a szart teljesen jogosan. Egy egykoron a sebességéből élt, kiégett, poszt nélküli picsasegg.
Nagyon remelem nyaron elmegy a picsaba, fogtam a fejem amikor idejott hozzank.

Azpitol nagy tisztelettel, de tole is el kell koszonni.
Puli es ziyechtol kevesebb tisztelettel, de toluk is el kell koszonni, nem megy nekik itt es nem is fog.
Egy olasz vagy nemet bajnoksagban meg teremhet nekik baber.

Nem ertem Lampardot miert nem nyul a fiatalokhoz, mudryk, madueke, csatar fofana es tarsaihoz. Egyszer mar bejott neki ez a vonal, de nem ertem miert akar biztonsagi focit jatszatni, amikor hiaba allunk fel 10 vedekezo jatekossal ha ugyan ugy kitomnek 2-3 gollal.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3593
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1314 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Pityee írta: 2023. április 27., csütörtök 9:13 Egyébként tegnap elnéztem ezt a sztörlinget meg a mozgását. Nagyon kevés saját játékos van/volt akire azt mondom, hogy utálom, de ezt a csókát kifejezetten rühellem. Egyszerűen annyira egy semmirekellő borzalom, hogy rendesen fáj minden egyes eltöltött perce kék mezben :D Csak én vagyok ezzel így?
Nem, a külföldi fórumokon is rühellik mint a szart teljesen jogosan. Egy egykoron a sebességéből élt, kiégett, poszt nélküli picsasegg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1315 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként tegnap elnéztem ezt a sztörlinget meg a mozgását. Nagyon kevés saját játékos van/volt akire azt mondom, hogy utálom, de ezt a csókát kifejezetten rühellem. Egyszerűen annyira egy semmirekellő borzalom, hogy rendesen fáj minden egyes eltöltött perce kék mezben :D Csak én vagyok ezzel így?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#1316 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Gallagher csodálatos lövése lett a hónap gólja áprilisban 8) 7 meccsen 1 megpattanó lövésből szerzett gól :lol:

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1317 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2023. április 25., kedd 15:29
kecske01 írta: 2023. április 25., kedd 15:08
edeskeves írta: 2023. április 25., kedd 15:02 James kidolt a szezon hatralevo reszere, hamstring..
Mount szinten off lehet az utolso meccsen bevetheto lesz.
Brutal, hogy milyen serulekeny lett Reece, Kante 2.0
De legalább végre meg is műtik Jamest. Eddig nem volt asszem műtve
En ugy olvastam, hogy Mount-ot műtik meg.

Gusto jo lesz jövőre, jatszhat sokat (ha nem lesz serult).
Igen, most olvasom, hogy megerősítette Lamps, hogy nem lesz műtét. Akkor remélem végre rendesen ki tudja pihenni ezt. Meccseket úgysem terveztem idén már nézni. Max az Arsenal meg Utd ellenit.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1318 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nekem kicsit sejtelmes Lampardtól a Mountról elejtett szösszenet, mely szerint kihagyja a szezont, de az utolsó fordulóra talán mégis bevethető lesz. Egy búcsúmeccsre összetákolják?
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1319 Hozzászólás Szerző: Dante »

James eddig sem volt egészséges. Vállalta a játékot a fontosabb meccseken. Innentől nincs tétje semminek, miért játsszon? Épüljön fel mindenki a következő szezonra, nyáron muszáj normálisan alapozni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1320 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ugyan az a térde mint legutóbb?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése