Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25021 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

albundy írta:
emsanya írta:Csak idők kérdése volt, mikor hagyja már ki Lamps a tizenegyest. Mindig a kapus jobb kezéhez rúgja, Given is már évekkel előbb elindult arra és simán védte...
Erről beszéltem én is.Miért nem Drogba rúgja,ő erősen szokta,és általában be is rúgja,mert motivált,mindig gólt akar rúgni.
Akkor nézz már majd utána, milyen tizenegyest lőtt Drogba a héten a Blackburn ellen... bement, oké, de panyenkás volt inkább, mint erős. Lampard meg nem véletlenül a csapat tizenegyesrúgója. Kétévente kihagyhat tán egyet nem?!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25022 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

paco83 írta:
ZenZo írta:http://www.skysports.com/socceram/story ... 56,00.html

John Mikel is the biggest moaner. Seriously if you pass him the ball and it's just a bit away, he looks at you as though you've just killed his family.

:)
Forditást pls.
Bocs. Szóval: van egy sorozat a Soccer AM műsorán, ahol megkérdeznek egy-egy játékost, hogy "teregesse ki a szennyest", szóval megkérdeznek játékosokat, hogy ki a csapatban a ...

Most Joe Cole volt soron, őt kérdezték, hogy ki a csapatban a ....
legügyesebb - Kakuta
legintelligensebb - Lampard
legunintelligensebb (erre hirtelen nem találtam jobb magyar szót :) ) - Bosingwa
tipikus kemény csávó - Essien
legsiránkozósabb - na ő Mikel, akit én kiemeltem, JC azt mondja: "John Mikel a legsírósabb. Rendszeresen, ha passzolsz neki, de a labda nem pontosan hozzá megy, hanem kicsit távolabb, úgy néz rád, mintha megölted volna a családját" :)
ki lehet a jövőben edző - Terry, Lampard, Drogba, Ballack,
kinek van a legrosszabb zenei ízlése - Kalou (szereti a Country és Western zenét! :) )
kinek van a legjobb beceneve - Mikel - bizonyos dolgok miatt töknek hívják :)
ki öltözik a legbénábban - Cech
ki van a legtovább a zuhany alatt - Makelele (talán még most is ott van :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#25023 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

koni0725 írta:Szerintem pedig Deco tegnapi teljesítményéről mindent elmond az, hogy az első félidő végére a sikeres passzainak száma 4 :!: volt.
Ez nehezen hihető,alá tudod támasztani valamivel?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25024 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Szerintem pedig Deco tegnapi teljesítményéről mindent elmond az, hogy az első félidő végére a sikeres passzainak száma 4 :!: volt.
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#25025 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én sem szeretem Decot, de összességében ebben a szezonban kb egy szinten játszik Joeyval (más kérdés, hogy ő sérült volt sokáig). Ez a baj, ezért kéne egy tkp a gyémánt élére a télen.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#25026 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Na veletek aztán lehet "vitázni" :P

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Játékosok

#25027 Hozzászólás Szerző: albundy »

Néhanapján van 1 jó passza,de az kevés ezen a színten.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZenZo 2009. december 6., vasárnap 19:01-kor.
Ok: személyeskedésre semmi szükség

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#25028 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Na pont az ilyenekről beszéltem,mint paco..10 rossz rövidpassz meg hosszúpassz meg rossz csel..ezzel aztmondod,hogy egyetlen jó megmozdulása sincs.Na mind1,te tudod,én azért kiállok Deco mellett,mert igaz nem a kedvencem,de nekem szimpatikus.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#25029 Hozzászólás Szerző: paco83 »

edeskeves írta:
paco83 írta:
edeskeves írta:Csak egy kérdés: Valaki mondja el,hogy Joe Cole mivel nyujtott többet,vagy játszott jól azokon a meccseken,amelyeken játszott,mint tegnap Deco?Az aztán nagy dolog,hogy megcsinál pár biciklicselt és akkor már aztmondjátok rá,hogy kreatív..Deco-n lehet látni,hogy igazi karmester,csak a csapat nem az a tili-toli játékosokból áll,így meg nehéz.Tegnap is volt egy pár belöbbölt labdája védők mögé meg amikor Drogbának odasarkazta,csak Drogba nem olvasta a játékot be sem indult,vagy a sarkazásnál meg 15 méterről Givenbe lőtte.Nekem 100x meggyőzőbb volt Deco játéka tegnap,mint egy hete Joe Cole Arsenal ellen lehozott produkcioja..De ez már szimpátiaszavazás sajnos,az egy dolog,hogy Joe régebb óta a klub játékosa,de nagyon sokan elvakultak vagytok vele szemben.És ez a szimpátiaszavazás úgylátom átmegy az osztályzós topicba is,Deco már szinte 1 eladott labdáért is 3-4es osztályzatokat kap,na meg sokan még rosszabb osztályzatokat adtak neki tegnap,mint Lampardnak vagy Anelkanak aki elbaszta-majd megállt és beleszart.Szerintem az lenne a normális,ha nem állandó kakukktojásokat keresnénk,főleg ha erre nem is szolgált rá.
Ha Deco-nak csak 1 eladott labdája lenne senki sem szólná meg.De sajnos minden meccsen vagy 10.Itt nem arról van szó hogy Joey régebb óta van itt hanem hogy Deco nem tud se passzolni sem inditani néha összejön neki de az ritka.ű
De részemről befejeztem ezt "vitát" mert aki(k) azt irják hogy Deco jól játszik csak a nevet nézik.
Szerintem meg inkább veszítsük el úgy a labdát,hogy belöbböli védők mögé,de nem érti meg egymást Drogbával,mint Joe Cole leálljon a biciklicseleivel majd belevigye az emberbe.Míg Deconál van esély,hogy gól legyn belőle,addig Joe félpályás biciklicseleinél igen csak kevés.Amúgy azt én is tudom meg látom,hogy gyakran elszór pár labdát,de pl ha Lampard vagy más teszi ugyanezt,akkor az meg van bocsájtva rögtön,mert ők a kiskedvencek.Deco ugyanúgy a csapat tagja,mint Lampard Ballack Drogba vagy akárki,és nem egyének miatt szeretik legtöbben a Chelsea-t,hanem,mint csapat.
Úgy látszik még mindig nem érted.
Deco nem csak hosszúpasszoknál hanem rövid passzoknál is elszórja labdát.
Az általad emlitett játékosoknak azért van megbocsájtva mert meccsenként 1-2 belefér mégha nem is örülünk neki.Ellenben Deco meccsenként 10rövidpassz eladás,10 hosszúpassz eladás, plusz cselezne de ott is csak elveszti.
Ha ezután se érted akkor sajnálom én nem fogom folytatni ezt a csevejt.

Avatar
Victorio
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2009. január 4., vasárnap 16:57
Kedvenc játékos: Branislav Ivanovic
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Vác

Re: Játékosok

#25030 Hozzászólás Szerző: Victorio »

Deco egyáltalán nem rossz, igaza van az előttem szólónak, tényleg valahogy mindenki utálja itt, nem tudom miért... Nem játszik úgy mint fénykorában de javul, és mint láthatjátok, nekem a kedvencem Joe Cole, de mégsem mondom h ő jobb lenne oda a gyémánt csúcsára, egyikőjük sem teljesít igazán mostanság...

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#25031 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

paco83 írta:
edeskeves írta:Csak egy kérdés: Valaki mondja el,hogy Joe Cole mivel nyujtott többet,vagy játszott jól azokon a meccseken,amelyeken játszott,mint tegnap Deco?Az aztán nagy dolog,hogy megcsinál pár biciklicselt és akkor már aztmondjátok rá,hogy kreatív..Deco-n lehet látni,hogy igazi karmester,csak a csapat nem az a tili-toli játékosokból áll,így meg nehéz.Tegnap is volt egy pár belöbbölt labdája védők mögé meg amikor Drogbának odasarkazta,csak Drogba nem olvasta a játékot be sem indult,vagy a sarkazásnál meg 15 méterről Givenbe lőtte.Nekem 100x meggyőzőbb volt Deco játéka tegnap,mint egy hete Joe Cole Arsenal ellen lehozott produkcioja..De ez már szimpátiaszavazás sajnos,az egy dolog,hogy Joe régebb óta a klub játékosa,de nagyon sokan elvakultak vagytok vele szemben.És ez a szimpátiaszavazás úgylátom átmegy az osztályzós topicba is,Deco már szinte 1 eladott labdáért is 3-4es osztályzatokat kap,na meg sokan még rosszabb osztályzatokat adtak neki tegnap,mint Lampardnak vagy Anelkanak aki elbaszta-majd megállt és beleszart.Szerintem az lenne a normális,ha nem állandó kakukktojásokat keresnénk,főleg ha erre nem is szolgált rá.
Ha Deco-nak csak 1 eladott labdája lenne senki sem szólná meg.De sajnos minden meccsen vagy 10.Itt nem arról van szó hogy Joey régebb óta van itt hanem hogy Deco nem tud se passzolni sem inditani néha összejön neki de az ritka.ű
De részemről befejeztem ezt "vitát" mert aki(k) azt irják hogy Deco jól játszik csak a nevet nézik.
Szerintem meg inkább veszítsük el úgy a labdát,hogy belöbböli védők mögé,de nem érti meg egymást Drogbával,mint Joe Cole leálljon a biciklicseleivel majd belevigye az emberbe.Míg Deconál van esély,hogy gól legyn belőle,addig Joe félpályás biciklicseleinél igen csak kevés.Amúgy azt én is tudom meg látom,hogy gyakran elszór pár labdát,de pl ha Lampard vagy más teszi ugyanezt,akkor az meg van bocsájtva rögtön,mert ők a kiskedvencek.Deco ugyanúgy a csapat tagja,mint Lampard Ballack Drogba vagy akárki,és nem egyének miatt szeretik legtöbben a Chelsea-t,hanem,mint csapat.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#25032 Hozzászólás Szerző: paco83 »

edeskeves írta:Csak egy kérdés: Valaki mondja el,hogy Joe Cole mivel nyujtott többet,vagy játszott jól azokon a meccseken,amelyeken játszott,mint tegnap Deco?Az aztán nagy dolog,hogy megcsinál pár biciklicselt és akkor már aztmondjátok rá,hogy kreatív..Deco-n lehet látni,hogy igazi karmester,csak a csapat nem az a tili-toli játékosokból áll,így meg nehéz.Tegnap is volt egy pár belöbbölt labdája védők mögé meg amikor Drogbának odasarkazta,csak Drogba nem olvasta a játékot be sem indult,vagy a sarkazásnál meg 15 méterről Givenbe lőtte.Nekem 100x meggyőzőbb volt Deco játéka tegnap,mint egy hete Joe Cole Arsenal ellen lehozott produkcioja..De ez már szimpátiaszavazás sajnos,az egy dolog,hogy Joe régebb óta a klub játékosa,de nagyon sokan elvakultak vagytok vele szemben.És ez a szimpátiaszavazás úgylátom átmegy az osztályzós topicba is,Deco már szinte 1 eladott labdáért is 3-4es osztályzatokat kap,na meg sokan még rosszabb osztályzatokat adtak neki tegnap,mint Lampardnak vagy Anelkanak aki elbaszta-majd megállt és beleszart.Szerintem az lenne a normális,ha nem állandó kakukktojásokat keresnénk,főleg ha erre nem is szolgált rá.
Ha Deco-nak csak 1 eladott labdája lenne senki sem szólná meg.De sajnos minden meccsen vagy 10.Itt nem arról van szó hogy Joey régebb óta van itt hanem hogy Deco nem tud se passzolni sem inditani néha összejön neki de az ritka.ű
De részemről befejeztem ezt "vitát" mert aki(k) azt irják hogy Deco jól játszik csak a nevet nézik.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#25033 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

albundy írta:
emsanya írta:Csak idők kérdése volt, mikor hagyja már ki Lamps a tizenegyest. Mindig a kapus jobb kezéhez rúgja, Given is már évekkel előbb elindult arra és simán védte...
Erről beszéltem én is.Miért nem Drogba rúgja,ő erősen szokta,és általában be is rúgja,mert motivált,mindig gólt akar rúgni.

Na ez vmi eszméletlen nagy hülyeség... Gondold át sztem mégegyszer, már ne is haragudj. Ha Drogba rúgta volna és kihagyja, ugyanezt írtad volna, csak "Miért nem Lamps rúgja.." hülyeség, hülyeség. nem hibáztatom Lampardot, mert igencsak 95%-ban belövi a büntetőit :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25034 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

BlueBlood1993 írta:
albundy írta:
emsanya írta:Csak idők kérdése volt, mikor hagyja már ki Lamps a tizenegyest. Mindig a kapus jobb kezéhez rúgja, Given is már évekkel előbb elindult arra és simán védte...
Erről beszéltem én is.Miért nem Drogba rúgja,ő erősen szokta,és általában be is rúgja,mert motivált,mindig gólt akar rúgni.
persze, lampard biztos nem motivált, sosem akar gólt rúgni, inkább belerúgja a kapusba, mert hát fújj milyen dolog már gólt szerezni. nem is értem, hogy hogy tud szezononként 15-20 gólt rúgni ilyen motiválatlanul...
Lampard jól rúgja a büntetőket, ritka, hogy kihagyja, de ő sem gép.
Jól rúgja csak mindig jobbra. Lassan kezdi felfogni minden kapus, hogy merre kell vetődjön.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#25035 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

albundy írta:
emsanya írta:Csak idők kérdése volt, mikor hagyja már ki Lamps a tizenegyest. Mindig a kapus jobb kezéhez rúgja, Given is már évekkel előbb elindult arra és simán védte...
Erről beszéltem én is.Miért nem Drogba rúgja,ő erősen szokta,és általában be is rúgja,mert motivált,mindig gólt akar rúgni.
persze, lampard biztos nem motivált, sosem akar gólt rúgni, inkább belerúgja a kapusba, mert hát fújj milyen dolog már gólt szerezni. nem is értem, hogy hogy tud szezononként 15-20 gólt rúgni ilyen motiválatlanul...
Lampard jól rúgja a büntetőket, ritka, hogy kihagyja, de ő sem gép.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#25036 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Csak egy kérdés: Valaki mondja el,hogy Joe Cole mivel nyujtott többet,vagy játszott jól azokon a meccseken,amelyeken játszott,mint tegnap Deco?Az aztán nagy dolog,hogy megcsinál pár biciklicselt és akkor már aztmondjátok rá,hogy kreatív..Deco-n lehet látni,hogy igazi karmester,csak a csapat nem az a tili-toli játékosokból áll,így meg nehéz.Tegnap is volt egy pár belöbbölt labdája védők mögé meg amikor Drogbának odasarkazta,csak Drogba nem olvasta a játékot be sem indult,vagy a sarkazásnál meg 15 méterről Givenbe lőtte.Nekem 100x meggyőzőbb volt Deco játéka tegnap,mint egy hete Joe Cole Arsenal ellen lehozott produkcioja..De ez már szimpátiaszavazás sajnos,az egy dolog,hogy Joe régebb óta a klub játékosa,de nagyon sokan elvakultak vagytok vele szemben.És ez a szimpátiaszavazás úgylátom átmegy az osztályzós topicba is,Deco már szinte 1 eladott labdáért is 3-4es osztályzatokat kap,na meg sokan még rosszabb osztályzatokat adtak neki tegnap,mint Lampardnak vagy Anelkanak aki elbaszta-majd megállt és beleszart.Szerintem az lenne a normális,ha nem állandó kakukktojásokat keresnénk,főleg ha erre nem is szolgált rá.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25037 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

paco83 írta:
ZenZo írta:http://www.skysports.com/socceram/story ... 56,00.html

John Mikel is the biggest moaner. Seriously if you pass him the ball and it's just a bit away, he looks at you as though you've just killed his family.

:)
Forditást pls.
Lényegében a Skysports azt irja, hogy Mikel egy looser, mert ha nem pont a lábához kapja a labdát, akár 1 métert is érte kellene futni, úgy néz a csapattársra, mintha ő lenne a hibás, s pont a lábához kellene mindig kapja a labdát. Vagyis a lényeg, hogy nem fut a labda után, hanem inkább a csapattársakat hibáztatja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZenZo 2009. december 6., vasárnap 18:59-kor.
Ok: ha már lefordítod, legalább tedd azt pontosan!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Játékosok

#25038 Hozzászólás Szerző: albundy »

emsanya írta:Csak idők kérdése volt, mikor hagyja már ki Lamps a tizenegyest. Mindig a kapus jobb kezéhez rúgja, Given is már évekkel előbb elindult arra és simán védte...
Erről beszéltem én is.Miért nem Drogba rúgja,ő erősen szokta,és általában be is rúgja,mert motivált,mindig gólt akar rúgni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#25039 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Csak idők kérdése volt, mikor hagyja már ki Lamps a tizenegyest. Mindig a kapus jobb kezéhez rúgja, Given is már évekkel előbb elindult arra és simán védte...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25040 Hozzászólás Szerző: James Lee »

istvan írta:Nem bisztos hogy Messi az angol bajnokságba arany labdás lett volna.Sokkal erősebb mind a spanyol igy ahogy egy gagyi olasz bajnokság,csak a Juvet sajnálom.
GO BLUES.
Ahha... Már értem... Csak azt nem, hogy miért kell minden egyes hsz-edhez hozzárakni hogy go blues...?
Mert az olasz bajnokságnak nincs sok köze a CFC-hez...
És annak sem volt sok értelme, amit így 3 sorban összeirogattál... :roll:

Válasz küldése