Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25001 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Buby írta:Drogba neve is szerepel azon a tízes listán melyen az idei Aranylabda várományosai vannak.
Didier Drogba, Samuel Eto'o, Steven Gerrard, Zlatan Ibrahimovic, Andres Iniesta, Kaka, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Xavi
Remélem bár a 3 legjobba bekerül. Győzelmi esélye nem sok van, mivel 99,9%, hogy Messi lesz az idei aranylabdás.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Buby
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 16:39
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Galgahévíz
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25002 Hozzászólás Szerző: Buby »

Drogba neve is szerepel azon a tízes listán melyen az idei Aranylabda várományosai vannak.
Didier Drogba, Samuel Eto'o, Steven Gerrard, Zlatan Ibrahimovic, Andres Iniesta, Kaka, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo, Wayne Rooney, Xavi
C'mon Chelsea!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25003 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca írta:
ZenZo írta: 2. Ez hülyeség, ne nézzük már egymást hülyének :) kolbászol, ha kell, ha nem. Én nem bánom, ha ez másoknak tetszik/megfelel/kielégítő, számomra zavaró, és valószínűleg a vesszőparipám is marad még egy darabig.
Egy pillanatra se néztelek hülyének, te így látod, én meg úgy. Viszont nem győztél meg. :P
Nem is volt célom, hogy meggyőzzelek, csak próbálom bizonyítani a saját igazam. Mind1 úgyis, a lényegben megegyezünk, hogy Anelka nem egy Pippo, van, akinek ez tetszik, s van, akit zavar.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25004 Hozzászólás Szerző: kdako »

Alexnek kisebb sérülése van, nem valószínű, hogy rendbe jön vasárnapig, bár sztem csak csere lett volna.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25005 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szekelyla írta:Körülbelül 10 mérkőzésről hiányoznak majd az afrikai labdarúgóink a dailymail szerint a következőkről:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/11/ ... _popup.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

azért ez mák nem...
Na most lehet, hogy én vagyok a hülye (gondolom), de a kupa jan. 10-én kezdődik. Persze van nyilván összetartás előtte, de miért mennének már el karácsony előtt a játékosok? Több nap jár a felkészülésre, mint magára a tornára??? Én úgy tudtam, hogy a dec 26-28 meccsen még itt lesznek az afrikaiak.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25006 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ancelotti most jelentette be, hogy Lampard játékra kész vasárnap.
GO BLUES!

hundave83
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 10:22
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Perth, Western Australia

Re: Játékosok

#25007 Hozzászólás Szerző: hundave83 »

Én nem nagyon akarok beleavatkozni a vitátokba, de én ZenZo-nak adok igazat. Én nagyon szerettem Anelkat-t, mind a tavalyi gólkirályságáért, és az ez évi rengeteg pontért amit hozott nekünk. De én is hülyét kapok tőle, amikor kolbászolgat a középpályán, húzogatja a labdát és keresi az embert,.....de akit keres, annak neki kéne lenni, ott bent a védők között!
Szerintem is van rengeteg kreatív középpályásunk akik megoldják ezt a feladatot. Anelka csak várja a labdákat és lője a szemfüles góljait, amit mi nagyon, de nagyon díjazni fogjuk!
Kámoncselszí!

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#25008 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Dani1905 írta:
szekelyla írta:Körülbelül 10 mérkőzésről hiányoznak majd az afrikai labdarúgóink a dailymail szerint a következőkről:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/11/ ... _popup.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

azért ez mák nem...
Eléggé az, a két "kis" angol kupa nem érdekel annyira, de szerintem az a tarcsikkal is hozható (a két FA kupa meccs mindenképp)...
A többi meccsből három necces lehet a Burnley away, a Sunderland home és talán a Fulham home, de ezek is simán hozhatóak a3 meccsből legalább 7 pont kötelező, a többit meg "simán" nyerni kéne.
Ezzel teljesen egyetértek, a sorsolásunk nagyon jó, a legnehezebb meccseink nem az Afrika kupa alatt vannak, hanem a most következő 4...ezeket kell lehozni 4 győzelemmel és még a karácsonyi fordulókra kell odafigyelni...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#25009 Hozzászólás Szerző: Daniel »

szekelyla írta:Körülbelül 10 mérkőzésről hiányoznak majd az afrikai labdarúgóink a dailymail szerint a következőkről:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/11/ ... _popup.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

azért ez mák nem...
Eléggé az, a két "kis" angol kupa nem érdekel annyira, de szerintem az a tarcsikkal is hozható (a két FA kupa meccs mindenképp)...
A többi meccsből három necces lehet a Burnley away, a Sunderland home és talán a Fulham home, de ezek is simán hozhatóak a3 meccsből legalább 7 pont kötelező, a többit meg "simán" nyerni kéne.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25010 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: 2. Ez hülyeség, ne nézzük már egymást hülyének :) kolbászol, ha kell, ha nem. Én nem bánom, ha ez másoknak tetszik/megfelel/kielégítő, számomra zavaró, és valószínűleg a vesszőparipám is marad még egy darabig.
Egy pillanatra se néztelek hülyének, te így látod, én meg úgy. Viszont nem győztél meg. :P

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#25011 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Körülbelül 10 mérkőzésről hiányoznak majd az afrikai labdarúgóink a dailymail szerint a következőkről:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2009/11/ ... _popup.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

azért ez mák nem...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25012 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca írta:1. Ancelottitól nem azt kérdezték, hogy miért jár hátra Anelka, ergo meg se kellett volna említenie a dolgot. Szóval az első érved szerintem nem állja meg a helyét. Nyilván, ha ellenére lenne, akkor inkább nem hozza szóba, mintsem az ellenkezőjét mondja. Mert, ismétlem, nem a kérdező hozta szóba, hanem ő.

2. Anelka, meglátásom szerint, akkor jár hátra, amikor a labdát nem tudjuk oda eljuttatni. Amikor már 20 perce nincs helyzetünk, akkor jó hogy hátra jön. A Wolves ellen szerintem alig volt hátul, pont azért, mert ígyis járt eleget felé labda. Tehát, ahogy Carlo is mondta, tudja mikor kell segítenie középpályán.
1. Nem, azt kérdezték tőle, hogy what would you say about his (Anelka's) level of performance at the moment. --> Anelka is very important for us, because ööööö heeeee... hee read the situation of the game very well. Sometime is a striker, sometime help ööö midfielder, tooooo .. to play, hmmm, very important player for us. Mert mostmár végighallgattam újra, hogy egyértelmű legyen. Ha már, így szóba került ugye. Akkor most ha ilyet bele akarunk magyarázni, hogy nem ezt kérdezték, meg minek hozta elő, akkor ne menjünk el amellett, hogy Carlo nem azt mondta, hogy jól megvalósítja, amit kértem tőle/a taktikát, és hátrajár labdáért, hanem kvázi saját szakállára teszi azt. ÉS én nem azt állítottam, hogy nem olvassa jól a játékot, hanem azt, hogy engem zavar a kolbászolása. Ezen az sem változtat, hogy Carlo szerint ez jó. De még mindig azt mondom, hogy most mit hozzon elő? --> mi a véleménye anelka teljesítményéről? Nagyon fontos játékosunk, ... jöjjenek az opciók: 1. vágja sorban a gólokat -- ez ugye nem jött be 2. jól játszik -- ez sem, mert Anelka idén nem rossz, sőt, de hogy kiemelkedőt hozott volna idén egy meccsen is? 3. fontos gólokat szerez -- én ezt hoztam volna elő, mert talán ez a leginkább igaz. Carlonak nem ez jutott eszébe, ám legyen, de ettől számomra nem lesz sem elfogadottabb, sem kevésbé zavaró ezen ténykedése ;)

2. Ez hülyeség, ne nézzük már egymást hülyének :) kolbászol, ha kell, ha nem. Én nem bánom, ha ez másoknak tetszik/megfelel/kielégítő, számomra zavaró, és valószínűleg a vesszőparipám is marad még egy darabig.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25013 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

1. Ancelottitól nem azt kérdezték, hogy miért jár hátra Anelka, ergo meg se kellett volna említenie a dolgot. Szóval az első érved szerintem nem állja meg a helyét. Nyilván, ha ellenére lenne, akkor inkább nem hozza szóba, mintsem az ellenkezőjét mondja. Mert, ismétlem, nem a kérdező hozta szóba, hanem ő.

2. Anelka, meglátásom szerint, akkor jár hátra, amikor a labdát nem tudjuk oda eljuttatni. Amikor már 20 perce nincs helyzetünk, akkor jó hogy hátra jön. A Wolves ellen szerintem alig volt hátul, pont azért, mert ígyis járt eleget felé labda. Tehát, ahogy Carlo is mondta, tudja mikor kell segítenie középpályán.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25014 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca írta:
ZenZo írta: Azzal egyetértek, hogy hasznosabban játszik. De nem azért, mert hátralép labdákért, engem pölö pont ez idegesít a legjobban (mint annak már hangot adtam korábban párszor :) ).
Meghallgattad CA nyilatkozatát, amit belinkeltem a videoknál? Hallgasd meg mit mond arról, hogy miért fontos idén Anelka. ;)
Meghallgattam, még mielőtt belinkelted volna. Nem igazán érdekel úgy őszintén, azt mégsem mondhatta, hogy a hülye kóválygott össze-vissza. Ellenben szeretném, ha megnéznétek a gólt (ezt, vagy bármelyiket, amit szerzett). Hányszor volt az, hogy tőle indult az akció??? Nem, a gól akkor születik, ha a csatár a _helyén_ van bent középen. Ha Iva vagy Malouda beadása gyakran nem csak porto védőket talál bent középen (ez most Drogbára is vonatkozik), valószínűsíthetően sokkal több góllal is nyerhettünk volna. Az istenért, a diamond lényege pont az, hogy a középpálya a csatárok kiugratására, kiszolgálására épít, s olyan középpályásaink vannak, mint Lampard, Ballack, Deco, JC, Maloda, akik képesek is erre. Ez már nem az, hogy Make megszerzi, passzol Lampardnak, aki vagy kiteszi a szélre Robbennek, Duffnak, JC-nek, s azok beívelnek, vagy ő maga felíveli Drogbára. Nem. Lapos, gyors passzokkal jutnak el a kapu előterébe, ahonnan a helyükön lévő csatárokat jó ütempasszokkal ugratják ki. Persze a csatárok is képesek erre, ezt láttuk a Fulham ellen, ahol volt egy Drogba-Anelka és egy Anelka-Drogba kombó, de nem ez a feladat.

Mielőtt bárki megtámadna azzal, nem, nem gondolom, hogy rögzítettek a szerepkörök, s mindenkinek kizárólag azt kell csinálnia, amire a posztja rendeli, de nem árt. Nagyon kevés olyan játékos van a világon, aki képes szabad, kötetlen pozícióban úgy játszani, hogy azzal nem borítja fel a csapatot, a taktikát. Nálunk egy ilyen sincs. Erre olyan, általában latinosabb futballkultúra képviselői képesek, mint Kaká vagy Diego, bár megfelelő leosztásban képes lehet erre akár egy Sneijder vagy vdVaart is. De Fabregas, Ballack, Lampard, Gerrard, stb lehet bármilyen kiváló játékos, nem képes erre. Anelka meg pláne. Nálunk hiába diamond, hiába földön-rövidpasszos játék, még mindig sok beadással operálunk. Ehhez azonban kell, hogy Drogba és/vagy Anelka bent ténferegjen középen, mert másra hiába ívelünk be labdát. Lampard nem az a kifejezetten jól fejelő játékos, aki akár a második hullámban fel tudna érni a kapu elé a beadásra, Deco és JC sem. Ballack pedig védekezőbb szerepköréből adódóan nem érhet oda.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25015 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: Azzal egyetértek, hogy hasznosabban játszik. De nem azért, mert hátralép labdákért, engem pölö pont ez idegesít a legjobban (mint annak már hangot adtam korábban párszor :) ).
Meghallgattad CA nyilatkozatát, amit belinkeltem a videoknál? Hallgasd meg mit mond arról, hogy miért fontos idén Anelka. ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25016 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:És Nicolas játékához annyit még hozzászeretnék tenni, hogy bár ebben a szezonban nem lő olyan sok gólt, mint tavaly, de sokkalta hasznosabban játszik. Hátralép a labdákért, cselez, lő, nekem nagyon tetszik ez :)
Azzal egyetértek, hogy hasznosabban játszik. De nem azért, mert hátralép labdákért, engem pölö pont ez idegesít a legjobban (mint annak már hangot adtam korábban párszor :) ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#25017 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Spring írta:Meccs közben érdekes statisztikára lettem figyelmes:

Anelka eddig 9 pontot hozott nekünk a BL csoportkörben! 8)ú


És Nicolas játékához annyit még hozzászeretnék tenni, hogy bár ebben a szezonban nem lő olyan sok gólt, mint tavaly, de sokkalta hasznosabban játszik. Hátralép a labdákért, cselez, lő, nekem nagyon tetszik ez :)
Én is észrevettem,hogy az utóbbi 2-3 meccsen hatalmas kedvvel játszik.A porto ellen is inkább az ő nevét emlegették mint Drogbáét...
Farewell Didier!

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25018 Hozzászólás Szerző: Spring »

Meccs közben érdekes statisztikára lettem figyelmes:

Anelka eddig 9 pontot hozott nekünk a BL csoportkörben! 8)ú


És Nicolas játékához annyit még hozzászeretnék tenni, hogy bár ebben a szezonban nem lő olyan sok gólt, mint tavaly, de sokkalta hasznosabban játszik. Hátralép a labdákért, cselez, lő, nekem nagyon tetszik ez :)
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25019 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Megfigyeltem, hogy valahányszor Malouda frizurát vált, gólt lő! :D
211! NEW RECORD!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25020 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

paco83 írta:Azt lehet tudni min kaptak össze? :D
Mikel: The idea of Salomon Kalou picking a fight with one of his Ivory Coast team-mates. I have spoken to him and it was all a fuss over nothing.

(szóval valami hülyeségen... :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése