Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30281 Hozzászólás Szerző: zirkonium »


zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30282 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ToreAndre írta:Ingadozóbb??:) Drogba: halovány Franciaországban, kitünő Franciaországban, halovány Angliában, kitünő Angliában....:) Mi az, hogy ingadozóbb??

(Hihetetlen, Henry-t kell védenem...:))
Azt értettem ezalatt, hogy Henry több hullámvölgybe kerül egy szezon során, mint Drogba. Lehet, hogy amikor jól megy neki sokkal jobb, de amikor nagyon szarul megy neki és ez többször van, mint Didinek, akkor viszont hihetelen gyengusz a bukszaszájú...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30283 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

CARLO CUDICINI szerint győzelemre játszanak vasárnap és nem elégszenek meg az egy ponttal.Az olasz kapus hatalmas összecsapásra számít, de úgy véli a kékeknél minden adott a MU legyőzésére.

“A MU ligaelsőként áll ki ellenünk, 3 ponttal vezetnek előttünk. De mi vagyunk a bajnokok és ez nagyon sokat jelent. Ők is nyerni akarnak, de mindez nem érdekel engem. Tisztelem őket, de ez minden. Az idegek foöntosak, de hozzászoktunk már az ilyen meccsekhez. A prioritás a győzelem! A döntetlen egyik fél számára sem elég jó. "

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30284 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ingadozóbb??:) Drogba: halovány Franciaországban, kitünő Franciaországban, halovány Angliában, kitünő Angliában....:) Mi az, hogy ingadozóbb??

(Hihetetlen, Henry-t kell védenem...:))
Only one Di Matteo!

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30285 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Nem biztos, hogy célszerű összehasonlítani Drogba-t Henry-vel (vagy bármely két játékost) elért eredményeik, statisztikáik stb. alapján. Nem egy csapatban játszanak, teljesen más játékstílussal, stb stb. De szerintem Henry játéka sokkal ingadozóbb, mint Drogba-é.

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30286 Hozzászólás Szerző: mourinho »

tudom, ezert is nem lesz olyan elismert

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30287 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

labdarugás csapat sport ! egy kisebb ország játékosának sokkal nehezebb ilyen cimekre törni ! pl az a tirpák barthez soha nem futott volna be ekkora kariert ha nem 1 ilyen jó generációs francia válogatottba véd !

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30288 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

mourinho írta:en toreval ertek egyet. sokkal jobban szeretem drogbat, de tenyleg nem lesz olyan elismert jatekos mint henry.
a labdarugás csapat sport ! ezáltal meröbben függ milyen ország mezét viseled ! pl: az a tiplák barthez soha nem futott volna be ilyen kariert ha nem francia !

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30289 Hozzászólás Szerző: mourinho »

en toreval ertek egyet. sokkal jobban szeretem drogbat, de tenyleg nem lesz olyan elismert jatekos mint henry.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30290 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Be is láttam, hogy idén mindketten baromi jók. Főleg Essien!! Ráadásul Ő még nagyon fiatal, van még előtte 10 jó év legalább.

Hihetetlen, megint velem vitatkozik mindenki:) Milyen ez a november??
dehogy is tore fiú ! csak ennyien vagyunk a fórumon és eszmét cserélünk !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30291 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Be is láttam, hogy idén mindketten baromi jók. Főleg Essien!! Ráadásul Ő még nagyon fiatal, van még előtte 10 jó év legalább.

Hihetetlen, megint velem vitatkozik mindenki:) Milyen ez a november??
Only one Di Matteo!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30292 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Ezt nem kétlem. Csakhát Drogba márciusban 29 éves lesz. 28 éves korára lett világklasszis csatár, míg Henry már a huszas éveinek elején bizonyított....
Luca Toni is "öregen" lett világsztár, de már az ő csillaga is lefele ágazik.
arról nem beszélve tavaly végig azt hajtogattad hogy essien és drogba tipikus 1 szezonos játékosok ! ahoz képest didi két és félév alatt többet rugott mint flo 3 év alatt ! akkor most hány szezonos játékosok ?!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30293 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Afrika kupára gondoltam...
Jó igaz, Pl gólkirály lehet még, de még nem volt, arról ne beszéljünk. Sokszoros angol bajnok is lehet még.

De basszus, Henry csak fél évvel idősebb, mint Drogba, mégis sokkal több mindent nyert eddig. Járjatok már a földön....Szerintem is fantasztikus amit támadásban (!) Drogba idén nyújt, de összességében sosem lesz jobb a békaképűnél. Ezt be kell látni.
Dani, nem hiszem, hogy nem érezted a poént írásomban!:) Mind az EB-vel, mint a szőrzettel kapcsolatban!:)
Tibi: Csak vicceltem az alkatával kapcsolatban!!:)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30294 Hozzászólás Szerző: kdako »

Chelsea88 írta:[qu
abban igazad van,hogy nem lesz VB győztes,ezen nem veszünk össze,EB győztes meg végképp nem lehet(én eddig úgy tudtam,hogy Elefántcsontpart Afrikában van :roll: :lol: ).)
Amióta Ausztrália Ázsia-kupa selejtezőn indul, már semmin sem csodálkoznék... :lol: :lol: :lol: :wink:
GO BLUES!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30295 Hozzászólás Szerző: kdako »

ToreAndre írta:Ezt nem kétlem. Csakhát Drogba márciusban 29 éves lesz. 28 éves korára lett világklasszis csatár, míg Henry már a huszas éveinek elején bizonyított....
Luca Toni is "öregen" lett világsztár, de már az ő csillaga is lefele ágazik.
Henrynak szerencséje volt, hogy egy csúcson lévő válogatottban helyet kapott 98-ban. Ott rúgott talán 3 gólt, de senki sem mondja, hogy ő nyerte meg a vb-t a franciáknak. Hiába lőtt előtte gólokat a Monacóban, a vb-n fedezték fel. És ha az nincs, most kb. ott tart, mint Cisse.

Drogba jóval később robbant be, de hihetetlen hova jutott el 6 év alatt. És szerintem még van benne bőven. Ha már ő is egy olyan csapatban kezdhette volna, a válogatottal komoly tornákon vehetett volna részt...
GO BLUES!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30296 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Drogba idén a világ legjobb csatára. De sose lesz 3szoros angol gólkirály, VB, EB:) győztes, de még csak Afrika kupa győztes sem, hisz egyszerűen nincs ideje rá. Megörekszik, ráncos lesz és a megőszült mellszőrzetei vakító ezüstcsíkoként fognak fényleni kidolgozott, de már pocakosodó fekete testén!:)
ne legyen 3szoros angol gólkirály legyen 2szers és 2x bl győztes a cselszivel a többit leszarom ! a testi adotságait nagyon rosszul látod ! ez a csávó 50 évesen is így fog kinézni ! az ilyen tipusú fekák izomzatilag utánozhatattlanok ! lásd ben jonhson,linford christie......stb ! ebbe a témába fehérember nem nagyon rug lasztiba !

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30297 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Drogba idén a világ legjobb csatára. De sose lesz 3szoros angol gólkirály, VB, EB:) győztes, de még csak Afrika kupa győztes sem, hisz egyszerűen nincs ideje rá. Megörekszik, ráncos lesz és a megőszült mellszőrzetei vakító ezüstcsíkoként fognak fényleni kidolgozott, de már pocakosodó fekete testén!:)
nah jólvan mostmár ez sok volt...
Míért ne lehetne PL gólkirály?!
abban igazad van,hogy nem lesz VB győztes,ezen nem veszünk össze,EB győztes meg végképp nem lehet(én eddig úgy tudtam,hogy Elefántcsontpart Afrikában van :roll: :lol: )
még 3PL-t lazán nyerhet,FA,Angol kupa,Európai szupkupa,Ang.Szuperkupa,Afrika legjobbja,Bl győzelem stb...rengeg ideje van még :wink: (nem tudom mért mondtad,hogy nincs esélye megynerni Afrika legjobbja címet?!...mér, ki nyerné?! Eto'o aki 2 hónapja az "intenzíven" van?!-akkor kikelnék magmból,nem kicsit...)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30298 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Drogba idén a világ legjobb csatára. De sose lesz 3szoros angol gólkirály, VB, EB:) győztes, de még csak Afrika kupa győztes sem, hisz egyszerűen nincs ideje rá. Megörekszik, ráncos lesz és a megőszült mellszőrzetei vakító ezüstcsíkoként fognak fényleni kidolgozott, de már pocakosodó fekete testén!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30299 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Ezt nem kétlem. Csakhát Drogba márciusban 29 éves lesz. 28 éves korára lett világklasszis csatár, míg Henry már a huszas éveinek elején bizonyított....
Luca Toni is "öregen" lett világsztár, de már az ő csillaga is lefele ágazik.
Sztem nem így van...de ezen nem fogunk összeveszni...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30300 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ezt nem kétlem. Csakhát Drogba márciusban 29 éves lesz. 28 éves korára lett világklasszis csatár, míg Henry már a huszas éveinek elején bizonyított....
Luca Toni is "öregen" lett világsztár, de már az ő csillaga is lefele ágazik.
Only one Di Matteo!

Válasz küldése