Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27901 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

És íme egy di Santo compilatilation is:

http://www.youtube.com/watch?v=51Zu3wV3 ... re=related

Azért elnézve ezt a két srácot, kezdek nyugodtabbá válni a jövő csatárproblémáit illetően. Már jövőre megnézném őket az első csapatban!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27902 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Jó kis videó Scotty-ról: http://www.youtube.com/watch?v=G-eCHegRtJs
Only one Di Matteo!

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27903 Hozzászólás Szerző: timoboll »

terry góljával vezet anglia az usa ellen! nagyon megérdemli szegény :roll:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#27904 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Fabio Capello, kinevezte John Terry-t a holnapi barátságos mérkőzésre az angol nemzeti 11 csapatkapitányának!!!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Rauros
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2007. január 13., szombat 17:39
Tartózkodási hely: Szombathely

Re: Játékosok

#27905 Hozzászólás Szerző: Rauros »

ekkora alázattal, szívvel-lélekkel csak ő tud focizni. a Legnagyobb.
vamos.chelsea.vamos

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27906 Hozzászólás Szerző: kdako »

8Lampard8 írta:http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 00,00.html
Terry levelet írt a szurkolóknak.
A fordítás fent van a mi oldalunkon is!
GO BLUES!

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Játékosok

#27907 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

http://www.chelseafc.com/page/NewsHomeP ... 00,00.html
Terry levelet írt a szurkolóknak.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27908 Hozzászólás Szerző: twopac »

ezt az embert én megfogom keresni és saját kezűleg ütöm szét azt a szétzselézett buzi fejét!!!
mindörökké chelsea!!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27909 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Ennyire nagyképű!! :evil: :evil: :evil: :x :x :x
http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=707224

"my club as well as me" rohadna meg a klubjával együtt!
"I win trophies" nem a csapat nyeri a trófákat hanem ő?
NO COMMENT!

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Játékosok

#27910 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Reach out touch blue (faith)

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#27911 Hozzászólás Szerző: AryanH »

A 2007/08 szezon végett ért ezzel az elveszített BL döntővel, így egy kis összegzést írnék az egész évről és főleg erről a tanúságos döntőről. Ez számomra egyértelmű, hogy a Bl serleghez egy nagy adag szerencse szükséges, nehéz az út oda és nehéz a győzelem. Nem szabad abból kiindulni, hogy melyik csapatrészünkben van a hiba és hol kell javítani, ez nem erről szól. Évről évre a csapatba előjönnek bizonyos poszt hiányosságok. Hiába kijavítjuk ezeket a hibákat, hiába igazulunk ide játékosokat, az még nem jelent BL győzelmet. Végig nézzve az elmúlt pár év BL győzteseit egyik sem volt tökeletes csapat. Vegyük a 2005-ös Liverpool, közel nem volt ilyen erős játékosállománya mint most - pl.:Traoré, Smicer vagy Hamann - de nyert, a 2006-os Barcának volt egy nagyon jó formában lévő erős támadó sora egy csúcson lévő Ronaldino, egy új tálentum Messi, megállíthatatlan Eto'o vagy Deco. Viszont a védekező részlege elég gyenge volt még is nyertek. A tavalyi Milánnak meg volt egy zseniális középpályája és egy öregedő védelme. Nem mindig a legjobb csapat nyer, viszont a legszerencsésebb igen.
Rátérve a posztonkénti lebontásra.
Kapus: Cech nagyon jó kapus, nem ez a legjobb szezonja ez tény, de amíg ő itt van nincs kapus gond. Cudicini és Hilario bízonyították, hogy profi játékosok és a padról is, ha kell bármikor készen állnak beállni.
Jövő: Cech, Cudicini és Hilario
Jobb back: Belletti nekem nagy meglepetés volt voltak nagyon jó meccsei, két nagyon szép dolga, de nem volt teljesen kiegyensúlyozott. Védekezésben voltak hibái, Grant valahogyan nem bízott benne. Ferreira nekem mindig szürke játékosnak tűnik, kiegyensúlyozott játékos szerintebb, a védekezésben megállja a helyét, de sajnos a támadásokhoz nem tud sokat hozzátenni. Az év elején mindenki G. Johnsonban bízott, de sajnos nem tudott gyökeret verni a csapatban. Jövő: Valószínűleg Belletti távozik, amit sajnálok. Ferreira szerződéshosszabítása után nem hiszem, hogy távozni fog és jött Bosingwa. Remélem jövőre ezzel a sorral nem lesz gond. Bosingwa, Ferreira.
Középső back: Alexnak nagyon örültem mikor megjött, voltak jó meccsei és szép góljai. Elkell fogadni, hogy amíg Terry és Carvalho itt van ő csak harmadik számú. Terry és Carvalho szerintem lebontva a szezont jól teljesítettek. Igazából a gólokat hiányoltam kicsit tőlük, tavalyi szezonja Carvalhonak nagyon jó sikerült, most nem tudott "új Beckenbauer" lenni. Sajnos mindketten sokat voltak sérültek. Ben Haim egy hiba volt, ezt gyorsan kikell javítani.
Jövő: Ben Haim mehet, maradjon Alex, Terry, Carvalho és majd meglátjuk, hogy Ivanovic mit alakít.
Bal back: Szerintem A. Cole nagyon kiegyensúlyozott volt egész idényben, sokan nagyon szeretik Bridget, de a saját és az angol válogatott érdekében többet érdemel, mint padozni egész szezonban. Itt most nincs gond.
Jövő: A. Cole biztos marad és a hírek szerint jönn Alcides, őt nem tartom nagyobb játékosnak Bridgenél, elég sokat nézzek PSV meccset mióta Dzsudzsák ott van és engem nem győzött meg.
Védekező Középpályás: Makelelét nagyon szeretem jó teljesítményt nyújtott, nagyon szeretném, ha itt maradna a klubnál és majd kapna valami edzői vagy valamilyen segéd posztot, mert ő nagyon sok tudást tudna átadni a fiataloknak. Egy évet még adni kell neki és minden 2-3 meccsen beállítani vagy amikor szükség van rá. Essiennek a középpályán a helye , a legjobbja a posztján a világon, ezt nem kell magyarázzni senkinek. Sidwell kb. annyit ér amennyit fizetünk érte, epizód szereplőnek érkezett és az is maradt. Mikel még fiatal neki még sokat kell tanulni, talán majd egyszer tényleg meghatározó játékos lesz. Diarát meg szerintem csak kölcsön kellett volna adni pár szezonra, hosszútávon hiba volt elengedni.
Jövő: Essien, Makelele, Mikel. Nem kell más játékos ide.
Középső középpályás: Ballacknak nagyon jó volt a tavasza, ha egész évben rendelkezésre állt volna talán közelebb lett volna bajnoki cím. Lampard igazi kékszívűként ment egész évben, neki a szemére nem lehet semmit vetni.
Jövő: Maradjon Lampard, nem kell ide Van der Vart meg senki és akkor Ballackkal nagyon jól ellesznek.
Szélsők: Malouda számomra nagy csalódás, mikor elment José utána nem találta a helyét. J. Cole volt a legjobb szélső ebben az évben viszont nem lehet az egész szezonban 100% teljesítményt nyújtani, néha nagyon látszott rajta, hogy elvan fáradva. SWP elején nagyon jó volt, aztán hozta az ő színvonalát, mennie kell. Kalout vehetjük szélsőnek szerintem, voltak jó meccsei, de összeségében nem kiemelkedő tavaly nagyon jól kezdett. Felpakoltak rá pár kiló izmot ez kicsit lelassította és valahogyan beleszürkült az egészbe.
Jövő: J. Cole biztos, Kalou maradhat, Maloudának adni kell még egy évet, SWP menjen. Tehát kell min. egy jó szélső de a legjobb lenne kettő. Személy szerint Arshavinnak örülnék a legjobban és elérhető. Sok név felmerült Ronaldino, Don Santos, Ribéry. Egy biztos ide kell játékos.
Csatár: Drogba szezonja közepes sajnos sérült volt és AC is volt, Pizzaro mehet ahová akar, Sheva padozását méltatlanak tartom, voltak szép momentumai. Anelka egy bérenc, egy futball prostituált, mindent csinál csak gólt nem lő.
Jövő: Itt ami minden megtörténhet, Pizzaro távozása 100%, Drogbáé és Sheváé 60%, Anelkéá 50%. Előfordulhat, hogy mennek, de azon se lepődne meg senki, ha maradnának.
Kell egy klasszis játékos, nagyon kevés aki elérhető, Eto'o, Huntelaar, Gomes és még pár játékos.
Grant: Nem egy Mourinho, nagyon sablonos taktikája volt, egész évben a 4-3-3 erőltette nem tudott új taktikai elemet belevinni a játékban néha szerintem szerkezetett kellett volna váltatni és 4-2-2-2 ben vagy gyémánt alakzatban nyomni. Szerint ide Hiddink kell.
A jövő csapata: Cech; Bosingwa, Terry, Carvalho, A. Cole; Ballack, Essien, Lampard; Arsavin, Huntelaar és J. Cole.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27912 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ma volt egy kis "Sztár Chat" Buzsáky Ákossal az nso-n, gondoltam bepróbálkozom egy kérdéssel. És válaszolt:)


Vikke
2008-05-21 07:52:09 #19

Helló! Mi a véleményed csapattársadról, Michael Mancienne-ről? Chelsea drukkerként nagyon nagyra tartom.

Buzsáky Ákos
2008-05-22 10:39:34

Nagyon jó játékosnak tartom én is, nagy jövő előtt áll. Biztosra veszem, hogy egyszer a Chelsea első csapatában is meghatározó játékos lesz

Yess!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
Perpetuum
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2008. május 18., vasárnap 22:08
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Peter Bonetti
Tartózkodási hely: Szentes

Re: Játékosok

#27913 Hozzászólás Szerző: Perpetuum »

A „kékek” egyetlen „rendes” góljának szerzője, Frank Lampard viszont finoman jelezte, hogy nem feltétlenül a jobban teljesítő csapathoz került a trófea.

"Úgy gondolom, mi irányítottuk a játékot. Le a kalappal a United előtt, az első félidőben ők voltak aktívabbak, de amikor feljöttünk, úgy látszott, hogy mi vagyunk az erősebb csapat" – mondta a londoniak középpályása.

Majd régi cimborájáról, John Terryről is beszélt az angol válogatott labdarúgó. "John elcsúszott, kegyetlen dolog ez. De ő a Chelsea megtestesítője, ő mindenkinél jobban akarta a sikert. Nem hiszem, hogy sok középhátvéd elvállalta volna az utolsó büntetőt."

Lampard még azt is hozzátette a tizenegyesekkel zárult meccs után, hogy teljesen kifacsartnak érzi magát az elmúlt hetek őrült hajtása után.

Még szerencse, hogy nem kell mennie az Európa-bajnokságra... ( A k**** a**** NSO )

Invest
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008. február 3., vasárnap 20:26
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#27914 Hozzászólás Szerző: Invest »

Én is teljesen így vagyok vele :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27915 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Invest írta:Lehet tudni valami AC-ról? :roll:
Azt olvastam, hogy elvileg játszhat, mivel tegnap még az edzésre is visszatért, szóval nem lehet komoly baj. Reméljük. Annak ellenére, hogy Bridge-párti vagyok én is, szegény nem játszott annyi meccset idén, hogy most csak úgy sitty-sutty BL döntőben játszon...

Invest
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008. február 3., vasárnap 20:26
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#27916 Hozzászólás Szerző: Invest »

Lehet tudni valami AC-ról? :roll:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#27917 Hozzászólás Szerző: undertow »

Chelseafan írta:
ToreAndre írta:Cashley meg egy nagypofájú pojáca!
De akkor is hajt és jól játszik, és idén már nem egyszer mentette meg a seggünket...
vegulis. talan ha egy olyan cuki piros golyoval a szajaban kuldenenk ki a palyara...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27918 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

emsanya írta:
ToreAndre írta:Védő, ez a dolga! Mellesleg, ha Bridgey annyit játszana, mint Ő, még gólokat is lőne, mint anno 2003/2004-ben!
A szokásos "ha" játszana, még gólokat is lőne...
Cole sokkal jobban pörög, mint Bridge, főleg az ilyen meccseken. Teljesen más sebbeségben nyomja mint Bridge, ezt el kell ismerni. Bridge sem rossz játékos, de Cole nálam előrébb van a rangsorban.
Hát, azért 2004 áprilisában Bridge is eléggé pörgött!:) Sokkal megbíhatóbb játékos és sokkal inkább labdabiztos. És nem pofázza végig a meccset... Mindegy, ne menjünk bele még egy BRIDGE-cashley csatába!:)
Only one Di Matteo!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27919 Hozzászólás Szerző: kdako »

8Lampard8 írta:Di Santo bent van a BL-keretünkben? (csak kíváncsiságból :) )
A hivatalos honlapon azt írták, azért vitték el, hogy szokja a légkört...Egy BL-döntő előtt ez jó duma...
GO BLUES!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#27920 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ToreAndre írta:Védő, ez a dolga! Mellesleg, ha Bridgey annyit játszana, mint Ő, még gólokat is lőne, mint anno 2003/2004-ben!
A szokásos "ha" játszana, még gólokat is lőne...
Cole sokkal jobban pörög, mint Bridge, főleg az ilyen meccseken. Teljesen más sebbeségben nyomja mint Bridge, ezt el kell ismerni. Bridge sem rossz játékos, de Cole nálam előrébb van a rangsorban.

Válasz küldése