Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25001 Hozzászólás Szerző: kdako »

Még Lampard büntetőihez: He had scored with his previous 14 attempts before Saturday and has only missed two for Chelsea. With the first failure coming in a League Cup win over West Ham in October 2004 and the second in a Premier League victory over Charlton in September 2006, this weekend was the first time it cost the team anything.
GO BLUES!

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#25002 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

grat neki :wink: am hutchinson-al történt vmi mert elég régóta nem hallani a nevét? :o

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25003 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ashleyt díjazta a BBC:

http://www.chelseafc.hu/index.php?p=showarticle&id=2146" onclick="window.open(this.href);return false;
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25004 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

ZenZo írta: Nemá... :) olvass kicsit. Ő volt az, aki eleve azt írta, idézem "Ez nehezen hihető,alá tudod támasztani valamivel?", azaz számára nehezen hihető, hogy Deconak össz 4 jó passza volt... kiderült, hogy valóban nem, mert több, s erre írta, hogy nemhiába (talán a nem véletlenül szerencsésebb szóhasználat lett volna, de a lényeget így is érteni) volt furcsa, ...
Igaz, bocs én vagyok hülye. Elnéztem. Rosszul értelmeztem a mondatot. Bocsánatot kérek tőled is édeskevés.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25005 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

rafanadal írta:
edeskeves írta:
albundy írta:Mikel mindig pontosan passzol szinte,ezt más meccseken is szokták mondani kommmentátorok.
Mondjuk ez is relatív,mert Mikel általában nem szervező feladatot lát el,hanem odapasszolja a legközelebbi emberhez,így kevesebb az esély arra,hogy elrontja,mint mondjuk Lampard-Deco-nál,aki szervez és olykor lekapcsolják a finompasszaikat,vagy 30-40 méteres labdákkal egy picit elszámítják magukat stb.Azért nemhiába volt furcsa,hogy Deconak 4 passza volt jó.. :)
Nem 4 volt jó, hanem 4 volt SIKERTELEN. Vagyis az első félidőbe 4-et rontott el.
Nemá... :) olvass kicsit. Ő volt az, aki eleve azt írta, idézem "Ez nehezen hihető,alá tudod támasztani valamivel?", azaz számára nehezen hihető, hogy Deconak össz 4 jó passza volt... kiderült, hogy valóban nem, mert több, s erre írta, hogy nemhiába (talán a nem véletlenül szerencsésebb szóhasználat lett volna, de a lényeget így is érteni) volt furcsa, ...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25006 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

edeskeves írta:
albundy írta:Mikel mindig pontosan passzol szinte,ezt más meccseken is szokták mondani kommmentátorok.
Mondjuk ez is relatív,mert Mikel általában nem szervező feladatot lát el,hanem odapasszolja a legközelebbi emberhez,így kevesebb az esély arra,hogy elrontja,mint mondjuk Lampard-Deco-nál,aki szervez és olykor lekapcsolják a finompasszaikat,vagy 30-40 méteres labdákkal egy picit elszámítják magukat stb.Azért nemhiába volt furcsa,hogy Deconak 4 passza volt jó.. :)
Ezt valóban figyelembe kell venni, tény, hogy Mikel leghosszabb passza a 96. percben volt, Ivanovicshoz, a saját tizenhatos bal sarkától a mi térfelünk közepén lévő Ivához, ami becsléseim szerint olyan 20 méter lehet - mondjuk Deco sem passzolt ennél nagyobb távolságra, a City ellen legalábbis. Lampard 8 rontásában pedig benne van 3 szöglet (no igen, a statok ilyen hülyén számolnak :) ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25007 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

edeskeves írta:
albundy írta:Mikel mindig pontosan passzol szinte,ezt más meccseken is szokták mondani kommmentátorok.
Mondjuk ez is relatív,mert Mikel általában nem szervező feladatot lát el,hanem odapasszolja a legközelebbi emberhez,így kevesebb az esély arra,hogy elrontja,mint mondjuk Lampard-Deco-nál,aki szervez és olykor lekapcsolják a finompasszaikat,vagy 30-40 méteres labdákkal egy picit elszámítják magukat stb.Azért nemhiába volt furcsa,hogy Deconak 4 passza volt jó.. :)
Nem 4 volt jó, hanem 4 volt SIKERTELEN. Vagyis az első félidőbe 4-et rontott el.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#25008 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

albundy írta:Mikel mindig pontosan passzol szinte,ezt más meccseken is szokták mondani kommmentátorok.
Mondjuk ez is relatív,mert Mikel általában nem szervező feladatot lát el,hanem odapasszolja a legközelebbi emberhez,így kevesebb az esély arra,hogy elrontja,mint mondjuk Lampard-Deco-nál,aki szervez és olykor lekapcsolják a finompasszaikat,vagy 30-40 méteres labdákkal egy picit elszámítják magukat stb.Azért nemhiába volt furcsa,hogy Deconak 4 passza volt jó.. :)

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25009 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

albundy írta:Mikel mindig pontosan passzol szinte,ezt más meccseken is szokták mondani kommmentátorok.
Ja ez így van. Vele akkor van a gond, hogyha ő nem kap pontos passzt. Ugyebár ezt már ZenZo is idézte.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Játékosok

#25010 Hozzászólás Szerző: albundy »

Mikel mindig pontosan passzol szinte,ezt más meccseken is szokták mondani kommmentátorok.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25011 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

koni0725 írta:
edeskeves írta:
koni0725 írta:Szerintem pedig Deco tegnapi teljesítményéről mindent elmond az, hogy az első félidő végére a sikeres passzainak száma 4 :!: volt.
Ez nehezen hihető,alá tudod támasztani valamivel?
Sajnos nem, de a juró játékosokat összehasonlító részében (Tévezzel hasonlították össze) a félidők közti szünetben ezt olvastam.
Na, segítséggel megtaláltam, Deco statjai:
- első félidőben összesen 14 passza volt, amiből 4 a sikertelenek száma(!), 10 a sikeresé
- a teljes 90+ percet tekintve 32 passz, 23 sikeres, 9 rossz

összehasonlítva mondjuk
Essiennel: 90+ perc, szumma 42 passz, 36/6 (jó/rossz)
Ivanoviccsal: össz 29, 26/3
Lamparddal: 35, 27/8
Mikel: 23, 23/0 és ami meglepő, hogy ebből összesen 4 passz irányult hátrafelé!
Terry: 31, 29/2
AC: 43, 36/7 (ez érdekes, sokkal többnek tűnt a rossz :) )

még egy érdekes stat, Cech kirúgásai: 11 kirúgás (ebből 1 les utáni szabadrúgás), ebből 2 sikeres, 9 mellé ment... :?

Még valamit? :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25012 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hilario: my week at work

"The news story that stands out…
I saw that JT is going to write for The Sun. Is that true? Maybe I will read it now."

He? :lol:

***

Hilario nyilatkozta a chelseafc.com-nak:

Mi volt a legjobb sztori amit a héten hallottál?
Azt hallottam, hogy JT a The Sun-nak fog írni. Ez igaz? Ezek után talán olvasni fogom (a Sunt)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25013 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

edeskeves írta:
koni0725 írta:Szerintem pedig Deco tegnapi teljesítményéről mindent elmond az, hogy az első félidő végére a sikeres passzainak száma 4 :!: volt.
Ez nehezen hihető,alá tudod támasztani valamivel?
Sajnos nem, de a juró játékosokat összehasonlító részében (Tévezzel hasonlították össze) a félidők közti szünetben ezt olvastam.
211! NEW RECORD!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25014 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

rafanadal írta:
BlueBlood1993 írta:persze, lampard biztos nem motivált, sosem akar gólt rúgni, inkább belerúgja a kapusba, mert hát fújj milyen dolog már gólt szerezni. nem is értem, hogy hogy tud szezononként 15-20 gólt rúgni ilyen motiválatlanul...
Lampard jól rúgja a büntetőket, ritka, hogy kihagyja, de ő sem gép.
Jól rúgja csak mindig jobbra. Lassan kezdi felfogni minden kapus, hogy merre kell vetődjön.
Mielőtt leírtok ilyen dolgokat, legalább ha nem gondolkodtod, nézzetek utána. Guglizd meg a Lampard penalty szavakat, és nézd meg az első tíz különböző videotalálatot. Rúg jobbra laposan, rúg balra laposan, rúg középmagasan, van, amit felvarr a léc alá, s a pipába is.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25015 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

albundy írta:
emsanya írta:Csak idők kérdése volt, mikor hagyja már ki Lamps a tizenegyest. Mindig a kapus jobb kezéhez rúgja, Given is már évekkel előbb elindult arra és simán védte...
Erről beszéltem én is.Miért nem Drogba rúgja,ő erősen szokta,és általában be is rúgja,mert motivált,mindig gólt akar rúgni.
Akkor nézz már majd utána, milyen tizenegyest lőtt Drogba a héten a Blackburn ellen... bement, oké, de panyenkás volt inkább, mint erős. Lampard meg nem véletlenül a csapat tizenegyesrúgója. Kétévente kihagyhat tán egyet nem?!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25016 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

paco83 írta:
ZenZo írta:http://www.skysports.com/socceram/story ... 56,00.html

John Mikel is the biggest moaner. Seriously if you pass him the ball and it's just a bit away, he looks at you as though you've just killed his family.

:)
Forditást pls.
Bocs. Szóval: van egy sorozat a Soccer AM műsorán, ahol megkérdeznek egy-egy játékost, hogy "teregesse ki a szennyest", szóval megkérdeznek játékosokat, hogy ki a csapatban a ...

Most Joe Cole volt soron, őt kérdezték, hogy ki a csapatban a ....
legügyesebb - Kakuta
legintelligensebb - Lampard
legunintelligensebb (erre hirtelen nem találtam jobb magyar szót :) ) - Bosingwa
tipikus kemény csávó - Essien
legsiránkozósabb - na ő Mikel, akit én kiemeltem, JC azt mondja: "John Mikel a legsírósabb. Rendszeresen, ha passzolsz neki, de a labda nem pontosan hozzá megy, hanem kicsit távolabb, úgy néz rád, mintha megölted volna a családját" :)
ki lehet a jövőben edző - Terry, Lampard, Drogba, Ballack,
kinek van a legrosszabb zenei ízlése - Kalou (szereti a Country és Western zenét! :) )
kinek van a legjobb beceneve - Mikel - bizonyos dolgok miatt töknek hívják :)
ki öltözik a legbénábban - Cech
ki van a legtovább a zuhany alatt - Makelele (talán még most is ott van :) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#25017 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

koni0725 írta:Szerintem pedig Deco tegnapi teljesítményéről mindent elmond az, hogy az első félidő végére a sikeres passzainak száma 4 :!: volt.
Ez nehezen hihető,alá tudod támasztani valamivel?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#25018 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Szerintem pedig Deco tegnapi teljesítményéről mindent elmond az, hogy az első félidő végére a sikeres passzainak száma 4 :!: volt.
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#25019 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Én sem szeretem Decot, de összességében ebben a szezonban kb egy szinten játszik Joeyval (más kérdés, hogy ő sérült volt sokáig). Ez a baj, ezért kéne egy tkp a gyémánt élére a télen.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#25020 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Na veletek aztán lehet "vitázni" :P

Válasz küldése