Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29261 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:nem "vitázok" tovább. akinek ez etetszik, ez az egész, ami itt folyik, pl ez most, hogy Robbent is hagytuk elemenni annak grat...
nem örülök neki...de ha ennyire el akar menni, akkor minek tartsuk meg...nem tudom...az ilyeneken valahogy nem tudok fennakadni..:)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29262 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
bilhacica írta:nem "vitázok" tovább. akinek ez etetszik, ez az egész, ami itt folyik, pl ez most, hogy Robbent is hagytuk elemenni annak grat...
Miért? Azt hittem ezért vagyunk itt. Véleményt cserélni. Abban meg szerintem legnagyobbrészt mindenki egyetért, sőt, kolletkíve nem örülünk, hogy Robben megy. Csak van, aki ezt úgy magyarázza, hogy ha menni kell, hát menni kell, van pedig, aki a rendszer belső bomlasztásával foglalkozó, hozzánemértő papíron szakemberek hibás döntéseinek sorozatát látja benne :) Amúgy is, ne most add fel, mikor ma végre van egy gyengébb napom, és jobban ráérek írogatni... :)
én nem mert 2 ora mulva a vezérignek be kell adni a beszámolom :D vége a nyári munkámnak :D este majd jobban ráérek :D


(imádok ide irogatni és eszmét cserélni veleted :) amikor valakive egyetértek mint pl ma Veled, sikerélményként könyvelem el :) )
(a Drogba golt amugy hol lehet megnézni?)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29263 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:
bilhacica írta:nem "vitázok" tovább. akinek ez etetszik, ez az egész, ami itt folyik, pl ez most, hogy Robbent is hagytuk elemenni annak grat...
hova ment el robben? :?
jelenleg a kaliforniai edzotaborban alszik(valoszinuleg :)) a csapat tobbi tagjaval...
nem én irtam ki a főoldalra hogy Robben elfogadta a Real ajánlatát :) már azért is én vagyok a hibás ha elolvasom amit a szerkik irnak? :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29264 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:nem "vitázok" tovább. akinek ez etetszik, ez az egész, ami itt folyik, pl ez most, hogy Robbent is hagytuk elemenni annak grat...
Miért? Azt hittem ezért vagyunk itt. Véleményt cserélni. Abban meg szerintem legnagyobbrészt mindenki egyetért, sőt, kolletkíve nem örülünk, hogy Robben megy. Csak van, aki ezt úgy magyarázza, hogy ha menni kell, hát menni kell, van pedig, aki a rendszer belső bomlasztásával foglalkozó, hozzánemértő papíron szakemberek hibás döntéseinek sorozatát látja benne :) Amúgy is, ne most add fel, mikor ma végre van egy gyengébb napom, és jobban ráérek írogatni... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29265 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Azta, ilyen is ritkán fordul elő. Nem tudok beszállni a vitába. Mindkettő fél érvelései igazak.
Viszont nagyon tetszett bilhacica gondolata, miszerint "visszavettük" Duff-ot. Bár, ha nem megy a barcodes-ba visszanyerte volna a formáját. Utálom, hogy eladtuk!:'(
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29266 Hozzászólás Szerző: undertow »

bilhacica írta:nem "vitázok" tovább. akinek ez etetszik, ez az egész, ami itt folyik, pl ez most, hogy Robbent is hagytuk elemenni annak grat...
hova ment el robben? :?
jelenleg a kaliforniai edzotaborban alszik(valoszinuleg :)) a csapat tobbi tagjaval...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29267 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nem "vitázok" tovább. akinek ez etetszik, ez az egész, ami itt folyik, pl ez most, hogy Robbent is hagytuk elemenni annak grat...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29268 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:Hozzátenném, hogy Robben még nem ment el... Én még nem temetném.
temetni meg korai, de a korhazi szobat azert nem art elore lefoglalni...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29269 Hozzászólás Szerző: undertow »

bilhacica írta:
Zsoca87 írta: ha tök látványos focit játszanánk, akkor könnyebben tudnám elfogadni, hogy nem nyerünk meg egy adott címet.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sztetetk milyen érzés lehet az Arsenal drukkereknek elvesziteni egy meccset?? (nem vagyok arsenal szimpatizáns, le ne irja senki hogy akkor szurkoljak nekik! Chelsea szurkolo vagyok már 6. éve ha majd nem tunk kapura löni vagy 10védőt küldünk ki akkor is az maradok.)
ugyan nem nyernek semmit, de legalább qrva szépen játszanak és tényleg végig szájtátva szurkolhatnak hogy na mikor lesz már gol na mikor? vagy mikor huz valameik player valami váratlant? tudjátok amikor 40K ember "áááhhh" és tapsvihar....
baszki egy kiados szombati ebéd után leheveredek a Tv elé hogy meglessem imádott csapatom, de majd bealszok...
az arsenal drukkereken kivul van akinek tetszik, hogy a csapata fantasztikus rovidpasszos jatekkal folyamatosan jaratja korbe a labdat a 16os korul mert nem talaljak a rest a vedelmen, aztan eladjak vagy elkuldik tavolrol lesz ami lesz alapon?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29270 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta:sarkitás.... nem tom kiirta hogy vegyük meg a Mexio válogatottat? de azt sem tom ki akarja hogy a csapatunk a vezetés után várja a "kicsengetést"...
de amugy Zolat nem szeretted? kellett volna szürkébben játszania?
Most ugyan pontosan nem emlékszem, de szerintem csak annyit írtam, hogy Magallion nem rossz játékos, és esetleg elnézném kékben. Pont azért, mert valahol félúton van Terry és Carvalho közt. Erőteljes, jól fejel, és jól csúszik be. Ennek semmi köze a látványos játékhoz asszem.

Zola-t nem szerettem?! Ezredszer is: én azért lettem Chelsea szurkoló 97 környékén, mert akkor nemzetközi szinten az olasz focit kedveltem nagyon. És akkor a két kedvencem, Zola és DiMatteo eligazolt egy csapatba, amit nem ismertem. Elkezdtem követni az eseményeket, aztán hirtelen Chelsea szurkoló lettem. ÉS NEM azt írtam, hogy útálom, gyűlölöm vagy nem tudom elviselni a trükközést a pályán, hanem azt , hogy idézem "nekem nem hiányzik annyira". Bármennyire is ne menjünk most bele nyelvtani vonatkozású dolgokba, azért ez nem ugyanaz :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29271 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta: maradjunk a 4-3-3 nál
1 csatár van Drogba. induljunk ki abbol hogy ha nem is annyira mint tavaly de sok golt fog szerezni és nem lesz sokat sérült. kell még 2 csatár. Kalou, Seva. Ha kell a gol megy be a 2. csatár ha nem kell akkor Drogbat váltja. Ha Drogba Kalou elmegy (afrika) marad Seva kezdő Sahar jön fel cserének.
kp
kell 3 belső közép Essien Mikel Lampard 3 as. ballack mehet ingyen ahova akar. ha nincs Mikel Essien (afrika, bár Mikel nem tom megy e) ott van Makelele Sidwell Diarra és kupa meccsen alsobb osztályu csapat ellen Woods vagy akárki tehséges tarcsi.
szélsők.
Malouda Cole 2, kell egy 3. (ha Robben nincs már velünk) aki épp fénykorát éli. 4. csere ill ugyancsak alsobb oszt ellenfelek ellen Sinclair. swp ha maradni akar paodzni maradjon de jobban favorizálnám Sinclairt. swp már megmutatta mit tud... tul sokat is mutatott már... most már kiváncsibb vagyok Sinclair re (máshogy mondva: mehet a fba ő is)
hátvédsor
Cole Bridge talán a legjobban ellátott poszt a csapatban. no comment.
Terry, Carvalho OK, cserének meghagytam volna Khalidot ill Ben Haim. Alexet nem hoztam volna cserének.
jobb hátvéd Gleny csere és hoznék egyet (Alvest) aki betölti az első számu szerepét.
Cech, Carlo ugyancsak kielégitő a kapus posztra
Már az eslő mondatra had világítsak rá a hibára: abból nem lehet kiindulni, hogy egy játékos nem sérül meg, főleg egy csatár. Drogbának eddig iszonyatosan nagy szerencséje van/volt, hogy lényegesebb sérülést nem szedett össze.
Mert inkább induljunk ki abból, ami tavaly volt. Az is egy szélsőséges példa, de akkor már inkább a rosszabból induljuk ki... te pedig összeírtál egy 20 fős keretet. Lásd be, ez még barátok közt is kevés egy szezonra, főleg, ha valaki PL és BL címre tör! A 24 fős keret szerintem a minimum (a tarcsik mellett), ami kell. Ezért volt pl. tökéletes választás mondjuk Pizarro. Nem egy kutyaütő játékos, tapasztalata is van, de nem az a kimondottan nagy név, akinek sír a szája, ha már öt egymás utáni mérkőzésen nem lép pályára.
Aztán most lássunk tisztán: eddig azt írtad, hogy baj, hogy jött Malouda, mert Robben helyére jött, és így elvesztettük (bár még nem biztos, mert még kék), de erre ide meg azt írod, hogy kell még 1 szélső. És ha attól meg JC kap frászt, és hirtelen felindulásból eligazol, akkor?
Erről az Alves gyerekről meg már annyi szó esett, hogy nem is bánnám, ha jönne. De nagyon jól látszik már itt a pre-season idején is (tavalyról nem is beszélve), hogy a hátvédsorra nem elég a posztonként 2 játékos. Kell még kettő, egy jobb-közép típusú, amolyan Khalid féle (ezért bánom én is, hogy elengedtük), meg egy bal-közép, amolyan Gallas féle. Mert mi van, ha mondjuk a CS-n egy roppantul bizonyítani akaro Anderson vagy Nani beleszáll AC-be, aki így rásérül az épp kipihent cuccból, és kidől három hónapra. Azon kívül, hogy foghatja Bridge kezét a kórházban, nem sok mindent tudunk kezdeni. Van egy két tehetséges fiatal, de egyből három hónapot rábízni...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29272 Hozzászólás Szerző: Megyó »

sarkitás.... nem tom kiirta hogy vegyük meg a Mexio válogatottat? de azt sem tom ki akarja hogy a csapatunk a vezetés után várja a "kicsengetést"...
de amugy Zolat nem szeretted? kellett volna szürkébben játszania?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29273 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

De én a látvány alatt nem a cseleket meg tökömtudjamit értem, hanem a támadófocit. Mi meg mit csinálunk 1-0 után? Visszaállunk. Nekem ezzel van bajom.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29274 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem:

Jobbvédő nem kell, ott van PF, Diarra, Glenny, Hutchinson. Ennyi nem elég? :D És ők ráadásul még jók is, Alves semmivel sem lenne jobb.
Amúgy a többi oks, ezt is fogjuk játszani, amit leírtál, de ettől nem lesz látványosabb a játékunk. Mármint szerintem nem csak a felállástól függ.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29275 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Srácok, ti miért néztek angol focit? Akinek a látvány kell, és ennyire ezen van a hangsúly, az nézzen spanyol meccseket. Az angol foci mindig is a brusztolós, sokat futok erőfoci volt. Lehet, hogy csak én vagyok úgy, de én tudok élvezni egy hajtós, jó iramú, pörgős, gólnélküli meccset. Nekem annyira nem hiányzik a flikk-flakk, az ollózás, a sarkazás, miegymás, sokkalta értékesebb, ha csak 1-2 van egy szezonban, mintha minden meccsen várod, mert a múltkorin volt... és őszintén én azért örülök, hogy a Chelsea nem azt a focit játssza, mint amit a Copa-n láttam!

Most lusta vagyok (meg elvileg dolgozok, tehát időm sincs :) ) újra utánanézni és bemásolgatni, de egyszer már valamelyik topikban megtettem: kb. ugyanannyi 1-0-ás meccsünk volt idén is, tavaly is, tavaly előtt is. Tudom, tudom, hogy szerintetek a mutatott/látott játékkal van a baj.

Most hogy Robben menni akar/akart-e, az kérdés, de Crespoval szemben azért itt voltak helytelen állítások: szóval az nem igaz, hogy nem ment neki, mert azért a PL-ben lőtt tíz gólt, úgy, hogy relatíve keveset játszott. És az ő esetében valóban ő akart menni. Vele nem jó pélálozni. Veron nem jött be, de egy játékos csak lehet ilyen a sok mellett, aki bevált, nem? Az már más kérdés, hogy akkor miért nem adtuk el...

Azt pedig elfogadom, hogy a klub igazolási politikája, mind in, mind out hagy némi kívánnivalót maga után, de könyörgöm, a csapat nyerő csapat lett! Ahogy pedig szpecnaz is mondta, a legelső siker megismételhetetlen, és persze az idő mindent megszépít. És megintcsak itt magunk közt, őszintén: a szurkoló mindig elégedetlen, ezzel nincs mit tenni, de éveken keresztül mindenki csak azt szajkózta, hogy engem nem érdekel, hogyan, csak végre nyerjünk már egy PL címet! Most bezzeg ha látványos focit játszunk, nem érdekel, hogy nyerünk vagy sem, könnyebben elfogadom. Persze hogy évről évre változnak az elvárások egy (a) csapattal szemben, de azért a fő/végső cél mindig ugyanaz, az pedig a győzelem. Különben nem sportnak hívnák a dolgot, hanem nyugdíjas tűzoltók napköziotthonának, akik délután két fröccs közt kimennek az udvarra a ki tud több trükköt bemutatni műsort előadni. (fröccs után úgyis jobban megy :) ) Úgyhogy szerintem azt kell elfogadni, hogy ez itt végre egy eredményes csapat, amire vártunk. Mindennek ára van, ennek is volt. De aki telhetetlen, azt hamarabb utolérik, mint holnap egy túzok... Röviden vagy inkábbhogy érthetőbben egy haverom egyik értelmes (józan :) ) elmélkedésünk alkalmával fogalmazta meg a tézist:

"ha véghezviszed a lehetetlent, a főnököd a napi teendőid közé sorolja azt" ....
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29276 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
bilhacica írta:
Zsoca87 írta: ha tök látványos focit játszanánk, akkor könnyebben tudnám elfogadni, hogy nem nyerünk meg egy adott címet.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sztetetk milyen érzés lehet az Arsenal drukkereknek elvesziteni egy meccset?? (nem vagyok arsenal szimpatizáns, le ne irja senki hogy akkor szurkoljak nekik! Chelsea szurkolo vagyok már 6. éve ha majd nem tunk kapura löni vagy 10védőt küldünk ki akkor is az maradok.)
ugyan nem nyernek semmit, de legalább qrva szépen játszanak és tényleg végig szájtátva szurkolhatnak hogy na mikor lesz már gol na mikor? vagy mikor huz valameik player valami váratlant? tudjátok amikor 40K ember "áááhhh" és tapsvihar....
baszki egy kiados szombati ebéd után leheveredek a Tv elé hogy meglessem imádott csapatom, de majd bealszok...
inkább chelsea drukker...mert mire megy az arsenal a szépséggel?..semmire....:)....idei évnek nem szabad mérvadónak lennie...de mit kellene csinálni?
nah irom ha én lennék Jose helyébe :)
maradjunk a 4-3-3 nál
1 csatár van Drogba. induljunk ki abbol hogy ha nem is annyira mint tavaly de sok golt fog szerezni és nem lesz sokat sérült. kell még 2 csatár. Kalou, Seva. Ha kell a gol megy be a 2. csatár ha nem kell akkor Drogbat váltja. Ha Drogba Kalou elmegy (afrika) marad Seva kezdő Sahar jön fel cserének.
kp
kell 3 belső közép Essien Mikel Lampard 3 as. ballack mehet ingyen ahova akar. ha nincs Mikel Essien (afrika, bár Mikel nem tom megy e) ott van Makelele Sidwell Diarra és kupa meccsen alsobb osztályu csapat ellen Woods vagy akárki tehséges tarcsi.
szélsők.
Malouda Cole 2, kell egy 3. (ha Robben nincs már velünk) aki épp fénykorát éli. 4. csere ill ugyancsak alsobb oszt ellenfelek ellen Sinclair. swp ha maradni akar paodzni maradjon de jobban favorizálnám Sinclairt. swp már megmutatta mit tud... tul sokat is mutatott már... most már kiváncsibb vagyok Sinclair re (máshogy mondva: mehet a fba ő is)
hátvédsor
Cole Bridge talán a legjobban ellátott poszt a csapatban. no comment.
Terry, Carvalho OK, cserének meghagytam volna Khalidot ill Ben Haim. Alexet nem hoztam volna cserének.
jobb hátvéd Gleny csere és hoznék egyet (Alvest) aki betölti az első számu szerepét.
Cech, Carlo ugyancsak kielégitő a kapus posztra
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2007. július 19., csütörtök 14:34-kor.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29277 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hozzátenném, hogy Robben még nem ment el... Én még nem temetném.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29278 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta: jó...de akkor így kérdem....mit kellene tenni ahoz hogy szebb játékot játszunk? Rúgjuk ki Joset? Vegyünk trükkös gyerekeket?
Jose remekd edző, tisztelem nagyon. És nem is küldeném el.
de ott van pl a francia válogatott. Ők csak egy csatárral játszottak és egy Makele és Viera védekezö kp kettőssel... nah ez minden csak nem támado felvogás de még is qrva szép játszottak. és miért? mert megtalálták azt az egészséges egyensulyt a csapatban ami széppé tett a játékukat. 4 játékos csak támadott ill. a két szélső visszajött védekezni néha a többi 6 meg csak védekezett. ez ami hiányzik a csapatunkbol.
jo a védekező taktika, lassan csak azzal lehet nyerni. de 1 játékosra mindimum szükség lenne de inkább 2 re aki átlagon felül cselez. felállt védelmet nem tunk feltörni...
Drogba mellé is egy kis jol cselező csatár kellene, ha meg 4-3-3 akkor meg 2 de inkább 3 (cserének) szuperül cselező szélső kellene. láthato hogy Cole nem olyan mint 2006ban, swp nem számit sztárnak Malouda meg igen, Ő jo egynek... volt még egy ilyen, most engedtük el...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29279 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
Zsoca87 írta: ha tök látványos focit játszanánk, akkor könnyebben tudnám elfogadni, hogy nem nyerünk meg egy adott címet.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sztetetk milyen érzés lehet az Arsenal drukkereknek elvesziteni egy meccset?? (nem vagyok arsenal szimpatizáns, le ne irja senki hogy akkor szurkoljak nekik! Chelsea szurkolo vagyok már 6. éve ha majd nem tunk kapura löni vagy 10védőt küldünk ki akkor is az maradok.)
ugyan nem nyernek semmit, de legalább qrva szépen játszanak és tényleg végig szájtátva szurkolhatnak hogy na mikor lesz már gol na mikor? vagy mikor huz valameik player valami váratlant? tudjátok amikor 40K ember "áááhhh" és tapsvihar....
baszki egy kiados szombati ebéd után leheveredek a Tv elé hogy meglessem imádott csapatom, de majd bealszok...
inkább chelsea drukker...mert mire megy az arsenal a szépséggel?..semmire....:)....idei évnek nem szabad mérvadónak lennie...de mit kellene csinálni?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29280 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:akkor is 1-0 meccsekkel..igaz voltak nagyobb arányú győzelmek is
1-0ra nyertünk amikor annyira futotta. amikor futotta 4-0 ra akkor anyira. manapság csak 1-0ra futja mindig, ha futja... egyébként ha észre vetted 1-0 után annyira leállunk hogy csak öljük a játékot. én a biro helyébe érdektelenség miatt leküldeném a csapatunkat...

Válasz küldése