Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24761 Hozzászólás Szerző: Spring »

Azért úgy belegondolva, hogy a mai játékosok amikor 10-15 éves gyerekek lehettek a Real volt a legjobb csapat, és így sok játékosnak a kedvenc klubja volt, akkor nem kell csodálkozni azon, hogy Ivanovic-nak is a Real egy álom.

Pl. nekem most a Chelsea a kedvenc csapatom és 2020-ban leigazolna a Milan akkor én is mondhatnám, hogy a Chelsea az álmom, ettől függetlenül ha a Milan-ban megbecsülnek nem igazolnék soha az életbe Londonba. Márpedig Iva-t eléggé megbecsülik a szurkolók is meg amúgy is.

Iva nem megy sehova.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24762 Hozzászólás Szerző: misakd »

Chris22 írta:Remélem is hogy marad. Amúgy minden játékos álma a Real Madrid de a játékosok 50%-ának el is bassza a pályafutását ha oda igazol.
Azér a mindenjátékos tulzas. Akinek van egy kis esze nem akkor oda menni

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24763 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Remélem is hogy marad. Amúgy minden játékos álma a Real Madrid de a játékosok 50%-ának el is bassza a pályafutását ha oda igazol.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#24764 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

Ivanovic és Drogba messzemenően jelenleg a legjobb játékosaink. Ha Iva megy a real margit-ba akkor nem tudom mit fogok csinálni :evil:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24765 Hozzászólás Szerző: Gábor »

Kenobi írta:
tomi87 írta:
Kenobi írta:hülyék vagyunk ha eladjuk a(pillanatnyi) legjobbunkat, ha Pepét(cöh) vették anno 30 ért akkor Iva megér 40 et is, de ne legyen már eladó!!!!!!
Szerintem is nagy baromság lenne eladni Ivanovicsot,de ő azt nyilatkozta,hogy a Real neki egy álom :evil: !
Maradjon is az neki. Gondolja át a dolgokat és legyen True Blue!!!Ikon lehetne basszus, el ne menjen :oops:
nyugi!nagyon úgy néz ki,hogy egyenlőre ez még csak pletyka.majd ha komolyan ajánlatokat kapunk érte,legyen az 10 vagy 40 milka(csoki :P ),akkor kezdjünk aggódni vele kapcsolatban. :roll:
Farewell Didier!

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Játékosok

#24766 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

tomi87 írta:
Kenobi írta:hülyék vagyunk ha eladjuk a(pillanatnyi) legjobbunkat, ha Pepét(cöh) vették anno 30 ért akkor Iva megér 40 et is, de ne legyen már eladó!!!!!!
Szerintem is nagy baromság lenne eladni Ivanovicsot,de ő azt nyilatkozta,hogy a Real neki egy álom :evil: !
Maradjon is az neki. Gondolja át a dolgokat és legyen True Blue!!!Ikon lehetne basszus, el ne menjen :oops:

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24767 Hozzászólás Szerző: Gábor »

rafanadal írta:Kétszer két szóval lehet jellemezni a különbséget a két játékos között.
Pepe - retardált Iva- nem
Pepe - szar Iva - jó

Ha azt a szerencsétlent 30 millióba vették akkor Ivanovic van legalább 40-45. De engem nem érdekel felőlem adhatnak érte 60at is, de én nem adnám el.
ha a real annyira meg akarná szerezni,akkor biztos többet adna érte a nyáron történtek tudatában.pérez bácsi csak tud még annyit nélkülözni,hogy kifizesse vagy már nem futja rá a kölcsöntörlesztések közepette? :D
tomi87 írta:
Kenobi írta:hülyék vagyunk ha eladjuk a(pillanatnyi) legjobbunkat, ha Pepét(cöh) vették anno 30 ért akkor Iva megér 40 et is, de ne legyen már eladó!!!!!!
Szerintem is nagy baromság lenne eladni Ivanovicsot,de ő azt nyilatkozta,hogy a Real neki egy álom :evil: !
szerintem ha a csapaton múlik akk az is marad neki.abrának többet ér ivanovic "rongyos" 10 milkónál!
Farewell Didier!

Avatar
tomi87
Hozzászólások: 1372
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 20:55
Kedvenc játékos: Petr Cech
Kedvenc exjátékos: Claude Makalele
Tartózkodási hely: Bábolna

Re: Játékosok

#24768 Hozzászólás Szerző: tomi87 »

Kenobi írta:hülyék vagyunk ha eladjuk a(pillanatnyi) legjobbunkat, ha Pepét(cöh) vették anno 30 ért akkor Iva megér 40 et is, de ne legyen már eladó!!!!!!
Szerintem is nagy baromság lenne eladni Ivanovicsot,de ő azt nyilatkozta,hogy a Real neki egy álom :evil: !
Chelsea The Pride Of London

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24769 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Kétszer két szóval lehet jellemezni a különbséget a két játékos között.
Pepe - retardált Iva- nem
Pepe - szar Iva - jó

Ha azt a szerencsétlent 30 millióba vették akkor Ivanovic van legalább 40-45. De engem nem érdekel felőlem adhatnak érte 60at is, de én nem adnám el.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24770 Hozzászólás Szerző: misakd »

Kenobi írta:hülyék vagyunk ha eladjuk a(pillanatnyi) legjobbunkat, ha Pepét(cöh) vették anno 30 ért akkor Iva megér 40 et is, de ne legyen már eladó!!!!!!
ha pepért kiadtak 30-at Ivanovicert 60-at is siman elkérhetünk hisz Iva egy nagyon jó jatekos Pepe meg legfeljebb közép szint

Kenobi
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009. március 14., szombat 14:05
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: BAZ

Re: Játékosok

#24771 Hozzászólás Szerző: Kenobi »

hülyék vagyunk ha eladjuk a(pillanatnyi) legjobbunkat, ha Pepét(cöh) vették anno 30 ért akkor Iva megér 40 et is, de ne legyen már eladó!!!!!!

kasza0000
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009. december 21., hétfő 18:58
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Játékosok

#24772 Hozzászólás Szerző: kasza0000 »

Berzéki Gábor21 írta:tovább fajul az iva ügy..nevetséges ajánlatot tehet a real! :evil:
http://goal.com/en-us/news/85/england/2 ... th-bid-for
10milliónál biztos többet ér
"Never Give Up"

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24773 Hozzászólás Szerző: Gábor »

tovább fajul az iva ügy..nevetséges ajánlatot tehet a real! :evil:
http://goal.com/en-us/news/85/england/2 ... th-bid-for
Farewell Didier!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24774 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

flatley09 írta:
ZenZo írta:Őszintén szólva amióta tudom, hogy komoly a Real érdeklődése, igencsak tartok tőle, hogy a szerb távozni fog. Gondoljatok bele: a legjobb futballista korban van, baromi jó formában, ráadásul remek védő. Nálunk meg nincs bérelt helye, s most is a jobb oldalon nyomja. A Realban középen lenne, lehet, hogy az jobban fekszik neki, ráadásnak tuti kezdő lenne egy olyan csapatban, ahol Kakák, meg CR-ek rohangásznak. Azért ez több, mint csábító, s azt talán ő maga is tudja, hogy azt a fogalmatlan Pepét nem lenne nehéz számára örökre száműzni a kezdőből. Szóval nagyon reménykedem benne, hogy Abra és Gourley (vagy hogy hívják) olyan szerződést tesz elé, hogy ne maradjon kérdés affelől, hogy a Stamfordon marad.
Na ja...Ettől én is tartok, főleg amióta a régi-új elnököt , Pérez vagy hogy hívják kinevezték. Azzal a játékos politikával kevés olyan játékos van, akit ne tudna megszerezni, és szerintem Iva nem közéjük tartozik...
Szerintem a klub nem fogja elengedni Ivát. Rajta kívül Bos az, aki stabilan jó teljesítményt tud nyújtani a jobb oldalon. Remélem itt marad a szerb, nagyon megkedveltem a játékát. :)
211! NEW RECORD!

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 847
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#24775 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

ZenZo írta:Őszintén szólva amióta tudom, hogy komoly a Real érdeklődése, igencsak tartok tőle, hogy a szerb távozni fog. Gondoljatok bele: a legjobb futballista korban van, baromi jó formában, ráadásul remek védő. Nálunk meg nincs bérelt helye, s most is a jobb oldalon nyomja. A Realban középen lenne, lehet, hogy az jobban fekszik neki, ráadásnak tuti kezdő lenne egy olyan csapatban, ahol Kakák, meg CR-ek rohangásznak. Azért ez több, mint csábító, s azt talán ő maga is tudja, hogy azt a fogalmatlan Pepét nem lenne nehéz számára örökre száműzni a kezdőből. Szóval nagyon reménykedem benne, hogy Abra és Gourley (vagy hogy hívják) olyan szerződést tesz elé, hogy ne maradjon kérdés affelől, hogy a Stamfordon marad.
Na ja...Ettől én is tartok, főleg amióta a régi-új elnököt , Pérez vagy hogy hívják kinevezték. Azzal a játékos politikával kevés olyan játékos van, akit ne tudna megszerezni, és szerintem Iva nem közéjük tartozik...

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24776 Hozzászólás Szerző: misakd »

Ha Bosingwa jó formaban tér vissza akkor itt is közélpen jatszhat:
Bosingwa-Terry-Ivanovic-Cole

A Real nem lenne kihivás Ivanovicnak. Attól függetlenül hogy ő lenne ott a sztár védő ,inkabb vigyék Carvalhot

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24777 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Őszintén szólva amióta tudom, hogy komoly a Real érdeklődése, igencsak tartok tőle, hogy a szerb távozni fog. Gondoljatok bele: a legjobb futballista korban van, baromi jó formában, ráadásul remek védő. Nálunk meg nincs bérelt helye, s most is a jobb oldalon nyomja. A Realban középen lenne, lehet, hogy az jobban fekszik neki, ráadásnak tuti kezdő lenne egy olyan csapatban, ahol Kakák, meg CR-ek rohangásznak. Azért ez több, mint csábító, s azt talán ő maga is tudja, hogy azt a fogalmatlan Pepét nem lenne nehéz számára örökre száműzni a kezdőből. Szóval nagyon reménykedem benne, hogy Abra és Gourley (vagy hogy hívják) olyan szerződést tesz elé, hogy ne maradjon kérdés affelől, hogy a Stamfordon marad.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#24778 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Berzéki Gábor21 írta:na neeee!!!ivának is az az álma,hogy a real margitban játsszon?? :| :shock: vicc :!: :evil:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 42,00.html
Sajnos a klub MÚLTJA miatt sok embernek az az álma :roll: Ettől függetlenül szerintem nem fog elmenni.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24779 Hozzászólás Szerző: Gábor »

na neeee!!!ivának is az az álma,hogy a real margitban játsszon?? :| :shock: vicc :!: :evil:
http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 42,00.html
Farewell Didier!

kasza0000
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009. december 21., hétfő 18:58
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Játékosok

#24780 Hozzászólás Szerző: kasza0000 »

Ivanovic készen áll a hosszabbításra

A Kékek kiváló játékosa meg szeretné hosszabbítani szerződését, ezáltal a Real Madrid minden bizonnyal abbahagyja az érte folytatott harcot.

A spanyolok azon fáradoznak, hogy leigazolják a 25 éves játékost, miután az egyik legjobb védőjük, Pepe a szezon hátralévő részében már nem léphet pályára térdsérülése okán.

Carlo Ancelotti, a Chelsea edzője nagy csodálója Ivanovic-nak, és magabiztos a védő megtartásában, különösen amiatt, hogy Jose Bosingwa újabb két hónap kihagyásra kényszerül, ugyancsak térdsérülés miatt.

A Lokomotiv Moszkvától 2007 januárjában 9.7 millió fontért igazolt játékosnak nem a legjobban indult a karrierje a Chelsea csapatában, azonban az elmúlt 12 hónapban növekvő benyomást tett kiváló játékával.

Ancelotti alapvető fontosságúnak tartja Ivanovic-ot jobbhátvéd poszton, és a Chelsea egy új, hosszú távra szóló szerződést szeretne kínálni neki.

Tény ami tény, csak egy év lesz hátra a szerződésből a szezon végeztével, de a csapat további 4 évvel meg kívánja toldani azt.

Ivanovic elkötelezett a Chelsea iránt, amely szombaton a Birmingham City ellen lép pályára. A listavezetőnek sürgősen javítania kell rossz formáján, hiszen csupán 1-szer tudtak nyerni a legutóbbi 5 mérkőzésen.

Ancelotti gárdájának 4 pont az előnye a címvédő Man United előtt, most pedig a Karácsonyi időszakot kellene átvészelni. Ivanovic szerint végzetes lehet a következő hónap a cím sorsát illetően, ha ott is ilyen formát mutat majd a csapat, akkor könnyen bajba kerülhet.

"Rendkívül erős ez a bajnokság," mondta Ivanovic. "Nagyszerű csapatok vannak itt, nem csak a nagy négyesre gondolok. Amikor kiscsapatok otthonában játszol, akkor keményen kell dolgoznod, mert masszívan védekeznek, és a pontrúgásokra építenek."

A szavai éppen idevágóak, mivel a Chelsea néhányszor tudása alatt teljesített ilyen szituációkban. "Minden meccsen a maximumot kell nyújtanunk, mert a Premier League-ben minden csapat erős. Ha valami történik és nem nyersz, az üldözőid nagyon erősnek mutatkoznak, és könnyen utolérhetnek. Ha csak egy percre is leállsz, könnyen gólokat kaphatsz, ezáltal az eredmény teljesen más, mintha 100%-ot nyújtanál."

"Nehéz megmagyarázni miért, de azt gondolom éppen ezért a Premier League az egyik legjobb - számomra a legjobb a világon. Úgy érzem, meg lehet nyerni a címet decemberben és januárban a megfelelő teljesítményt nyújtva. Készen állunk a harcra. Egy nagyon jó munkát csinálhatunk ebben a periódusban, feltéve ha minden játszmán koncentrálunk."
"Never Give Up"

Válasz küldése