Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#1921 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Ha kicsit lenyugszik, meg gondolkodik, akkor szerintem vedekezo kozeppalyasnak kivalo lenne kesobb. Most meg kicsit "buta" jatekos.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1922 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Mesti írta: 2022. november 14., hétfő 22:52 Én nagyon fel voltam hypeolodva Gallagher kapcsán a CRY videók alapján, azt hittem lesz egy fehér Kanténk idővel, ami részben igaz, hisz azt látni lehet, futni tud.
De kb. itt ki is fúj a repertoárja. Fogalmam sincs, hogy mehet a vb-re.
Annyira darabos, annyira gyenge top szinten egy középső középpályásként technikailag, hogy rossz néznem szvsz.
Én benne egyáltalán nem látom, hogy akár RLC szintet is valaha eléri.
Valamiért nagyon nyomják, azt lehet úgy van, mint a többség J5-nél, hogy én vagyok vak.

Pedig nagyon szerettem volna, ha egy újabb küzdős, kék-vérű fiatal játékosunk befut.

Aztán cáfoljon rám, én örülnék legjobban, ha ez a komment egy nagy hülyeség lenne 1 év múlva! :D
Van olyan, hogy RLC szint? :D Nem igazán értem az összehasonlítást. RLC megbukott a Palaceban és a Fulhamben is, egyáltalán nem tudott kiemelkedőt nyújtani. Míg Gallaghert a Palace legjobbjának választották az egész szezonban nyújtott teljesítményéért.Sztem RLC-nél már most jobb, de nem az ő szintjének a megugrása jelenti a nehézséget.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Mesti
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2010. szeptember 15., szerda 21:29
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#1923 Hozzászólás Szerző: Mesti »

Én nagyon fel voltam hypeolodva Gallagher kapcsán a CRY videók alapján, azt hittem lesz egy fehér Kanténk idővel, ami részben igaz, hisz azt látni lehet, futni tud.
De kb. itt ki is fúj a repertoárja. Fogalmam sincs, hogy mehet a vb-re.
Annyira darabos, annyira gyenge top szinten egy középső középpályásként technikailag, hogy rossz néznem szvsz.
Én benne egyáltalán nem látom, hogy akár RLC szintet is valaha eléri.
Valamiért nagyon nyomják, azt lehet úgy van, mint a többség J5-nél, hogy én vagyok vak.

Pedig nagyon szerettem volna, ha egy újabb küzdős, kék-vérű fiatal játékosunk befut.

Aztán cáfoljon rám, én örülnék legjobban, ha ez a komment egy nagy hülyeség lenne 1 év múlva! :D

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#1924 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dante írta: 2022. november 10., csütörtök 14:38 Ziyech hogyhogy mégis válogatott? Nem úgy volt, hogy ő nem szerepel többet a válogatottban? Az új szövetségi kapitány miatt kerettag mégis?
Új a szöv.kap.
Igy már nem durcizik senkisem

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1925 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ziyech hogyhogy mégis válogatott? Nem úgy volt, hogy ő nem szerepel többet a válogatottban? Az új szövetségi kapitány miatt kerettag mégis?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1926 Hozzászólás Szerző: Pityee »

https://player.hu/sport-3/cucurella-vs-xhaka

Már meccs közben is feltűnt, de azért ez komoly nem? :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1927 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Breaking: Gareth Southgate has decided he cannot take the gamble of taking #Chelsea's Reece James to the 2022 World Cup.

[via @MartinLipton]

na hála isten

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1928 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem tudom olvastátok-e Auba nyilatkozatát a minap - a nem túl jó véleményemet a pályán mutatott teljesítménye miatt tudjátok róla -, ahogyan kiemelte, hogy mindenben igyekszik segíteni és támogatni Broját, tanácsokkal ellátni, foglalkozni vele, az azért nálam egy picikét javított a szintén a béka feneke alatt véltnek hitt személyiségén és edzéseken tanúsított hozzáállásán.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1929 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Gaba írta: 2022. november 8., kedd 17:37 Ez a legjobb forrásomtól származik:

" Sok játékos egyszerűen elbizonytalanodott a Chelsea-nél. Vannak akik elégedetlenek a londoni élettel, és amint lehetséges távozni szeretnénk a klubtól.

Néhány idősebb játékos is akik már régóta a csapatnál vannak, csalódottak a folyamatosan változó személyzet miatt. A csapat fele már nem is igazán működik együtt, és néhányan teljesen idegenek egymás számára."

-Simon Phillips

😳😳😳
Ezen abszolut nem csodalkozom. De hogy mi volt elöbb, a tyúk vagy a tojás, franc se tudja.

Tuchel nem tudta már összerántani a csapatot, vagy a magánügye szivargott be a csapatba, vagy az Abramovic és Todd klub cseréje kavart be, ezt sosem tudjuk meg. Toddék meg az egész helyzet nagyon bekavart a klubnak és ez a játékosokon csapodott le, mégis ők azok akik miatt leülünk meccset nézni, nem mas miatt.
Lehet ez egy hosszabb csapat/klub betegség lesz, amit nem heverünk ki 1 szezon alatt.

Ha egy paradigma váltást látunk, akkor ahhoz sok idő kell, amihez nincsenek hosszászokva a szurkolók.
Ha Potter a rossz eredmények után szezon végén sem lesz elküldve, akkor van esély egy új irány felé, viszont ha kivágják akkor ott fogunk tartani, ahol a part szakad. Edzőkeringők, a Chelsea identitás teljes elvesztése, mókoskerék szindróma.

Megint ott tartunk, hogy türelemre van szükség, garantált kupanélküli szezon, épitkezés, új emberek kellenek, lehet új edző is. Na, hát ebből van tele a padlás és ha egy szurkoló besokkall mert nem érti mivan az egy dolog, de ha azt látjuk, hogy a vezetőség sem tudja mi a koncepció és merre induljanak el, na az a probléma, mert akkor az nem egy két hónapos mentális es gazdasági felépülés várható.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1930 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta: 2022. november 8., kedd 17:37 Ez a legjobb forrásomtól származik:

" Sok játékos egyszerűen elbizonytalanodott a Chelsea-nél. Vannak akik elégedetlenek a londoni élettel, és amint lehetséges távozni szeretnénk a klubtól.

Néhány idősebb játékos is akik már régóta a csapatnál vannak, csalódottak a folyamatosan változó személyzet miatt. A csapat fele már nem is igazán működik együtt, és néhányan teljesen idegenek egymás számára."

-Simon Phillips

😳😳😳
Ha ez igaz, akkor érdemes lesz nézni az idei szezont :D
De inkább el kell kezdeni ellenünk fogadni :lol:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#1931 Hozzászólás Szerző: Gaba »

kazomester írta: 2022. november 8., kedd 17:55 Továbbra sem találom, de elhiszem. Munkavállalói oldalról egy idő után frusztráló lehet az állandóan változó környezet.

S&Dan Talk Chelsea

Ezt a fizetős oldalt csinálja egy másik sráccal, ahol exkluzív híreket oszt meg. Azon lehet ezt is megtalálni!

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#1932 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Ez mondjuk látszik is a pályán.. Igazából volt egy közeg, nah onnan elég sok mindenkit kicsaptak rövid idon belül, szóval kb senki se érzi otthonosnak a környezetet, ami egy jo oar hónap lesz mire elmúlik

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#1933 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Továbbra sem találom, de elhiszem. Munkavállalói oldalról egy idő után frusztráló lehet az állandóan változó környezet.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1934 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Erre mondom hogy kéne egy erős edző akit hagynak is a tulajok (ki tudja TT mennyivel lett volna jobb ha nem basztatják a tulajok) és rendet tesz a fejekben, mert ez a halvèrű Potter erre aztán fix nem lesz képes

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1935 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta: 2022. november 8., kedd 17:45
Gaba írta: 2022. november 8., kedd 17:37 Ez a legjobb forrásomtól származik:

" Sok játékos egyszerűen elbizonytalanodott a Chelsea-nél. Vannak akik elégedetlenek a londoni élettel, és amint lehetséges távozni szeretnénk a klubtól.

Néhány idősebb játékos is akik már régóta a csapatnál vannak, csalódottak a folyamatosan változó személyzet miatt. A csapat fele már nem is igazán működik együtt, és néhányan teljesen idegenek egymás számára."

-Simon Phillips

😳😳😳
Ez vajon ugyanaz a Simon Phillips akit szoktam látni Twitter-en? Csak mert ő nem írt ki ilyesmit mostanában. Ettől még az emberi oldaláról nézve a dolgot, akár igaz is lehet.
This is from a top source : ‘A lot of the players are just unsettled at Chelsea , some are unhappy with life in London and at the club in general, some want out immediately which we already know.

More below 👇

#CFC

(@siphillipssport)

de ő az
Kova meg Mendyt is említi, hogy gondolkodnak a váltáson
Chelsea dodgers tweetelte

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#1936 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Gaba írta: 2022. november 8., kedd 17:37 Ez a legjobb forrásomtól származik:

" Sok játékos egyszerűen elbizonytalanodott a Chelsea-nél. Vannak akik elégedetlenek a londoni élettel, és amint lehetséges távozni szeretnénk a klubtól.

Néhány idősebb játékos is akik már régóta a csapatnál vannak, csalódottak a folyamatosan változó személyzet miatt. A csapat fele már nem is igazán működik együtt, és néhányan teljesen idegenek egymás számára."

-Simon Phillips

😳😳😳
Ez vajon ugyanaz a Simon Phillips akit szoktam látni Twitter-en? Csak mert ő nem írt ki ilyesmit mostanában. Ettől még az emberi oldaláról nézve a dolgot, akár igaz is lehet.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1440
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#1937 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Ez a legjobb forrásomtól származik:

" Sok játékos egyszerűen elbizonytalanodott a Chelsea-nél. Vannak akik elégedetlenek a londoni élettel, és amint lehetséges távozni szeretnénk a klubtól.

Néhány idősebb játékos is akik már régóta a csapatnál vannak, csalódottak a folyamatosan változó személyzet miatt. A csapat fele már nem is igazán működik együtt, és néhányan teljesen idegenek egymás számára."

-Simon Phillips

😳😳😳

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1938 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Reece James már futó edzést nyom, Southgatet nagyon fűzi, hogy vigye ki, max csoportkör után csatlakozik :lol: fixen lesérülne tavaszig

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#1939 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dízel írta: 2022. november 8., kedd 15:20
Crap írta: 2022. november 8., kedd 14:11
kecske01 írta: 2022. november 5., szombat 13:45 Breaking: Ben Chilwell has suffered a tear to his hamstring and could face up to three months on the sidelines, meaning he will miss the World Cup. It is not thought that he will surgery.

[via @Matt_Law_DT]

3 hónap..
Egyébként Chilwellnek kisebb sérülése is volt, amit edzésen szedett össze. A meccs előtti edzésről készült fotókon jól látszik, hogy végig bevolt kötve az egész combja, pont amire aztán meccsen rásérült. Ennek tudatában minek kellet 90+ percet játszania egy tét nélküli meccsen azt az isten se tudja.

Kovanak is rohadt érdekes a helyzete. Tuchel lenyilatkozta még a kirúgása előtt 1 héttel, hogy amúgy műteni kéne a térdét, csak még előtte várnak egy érkező erősítést. Ezután jött Zakaria, aki egy percet se játszik. Kova szintén nem tudott idén még 50 + percnél többet játszani, szóval valószínűleg az a műtét még mindig szükséges lenne.
Ha megmutik a kozeljovoben akkor neki is meszeltek erre a szezonra, ha meg nincs mutet 30perceket fog jatszani amig nem jon egy nagyobb rugas es foldon marad.

Csodalkozunk, hogy nem kusznak masznak a foldon a jatekosaink, akik felnek hogy serulten jatszva nagyobb serulest kockaztassanak, csak azert van ez a helyzet, mert potter es tuchelnek is tokeletes a Chelsea fc kozeppalya jatekosallomanya.

Gondolom potter tuchel utan nem fog szembemenni a vezetoseggel es nem fogja utni az asztalt uj jatekosokert vagy a helyzet stabilizasaert.
Ez a legnagyobb baj hogy ez így lesz. Aztán megint röpködnek majd a CR/Neymar nevek...előre rosszul vagyok a januártól, pedig vagy 200 milliót el kéne költeni ami persze teljesen irrralis

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1940 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Crap írta: 2022. november 8., kedd 14:11
kecske01 írta: 2022. november 5., szombat 13:45 Breaking: Ben Chilwell has suffered a tear to his hamstring and could face up to three months on the sidelines, meaning he will miss the World Cup. It is not thought that he will surgery.

[via @Matt_Law_DT]

3 hónap..
Egyébként Chilwellnek kisebb sérülése is volt, amit edzésen szedett össze. A meccs előtti edzésről készült fotókon jól látszik, hogy végig bevolt kötve az egész combja, pont amire aztán meccsen rásérült. Ennek tudatában minek kellet 90+ percet játszania egy tét nélküli meccsen azt az isten se tudja.

Kovanak is rohadt érdekes a helyzete. Tuchel lenyilatkozta még a kirúgása előtt 1 héttel, hogy amúgy műteni kéne a térdét, csak még előtte várnak egy érkező erősítést. Ezután jött Zakaria, aki egy percet se játszik. Kova szintén nem tudott idén még 50 + percnél többet játszani, szóval valószínűleg az a műtét még mindig szükséges lenne.
Ha megmutik a kozeljovoben akkor neki is meszeltek erre a szezonra, ha meg nincs mutet 30perceket fog jatszani amig nem jon egy nagyobb rugas es foldon marad.

Csodalkozunk, hogy nem kusznak masznak a foldon a jatekosaink, akik felnek hogy serulten jatszva nagyobb serulest kockaztassanak, csak azert van ez a helyzet, mert potter es tuchelnek is tokeletes a Chelsea fc kozeppalya jatekosallomanya.

Gondolom potter tuchel utan nem fog szembemenni a vezetoseggel es nem fogja utni az asztalt uj jatekosokert vagy a helyzet stabilizasaert.

Válasz küldése