Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#1901 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Pityee írta: 2022. november 25., péntek 21:40 Pulisic teljesen máshogy játszik a válogatottban, mint nálunk. Gólveszélyes, felmeri vállalni az 1v1-eket, tele van jó megoldásokkal.
Na igen. Eközben meglehet nézni Mountot...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1902 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Pulisic teljesen máshogy játszik a válogatottban, mint nálunk. Gólveszélyes, felmeri vállalni az 1v1-eket, tele van jó megoldásokkal.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1903 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Moldván írta: 2022. november 21., hétfő 19:45 Mendy szépen elbaszta ezt Szenegálnak...
Hogy lehet egy kapusnak ilyen beszarva kimozdulni a kapuból, hihetetlen…
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#1904 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Mendy szépen elbaszta ezt Szenegálnak...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Játékosok

#1905 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Pityee írta: 2022. november 21., hétfő 10:52 Elvették Pulitól a CSK karszalagot az USA válogatottban, úgyh csak két csapatkapitányunk lesz a VB-n, Silva és Koulibaly személyében.
mi az ok?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#1906 Hozzászólás Szerző: Dante »

Pityee írta: 2022. november 21., hétfő 10:52 Elvették Pulitól a CSK karszalagot az USA válogatottban, úgyh csak két csapatkapitányunk lesz a VB-n, Silva és Koulibaly személyében.
Bárcsak úgy lenne két csk-nk a vb-n, hogy Pilisicnél maradt volna a karszalag.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1907 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Elvették Pulitól a CSK karszalagot az USA válogatottban, úgyh csak két csapatkapitányunk lesz a VB-n, Silva és Koulibaly személyében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#1908 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Botond9797 írta: 2022. november 18., péntek 11:08 Közben a spanyoloknal megsérült Gaya, valószínűleg behívnak egy balhátvédet, állítólag Marcos Alonso lehet a kiválasztott. Csak nekem furcsa, hlgy Cucu neve még fel sem merül, pláne úgy, hogy a középhátvéd névsor sem épp veretes? Tudom, Enrique nem fog három + kettő védőzni, de Cucurella szerintem így is beferne a keretbe, nem vagyok elajulva tőle, de több poszton is bevetheto és a jelenlegi Alonso-nal azért klasszisokkal jobb szerintem...

Official: Barcelona fullback Alejandro Balde has been called up by Spain to replace José Gayá. #WorldCup


A 18 éves Balde lett behivva helyette.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#1909 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Dízel írta: 2022. november 18., péntek 7:25 Ziyech gol.
Ezt imadom, amikor nalunk a kaput nem talalja el 10 meterrol, itt meg lo egy ilyet.

https://funmisdiary.com/video-hakim-ziy ... HrcncAJB5w
Ziyech eddigi Chelsea-s pályafutásáért nagy kár, mert szerintem a vak is látja, hogy alapvetően egy baromi jó képességekkel rendelkező játékos. Az, hogy szimplán egyik edzőnk taktikájában sem tudott érvényesülni, vagy hozzáállásbeli problémái vannak már más kérdés.
211! NEW RECORD!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#1910 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Botond9797 írta: 2022. november 18., péntek 11:08 Közben a spanyoloknal megsérült Gaya, valószínűleg behívnak egy balhátvédet, állítólag Marcos Alonso lehet a kiválasztott. Csak nekem furcsa, hlgy Cucu neve még fel sem merül, pláne úgy, hogy a középhátvéd névsor sem épp veretes? Tudom, Enrique nem fog három + kettő védőzni, de Cucurella szerintem így is beferne a keretbe, nem vagyok elajulva tőle, de több poszton is bevetheto és a jelenlegi Alonso-nal azért klasszisokkal jobb szerintem...
Lehet Enrique vak, és én is az vagyok, de Alonso jobb, komplexebb játékos a hajasbabánál (fixen sokoldalúbb), én is őt hívnám be a kettő közül.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1911 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta: 2022. november 18., péntek 11:08 Közben a spanyoloknal megsérült Gaya, valószínűleg behívnak egy balhátvédet, állítólag Marcos Alonso lehet a kiválasztott. Csak nekem furcsa, hlgy Cucu neve még fel sem merül, pláne úgy, hogy a középhátvéd névsor sem épp veretes? Tudom, Enrique nem fog három + kettő védőzni, de Cucurella szerintem így is beferne a keretbe, nem vagyok elajulva tőle, de több poszton is bevetheto és a jelenlegi Alonso-nal azért klasszisokkal jobb szerintem...
Nem hogy Cucu, de még Ramos sem fért be. Szóval nem olyan meglepő ez.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6941
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#1912 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Botond9797 írta: 2022. november 18., péntek 11:08 Közben a spanyoloknal megsérült Gaya, valószínűleg behívnak egy balhátvédet, állítólag Marcos Alonso lehet a kiválasztott. Csak nekem furcsa, hlgy Cucu neve még fel sem merül, pláne úgy, hogy a középhátvéd névsor sem épp veretes? Tudom, Enrique nem fog három + kettő védőzni, de Cucurella szerintem így is beferne a keretbe, nem vagyok elajulva tőle, de több poszton is bevetheto és a jelenlegi Alonso-nal azért klasszisokkal jobb szerintem...
legalább pihen

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#1913 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Közben a spanyoloknal megsérült Gaya, valószínűleg behívnak egy balhátvédet, állítólag Marcos Alonso lehet a kiválasztott. Csak nekem furcsa, hlgy Cucu neve még fel sem merül, pláne úgy, hogy a középhátvéd névsor sem épp veretes? Tudom, Enrique nem fog három + kettő védőzni, de Cucurella szerintem így is beferne a keretbe, nem vagyok elajulva tőle, de több poszton is bevetheto és a jelenlegi Alonso-nal azért klasszisokkal jobb szerintem...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#1914 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ziyech gol.
Ezt imadom, amikor nalunk a kaput nem talalja el 10 meterrol, itt meg lo egy ilyet.

https://funmisdiary.com/video-hakim-ziy ... HrcncAJB5w

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1915 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2022. november 15., kedd 12:11
Bubi írta: 2022. november 15., kedd 10:50
Pityee írta: 2022. november 15., kedd 9:48

Van olyan, hogy RLC szint? :D Nem igazán értem az összehasonlítást. RLC megbukott a Palaceban és a Fulhamben is, egyáltalán nem tudott kiemelkedőt nyújtani. Míg Gallaghert a Palace legjobbjának választották az egész szezonban nyújtott teljesítményéért.Sztem RLC-nél már most jobb, de nem az ő szintjének a megugrása jelenti a nehézséget.
Rlc a Palace egyik legjobbja volt ha nem a legjobbja. Abban az időben hívták be a válogatottba ahol szintén parádésan játszott.
Palaceban szélsőt játszott és ehhez képest 25 meccsen 2 gólja meg 5 assistja volt. Kétlem hogy ilyen statisztikával a legjobbja lett volna a csapatnak. De még az egyik legjobbot is túlzásnak tartom. Willian szélsőként a legokádébb szezonjában is lehozta ezeket a statokat, pedig ekézve volt rendesen. A Fulhamben pedig ennél még silányabb statokkal zárt, 32 meccsen 1 gól és 0! assist. Az meg, hogy behívták őt az Angol válogatottba manapság nem sokat jelent. Maguiret még az idei vb-re is viszik, pedig nem hinném, hogy jellemezni kéne az utolsó két szezonját.
Ne higgy a statisztikáknak, önmagában nem elég ahhoz, hogy megítélj valakit. Az összes Palaceos meccsét láttam az elejétől a végéig, nagyot játszott ott és a válogatottban is, sőt nálunk is addig amíg meg nem sérült. Nem csak szélen játszott, sokszor KP volt. Nem szerzett sok gólt és gólpassza sem volt sok, de sok helyzetet alakított ki és a mezőny fölé nőtt a labdakezelésével és a pimasz cseleivel. Nézz vissza pár videót róla.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#1916 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta: 2022. november 15., kedd 12:35
Hawaii írta: 2022. november 15., kedd 12:30
Pityee írta: 2022. november 15., kedd 12:11 Palaceban szélsőt játszott és ehhez képest 25 meccsen 2 gólja meg 5 assistja volt. Kétlem hogy ilyen statisztikával a legjobbja lett volna a csapatnak. De még az egyik legjobbot is túlzásnak tartom. Willian szélsőként a legokádébb szezonjában is lehozta ezeket a statokat, pedig ekézve volt rendesen. A Fulhamben pedig ennél még silányabb statokkal zárt, 32 meccsen 1 gól és 0! assist. Az meg, hogy behívták őt az Angol válogatottba manapság nem sokat jelent. Maguiret még az idei vb-re is viszik, pedig nem hinném, hogy jellemezni kéne az utolsó két szezonját.
https://www.cpfc.co.uk/news/announcemen ... 022-05-10/

Egyébként meg teljesen felesleges ebben a szezonban bárkit is leírni a teljesítménye miatt, mert kvázi az egész csapat formán kívül van, és néhány üdítő kivételt leszámítva (pl Kepa, James, stb) mindenki a saját képességei alatt teljesít. Mondjuk valahol ironikus, hogy jelenleg épp azok sérültek, akik eddig rendesen odatették magukat.
Most ezt minek másoltad be nekem Hawaii? Ugyanezt írtam le pár kommenttel lejjebb, hogy Gallagher lett tavaly a Palace legjobbja :D Amit kiemeltél, én ott RLC-re gondoltam és nem Gallagherre. RLC statjai vannak feltüntetve a Palaceban.
Sorry, benéztem. :)
Igazándiból nem is feltétlenül ez volt a hozzászólásom lényege, hanem inkább az, hogy felesleges levonni következtetéseket ebből a szezonból, mert kollektíven rossz a formája az egész csapatnak.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1917 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hawaii írta: 2022. november 15., kedd 12:30
Pityee írta: 2022. november 15., kedd 12:11 Palaceban szélsőt játszott és ehhez képest 25 meccsen 2 gólja meg 5 assistja volt. Kétlem hogy ilyen statisztikával a legjobbja lett volna a csapatnak. De még az egyik legjobbot is túlzásnak tartom. Willian szélsőként a legokádébb szezonjában is lehozta ezeket a statokat, pedig ekézve volt rendesen. A Fulhamben pedig ennél még silányabb statokkal zárt, 32 meccsen 1 gól és 0! assist. Az meg, hogy behívták őt az Angol válogatottba manapság nem sokat jelent. Maguiret még az idei vb-re is viszik, pedig nem hinném, hogy jellemezni kéne az utolsó két szezonját.
https://www.cpfc.co.uk/news/announcemen ... 022-05-10/

Egyébként meg teljesen felesleges ebben a szezonban bárkit is leírni a teljesítménye miatt, mert kvázi az egész csapat formán kívül van, és néhány üdítő kivételt leszámítva (pl Kepa, James, stb) mindenki a saját képességei alatt teljesít. Mondjuk valahol ironikus, hogy jelenleg épp azok sérültek, akik eddig rendesen odatették magukat.
Most ezt minek másoltad be nekem Hawaii? Ugyanezt írtam le pár kommenttel lejjebb, hogy Gallagher lett tavaly a Palace legjobbja :D Amit kiemeltél, én ott RLC-re gondoltam és nem Gallagherre. RLC statjai vannak feltüntetve a Palaceban.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3909
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Játékosok

#1918 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta: 2022. november 15., kedd 12:11 Palaceban szélsőt játszott és ehhez képest 25 meccsen 2 gólja meg 5 assistja volt. Kétlem hogy ilyen statisztikával a legjobbja lett volna a csapatnak. De még az egyik legjobbot is túlzásnak tartom. Willian szélsőként a legokádébb szezonjában is lehozta ezeket a statokat, pedig ekézve volt rendesen. A Fulhamben pedig ennél még silányabb statokkal zárt, 32 meccsen 1 gól és 0! assist. Az meg, hogy behívták őt az Angol válogatottba manapság nem sokat jelent. Maguiret még az idei vb-re is viszik, pedig nem hinném, hogy jellemezni kéne az utolsó két szezonját.
https://www.cpfc.co.uk/news/announcemen ... 022-05-10/

Egyébként meg teljesen felesleges ebben a szezonban bárkit is leírni a teljesítménye miatt, mert kvázi az egész csapat formán kívül van, és néhány üdítő kivételt leszámítva (pl Kepa, James, stb) mindenki a saját képességei alatt teljesít. Mondjuk valahol ironikus, hogy jelenleg épp azok sérültek, akik eddig rendesen odatették magukat.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#1919 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta: 2022. november 15., kedd 10:50
Pityee írta: 2022. november 15., kedd 9:48
Mesti írta: 2022. november 14., hétfő 22:52 Én nagyon fel voltam hypeolodva Gallagher kapcsán a CRY videók alapján, azt hittem lesz egy fehér Kanténk idővel, ami részben igaz, hisz azt látni lehet, futni tud.
De kb. itt ki is fúj a repertoárja. Fogalmam sincs, hogy mehet a vb-re.
Annyira darabos, annyira gyenge top szinten egy középső középpályásként technikailag, hogy rossz néznem szvsz.
Én benne egyáltalán nem látom, hogy akár RLC szintet is valaha eléri.
Valamiért nagyon nyomják, azt lehet úgy van, mint a többség J5-nél, hogy én vagyok vak.

Pedig nagyon szerettem volna, ha egy újabb küzdős, kék-vérű fiatal játékosunk befut.

Aztán cáfoljon rám, én örülnék legjobban, ha ez a komment egy nagy hülyeség lenne 1 év múlva! :D
Van olyan, hogy RLC szint? :D Nem igazán értem az összehasonlítást. RLC megbukott a Palaceban és a Fulhamben is, egyáltalán nem tudott kiemelkedőt nyújtani. Míg Gallaghert a Palace legjobbjának választották az egész szezonban nyújtott teljesítményéért.Sztem RLC-nél már most jobb, de nem az ő szintjének a megugrása jelenti a nehézséget.
Rlc a Palace egyik legjobbja volt ha nem a legjobbja. Abban az időben hívták be a válogatottba ahol szintén parádésan játszott.
Palaceban szélsőt játszott és ehhez képest 25 meccsen 2 gólja meg 5 assistja volt. Kétlem hogy ilyen statisztikával a legjobbja lett volna a csapatnak. De még az egyik legjobbot is túlzásnak tartom. Willian szélsőként a legokádébb szezonjában is lehozta ezeket a statokat, pedig ekézve volt rendesen. A Fulhamben pedig ennél még silányabb statokkal zárt, 32 meccsen 1 gól és 0! assist. Az meg, hogy behívták őt az Angol válogatottba manapság nem sokat jelent. Maguiret még az idei vb-re is viszik, pedig nem hinném, hogy jellemezni kéne az utolsó két szezonját.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#1920 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 2022. november 15., kedd 9:48
Mesti írta: 2022. november 14., hétfő 22:52 Én nagyon fel voltam hypeolodva Gallagher kapcsán a CRY videók alapján, azt hittem lesz egy fehér Kanténk idővel, ami részben igaz, hisz azt látni lehet, futni tud.
De kb. itt ki is fúj a repertoárja. Fogalmam sincs, hogy mehet a vb-re.
Annyira darabos, annyira gyenge top szinten egy középső középpályásként technikailag, hogy rossz néznem szvsz.
Én benne egyáltalán nem látom, hogy akár RLC szintet is valaha eléri.
Valamiért nagyon nyomják, azt lehet úgy van, mint a többség J5-nél, hogy én vagyok vak.

Pedig nagyon szerettem volna, ha egy újabb küzdős, kék-vérű fiatal játékosunk befut.

Aztán cáfoljon rám, én örülnék legjobban, ha ez a komment egy nagy hülyeség lenne 1 év múlva! :D
Van olyan, hogy RLC szint? :D Nem igazán értem az összehasonlítást. RLC megbukott a Palaceban és a Fulhamben is, egyáltalán nem tudott kiemelkedőt nyújtani. Míg Gallaghert a Palace legjobbjának választották az egész szezonban nyújtott teljesítményéért.Sztem RLC-nél már most jobb, de nem az ő szintjének a megugrása jelenti a nehézséget.
Rlc a Palace egyik legjobbja volt ha nem a legjobbja. Abban az időben hívták be a válogatottba ahol szintén parádésan játszott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése