Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26221 Hozzászólás Szerző: misakd »

Balázsinho írta:
Oziris írta:Én egy dologtól félek és az a lesre állitás,a védőink nem oly összeszokottak h ezt kivédjék!Pedig eza Barca sablonos játékot játszik,a gólok 90%át ilyen kis rövid kiugratgatásokból lövik!Védök picit kimozdulnak(vki beragad) a gyors Henry-Messi-Eto'o vmelyike kiugrik h épp ne legyen les és vagy bepasz vagy gól!Xavi meg nagyon érzi ezeket a sunyi ütempasszokat!Erre nagyon kell készülni
Hidd el, :wink: tudja ezt Hiddink is
majd kitalál vmit hogy ez ne legyen gond

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#26222 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Oziris írta:Én egy dologtól félek és az a lesre állitás,a védőink nem oly összeszokottak h ezt kivédjék!Pedig eza Barca sablonos játékot játszik,a gólok 90%át ilyen kis rövid kiugratgatásokból lövik!Védök picit kimozdulnak(vki beragad) a gyors Henry-Messi-Eto'o vmelyike kiugrik h épp ne legyen les és vagy bepasz vagy gól!Xavi meg nagyon érzi ezeket a sunyi ütempasszokat!Erre nagyon kell készülni
Hidd el, :wink: tudja ezt Hiddink is

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26223 Hozzászólás Szerző: misakd »

Remélem Mancienne fog játszani Messi ellen és megeszi vacsorára

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#26224 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Dízel írta:Mancienne-nek biztos vagyok benne hogy óriási falat lessz Messi. Még tapasztalatlan, és olykor egy sima meccsen is bizonytalan volt, bár tény h. voltak szep megmozdulásai, és láttam már támadni is, de most a fő hangsúly messi-n van, ha ő a pályán van akkor minimum 2 védőnek kell vele foglalkoznia, szvsz egy bosingwa szintű gyorsaságnak és egyben egy rendkívül gyors reflexű védőre, pl alex, ennek kombinálása talan felfogja messi-t bár ő ebben a szezonba mindent visz szvsz, és nem vagy elfogult.
Az egyetlen okos megoldás Essien lehet!Fizikailag erős vki kell és gyors ahogy írod!Mikel meg mehet Essien helyére középpályára
, ő ugyis lassitja a játékot,és ez azért jó idegenben!Nem biztos h bele kéne menni egy lendületes adok-kapokba az első meccsen!

Pesszimistaként kérdezem h mi ez a halálhangulat??? megint,mindenki összefossa magát a kis hobbitkától(Messi) :D

Én egy dologtól félek és az a lesre állitás,a védőink nem oly összeszokottak h ezt kivédjék!Pedig eza Barca sablonos játékot játszik,a gólok 90%át ilyen kis rövid kiugratgatásokból lövik!Védök picit kimozdulnak(vki beragad) a gyors Henry-Messi-Eto'o vmelyike kiugrik h épp ne legyen les és vagy bepasz vagy gól!Xavi meg nagyon érzi ezeket a sunyi ütempasszokat!Erre nagyon kell készülni
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26225 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Húú, mindenki készpénznek vette, pedig ez is csak egy pletyka, csak érdekességként vetettem fel. :D

Na szóval, nekem a fő bajom a dologgal, hogy hatalmas rizikó. Nem ásom el előre Manciennet, mert láttuk már, hallottuk már, hogy tehetséges, de azért Messi mégiscsak Messi... Amúgy osztom koni ill. Japep véleményét. :D Amikor olvastam ezt nekem is egyből Boulharouz jutott eszembe. :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26226 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Mancienne-nek biztos vagyok benne hogy óriási falat lessz Messi. Még tapasztalatlan, és olykor egy sima meccsen is bizonytalan volt, bár tény h. voltak szep megmozdulásai, és láttam már támadni is, de most a fő hangsúly messi-n van, ha ő a pályán van akkor minimum 2 védőnek kell vele foglalkoznia, szvsz egy bosingwa szintű gyorsaságnak és egyben egy rendkívül gyors reflexű védőre, pl alex, ennek kombinálása talan felfogja messi-t bár ő ebben a szezonba mindent visz szvsz, és nem vagy elfogult.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26227 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Akárki is fogja Messit, én vakon bízom Hiddinkben, hogy a legmegfelelőbb embert fogja választani.
211! NEW RECORD!

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26228 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.
ez csak azert nem vicces mert a qpr-ban csak bal hatvedet jatszott es nem is akarmilyen rosszul

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26229 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.
Mancienne-t nagyon nagy TEHETSÉGNEK tartom/tartják, viszont nem véletlenül nem azt mondják, hogy KLASSZIS!! A jövő az övé, és lehet, hogy Leo-t úgy megfogja, hogy mozdulni sem lesz helye,de az is lehet, hogy kapunk 3 gólt, mert Messi akkor és úgy szopatja, ahogy akarja! Bár, én remélem, hogy jó lesz! Igazából Messi játékát kicsi, enyhe faltokkal kell tördelni, éppen annyira, hogy ne gyorsuljon fel!!!
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#26230 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Teljesen mindegy, hogy ki lesz a balhátvéd Messi egész biztosan párszor verni fogja. Lehet látni Messi játékán, hogy a balösszekötő helyén mozog mindig így a belső védő és a szélső védő közé kerül a labdával. München ellen egyszerű volt vagy megverte a védőt és berúgta, vagy a rá kimozduló belső hátvéd helyére bemozgó társának adta a labdát. Benitez annak idején úgy semlegesítette a kis argentint, hogy Arbeloát rakta bal hátvédnek jobb lábasként így amikor befele cselezett, ami esetek 90% könnyebben tudta szerelni. Majd meglátjuk nehéz lesz...
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26231 Hozzászólás Szerző: Pöri »

kdako írta:
Speedie93 írta:
Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.
magyarul? :oops:
Mancienne lesz a balvédő a barca ellen, így ő fogja Messit.
ja Mancienne-n átsiklott a tekintetem..
hát majd meglátjuk ha bejön megvan a csere hátvédünk.. :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26232 Hozzászólás Szerző: Japep »

Hát én azt mondom, Hiddink tudja...
Valamit biztos lát benne és valljuk be, ilyen helyzetekben születnek az új "sztárok" - igaz pofára is lehet esni.
Mondjuk nem pont ezen a meccsen kellene kísérletezni, de pl annak idején Hilárióról sem gondoltam volna, hogy ilyen jól megállja a helyét (sőt), és Boulahrouzról sem - élni nem tudott Roni az első meccsen, viszont a másodikon már ... meglátjuk.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
SuperFrankie
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2009. március 5., csütörtök 20:04
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola

Re: Játékosok

#26233 Hozzászólás Szerző: SuperFrankie »

Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.

Na neeeee,kizártnak tartom ezt az ötletet.Nem tudná fogni(bár...ki tudja a világon? :lol:).Szerintem Essient kéne beáldozni balszélsőnek,megállná a helyét,max. kapna egy sárgát mert nem bírta tartani,de szerintem Messi a maga 60-70 kilójával nem nagyon fickándozna mellette,bár a gyorsasága és a különböző adottságai miatt párszor azért elmenne mellette.nem tudom...majd meglátjuk. :D
Who the fuck are Man.United

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26234 Hozzászólás Szerző: kdako »

Speedie93 írta:
Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.
magyarul? :oops:
Mancienne lesz a balvédő a barca ellen, így ő fogja Messit.
GO BLUES!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26235 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Zsoca87 írta:"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.
magyarul? :oops:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26236 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Interestingly, the papers are claiming that Mancienne is being groomed to mark Leo Messi, after he played for the Chelsea stiffs at left-back against West Brom last night."

Na ezt a verziót még nem hallottuk. Mondjuk szerintem egyrészt butaság lenne, másrészt nem is valószínű, ötlet szinten érdekes.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26237 Hozzászólás Szerző: undertow »

tegyük hozzá a pletyka szerint deco menne, de quaresma csak plusz egy évre maradna kölcsönben. így már kevésbé hangzik jól.

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26238 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

Albinho írta:Csak kérdés, hogy az új menedzser (már ha lesz, én még mindíg bízok Hiddink maradásában) hogyan képzeli el a csapatot? Lehet, hogy nála alapembernek fog majd számítani Deco és nem akarja Q-t. Ezt előre soha nem lehet tudni. Majd meglátjuk, ez a jövő zenéje...
Pláne ha Rajikard lesz akk RQ nak vége...
Már ez 1x eljáccották a barcában és hát a portóban kötött ki sőt amiatt a barcás év miatt nem tudott kimenni az U 20 (vagy hanyas) EB re
"This is Quaresma man is score the porto''

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26239 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Csak kérdés, hogy az új menedzser (már ha lesz, én még mindíg bízok Hiddink maradásában) hogyan képzeli el a csapatot? Lehet, hogy nála alapembernek fog majd számítani Deco és nem akarja Q-t. Ezt előre soha nem lehet tudni. Majd meglátjuk, ez a jövő zenéje...
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3438
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26240 Hozzászólás Szerző: Dízel »

tomi87 írta:
Hege írta:Több helyen is azt olvastam(igaz hogy pletykalapokon de ...) hogy Quaresama - Deco csere a láthatáron..!!!Én eltom képzelni mivel tuggyuk hogy JM jóba van Decoval és már korábban leakartam igazolni a chelseahez...!!!
Szerintem jól járnánk vele!!
Egyetértek!
+1 :)

Válasz küldése