Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#29641 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Matuszka írta:
Straboo írta:
Grat az Arsenalosoknak..ilyen hülyeséggel telepakolni egy honlapot... :?
ez most nekem vagy az arsenalosoknak szól?? :roll:
Egyáltalán nem Neked szól.. :) Veled teljesen egyetértek mindenben..jó nagy hülyeség :D és az Arsenalosoknak szól :D

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29642 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Straboo írta:
Grat az Arsenalosoknak..ilyen hülyeséggel telepakolni egy honlapot... :?
ez most nekem vagy az arsenalosoknak szól?? :roll:

Straboo
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2007. március 4., vasárnap 20:27
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnssen
Tartózkodási hely: Vác

#29643 Hozzászólás Szerző: Straboo »

Nemtom,hogy én vagyok-e így ezzel egyedül,de ha ilyen baromságokat olvasok-főleg ha a csapatunkról van szó-akkor bennem nagyon fel tud menni a pumpa!!
A sok hülye értelmetlen pletyka az agyamra megy :oops:
Grat az Arsenalosoknak..ilyen hülyeséggel telepakolni egy honlapot... :?

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29644 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

hírek szerint José Mourinho az idény végezte után a Real Madrid edzője lesz. Amennyiben ez teljseül az sem kizárt, hogy a két válogatott játékos követi mesterét a spanyol fővárosba, de az is lehet, hogy Londonban maradnak, csak már piros-fehér mezben.

A most bevezetendő FIFA szabályok szerint a 28 évnél idősebb játékosok kivásárolhatóak szerződésük utolsó két évében, s a fent említett labdarúgók pont ebbe a kategóriába tartoznak.(Lampard,Terry)

"Eddig azt láthattuk, hogy az árak, hogy szöknek az egekbe, most meg talán azt, hogy megszűnnek az átigazolások."-nyilatkozta Wenger.

"A mostani szabályok gyakorlatilag kísérleti jellegűek, s Bosman szabály kiterjesztését foglalja magába. Olyan világban élünk, ahol már én sem tudom a szabálymódosításokat követni."

"Nagy klubok még nem használták a szabályt, de attól tartok, hogy előbb fogják ezt a lehetőséget a kollégáim kihasználni a csapatomon, mint én az övéiken."

Terry lehet főleg Wenger egyik kiszemeltje, mivel többször kijelentette, hogy rutinos védőt keres a hátsó alakzatba, míg Lampard inkább külföldre távozna.

ilyen hülyeséget találtam az Arsenal honlapon :lol: és Terry meg még nincs is 28 éves :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29645 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
Chelseafan írta:Diarra meghívást kapott a francia válogatottba! Gratula neki! 8) Remélem jól sikerül majd a bemutatkozása!

http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... cle_997343
Már ideje volt, az utóbb két hónap teljesítményével megérdemelt. Arra leszek kiváncsi, hogy jobbhátvédet, vagy védekező kp-t fog játszani.
Ugyan másik topikba vágtam be a franciák keretét, de ott van Makelele, úgyhogy szerintem a jobb hátvéd poszt vagy Make cseréjeként jöhet szóba. (Amúgy bazi erős keret az...!)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29646 Hozzászólás Szerző: kdako »

Chelseafan írta:Diarra meghívást kapott a francia válogatottba! Gratula neki! 8) Remélem jól sikerül majd a bemutatkozása!

http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... cle_997343
Már ideje volt, az utóbb két hónap teljesítményével megérdemelt. Arra leszek kiváncsi, hogy jobbhátvédet, vagy védekező kp-t fog játszani.
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29647 Hozzászólás Szerző: mourinho »

nandorfipeti írta:
mourinho írta:Most hallottam a meccsen. Petr Cech azt mondta allitolag, hogy mindig fejvedoben fog vedeni?
Igen, tényleg ezt mondta. Sőt még azt is hozzátette, hogy szerinte pár éven belül minden kapus használni fogja ezt a rögbis sisakot.
a sport 1 en en is hallottam

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29648 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Diarra meghívást kapott a francia válogatottba! Gratula neki! 8) Remélem jól sikerül majd a bemutatkozása!

http://www.chelseafc.com/xxchelsea18070 ... cle_997343

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29649 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

kdako írta:Na, Robben apja megint okoskodik...
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... D=8&clid=8
De a végén legalább megnyugtatott: :)

Indeed, such is Chelsea's desire to keep the player in West London, Robben senior believes a contract extension is being readied.

"What I have understood is that Chelsea do not want to let him leave," he added.

"We have asked what is the future of Arjen and they answered to us that there is no way that they will let him move. He is to remain here.

"They are preparing an extension."

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29650 Hozzászólás Szerző: kdako »

Na, Robben apja megint okoskodik...
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... D=8&clid=8
GO BLUES!

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29651 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

mourinho írta:Most hallottam a meccsen. Petr Cech azt mondta allitolag, hogy mindig fejvedoben fog vedeni?
Igen, tényleg ezt mondta. Sőt még azt is hozzátette, hogy szerinte pár éven belül minden kapus használni fogja ezt a rögbis sisakot.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29652 Hozzászólás Szerző: Oziris »

kdako írta:Ez a hülye Tóth CSaba megint egy oltári hülyeséget mondott: szerinte Domenech tartja Makelelét rabszolgának. Nem pont fordítva volt???
Jaja Muri mondta h Make rabszolga mert lemondta és mégis vissza kell menie a válogatottba!
ezek a riporterek megdolgoznak a pénzükért :lol:
Chelsea FOREVER!!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29653 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ez a hülye Tóth CSaba megint egy oltári hülyeséget mondott: szerinte Domenech tartja Makelelét rabszolgának. Nem pont fordítva volt???
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29654 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Most hallottam a meccsen. Petr Cech azt mondta allitolag, hogy mindig fejvedoben fog vedeni?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29655 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... r&channel=&

- korrekt és szimpatikus nyilatkozat Kaloutól
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29656 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

"My contract runs for four years, I want to play for this team and win things with this team. It is a great team and it is important to play for a great team." - Sevcsenko a klub hivatalos magazinjának. Na látjátok, ezt biztos ő nyilatkozta! Ezzel a hamisíthatatlan angolsággal... esz lenni jó capat, jó lenni jó capatért játszani, akarok kitölteni szerződész, ami négy év, dolgokat nyerni capattal... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29657 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:nem is tudom.
talan akkor gallas se lenne az arse-nal, ott van a reserveben elmer es bertrand, masodik embernek maradhatott volna del horno is akar, de vehettunk is volna barki mast, aki csere lenne bridge mogott.
gallas, akkor középen lenne..:)...tarcsiból felhívni valakit drifge pótlására...valamiylen szinten támogatom az ötletet..mert szeretnék ifiket látni a csapatban, de valamilyen szinten meg necces, mert nem piskóta meccseink vanak hátra...del horno számomra sohase volt szimpi...és nekem úgy tünt, hogy mikor egészséges mindekttő(Wayne és Cole) akkor felváltva játszanak....

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29658 Hozzászólás Szerző: undertow »

nem is tudom.
talan akkor gallas se lenne az arse-nal, ott van a reserveben elmer es bertrand, masodik embernek maradhatott volna del horno is akar, de vehettunk is volna barki mast, aki csere lenne bridge mogott.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29659 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

undertow írta:bazz, hihetetlen, ujabb serules.
ma este mutik bridgey terdet.

Tue, 13th Mar 2007

Wayne Bridge will undergo a cartilage operation on his knee this evening (Tuesday). We wish Wayne all the best and look forward to his return to action as soon as possible.

Speaking to Chelsea TV this afternoon, prior to the operation, Chelsea club doctor Bryan English explained:

'He had been struggling with pain at the back of the knee for about three weeks. A scan confirmed that he had a tear in the meniscus, the shock absorber in the joint, but it was a stable tear.

'We thought we may be able to leave it to the end of the season but it got to the stage where he was struggling to do a flat-out sprint so we thought it would be best to get it done.

'When we had this operation done on Damien Duff, we had him back and playing in three weeks and we hope that will be the same with Bridgey. But you always wait for the operation to be done to see what that the prognosis is going to be.'
végül is....minek vettük meg A.Cole-t...hisz Bridge-nek ez a második műtétje úgy hogy alig játszott...mi lett volna ha csak ő van a balhátvéd pozícióban...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29660 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sőt: Seva is lesérült:
"...Meanwhile, Chelsea have been dealt a fresh injury blow with Andrei Shevchenko limping out of training on Tuesday.

The Ukrainian appeared to hurt his left ankle as a result of a tackle and immediately left the session for treatment.

Chelsea are assessing the injury but Shevchenko is now a major doubt for the Premiership clash with Manchester City on Wednesday."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése