Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26901 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

Dízel írta:
grimrieper írta:na most irja nekem valaki be ide azt hogy a drogba milyen jo. o nem mas mint egy halatlan budos kocsog bantu NIGGER
neked meg mi bajod? miről maradtam le?
mas:
drogba nem tűri az igazságtalanságot, és ennek érdekében néha sajnos tesz is. ez csak egy saját vélemény nem kell vele egyet érteni.
ezt lehet hisztinek hívni. de sztem ő csak nem fogadja el ha nem adnak meg nekünk pl egy szabadrúgást. erősebb jellem, ez van. nem egy cica cigány rondalo az biztos.
a bordo elleni merkozesen kint voltak a cimboraim masrol nem is volt szo mint arrol hogy az a geci drogba prizsban talalkozott a Jose agentjevel es utana azt nyilatkozta hogy o tudja hogyan kel innen kiszabadulnia. erre kb 3500 CFC drukker a merkozes vegen enekelte hogy fuck off drogba ,drogba fuck off.egy jellemtelen gusztustalan gerinctelen fereg semmi mas.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26902 Hozzászólás Szerző: Dízel »

grimrieper írta:na most irja nekem valaki be ide azt hogy a drogba milyen jo. o nem mas mint egy halatlan budos kocsog bantu NIGGER
neked meg mi bajod? miről maradtam le?
mas:
drogba nem tűri az igazságtalanságot, és ennek érdekében néha sajnos tesz is. ez csak egy saját vélemény nem kell vele egyet érteni.
ezt lehet hisztinek hívni. de sztem ő csak nem fogadja el ha nem adnak meg nekünk pl egy szabadrúgást. erősebb jellem, ez van. nem egy cica cigány rondalo az biztos.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

Re: Játékosok

#26903 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Pizarro 11 gólos a Werderben...

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26904 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

na most irja nekem valaki be ide azt hogy a drogba milyen jo. o nem mas mint egy halatlan budos kocsog bantu NIGGER

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26905 Hozzászólás Szerző: Spring »

Tudjátok mitől "félek". Attól, hogy mi lesz Essien-nel, ha felépül, Mikel mellett nem lesz könnyű dolga, hát... :shock: :roll:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Játékosok

#26906 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Azon agyalok, hogy mennyire 1/2reérthetőek az ember szavai bizonyos szitukban. :wink: :D :lol: /lehet, hogy "tréh" ahogy írok... :lol:

Patrik: én azt írtam, hogy "nekik" (Arsenal-nak). Olvass "vissza". :)

Dízel: ...ha valami csoda folytán idén nem nyerünk semmit, akkor is jó edzőnek tartom Scolari-t.

ZenZo: Csak az első 3 sor vonatkozik konkrétan Drogba-ra. (Azért is választottam el. A többi megjegyzésem "globális".) :wink:
Én is többre tartom Drogba-t Anelka-nal, de számomra már túl sok a "sztori" Vele kapcsolatban. Még egy Csatár pedig mindenképp' szükséges...
//...sőőőt, az általad említett 4 csatár közül Őt tartom a legjobbnak... :wink: /Sheva sajna a "múlt embere"/
Remélem valójában nem tűnök annyira korlátoltnak, hogy a 1/2 csapatot eladnám, csak azért, mert sérültek. :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26907 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

shine: 1. én nem bánom, hogy nem váltunk meg Drogbától. Nekem sem jelent annyit Chelsea mezben, mint Terry vagy Lampard. Sőt, ha a nyáron távozott volna, (vagy küldtük volna), nem csináltam volna nagy problémát belőle. De ettől nehéz elvitatni tőle, hogy a back-to-back champions, a hét trófeát nyerő gárdának oszlopos tagja. (King Kerry óta először termelt 30 fölött egy szezonban). Vannak hülyeségei, vannak allűrjei, de hogy már odáig jutunk el, hogy direkt játszik sérültet... a világ szánalmas. Egy Drogbánál semmivel sem jobb (sőt!) futballista, semmivel sem több ember (sőt!) jelenleg az Aranylabda legfőbb várományosa! Drogba csinált pár hülyeséget, és sérült egy ideje, de ezért eljutni a végletekig... Essien még nem játszhat jó két hónapot. Vele is ezt csináljuk? Ballack, Terry, Carvalho, Cech... velük is?

2. teljes mértékben egyet értek. csak nem értem, hogy ez miért Drogba hibája... :) Tavaly hiába volt olyan támadósorunk, ami elméletileg a világot oda-vissza verte, nem sokra mentünk vele. Emlékszel? Drogba-Seva-Anelka-Pizarro. Ezek közül még mindig Drogba volt, aki mutatott valamit. És most ezt a Drogbát tennétek ki Anelkaért, akinek tagadhatatlan, hogy ebben a szezonban alapjában véve jól megy. De nagy csapatok ellen eddig nulla, a BL-ben majdnem nulla (1 gól). Én sem tagadtam (sőt), hogy kell egy csatár, de én nem Drogba helyére hoznám.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26908 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

s-h-i-n-e.com írta:Szánalmas az egész világ. :wink: :) ...mindenesetre ha az, ha nem, nekem is az a véleményem, hogy Drogba-t már el kellett volna passzolnunk...(megköszönve eddigi statisztikáit és érdemeit). :wink:
Tény: Sok örömet szerzett A KékVérű Társadalomnak, mégsem tartozik a kedvenceim közé.

A vak is látja, hogy Anelka mellé szükséges még egy befejező ember. A jelenlegi helyzetben Scolari-nak nincsenek lehetőségei támadó poszton. Hihetetlen, hogy egy ilyen kaliberű csapatnál az edző nem tud minőségi cserét bedobni, ha arra lenne szükség. (Max. annyit tehet, "dob egy imát az Égiek felé", hogy Anelka-ról befelé menjen ma is a labda...)
A hazai (PL) "vergődést" is ennek tudom be. A meccsek többsége az első megszerzett gólig nehéz. 1-0-ás vezetés után pedig rendszerint rommá verjük az aktuális ellenfelet. Amikor "nem jön" a vezető gól, akkor biz' vergődünk. Nagyon masszív a csapatunk, de időnként valóban hiányzik a sebesség a játékunkból.
Ezzel együtt is, a PL szereplésünk nagyon komoly. Lőtt és kapott gólok tekintetében ultra-brutál. Pontszámban is remek. A Liverpool remélem nem lesz képes 38 fordulón keresztül utánunk "kapaszkodni". Előre aláírtam volna, hogy 14 forduló után 8 ponttal "menjünk" a MU előtt /igaz, 1 meccsel kevesebbet játszottak/, az Arsenal előtt pedig 10 !!! 10ta ponttal. Ennyit a fiatalításról. (Remélem a Liga Kupa döntő idén is meg lesz nekik. :wink: 8) )
/kicsit kevertem a topik(ok) tartalmát - ezért "bocs". :)

A liga kupa döntő biztos nem!(Kiestunk:Chelsea-Burnley 1-1 tizikkel szopó, frogba visszadobó kupából kibukó)De az FA meglehet :wink:
I'm Chelsea till I die

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26909 Hozzászólás Szerző: Dízel »

scolariról annyit, h. akkor jó edző egy edző amikor nehéz helyzetben is sikerre tudja inteni a csapatot, és igen, a cseréket ki kell használni, + ha pl drogba az összes mérkőzésről elvan tiltva és adódik egy játéklehetősége akkor be kell tenni nincs mese, másrészt anelkanak is jól jönne egy kis pihi.

Most ne értsetek félre, nem akarom rafa benitezt éltetni, de hányszor volt a pool félidőben 2-0 vagy 3-0 hátrányban? és hányszor sikerült megfordítani vagy felhozni a hátrányt... és ezt ne fogjuk már csak a mákra.
Egész végig irogat, jegyzetel taktikát vált...
ne nezzetek pool drukkernek szarok rájuk:D csak elismerem amikben kiemelkednek...

Részemről akkor ismerem el igazán jó edzőnek a scolarit ha megnyeri a BL-t esetleg a PL-t
Grantnek is majdnem megvolt, scolarinak kutyakötelessége elvinni a csapatot legalább a döntőig.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Játékosok

#26910 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Szánalmas az egész világ. :wink: :) ...mindenesetre ha az, ha nem, nekem is az a véleményem, hogy Drogba-t már el kellett volna passzolnunk...(megköszönve eddigi statisztikáit és érdemeit). :wink:
Tény: Sok örömet szerzett A KékVérű Társadalomnak, mégsem tartozik a kedvenceim közé.

A vak is látja, hogy Anelka mellé szükséges még egy befejező ember. A jelenlegi helyzetben Scolari-nak nincsenek lehetőségei támadó poszton. Hihetetlen, hogy egy ilyen kaliberű csapatnál az edző nem tud minőségi cserét bedobni, ha arra lenne szükség. (Max. annyit tehet, "dob egy imát az Égiek felé", hogy Anelka-ról befelé menjen ma is a labda...)
A hazai (PL) "vergődést" is ennek tudom be. A meccsek többsége az első megszerzett gólig nehéz. 1-0-ás vezetés után pedig rendszerint rommá verjük az aktuális ellenfelet. Amikor "nem jön" a vezető gól, akkor biz' vergődünk. Nagyon masszív a csapatunk, de időnként valóban hiányzik a sebesség a játékunkból.
Ezzel együtt is, a PL szereplésünk nagyon komoly. Lőtt és kapott gólok tekintetében ultra-brutál. Pontszámban is remek. A Liverpool remélem nem lesz képes 38 fordulón keresztül utánunk "kapaszkodni". Előre aláírtam volna, hogy 14 forduló után 8 ponttal "menjünk" a MU előtt /igaz, 1 meccsel kevesebbet játszottak/, az Arsenal előtt pedig 10 !!! 10ta ponttal. Ennyit a fiatalításról. (Remélem a Liga Kupa döntő idén is meg lesz nekik. :wink: 8) )
/kicsit kevertem a topik(ok) tartalmát - ezért "bocs". :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26911 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Spring írta:
emsanya írta:kiváncsi leszek fog-e végre játszani...
Nem, most a Bordeux ellen lesz egy súlyos kisujjkörömsérülése...
Szánalmasan gyerekes vagy :roll:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26912 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Puti írta:Tele van a hócipőm, hogy mindenki a Chelsea-ből akar elvinni játékost! :oops:
Ne aggódj, a többi csapat szurkolói cipői meg azzal vannak tele, hogy a Chelsea akar elvinni egy rakás játékost a csapataikból... legalább annyi "hír" van velünk kapcsolatban az érkezőkről, mint a távozókról. Ne legyünk már naívak...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26913 Hozzászólás Szerző: Puti »

Tele van a hócipőm, hogy mindenki a Chelsea-ből akar elvinni játékost! :oops:

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26914 Hozzászólás Szerző: Spring »

emsanya írta:kiváncsi leszek fog-e végre játszani...
Nem, most a Bordeux ellen lesz egy súlyos kisujjkörömsérülése...
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26915 Hozzászólás Szerző: emsanya »

ZenZo írta:
emsanya írta:Engem csak az bosszant Drogbával kapcsolatban, hogy lassan itt a december és ő még mindig csak 1 ligakupa gólt tud felmutatni(tudom sérülések, most meg ez az eltiltás) ...
Ugyan te magad is leírod, de kérlek, azért ilyeneket ne mááár... ennyi erővel leírhatod, hogy Hilario a legjobb kapusunk, mert idén még nem kapott gólt, Cech meg már hányat...
Ezzel arra céloztam, hogy mind egészség(a visszatérő térd probláma), mind magatartás problémák vannak vele, ezért kiszámíthatatlan és ez már tavaly is jellemző volt rá.(tavaly sikerült magát decemberben megműtetni, így kiesett az egész őrült decemberi menetelésből, majd mikor felépült, rögtön elutazott az afrika kupára, szintén eltünt 1-2 hónapra).
Idén megint a szokásos térd sérüléssel kezdte, amire rásérült, majd ez a pénz dobálás és szép lassan eljön a december, kiváncsi leszek fog-e végre játszani...

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26916 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

ZenZo írta:
Patrikblues írta:Ibrahimovic tényleg nagy képű de ez elmondható Ratba-ról is! Én megmondom őszintén régebben kedveltem drogbárót amikor még volt kedve játszani de azóta hogy hétről-hétre mást mond: egyszer a Chelsea a kedvenc csapatom és a világért se hagynám el sőt a könyvembe is beleírom máskor pedig inter morinho álé álé álé! Nekem ez nagyon unszinpatikus! Vagy menjen el innen vagy maradjon itt! Vagy ha itt marad de közbe elakar menni akkor ne adjon neki hangot vagy ha mégis megteszi akkor legalább ne hetente változzon!!
Nevetséges vagy. Az Abra-éra legeredményesebb csatáráról van szó, és akkor ratba meg drogbáró... a csatárok mindig a legszeszélyesebbek, főleg, ha nem saját országuk színeiben játszanak, de azért nem csak blikket meg nsot kell olvasni. Drogba nem (sem) egy szent, de ez az ember közel 0,5-ös gól/meccs átlaggal rendelkezik, amióta leigazoltuk. Ezt még a legfőbb aranylabda jelölt CR sem mondhatja el magáról egyelőre a ManUban. Tavaly év végén nem mutatott sokat, és igen, mostanában többször elborult az agya, mint kellett volna (BL döntőn piros, most ez a pénzdobálás), de na. Azt tudtuk eddig is, hogy Terrynek és Josénak okozott bőven fejfájást az elefántcsontparti, most már JM nincs itt, viszont jött még Anelka, aki minden lehet, csak könnyű eset nem. De ismétlem: a nagy csatárok egész sora ilyen: Adriano, RvN, Drogba, Ibra, Ronaldo, Berbatov, Eto'o... soroljam még?

Természetesen tiszteletbe tartom drogba képeségeit és statisztikáját! Én most emberileg jellemeztem és ennek szólt a ratba, drogbáró megszólítás! Ez természetes, hogy a csatárok nagyképűek, ez mindenhol így van!
I'm Chelsea till I die

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26917 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Engem csak az bosszant Drogbával kapcsolatban, hogy lassan itt a december és ő még mindig csak 1 ligakupa gólt tud felmutatni(tudom sérülések, most meg ez az eltiltás) ...
Ugyan te magad is leírod, de kérlek, azért ilyeneket ne mááár... ennyi erővel leírhatod, hogy Hilario a legjobb kapusunk, mert idén még nem kapott gólt, Cech meg már hányat...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26918 Hozzászólás Szerző: Spring »

Neo-val értek legfőkébben egyet, egy játékossal kiegészítve: Agbonlahor.
Fiatal, tehetséges, angol ( :lol: ).

Fabiano, Hunti, Podolski, Agbonlahor 4-esből szerintem az egyik tuti jön majd télen.
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
dunyha
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 17:11
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr, Budapest, Érd

Re: Játékosok

#26919 Hozzászólás Szerző: dunyha »

Én még mindig inkábba kreativabb gyors támadókat igazolnék középen van Drogba, Anelka szélen meghagynám Joe-t meg Kalou-t és akkor jöhetne egy Lennon, Agüero, David Silva....és ha esetleg elmenne Drogba netán Anelka akkor vennék csak középre játékost.

A játékunkból szerintem a kreativitás és a lendület hiányzik, egy felállt betömörülő védelem ellen nem nagyon tudtunk eddig mit kezdeni, főleg ha nem mi szerezzük az első gólt...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26920 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Engem csak az bosszant Drogbával kapcsolatban, hogy lassan itt a december és ő még mindig csak 1 ligakupa gólt tud felmutatni(tudom sérülések, most meg ez az eltiltás) és összesen egy rutinos, klasszikus középcsatár van még rajta kívül a keretben, hála istennek Anelka-nak most jól megy...
Ezt csak azért hozom fel, mert a MU-ba azt se tudják a 4 csatár klasszisból melyik kezdjen, nálunk meg Anelka bármit csinál kezdő, nincs konkurenicája...

Ha elmegy Drogba, ha nem(bár mondom, idén nem sok vizet zavar), én is remélem igazolunk csatárt, én kitartok a Huntellaar, D. Villa, Luis Fabiano hármasnál 8) , ezekből bárki jöhet...

Válasz küldése