Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31381 Hozzászólás Szerző: undertow »

Frank Lampard felt a tight hamstring while training with England this morning and has been withdrawn immediately to return to Chelsea for treatment.

bbc:
Frank Lampard will have a scan on Wednesday on the hamstring injury that ruled him out of England's friendly against Uruguay at Anfield.

The 27-year-old is believed to have picked up the knock while playing for Chelsea against Barcelona in the Champions League last week.

He then aggravated the injury during an England training session on Tuesday.

He is doubtful for Saturday's game at West Brom and could also miss the return leg against Barcelona.

The Blues found themselves down to 10 men when Asier del Horno was sent off and Lampard was understood to have played on in the match after picking up the injury because of his side's disadvantage.

However, the midfielder recovered enough to play the full game against Portsmouth and score to help Chelsea to victory last Saturday.


remelem nem komoly, nelkule eselyunk sincs a barca ellen.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31382 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Abban is igaza van, hogy A.Cole és W. Bridge a két legjobb balhátvéd az országban. Ashley jobb támadásban, de Wayne a legjobb védő!!
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31383 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Coleman az elsőnek igazolná le a nyáron Bridge-t!:(
http://uk.sports.yahoo.com/060228/1/hij4.html

Szerencsére Josénak kell!!
szepeket mondott rola, es ezt jo hallani.
illetve azt is, hogy jose megmondta, nem adja el, fontos szerepe van a hosszutavu tervekben.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31384 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

3-1 lett a vége is.
Várhídi nem tudom mi a fenének szídta a norvégokat. Ez egy próba csapat tele tehetséges fiatalokkal. Mit vár tőlük? Hogy megverik azt az angol U21-es csapatot, ami egy felnőtt eb-n vagy vébén is megállná a helyét???
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#31385 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Nézte valaki tegnap a Anglia-Norvégia U21-es meccset?
Örült jó volt! Glen Johnson rettenetesen jól játszott. Nem ő volt a meccs embere, de nagyon jó volt. Mintahogy Huseklepp is a norvégok közül...:) :roll:
fél szemmel néztem..johnson tényleg jó volt..aminek örültem..

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#31386 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Én néztem a meccset, végül mennyi lett a vége?? a 85. percig néztem, addíg 3-1 volt....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31387 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nézte valaki tegnap a Anglia-Norvégia U21-es meccset?
Örült jó volt! Glen Johnson rettenetesen jól játszott. Nem ő volt a meccs embere, de nagyon jó volt. Mintahogy Huseklepp is a norvégok közül...:) :roll:
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31388 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Coleman az elsőnek igazolná le a nyáron Bridge-t!:(
http://uk.sports.yahoo.com/060228/1/hij4.html

Szerencsére Josénak kell!!
Only one Di Matteo!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31389 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Drogba írta:Komolyan, nem csalódtam TOre, vhogy éreztem, h Drogbához fogod hasonlítani;)
De nem baj, mert igazad van! Na majd Seva "megmutatja", vagy nem
Figyelj csak! Nem ismersz véletlenül egy Szívós Attila nevü egyént?:)
Only one Di Matteo!

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#31390 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Komolyan, nem csalódtam TOre, vhogy éreztem, h Drogbához fogod hasonlítani;)
De nem baj, mert igazad van! Na majd Seva "megmutatja", vagy nem

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31391 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A sporforum-os marhák szerint Gudjohnsen egy idegbeteg, agresszív állat!:) Évente két sárgát kap átlagban. Tényleg az!:D
De tényleg. Eidur Smári az itt eltöltött 5 és fél éve alatt annyi sárgát kapott, mint Drogba az 1 és fél év alatt!:D:D:D (10-et)
Only one Di Matteo!

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#31392 Hozzászólás Szerző: Robi »

Egyre szimpatikusabb nekem Gudjohnsen. Sose szerettem (nem is utáltam),de amit az utóbbi pár hétbe csinál,az nagyon tetszik nekem.
Meg ma Huth is önmagához képest csinált szép dolgokat.
Lampard viszont szerintem kicsit visszaesett,még a gólja ellenére is. Bár lehet,hogy pont ez a gól hozza vissza a régi formáját :)
csak ennyit akartam :) :oops:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31393 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Mi a helyzet Ronaldinho-val – tesz valami különlegeset a csapat, hogy megfogja őt?

Nem hiszem, hogy bármi különlegeset tennénk, vagy bármiféle anti-Ronaldinho-s taktikát alkalmaznánk. A saját erősségünkre fogunk játszani. Ronaldinho kiismerhetetlen, nem tudod, hogy balra vagy jobbra megy, csak annyit tehetsz, hogy megpróbálsz küzdeni. Egyfelől, ez egy megtiszteltetés ellene játszani. Élvezem a legjobb játékosok elleni küzdelmet. Lehetőséget ad, hogy felmérd magad. Teljesen készen fogok állni rá. Ugyanakkor azt is tudom, ha csinál egy sorozat átlépéses cselt és elhúz mellettem, akkor másnap sok telefonhívást kapok, minden barátomtól megkapom a magamét. De jó dolog ellenállni ilyen kaliberű játékosoknak. Szerencsés vagy, ha 10 évet kapsz a csúcson, mert utána csak az emlékek maradnak.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31394 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

A csapattársakkal szokták nézni a Barcelona meccseit valamikor?

Igen, néha. A buszon ültünk nemrég és az ő meccsünk ment. Ronaldinho megint egy egyedülálló mozdulatot csinált, egy káprázatos passz a csukája oldalával, mindannyian tapsoltunk. Nem sok ember képes azokra a dolgokra, amire ő. Nem mindannyiunknak adatott meg ez a képesség. Ugyanakkor tudjuk hogyan játszanak és milyen játékosaik vannak. Messi nagyom gyors, nagyon tehetséges és technikailag nagyon tehetséges. Sokat beszéltünk róla, és amikor nézed a játékát azt mondod: „Atyaég, ki fogja őrizni őt?”, és magunk közt mindannyian azt gondoljuk, valaki más lesz az. Én azt mondom Ferreira, ő pedig azt, hogy nem, nem, del Horno lesz az. Del Horno meg azt, hogy Gallas vagy Geremi. Egy játék ez köztünk, sokat nevetünk ezen. De amikor játszunk velük, nem lesz nevetés.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31395 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose Mourinho nemrég azt mondta, hogy amikor kijelöli a kezdő csapatot, mindig Gallas-szal kezd és tőle folytatja az összeállítást. Gallas majdnem soha nem pihen. A Middlesbrough meccsig szinte nem is volt sérült – de ma kihagyja a FA Kupa meccset. Chelsea mindenképpen fel szeretné építeni Gallas-t a szerdai BL meccsre. Gallas után intenzíven érdeklődik a Juve, a Milan, a Barcelona. Chelsea nem szeretné elveszteni őt, és Gallas boldogan játszik, bárhol is van rá szükség a pályán. Az Observer újság Franciaországban készített vele interjút 12 napja.

Hol volt, amikor megtudta, hogy ismét a Barcelonával játszanak és mi volt az első reakciója?

Edzésen voltunk és valaki odajött és elmondta az edzőnek. Jose csak annyit mondott, hogy „a Barcelonával játszunk”. Az én reakcióm az volt: „Oh, a fenébe”. Azt gondolom ezúttal sokkal nehezebb lesz, mint tavaly, igazán nagyon összpontosítanunk kell 90 percen át mindkét meccsen. A legkisebb incidensen is fordulhat a meccs. Nehezebb lesz, mert bosszút akarnak állni a tavalyiért. Egy megsebzett csapat meg akarja mutatni a szurkolóinak és az egész világnak, hogy ami tavaly történt az csupán egy hiba volt. Sokaknak ez méltó döntő lett volna. De egyikünknek korábban ki kell lépni a BL-ből. Minden tőlünk telhetőt megteszünk, hogy ők legyenek azok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zirkonium 2006. február 19., vasárnap 13:27-kor.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#31396 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Most fordítom a Gallas interjút, kár, hogy az újságban lévő fotó nincs fenn a linkben...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#31397 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#31398 Hozzászólás Szerző: Dani »

Engem viszont rettentően dühít ez az egész...pont Eto'o......hagyukkkkmáááá....Drogba 100x jobb,csak sokat volt sérült,és kevesebbet játszott,nameg egy Mourinho nevű emberke az edzője....ami nem épp előny....

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#31399 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nem tudom. Drogba azért nem volt valami kiemelkedő tavaly...Mondjuk Etoo meg Essien sem...szerintem.
Bár nem értek és nem is akarok érteni az afrikai focihoz...
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#31400 Hozzászólás Szerző: Dani »

A LEGJOBB AFRIKAI JÁTÉKOS 2005
1. Samuel Eto’o (kameruni, Barcelona) 108 pont
2. Didier Drogba (elefántcsontparti, Chelsea) 106
3. Michael Essien (ghánai, Lyon, majd Chelsea) 50

AFRIKA LEGJOBBJAI 2005
Edző: Stephen Keshi (nigériai, Togo szövetségi kapitánya)
Csapat: el-Ahli (egyiptomi)
Válogatott: Elefántcsontpart
Fiatal játékos: John Mikel Obi (nigériai, Lyn)
Női játékos: Perpetua Nkwocha (nigériai)

A megelőző tíz nyertes
2004 Samuel Eto’o (Barcelona)
2003 Samuel Eto’o (kameruni, Mallorca)
2002 El-Hadji Diouf (Liverpool)
2001 El-Hadji Diouf (szenegáli, Rennes)
2000 Patrick Mboma (kameruni, Parma)
1999 Nwankwo Kanu (Arsenal)
1998 Mustapha Hadji (marokkói, Deportivo)
1997 Viktor Ikpeba (nigériai, Monaco)
1996 Nwankwo Kanu (nigériai, Internazionale)
1995 George Weah (libériai, Milan)

két nyomoronc szavazat...csupán ennyi kellett volna...igazságtalan döntés...

Válasz küldése