Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28961 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Bumblebee írta:
bilhacica írta:
Chelseafan írta:Nemrég visszanéztem a tavalyi szezon szinte összes gólját és rájöttem, hogy hiába szidják itt sokan Ballackot, Shevát meg A.Cole-t, nagyon-nagyon sok gólban benne voltak! Nézzétek meg nyugodtan. Gólpassz, ívelés, fejes, hasonlók. Lehet, hogy nem feltűnő, amit csinálnak, de nagyon hasznos a csapat szempontjából.
ok ezt hitesd el a kicsikkel akiknek bejön ballack agressziv viselkedése ill seva marha komoly ábrázata...
seva 4 pl golt lott.
ballackot meg a szakértők, nem én..., meg válaszották a 2. legrosszabb igazolásnak. peding ingyen volt. tehát ár és teljesitmény függvényébe nagyot alkotott.
ezt már beillesztettem másik topicba is
http://www.youtube.com/watch?v=Ziz4Z36q ... ed&search=
látod Ő is benne volt sok golba, és még látványos is volt. jah meg látványosan volt jo kedvü mindig. nem a prios lapokkal ill a luftokkal hivta fel magára a figyelmet.


emberek, relativ minden. tényleg tulléptem a ballack fobiámon de ha nem nagy névvel jön ide ballack vagy seva már rég eladtuk volna őket. cska a multjuk tartja itt őket.

http://youtube.com/watch?v=eQm-RHvKs-g

Na Bilha??? :)


őő a szabadrugásokat nagyon jol lövi de akcio közbe nem érzem olyan nagy fejnek :)
azért a goljaihoz kell egy tucat béna védő ill béna kapus :)
de a szabik jok :)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28962 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Oziris írta:Az Eurosport adja,legalábbis be van irva illetve reklámozzák...
Haz az 1 adja akkor jó, mert az van, de ha a 2 akkor már nem igazán...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28963 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Az Eurosport adja,legalábbis be van irva illetve reklámozzák...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#28964 Hozzászólás Szerző: findex »

Joey írta:A SportTV oldalát néztem, de ott sem az 1-es, sem pedig a 2-es nem adja. Ezek szerint marad a SopCast és társai...
:oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :twisted: :twisted: utálok ott meccsetnézni.
Carefree, wherever we may be

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28965 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

A SportTV oldalát néztem, de ott sem az 1-es, sem pedig a 2-es nem adja. Ezek szerint marad a SopCast és társai...

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#28966 Hozzászólás Szerző: findex »

Joey írta:Terry a mai válogatott edzésen ismét megsérült és valószínűleg nem játszik holnap az Oroszok ellen. Remélem is, hogy csak holnap nem játszik... Hihetetlen, ami a klubnál van! :cry:
holnap adja valami a meccset?
Carefree, wherever we may be

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28967 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Terry a mai válogatott edzésen ismét megsérült és valószínűleg nem játszik holnap az Oroszok ellen. Remélem is, hogy csak holnap nem játszik... Hihetetlen, ami a klubnál van! :cry:

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28968 Hozzászólás Szerző: norbbiii »


Avatar
Anti
Hozzászólások: 2296
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#28969 Hozzászólás Szerző: Anti »

Chelseafan írta:Nem igaz, Cole kb. 3 hónapig kidőlt... :(

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 97,00.html
Még jó hogy Bridge felépült, bár ha a két eltiltott meccs után is TBH, vagy Alex lesz a kezdő, valamit nyomjatok le Grant torkán ha kint lesztek a meccsen. Mondjuk Hutchinson esetében szemet húnynék... De akkor is Bridge-t a kezdőbe!!!!!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#28970 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

bilhacica írta:
Chelseafan írta:Nemrég visszanéztem a tavalyi szezon szinte összes gólját és rájöttem, hogy hiába szidják itt sokan Ballackot, Shevát meg A.Cole-t, nagyon-nagyon sok gólban benne voltak! Nézzétek meg nyugodtan. Gólpassz, ívelés, fejes, hasonlók. Lehet, hogy nem feltűnő, amit csinálnak, de nagyon hasznos a csapat szempontjából.
ok ezt hitesd el a kicsikkel akiknek bejön ballack agressziv viselkedése ill seva marha komoly ábrázata...
seva 4 pl golt lott.
ballackot meg a szakértők, nem én..., meg válaszották a 2. legrosszabb igazolásnak. peding ingyen volt. tehát ár és teljesitmény függvényébe nagyot alkotott.
ezt már beillesztettem másik topicba is
http://www.youtube.com/watch?v=Ziz4Z36q ... ed&search=
látod Ő is benne volt sok golba, és még látványos is volt. jah meg látványosan volt jo kedvü mindig. nem a prios lapokkal ill a luftokkal hivta fel magára a figyelmet.


emberek, relativ minden. tényleg tulléptem a ballack fobiámon de ha nem nagy névvel jön ide ballack vagy seva már rég eladtuk volna őket. cska a multjuk tartja itt őket.

http://youtube.com/watch?v=eQm-RHvKs-g

Na Bilha??? :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28971 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Nem igaz, Cole kb. 3 hónapig kidőlt... :(

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 97,00.html

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28972 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Hát ezt eddig is tudtuk, hogy egy olyan egyéniséget vesztettünk el Jose távozásával, akit pótolni nem lehet, legfeljebb egy hasonlóan nagy egyéniséget lehetne hozni...

Indexer
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2006. június 5., hétfő 13:07
Tartózkodási hely: szabadlábon

#28973 Hozzászólás Szerző: Indexer »

JM fel tudta rázni a fiúkat a második félidőre úgy, hogy megnyerték a meccset, ilyet más nem tud csinálni ezzel a bandával...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28974 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Makelele nyilatkozatának két kulcsmondata:

"Mourinho has created stability for three years. His departure has destabilised most of the players, especially the youngsters. It was very difficult. We had to be self-managing to rediscover Chelsea's fighting spirit - we had lost that a little."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28975 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Chelseafan írta:Nemrég visszanéztem a tavalyi szezon szinte összes gólját és rájöttem, hogy hiába szidják itt sokan Ballackot, Shevát meg A.Cole-t, nagyon-nagyon sok gólban benne voltak! Nézzétek meg nyugodtan. Gólpassz, ívelés, fejes, hasonlók. Lehet, hogy nem feltűnő, amit csinálnak, de nagyon hasznos a csapat szempontjából.
ok ezt hitesd el a kicsikkel akiknek bejön ballack agressziv viselkedése ill seva marha komoly ábrázata...
seva 4 pl golt lott.
ballackot meg a szakértők, nem én..., meg válaszották a 2. legrosszabb igazolásnak. peding ingyen volt. tehát ár és teljesitmény függvényébe nagyot alkotott.
ezt már beillesztettem másik topicba is
http://www.youtube.com/watch?v=Ziz4Z36q ... ed&search=
látod Ő is benne volt sok golba, és még látványos is volt. jah meg látványosan volt jo kedvü mindig. nem a prios lapokkal ill a luftokkal hivta fel magára a figyelmet.


emberek, relativ minden. tényleg tulléptem a ballack fobiámon de ha nem nagy névvel jön ide ballack vagy seva már rég eladtuk volna őket. cska a multjuk tartja itt őket.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28976 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Nemrég visszanéztem a tavalyi szezon szinte összes gólját és rájöttem, hogy hiába szidják itt sokan Ballackot, Shevát meg A.Cole-t, nagyon-nagyon sok gólban benne voltak! Nézzétek meg nyugodtan. Gólpassz, ívelés, fejes, hasonlók. Lehet, hogy nem feltűnő, amit csinálnak, de nagyon hasznos a csapat szempontjából.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28977 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem is Hutchinson kéne ott próbálkozzon, volt olyan felkészülési meccsünk ha jól emlékszem, hogy ő volt a balback és nem is nyomta rosszul. PF vagy TBH sajna esélyesebb.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28978 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát ez sz.pás. Nade ez van. Ashley - jelen formabeli - kiesése nem hiszem, hogy komolyabb zavart okoz majd a védelemben. Amúgy sem a védekezéssel van/volt bajunk, hanem a góllövéssel...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28979 Hozzászólás Szerző: undertow »

szokoevente egyszer osztanak piros lapot a reserve meccseken, ugyhogy nem tudom pontosan :)

a thefa.com ezt irja:
Suspended from all football until the Club have completed 3 first team matches for a Sending Off in a match played on 02/10/2007.

tehat a reserve meccsek nem szamitanak bele, meg 2t kihagy bridge. a wigan ellen jatszhat majd.
hozzateszem a reserveben sem jatszhat addig.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28980 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:tarcsi meccsek nem szamitanak bele, ha jol tudom :/

de alex mint balback? :lol:
ferreira vagy tbh. vagy hutchinson.
Úgyis TBH lesz belőle. Egyébként nem értem: Bridge a pirosat tarcsi meccsen kapta. A piros kiterjed az összes meccsre, de az eltiltás nem a tarcsi meccsekre? Nemlogikus, ami ettől persze nem kizárt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése