Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26561 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Megyó írta:Én meg nagyon nem. 1 meccset játszott eddig és szerintem nagyon jó volt... Ez is csőlátás.. Lenézni csak, mert nem régóta van itt. Ha Mikel nem kapott volna annyi lehetőséget még akkor, amikor Huth szintű volt, akkor most nem ő lenne az év játékosa.
Én is bírom Quaresmát, de attól, hogy egy meccsen jó volt, később lehet még szar. Ettől nem tartok, de ez is megeshet. Majd ha Hiddink több lehetőséget ad neki a játékától függően marasztaljuk vagy küldjük el. Bízom benne, hogy maradni fog, mert szélsőből hiány van és most a piacon nem nagyon van olyan, aki jobb nála és szívesen is jönne.
211! NEW RECORD!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26562 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Én meg nagyon nem. 1 meccset játszott eddig és szerintem nagyon jó volt... Ez is csőlátás.. Lenézni csak, mert nem régóta van itt. Ha Mikel nem kapott volna annyi lehetőséget még akkor, amikor Huth szintű volt, akkor most nem ő lenne az év játékosa.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26563 Hozzászólás Szerző: Anti »

Osztom. Amugy is csak kölcsönbe jött. Fogja magát nyáron oszt visszamegy.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#26564 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Megyó írta:
BlueBlood1993 írta:én meg remélem, hogy Quaresmat berakják a kezdőbe, mert az ő cserélgetésükkel a Hull elleni 1. félidőben alaposan megkevertük az ellenfél védelmét.
Igen, ez az egy amiért sérelmeztem Scolari elküldését. Épp vettünk egy fantasztikus játékost a leghiányosabb posztunkra erre 1 meccsen számolhatott csak vele...
Remélem csak azért számít rá keveset Hiddink, mert nem szerepelhet a Blben, de ha nem ismeri el az eléggé csőlátásra utalna...
Miért lenne csőlátás?Énse játszatnám megmondom őszintén:)
Interben , Barcában, válogatottban 0-volt egyedül a Portóban alkotott néha(pár csel meg jobbkülsős gól azt csá)
Azért nem véletlen h akkora szakemberek ,mint Van Gaal-t(asszem ő volt akkor az edző) Scolari-t(portugál válogatott) ,Mourinho-t se igen győzte meg ennyi év alatt...
Csöppet overrated a srác sztem!
Kétlem h ő lenne a mi megváltónk,de legyen igazatok sokan csípitek ahogy a hozzászólásokból látom:)
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26565 Hozzászólás Szerző: Megyó »

BlueBlood1993 írta:én meg remélem, hogy Quaresmat berakják a kezdőbe, mert az ő cserélgetésükkel a Hull elleni 1. félidőben alaposan megkevertük az ellenfél védelmét.
Igen, ez az egy amiért sérelmeztem Scolari elküldését. Épp vettünk egy fantasztikus játékost a leghiányosabb posztunkra erre 1 meccsen számolhatott csak vele...
Remélem csak azért számít rá keveset Hiddink, mert nem szerepelhet a Blben, de ha nem ismeri el az eléggé csőlátásra utalna...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3592
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#26566 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Megyó írta:A juve 90 percét és wigan összefoglalóját megtekintve, arra jutottam, hogy ideje lenne komolyabban venni Kalout. Ugye a példaképe Henry és néha már-már hasonlít rá. Remélem alapember lesz idén is végig és jövőre is!
én meg remélem, hogy Quaresmat berakják a kezdőbe, mert az ő cserélgetésükkel a Hull elleni 1. félidőben alaposan megkevertük az ellenfél védelmét.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26567 Hozzászólás Szerző: Megyó »

A juve 90 percét és wigan összefoglalóját megtekintve, arra jutottam, hogy ideje lenne komolyabban venni Kalout. Ugye a példaképe Henry és néha már-már hasonlít rá. Remélem alapember lesz idén is végig és jövőre is!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#26568 Hozzászólás Szerző: Oziris »

ZenZo írta:
ParanoidAndroid írta:idiota milan elpuskázta a 2-0ás vezetését..... golszerző,vagyis gólok szerzője Pizarro
,gyengébbek kedvéért,pizarro 2 goljával egalizált a bréma
--> következtetés: Pizarrot nem visszahozni, ő nem pl hanem bl játékos, hátha még jó(nak mondható) pénzért el is lehet adni a werdernek. Menjen, legyen boldog.
Jah főleg az után kemény h hétvégén nem játszott mert rossz magaviseletért számüzték a tarcsiba:)
Erre most meg megszórja a Milánt:D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26569 Hozzászólás Szerző: Anti »

Szerintem még az értéke is felkuszott egy kicsit.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26570 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ParanoidAndroid írta:idiota milan elpuskázta a 2-0ás vezetését..... golszerző,vagyis gólok szerzője Pizarro
,gyengébbek kedvéért,pizarro 2 goljával egalizált a bréma
--> következtetés: Pizarrot nem visszahozni, ő nem pl hanem bl játékos, hátha még jó(nak mondható) pénzért el is lehet adni a werdernek. Menjen, legyen boldog.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#26571 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

idiota milan elpuskázta a 2-0ás vezetését..... golszerző,vagyis gólok szerzője Pizarro
,gyengébbek kedvéért,pizarro 2 goljával egalizált a bréma
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#26572 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://sportgeza.hu/futball/2009/02/26/ ... leagueben/" onclick="window.open(this.href);return false;

szhörnyűűűűűű :)
agggyatok munkát!!!!

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#26573 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Rajkovic 11-ese jelentette a Twente búcsúját az uefa kupából..csúnyán fölélőtte.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26574 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Mineirot neveztük a bl-re? Belletivel mi újság? Valaki nem tudja a választ, hogy mostanában, legalább időhúzás céljából, miért nem cserélünk 3 at, mert oké hogy a keretünk karcsú és "nincs is" nagyon kit, de legalább amikor már nem kezdeményezünk, vérfrissítés vagy időhúzás miatt cseréljünk már 3 at...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26575 Hozzászólás Szerző: undertow »

Pre-match training at Stamford Bridge included Ricardo Carvalho and Michael Essien as they step up their work following injury, but Deco was the one notable absentee. He has a minor hamstring injury that will keep him out for two to three days.

o yeaaaaah
végre jó hírek.

Avatar
Robi
Hozzászólások: 501
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 17:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26576 Hozzászólás Szerző: Robi »

nálam a Drogba-s hírek egyenlő értékűek a C.Ronaldo hírekkel...Már mind a ketten 20szor megjárták az Inter/vagy Realt....persze remélem marad,de ha Hiddink-nél se tud formába lendülni,lehet elgondolkoznék az eladásán. Most még jó pénzt lehet érte kapni,és lehet neki is jól jönne a környezetváltás... Ha pedig formába lendül nem kérdés hogy maradjon

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

Re: Játékosok

#26577 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Drogbánál sosem lehet tudni, épp mit gondol, vagy épp mit ad a szájába a sajtó. Két nap múlva megjelenhet róla egy teljesen ellentétes témájú cikk is :)
De nem is érdekel, csak legyen motivált a pályán!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#26578 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Didier Drogba has said he wants to stay at Chelsea despite being linked with a reunion with Jose Mourinho at Internazionale.

The striker has failed to sparkle this season, and it had been claimed he had pressured Chelsea owner Roman Abromvich to sack manager Luiz Felipe Scolari.

Despite the recent turmoil at Stamford Bridge, Drogba said he has no desire to quit the club before his contract expires in 2010.

"I am happy with everyone here and want to be a Chelsea player," Drogba said.

"I want people to stop talking about me going back to Marseille or going to Inter Milan. When Jose Mourinho left I was unhappy but that is past now and I am allowed to change my mind.

"I want to stay until the end of my contract. I love the fans."

igyvan maradni akar...legalabbis ez az eurosportos verzio

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26579 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

kdako írta:Mai lapok szerint Drogba megkönnyebbült, hogy Scolari távozott, és maradni akar, szerződéshosszabbításban is benne lenne.
Remélem a mai lapok kivételesen nem írnak baromságokat.
211! NEW RECORD!

Avatar
Page85
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 14:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Cudicini
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#26580 Hozzászólás Szerző: Page85 »

kdako írta:Mai lapok szerint Drogba megkönnyebbült, hogy Scolari távozott, és maradni akar, szerződéshosszabbításban is benne lenne.
Ez jó hír!!!, ha esetleg Hiddink még rendszeresen játszatná, formába lendülne... elkezdené rúgdosni a gólokat(és olyan lenne mint régen...mint egy "ragadozó"). A Watford elleni meccsen is látszott (szerintem), hogy hajt meg hogy küzd csak nem jött neki össze a gólszerzés.
Blue is the color, football is the game...

Válasz küldése