Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#261 Hozzászólás Szerző: Anti »

Szintén Lamps, utána Drogba, és Luiz is akasztott sokat szabiból
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#262 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

koni0725 írta: 2023. december 29., péntek 12:17 Kérdés: szerintetek ki volt a klub történetének legjobb szabadrugáslövője?

Kezdem én, és Alonso-ra teszem a voksom.
Lamps

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#263 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Kérdés: szerintetek ki volt a klub történetének legjobb szabadrugáslövője?

Kezdem én, és Alonso-ra teszem a voksom.
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#264 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. december 28., csütörtök 15:16
emsanya írta: 2023. december 28., csütörtök 14:05
Bubi írta: 2023. december 28., csütörtök 12:46 Ha tegnap Nkunku a csatár simán nyerünk 3-4 góllal.
Bubi, volt neki is 100as ziccere amit Jackson kibrusztolt es aztan osszeesett a lövés kozben. Szerintem jol mozgott kicsit visszavonva, ha fel van tolva akkor is kepes jo jatekra, de sztem nem ezen mult a sima gyozelem, hanem hogy fejenkent (négyen) mindenki kihagyott egy 100as ziccert.
Na várjál, mert ott bizony volt kontakt. Beleakadt a védőbe a lába lövés közben. Ilyen helyzetben elég egy apró érintés és ez az eredménye. Azon se lepődtem volna meg ha befújják.

Amúgy jó volt 10esként csakvoltak olyan periódusok amikor láthatatlan volt.
Azt amugy en se ertettem, mert nem hiszem el h magatol osszeesik a ziccer kozepen. Vissza se nézték, pedig lehetett kontakt.

Szerintem el is faradhatott, masodik felidoben volt h mar lathatatlan volt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Játékosok

#265 Hozzászólás Szerző: focimark »

emsanya írta: 2023. december 28., csütörtök 11:09 Mudryk ket egymast koveto hazai meccsen is golt szerzett, jol mozgott tegnap is, voltak jo összjátékai Nkunku-val es Jackson-nal, masodik felidoben kicsit mar elfaradt de fejlodik. Jo lenne ha nem kerulne padra kovetkezo meccsen, de ha Sterling es Palmer visszater lehet megint ülni fog. Meg kerdes Nkunku tud-e ujra kezdeni 2 nap mulva.
Oriasi fejlodest mutat a csavo az elozo szezon ota, en nagyon szurkolok neki, remelem folytatja a fejlodest es hasznos jatekos lesz hosszutavon. Elkepesztoen gyors amugy, hihetetlen milyen szinten kepes a 0rol elerni a maximalis sebesseget fel mp alatt es mar a vedot le is hagyta. A cseleivel van meg mindig baj, folyton ugyanazokat probalgatja, ugyanabba az iranyba, egy ovodas is kiismerne, hogy mit fog csinalni, de szerintem jo lesz az.

Sindu
Hozzászólások: 728
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#266 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Számomra a legnagyobb pozitívum a tegnapi meccsen, amit 2-1re megnyertünk, 2,57 vs. 1,12-es xG-vel, hogy Broján kívül az összes támadónknak jó meccse volt, Maduekének és Mudryknak, Nkunkunak és Jacksonnak is. Gusto és Petrovic is jól tolta, ahogy szokás szerint Gallagher is.

Pontosan azt láttam, ami egy tapasztalatlan, de tehetséges játékosokból álló csapattól elvárható. Naivitás és hibák mellett gyönyörű játék itt-ott.
Nkunku ennél csak jobb lesz, ahogy formába lendül. A támadóink közül pedig a szezon során mindenkitől láttunk már jó meccseket, szép megmozdulásokat. A Palmer-Madueke-Mudryk trióból legalább egy klasszissá fog válni az évek során, de inkább kettő is.

A szezon legnagyobb meglepetése számomra Palmer és Petrovic. Utóbbi tényleg a semmiből jött, de baromi stabil, és csodálkoznék, ha Poch visszatenné Sánchezt a kezdőbe a felépülése után.
Caicedo tűnik eddig ár-érték arányban a legnagyobb flopnak, remélhetőleg Lavia hozza majd azt, amit Moisestől vártunk.

Jelenleg a védősor miatt aggódom leginkább, illetve Jackson jó meccse ellenére továbbra is venni kellene egy befejező csatárt a télen, hogy csatárposzton is meglegyen az a versenyhelyzet, ami minden más poszton megvan a csapatban.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#267 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta: 2023. december 28., csütörtök 14:05
Bubi írta: 2023. december 28., csütörtök 12:46 Ha tegnap Nkunku a csatár simán nyerünk 3-4 góllal.
Bubi, volt neki is 100as ziccere amit Jackson kibrusztolt es aztan osszeesett a lövés kozben. Szerintem jol mozgott kicsit visszavonva, ha fel van tolva akkor is kepes jo jatekra, de sztem nem ezen mult a sima gyozelem, hanem hogy fejenkent (négyen) mindenki kihagyott egy 100as ziccert.
Na várjál, mert ott bizony volt kontakt. Beleakadt a védőbe a lába lövés közben. Ilyen helyzetben elég egy apró érintés és ez az eredménye. Azon se lepődtem volna meg ha befújják.

Amúgy jó volt 10esként csakvoltak olyan periódusok amikor láthatatlan volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#268 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: 2023. december 28., csütörtök 12:46 Ha tegnap Nkunku a csatár simán nyerünk 3-4 góllal.
Bubi, volt neki is 100as ziccere amit Jackson kibrusztolt es aztan osszeesett a lövés kozben. Szerintem jol mozgott kicsit visszavonva, ha fel van tolva akkor is kepes jo jatekra, de sztem nem ezen mult a sima gyozelem, hanem hogy fejenkent (négyen) mindenki kihagyott egy 100as ziccert.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#269 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha tegnap Nkunku a csatár simán nyerünk 3-4 góllal.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#270 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cappy írta: 2023. december 28., csütörtök 12:35 Mudrykot, Madueket es Nkunkut a tegnapi utan most nem szabadna kihagyni a kezdobol.

Bar Poch tegnapi minden logikat nelkulozo cserei utan kb a Sterling, Palmer, Broja, Jackson negyessel pobalkozik majd legkozelebb.
Sterlinget beraknám csatárba. Palmer meg necces, igazából Ő sem érdemli meg a padot.

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Játékosok

#271 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Mudrykot, Madueket es Nkunkut a tegnapi utan most nem szabadna kihagyni a kezdobol.

Bar Poch tegnapi minden logikat nelkulozo cserei utan kb a Sterling, Palmer, Broja, Jackson negyessel pobalkozik majd legkozelebb.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#272 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

emsanya írta: 2023. december 28., csütörtök 11:09 Mudryk ket egymast koveto hazai meccsen is golt szerzett, jol mozgott tegnap is, voltak jo összjátékai Nkunku-val es Jackson-nal, masodik felidoben kicsit mar elfaradt de fejlodik. Jo lenne ha nem kerulne padra kovetkezo meccsen, de ha Sterling es Palmer visszater lehet megint ülni fog. Meg kerdes Nkunku tud-e ujra kezdeni 2 nap mulva.
Ha tud, én a kövi meccsen úgy kezdenék elől, hogy Caicedo-Gallagher--Mudryk-Palmer-Sterling--Nkunku

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#273 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Mudryk ket egymast koveto hazai meccsen is golt szerzett, jol mozgott tegnap is, voltak jo összjátékai Nkunku-val es Jackson-nal, masodik felidoben kicsit mar elfaradt de fejlodik. Jo lenne ha nem kerulne padra kovetkezo meccsen, de ha Sterling es Palmer visszater lehet megint ülni fog. Meg kerdes Nkunku tud-e ujra kezdeni 2 nap mulva.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#274 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

koni0725 írta: 2023. december 26., kedd 18:59 Egyébként kérdés: csak szerintem nem kéne Sancheznek a felépülése után alapból visszatérnie a kezdőbe?

Korai még Petrovicról ennyi idő után ítéletet mondani, de:

1. Eddig baromi ígéretes a teljesítménye.
2. Sanchez kezdő kapusi pozíciója egy arcbavágás egy olyan klubnak ahol a szint eddig Cech, Courtois (a személyiségét ne vegyük figyelembe, a teljesítménye így is elit volt) és Cudicini volt.
Nem, abszolút egyetértek le is írtam hogy a meccs pozitívuma ő volt. Szarul indított amikor becserèltèk kapott egy potyát de azóta stabil, nem adja el lábbal meccsenként mint Sanchez ráadásul amúgy is semmi keresnivalója itt a spanyolnak, nem CFC szint egyszerűen (ha mèg hiszünk abban hogy van olyan)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#275 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Egyébként kérdés: csak szerintem nem kéne Sancheznek a felépülése után alapból visszatérnie a kezdőbe?

Korai még Petrovicról ennyi idő után ítéletet mondani, de:

1. Eddig baromi ígéretes a teljesítménye.
2. Sanchez kezdő kapusi pozíciója egy arcbavágás egy olyan klubnak ahol a szint eddig Cech, Courtois (a személyiségét ne vegyük figyelembe, a teljesítménye így is elit volt) és Cudicini volt.
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#276 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Chelsea could potentially have 11 players out for Palace on Wednesday through injuries and suspensions.

@Nizaar Kinsella

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6845
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#277 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

🔵 Pochettino Maduekéről:

"Noni olyan pozicioban van, ahol hatalmas a verseny, sok a jó játékos… Versenyeznie kell, és emelnie kell a szintjén."

„Itt komoly a verseny. Az edzéseken a legjobb teljesítményére van szüksége ahhoz, hogy rendszeresen játsszon.”

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#278 Hozzászólás Szerző: kazomester »

AwayRoller írta: 2023. december 22., péntek 16:10
Pityee írta: 2023. december 22., péntek 15:22 🚨🔵 Pochettino on Gallagher deal due to expire in 2025: “It's difficult for the coach to talk… it’s up to club and player”.

“It's going to be a decision of the club and Gallagher. I can give my advice. So far, Conor is doing fantastic for the team”.
Lefordítva: "Úgyis eladják a fejem felett, pedig szeretném megtartani"
Egyébként ez olyan érdekes, biztos máshol is előfordul ilyen, de nálunk ez mintha egy íratlan szabály lenne. Kerhetsz ezt azt, de ha fentről szólnak, akkor a kocka el van vetve.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#279 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2023. december 22., péntek 15:22 🚨🔵 Pochettino on Gallagher deal due to expire in 2025: “It's difficult for the coach to talk… it’s up to club and player”.

“It's going to be a decision of the club and Gallagher. I can give my advice. So far, Conor is doing fantastic for the team”.
Lefordítva: "Úgyis eladják a fejem felett, pedig szeretném megtartani"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#280 Hozzászólás Szerző: Pityee »

🚨🔵 Pochettino on Gallagher deal due to expire in 2025: “It's difficult for the coach to talk… it’s up to club and player”.

“It's going to be a decision of the club and Gallagher. I can give my advice. So far, Conor is doing fantastic for the team”.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése