Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Játékosok

#2781 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Még egy "jó" hír, Christensen azért nem játszik mostanában, mert nem írta még alá a szerződését, Tuchel meg akar győződni arról, hogy elhivatott a klub iránt:

“No, it is the opposite. We have to hope that it influences the contract situation a little bit. My understanding was that it is a matter of a very short period that we have good news.

“I said this in the national break, that for me it is a matter of days that we think that we can have good news about Andreas. As I understand it, the club want the same, and so do the coach and player. That is to stay, and that’s why we need the commitment and then we can continue.

“We have been waiting since a long time now for confirmation and it is on Andreas to act how he acts on the pitch. He needs to act now off the pitch and walk the talk because he tells us he loves Chelsea and that he wants to stay.

“He says he wants to be a big part of this club, because he is a big part, and I think he is a perfect fit. He is not done here yet and his career is far from finished at Chelsea. He can still develop and be a big player. But it is on him. We want the commitment and hopefully we get it.”


Fasza lesz ha Rüdiger mellett őt is elveszítjük, ráadásul ingyen... Meg ugye ez Silva-ra is rossz hatással van, nem tud 37 évesen huzamosabb ideig 3 naponta meccset játszani, csak idő kérdése és ő is le fog sérülni...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2782 Hozzászólás Szerző: James Lee »

AwayRoller írta: 2021. december 1., szerda 10:51
kecske01 írta: 2021. december 1., szerda 10:24 Nyaron szerintem tole elkoszonunk. Bayern meg Dortmundot irkaljak vele kapcsolatban. Es akkor johetne Chiesa
És kezdjük előlről egy másik kütyaütővel? Mit láttok abban az emberben, komolyan? Vagy gólt lőtt nekünk és már egyből feláll rá, ahogy a vezetőségünknek szokott?
Volt egy valamirevaló performansza az EB-n, amit be is árazott, hogy a covid miatt az összes sztárral tűzdelt csapat szenvedett és a román kamion/bmw sofőrre hajazó Donnarumma lett a legjobb játékos...
A Serie A-ban 12 meccs alatt van 1 gólja meg 2 gólpassza, míg a BL-ben betalált egy Malmö meg ellenünk. Nem épp azok a szélső számok, amitől hasra kéne esni. Szerintem a legnagyobb szükségünk a gól+assziszt/perc mutatóra van, leginkább az assziszt/perc-re. De győzzetek meg milyen statja van, amivel hozna a csapatnak és bizonyítaná, hogy nem csak egy digó Pulisic.
Ugyanezt gondolom. Őt egyelőre tipikus egyszezonos csodának tartom. Ha képes konzisztensen jó teljesítményt hozni 2-3 szezonon keresztül, akkor érdemes róla beszélni. Máskülönben semmiképp, pláne nem annyiért, amennyit pletykálnak vele kapcsolatban.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#2783 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2021. december 1., szerda 10:24 Nyaron szerintem tole elkoszonunk. Bayern meg Dortmundot irkaljak vele kapcsolatban. Es akkor johetne Chiesa
És kezdjük előlről egy másik kütyaütővel? Mit láttok abban az emberben, komolyan? Vagy gólt lőtt nekünk és már egyből feláll rá, ahogy a vezetőségünknek szokott?
Volt egy valamirevaló performansza az EB-n, amit be is árazott, hogy a covid miatt az összes sztárral tűzdelt csapat szenvedett és a román kamion/bmw sofőrre hajazó Donnarumma lett a legjobb játékos...
A Serie A-ban 12 meccs alatt van 1 gólja meg 2 gólpassza, míg a BL-ben betalált egy Malmö meg ellenünk. Nem épp azok a szélső számok, amitől hasra kéne esni. Szerintem a legnagyobb szükségünk a gól+assziszt/perc mutatóra van, leginkább az assziszt/perc-re. De győzzetek meg milyen statja van, amivel hozna a csapatnak és bizonyítaná, hogy nem csak egy digó Pulisic.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2784 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: 2021. december 1., szerda 10:13 Werner egyébként mibe sérült bele? A tehenek ellen kihagyott helyzeteibe? Lassan vele is csak többen leszünk, de semmit nem segít a csapat fejlődésében.
Kezdem azt érezni, hogy ez már pszichés eredetű nála, hasonlóan Hazard "teljesítményéhez" a Realban.
Nagyon sajnálom a srácot, egyértelműen többre volt hivatott a kék mezben, de lassan kezd lefőni neki a kávé.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2785 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pityee írta: 2021. december 1., szerda 10:13 Werner egyébként mibe sérült bele? A tehenek ellen kihagyott helyzeteibe? Lassan vele is csak többen leszünk, de semmit nem segít a csapat fejlődésében.
Nyaron szerintem tole elkoszonunk. Bayern meg Dortmundot irkaljak vele kapcsolatban. Es akkor johetne Chiesa

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2786 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Werner egyébként mibe sérült bele? A tehenek ellen kihagyott helyzeteibe? Lassan vele is csak többen leszünk, de semmit nem segít a csapat fejlődésében.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2787 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Anti írta: 2021. december 1., szerda 9:16 Homokóra mit jelent? Kérdéses a játéka?
Igen

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#2788 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Allitolag lehet ma Saul is kezdő lesz. Ha Jorginho is serult marad, Kova es Kante meg alapbol serult.

Saul-RLC kezdő páros. Elég rideg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2789 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Thomas Tuchel confirms Andreas Christensen hasn't featured in the last three #CFC games due to his contract standoff with the club.

"We have the hope it influences the contract situation a little bit," Tuchel said.

Christensen szerződés hosszabbítása körül valami katyvasz van és ezért nem játszott az elmúlt három meccsen.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#2790 Hozzászólás Szerző: Anti »

Homokóra mit jelent? Kérdéses a játéka?
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6942
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2791 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

❌ Ben Chilwell
❌ N'Golo Kante
❌ Mateo Kovacic
⏳ Reece James
⏳ Jorginho
⏳ Timo Werner
✅ Romelu Lukaku

The latest #Chelsea team news to face Watford.

Jól megyünk neki a decemberi dömpingnek..

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#2792 Hozzászólás Szerző: Anti »

DrAd írta: 2021. november 29., hétfő 23:43
Traxver írta: 2021. november 29., hétfő 23:02
paliczandras írta: 2021. november 29., hétfő 22:55 Na megint vicc az aranylabda
évek óta az..
SZÁNALMAS.
Nem baj hogy így alakult. CR agya most tuti eldurran, még önzőbb lesz, Rangnicknak nem lesz könnyű dolga.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2793 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ha azt nézzük, hogy Mendy a semmiből, fél szezonnyi jó teljesítménnyel lett a harmadik a kapusok közül, akkor szerintem megfelelően elismerték a teljesítményét. Csalóka, hogy az aktuális szezonban még jobb, ha így folytatja, akkor egyértelműen a 21-22-es szezon legjobbja kell hogy legyen a posztján.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2794 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Mendyről sem esett még szó, holott bőven el lett tiporva ő is.
https://telex.hu/sport/2021/11/30/arany ... ak-futball

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Játékosok

#2795 Hozzászólás Szerző: Crap »

James Lee írta: 2021. november 29., hétfő 23:45 Nos, igen.
Itt át is kanyarodnék a másik topikban levő reformos témához. Kis ellentmondást érzek azzal kapcsolatban, hogy a fiatalabbak nem nézik a focit, ugyanakkor az Instagram-féle csodás platformok is inkább a fiatalabb generációt vonzzák, ami egy ilyen esetben óriási szereppel bír. Nem mintha ennek lenne a legnagyobb jelentősége, mivel sok üzleti szempont húzódik meg a háttérben, csak baromi érdekesnek találom.
Lehet papolni a futball jövőjéről és az egyre sürgető reformokról, mikor minden játékos gyakorlatilag egy számozott mezt viselő prostituált, és ilyen átadókon véletlenül sem a felmutatott eredmény dominál. Személy szerint én is csak a Chelsea meccseket nézem (korábban ez nagyon nem így volt), de nem a rohanás vagy az unalom, sokkal inkább a fentiekből fakadó undor miatt.
Pontosan... Borzasztó emberek alkotják jelenleg ezt a felső kört... Ha most 100 millával többet nyelhetnek be valahonnan, azért simán képesek feláldozni bárminek a jövőjét.
Jelenleg már komolyan vehetetlen ez a szavazósdi... Jön egy Katari VB, ami kb. szembe megy minden modernebb elvel és bődületes botrányok és korrupció lengi körül.... Túlhajszolt játékosok, ami miatt egyre ritkábban látni két teljes értékű csapatot egymásellen (rengeteg sérülésről nem is beszélve)
Pl-en kívüli más ligákgba a kis csapatok teljes háttérbe szorítása, a Real , Barca, Juve stb. javára(igazságtalan elosztása a közvetítői pénzeknek) = spanyol bohócliga, olasz top 3 röhögve kikap a PL top csapataitól.

Mármint értem, hogy most Messi emiatt hoz még kb. + 10 millió like-ot afrikából illetve Katar miatt leesik egy jelentősebb összeg.
De az ilyenekkel pont a legfontosabb tényleges Európai nézőket fogják elveszíteni hosszútávon... sőt már most elveszítettek rengeteget. És most nem csak a fiatalok, de szerintem a 30-60 közötti korosztály is szívesebben foglalkozik mással, főleg az a réteg, aki képes lenne egy mezt, belépőt megfizetni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#2796 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2021. november 29., hétfő 22:29 Jorginho jelenleg benne van a Top5-ben az Aranyladba díjátadón. :lol: Aztán lehet be is húzza
A 2021-ES ARANYLABDA-SZAVAZÁS VÉGEREDMÉNYE
1. Lionel Messi (argentin, Barcelona/PSG) 613 pont
2. Robert Lewandowski (lengyel, Bayern München) 580
3. Jorginho (olasz, Chelsea) 460

Nem is maradt le olyan sok szavazattal :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Játékosok

#2797 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

A mostani EB-n kivételesen szurkoltam a franciáknak, mert úgy voltam vele, hogy ha EB-t is nyert Kante övé az aranylabda.

Viszont az a vicc, hogy ha így is lett volna, akkor sem kapta volna meg, pedig az öreg alaibi olasszal szemben ő tényleg megérdemelte volna nem csak az idei de az elmúlt évek teljesítménye miatt, plusz az alapján, hogy milyen ember és mit képvisel.

De már rég érdektelen ez a díj.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#2798 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bár az utóbbi meccseken hasznosan játszott - a hibájáig a United ellen is - teljesen értetlenül állok a Jorginho-fenomén előtt. Sarri Nápolya óta szuperlatívuszokban beszél róla a sajtó, 2021-re a legjobb középpályásnak lett választva, mégis mindenki távolról szemléli inkább.

Olyan játékosok jutnak róla eszembe, mint Lucas Leiva, Gago, vagy Mikel, bár mindhárom tehetségesebb és jobb focista ha az egyéni kvalitásaikat tekintjük. Ugyanakkor mindhárom az aktuális csapata keretembere volt, vagy ha kezdők lettek, akkor az egy színvonal csökkenés után következett.

Fura világ az, ahogy Jorginho-t hasznosabb játékosnak tartanak a csapatuk számára tett teljesítmény alapján, mint Salah-t, de Bruyne-t, Mbappe-t, Kante-t, vagy Bernardo Silva-t.

Talán még a mi játékosaink is el tudnák dönteni, hogy volt az előző szezonban - legalább - 5-6 olyan ember akinek nagyobb szerepe volt az elért sikerekben, és ugyanezt tartom az olasz válogatottról is.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6279
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Játékosok

#2799 Hozzászólás Szerző: Szabi »

https://www.facebook.com/10005037748488 ... /?sfnsn=mo

Bár finoman szólva sem szeretem ezt a nagyokos Kele gyereket, de ez a posztja azért megért nekem egy like-ot.

Megannyi korszakos játékos mellé odatesznek egy ilyen színtelen-szahtalan bohócot, egyszerűen annyira kellemetlen még mindig. Mielőtt valaki leírná, hogy nemhogy örülnék a klub sikerének, nem, nem tudok egy ilyennek örülni, sőt igazából mindegy volt nekem ki kapja meg, csak azon "izgultam", hogy nehogy ő. De még ez a harmadik hely is erős szégyenérzettel tölt el a névsort végigfutva. Esküszöm, az kisebb gáz lett volna, ha 2014-ben BL+vb-címmel pl. Khedira-t betették volna a top3-ba... :lol:
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1568
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#2800 Hozzászólás Szerző: James Lee »

kecske01 írta: 2021. november 29., hétfő 23:49
James Lee írta: 2021. november 29., hétfő 23:45 Ezen most kibaszottul felhúztam magam. Valahogy éreztem a bal térdemben a közelgő vihart, de ez a sportág szégyene, minősíthetetlen.
Nem tudom, miért nem lehet elismerni Lewandowskit, még kevésbé értem, hogy a törpe mégis mi a faszt rakott az asztalra az elmúlt (nem csak) egy évben a Copa Americán kívül, amiből nyilván azért lett ekkora fröcsögés, mert az a csürhe végre nyert valamit egy meleg baráti kézfogáson kívül.
Mindenestre büszkeséggel tölt el Jorginho harmadik helyezése, még ha nem is csípem.
Mert Messinek van 180 millió követője a Bayernek meg 53 millió. Plusz egy kelet-európai annyira nem fancy, mint egy latin.
Nos, igen.
Itt át is kanyarodnék a másik topikban levő reformos témához. Kis ellentmondást érzek azzal kapcsolatban, hogy a fiatalabbak nem nézik a focit, ugyanakkor az Instagram-féle csodás platformok is inkább a fiatalabb generációt vonzzák, ami egy ilyen esetben óriási szereppel bír. Nem mintha ennek lenne a legnagyobb jelentősége, mivel sok üzleti szempont húzódik meg a háttérben, csak baromi érdekesnek találom.
Lehet papolni a futball jövőjéről és az egyre sürgető reformokról, mikor minden játékos gyakorlatilag egy számozott mezt viselő prostituált, és ilyen átadókon véletlenül sem a felmutatott eredmény dominál. Személy szerint én is csak a Chelsea meccseket nézem (korábban ez nagyon nem így volt), de nem a rohanás vagy az unalom, sokkal inkább a fentiekből fakadó undor miatt.

Válasz küldése