Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#30281 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ez tényleg röhej. Cannavaro miket csinált most is a Valencia ellen... Ez a balfasz kapjon aranylabdát, röhej. Na mind1, az én szememben az Aranylabdának már sok értéke nincs. Majd én magamnak eldöntöm h szerintem ki a legjobb.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30282 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Nem kell ezekre odafigyelni, elvesztették a jelentőségüket évek óta. Nálam a FIFPro-val telt be a pohár. :roll:

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30283 Hozzászólás Szerző: Dani »

Hát ez vicc :?

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#30284 Hozzászólás Szerző: Drogba »

1. Fabio Cannavaro (olasz, Real Madrid) 173 pont
2. Gianluigi Buffon (olasz, Juventus) 124
3. Thierry Henry (francia, Arsenal) 121
4. Ronaldinho (brazil, FC Barcelona) 73
5. Zinedine Zidane (francia, Real Madrid) 71
6. Samuel Eto'o (kameruni, FC Barcelona) 67
7. Miroslav Klose (német, Werder Bremen) 29
8. Didier Drogba (elefántcsontparti, Chelsea) 25
9. Andrea Pirlo (olasz, AC Milan) 17
10. Jens Lehmann (német, Arsenal) 13
11. Deco (portugál, FC Barcelona) és Kakà (brazil, Milan) 11
13. Franck Ribéry (francia, Marseille) 9
14. Cristiano Ronaldo (portugál, Manchester United), Gennaro Gattuso (olasz, Milan) és Patrick Vieira (francia, Juventus és Internazionale) 5
17. Frank Lampard (angol, Chelsea), Lukas Podolski (német, FC Köln és Bayern München) és Carles Puyol (Barcelona) 3
20. Juninho (brazil, Lyon), Lionel Andres Messi (argentin, Barcelona), John Terry (angol, Chelsea), Luca Toni (olasz, Fiorentina) és Gianluca Zambrotta (olasz, Juventus és Barcelona) 2
25. Philipp Lahm (német, Bayern München) és David Villa (Valencia) 1
27. Michael Ballack (német, Bayern München és Chelsea), Tim Cahill (ausztrál, Everton), Andrij Sevcsenko (ukrán, Milan és Chelsea), Joe Cole (angol, Chelsea), Grégory Coupet (francia, Lyon), Cris (brazil, Lyon), Mahamadou Diarra (mali, Lyon és Real Madrid), Michael Essien (ghánai, Chelsea), Francesco Fabregas (spanyol, Arsenal), William Gallas (francia, Chelsea és Arsenal), Steven Gerrard (angol, Liverpool), Ludovic Giuly (francia, Barcelona), Fabio Grosso (olasz, Palermo és Inter Milan), Claude Makelele (francia, Chelsea), Florent Malouda (francia, Lyon), Edison Mendez (ecuadori, LDU Quito és PSV Eindhoven), Juan Roman Riquelme (argentin, Villarreal), Arjen Robben (holland, Chelsea), Wayne Rooney (angol, Manchester United), Willy Sagnol (német, Bayern München), Bastian Schweinsteiger (német, Bayern München), Lilian Thuram (francia, Juventus és Barcelona), Tiago (portugál, Lyon), José Fernando Torres (spanyol, Atletico Madrid) 0

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#30285 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca87 írta:Már mondtam. Ballackot ki ebből a csapatból. Többet ártott, mint használt. A. Cole vizsont nagyon jó volt!! A többiek teljesítménye közepes volt. Talán Lampard se volt olyan rossz a 2. félidőben. Drogba, Sheva ,Robben 0.
Amit a riporter mondott a meccsen,hogy C.Ronaldo mondta h a chelsea semmit se erősödött Ballackkal és Sevával az tökéletessen igaz sajnos!A Tavalyi csapat sokkal jobb volt!Kiváncsi vagyok elég lesz e az ideji teljesitményünk a bajnoki címhez!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30286 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:Ballack, Sheva borzasztó gyengék voltak. Lampard csak a 2. félidőben mutatott valamit. Drogba sem villogott.
sheva szerintem nem volt rossz. foleg az elso felidoben. jol tartota meg a labdat. tobbet nem igazan tehetett, o volt legelorebb es kb harmadosztaly szintu kiszolgalast kapott...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#30287 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Már mondtam. Ballackot ki ebből a csapatból. Többet ártott, mint használt. A. Cole vizsont nagyon jó volt!! A többiek teljesítménye közepes volt. Talán Lampard se volt olyan rossz a 2. félidőben. Drogba, Sheva ,Robben 0.

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30288 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ballack, Sheva borzasztó gyengék voltak. Lampard csak a 2. félidőben mutatott valamit. Drogba sem villogott.

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30289 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Én már akkor boldog lennék, ha vezetnénk egyszer a kreatív, sokpasszos támadást egy nagycsapat ellen, ne kelljen már kontrázni folyton! Csoda hogy vesztésre állunk? :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dandeer 2006. november 26., vasárnap 21:05-kor.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#30290 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

nandorfipeti írta:
zirkonium írta:Lampard 200. meccse a Chelseanél a mai.
Grat, de ezt illyene meghálálni legalább egy ici-pici, miniatűr man utd győzelemmel, nem kéne nagy győzelem csak egy körömhegynyi is elég lenne a boldogsághoz...
Grat !
Én az x nek is nagyon örülnék :?

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#30291 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

zirkonium írta:Lampard 200. meccse a Chelseanél a mai.
Grat, de ezt illyene meghálálni legalább egy ici-pici, miniatűr man utd győzelemmel, nem kéne nagy győzelem csak egy körömhegynyi is elég lenne a boldogsághoz...

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30292 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Lampard 200. meccse a Chelseanél a mai.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30293 Hozzászólás Szerző: kdako »

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/footbal ... 181658.stm

Sajnos van egy olyan érzésem, hogy eladjuk. 10 millió reális, kár, hogy mi több mint dupláját fizettük...
GO BLUES!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30294 Hozzászólás Szerző: mourinho »

remelem en is, hogy swp marad. nagyon birom a sracot

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30295 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ezt tényleg értelmetlen hasonlitgatás mert nem tudhatjuk hogy henry hogy birta volna josé defenzív taktikáját illetve didi wenger rohanós játékát !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30296 Hozzászólás Szerző: undertow »

tibi71 írta:
undertow írta:nem most kezd kibontakozni. most van a csucson. ennel jobb mar nem lesz, a kerdes csak az, hogy meddig tud meg ezen a szinten maradni.
nekem bőven elég ameddig a szerződése szól !
nekem is :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30297 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Felelötlenség volt, mondjuk ki. Ugyanez van Diarra-val is...csak ő még kevesebbet játszik. Ezért nem akarom, hogy Aaron Lennon idejöjjön.
diarra teljesen mas eset. korban, pozicioban, ismertsegben...
ZenZo szepen megfogalmazta a kulonbsegeket, nem akarom en is ugyanazt elmondani :)

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30298 Hozzászólás Szerző: undertow »

zirkonium írta:Nem biztos, hogy célszerű összehasonlítani Drogba-t Henry-vel (vagy bármely két játékost) elért eredményeik, statisztikáik stb. alapján. Nem egy csapatban játszanak, teljesen más játékstílussal, stb stb. De szerintem Henry játéka sokkal ingadozóbb, mint Drogba-é.
egyreszt egyetertek, tenyleg mas tipusu csatarok, nem tul konnyu osszehasonlitani oket.
masreszt nem hiszem, hogy onri ingadozobb lenne. jelen pillanatban ugyan drogba majdnem minden meccsen jol jatszik, de elotte erosen ingadozott. onri hosszu evek ota szinte minden meccsen jo, egyedul a nagy meccseken szokott eltunni, azt viszont rendszeresen :)

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30299 Hozzászólás Szerző: kdako »

SWP épp a múlt héten nyilatkozta, hogy jól érzi magát, nem akar menni sehova, megharcol a helyéért. Nekem ez a hozzáállás szimpatikus. Remélem nem adjuk el, mert hiába álltunk át a szélsőjátékról, két ember ezen a poszton kevés.

Diarra esete teljesen más, őt nem azért hoztuk, hogy rögtön kiszorítsa Makét, előtte a jövő, tanulhat és bizonyíthat majd. Egyre inkább ez irányba megy át a futballpiac: fiatalon (18-21) vegyél játékost töredék áron. Örülök, hogy ezt a Chelsea-nél is kezdik felismerni.
GO BLUES!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30300 Hozzászólás Szerző: undertow »

kdako írta:Henrynak szerencséje volt, hogy egy csúcson lévő válogatottban helyet kapott 98-ban. Ott rúgott talán 3 gólt, de senki sem mondja, hogy ő nyerte meg a vb-t a franciáknak. Hiába lőtt előtte gólokat a Monacóban, a vb-n fedezték fel. És ha az nincs, most kb. ott tart, mint Cisse.
:shock: ez tobbszorosen nem igaz. bar utalom a patkanykeput, de be kell ismerni, hogy a kislabujjaban is tobb tehetseg van, mint cissenek osszesen.
masreszt pedig vb ide, vb oda, whinger ugyis vitte volna magava az arseba, o csinalt belole sztart es egyertelmuen a kedvenc jatekosa.

Válasz küldése