Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Blúúú
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2008. december 9., kedd 22:48
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Mohács

Re: Játékosok

#26561 Hozzászólás Szerző: Blúúú »

Ezzel a hozzáállással ami most van a csapatban kétlem h továbbjutnánk a juve-n. Hiddink is azt nyilatkozta h le van szopva a csapat és h semmi érőnlétük és ez mind Scolari műve. Miatta indult meg a csapatom belül a klikkesedés is. Szóval imádkozzunk!!!
Chelsea is unbelievable

Bertold
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 14:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#26562 Hozzászólás Szerző: Bertold »

Nem várok rátok:P
Már a Chelsea Bajnokok Ligája-negyeddöntőire visszatérhet a csapatba a súlyos térdsérüléséből felépülő Michael Essien – feltéve, ha a londoni „kékek” túljutnak a Juventuson.

Bertold
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 14:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Játékosok

#26563 Hozzászólás Szerző: Bertold »

Mi van már Essiennel?? valaki tud valamit? nagyon kéne már

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26564 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

kdako írta:
Zsoca87 írta:Szerintem ez inkább a Watford elleni 4-3-3féleség lesz, Anelkával szélen... :( Nem értem miért jó ez, ha már 4-4-2 legyen rendes 4-4-2... Ne legyen igazam.
Anelka a szélen nem működik. Mikor lőtte a gólokat? amikor bement középre...
Igen, pont erről beszélek, hogy a 2 csatáros játék ne azt jelentse, hogy Anelka kitoljuk a szélre 4-3-3ban.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26565 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta:Szerintem ez inkább a Watford elleni 4-3-3féleség lesz, Anelkával szélen... :( Nem értem miért jó ez, ha már 4-4-2 legyen rendes 4-4-2... Ne legyen igazam.
Anelka a szélen nem működik. Mikor lőtte a gólokat? amikor bement középre...
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26566 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem ez inkább a Watford elleni 4-3-3féleség lesz, Anelkával szélen... :( Nem értem miért jó ez, ha már 4-4-2 legyen rendes 4-4-2... Ne legyen igazam.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26567 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta:Egy másik topicban (Guus Hiddink) belinkeltem egy hírt, miszerint Mancienne lehet kezd a Villa ellen Terry mellett. Én bízok benne, bár Ivanovic-ban én Carvalho méltó utódját látom, csak lehet Iva-nak nem lesz kedve megvárni mire Carvalho helyére léphet(mert ha Ricky nem sérült, akkor ő az alap kezdő).
Az angol sajtó egyik fele szerint Mancienne, a másik szerint Ivanovics kezd Terry mellett szombaton. Alexnek van egy kisebb sérülése, nem edzett tegnap, kérdés, mi lesz vele szombatig. Ferreira játszik Ash helyett jobb híján.
A tegnapi nyílt edzés után sok helyen az olvasható, hogy Anelka-Drogba csatársor lesz, lehet, hogy 4-4-2-re állunk át. Deco mélyebben játszott a tegnapi egymás közötti játék során, kíváncsi vagyok ebből mit látunk majd.
GO BLUES!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26568 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Egy másik topicban (Guus Hiddink) belinkeltem egy hírt, miszerint Mancienne lehet kezd a Villa ellen Terry mellett. Én bízok benne, bár Ivanovic-ban én Carvalho méltó utódját látom, csak lehet Iva-nak nem lesz kedve megvárni mire Carvalho helyére léphet(mert ha Ricky nem sérült, akkor ő az alap kezdő).

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26569 Hozzászólás Szerző: Japep »

Ja, engem is kiborítanak, hiszen csak egyel kellene több betűt írni...a másik, ami idegesít, de nagyon, az ez:
ZenZo írta:...jó eséllyel nézte a tarcsi meccset Hiddink is...
A múltkor meg a Samsungsport.hu-n volt ez kiírva főcímnek:
,,Eduardo a tarcsiban lép újra pályára''
:oops: :D

Amúgy remélem Hiddinknél tényleg beérnek a fiatalok a kezdőbe...nem is tudom, hol olvastam, hogy nem nagyon híve a "sztárigazolásoknak", szerinte ugyanolyan erősítés, ha a tartalékból hoz fel motivált játékosokat...
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26570 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Quaresma írta:am hh a tartalékba jáccot quaresma???
(off: nem értem miért mániátok ez a játszik, jáccot, én ettől falra mászok, de ti tudjátok)

Nem bajnoki forduló volt, hanem FA kupa, a csapatot Wilkins irányította, ő meg nélküle képzelte el a hadrendet, van ilyen. A fakóban meg nyilván azért lépett pályára, hogy legyen egy kis meccs-fittnesz, mert abból nem sok jutott neki mostanság. Egyébként jó eséllyel nézte a tarcsi meccset Hiddink is, gondolom nem véletlen a kettő.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Quaresma
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2009. február 5., csütörtök 19:28
Kedvenc játékos: Ricardo Quaresma
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#26571 Hozzászólás Szerző: Quaresma »

am hh a tartalékba jáccot quaresma???
"This is Quaresma man is score the porto''

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26572 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Pizarro az El Comercio lapnak adott interjújában kijelentette: szívesen visszatérne a Chelseabe, de csak az első csapatba. Szeretne trófeákat nyerni, de már nem 22 éves, így "nincs ideje" a padon üldögélni. Jó formában van, szóval várja a klub reakcióját"

Hát őszintén szólva - bár csatárra nagy szükségünk volna, nem vagyok meggyőződve, hogy Pizarro bármilyen megoldást jelentene számunkra. Max padosnak tudom elképzelni, azt meg ő nem akarja, szóval szerintem ennek reszeltek. Az ő világa a Bundesliga, maradjon ott, esetleg szerződjön a Hamburgba, ha már a Werdernek idén az első tízbe kerülés a cél... ha választani kell közte és Di Santo vagy Kalou közt, százszor az utóbbi kezdő kapjon lehetőséget a kezdőben.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26573 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Az is igaz, hogy amennyire bánkódtam Quaresma kimaradása miatt, annyira örültem, hogy Malouda eltünt a keret közeléből is. Mint akit elnyelt a föld, se sérülés, se eltiltás és nincs sehol 8)
Hála istennek...

Avatar
Japep
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 1308
Csatlakozott: 2006. január 15., vasárnap 0:32
Kedvenc játékos: Essien
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26574 Hozzászólás Szerző: Japep »

emsanya írta:Wilkins kivágta az összes portugált a kezdőből. Ebből én is csak Quaresma-t sajnálom egyedül...
Hát a meccs előtt azt mondták, hogy Carvalho sérült.
Deco ugye mostanában nincs formában, Ferreira ugye amúgy sem szokott játszani, Hilario sem...
Azt se felejtsük el, hogy ugye csak egy kisebb meccs volt...gondolom Bosingwa pihent, Quaresmát én sem értem, hogy legalább a végén miért nem hozta be.
CHELSEA FC „Mert a többiek csak fociznak...”

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#26575 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

emsanya írta:Wilkins kivágta az összes portugált a kezdőből. Ebből én is csak Quaresma-t sajnálom egyedül...
...és Bosingwat! Bár kétségtelen, hogy ezen a meccsen pont jó, hogy pihent, de a villa ellen remélem már ő játszik!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26576 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Wilkins kivágta az összes portugált a kezdőből. Ebből én is csak Quaresma-t sajnálom egyedül...

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#26577 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Speedie93 írta:
mYkr0 írta:Joe Cole-al kapcsolatban valami hír? Korábban épül fel vagy valami? :S Nagyon örülnék neki ha a "közeljövőben" játszana. Annyira tetszett a stílusa az utóbbi időkben..
az utóbbi időkben szar volt szal nem tom mi tetszett :roll:
szerintem is pont ráfér a pihenés, nagyon jó lesz a Kalou-Quaresma kettős a szélen(már ha Hiddink őket fogja favorizálni, amit nagyon remélek)

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26578 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

emsanya írta: Wilkins sem tanult elődje hibáiból, remélem Hiddink változtatni fog és két igazi szélsővel fog játszani...
Márpedig a Chelsea 2 legjobb szélsője Quaresma és Kalou, nem értem miért nem játszott Quaresma a Watford ellen.
211! NEW RECORD!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#26579 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Megint beigazolódott, Anelka nem tud szélen játszani. Behúzódott középre, amikor beállt Stoch és belőtte a helyzeteit. De addig szélen hányszor ment el? Hány jó beadása volt? Nem sok...Kalou volt az egyetlen normális szélső a pályán...

Wilkins sem tanult elődje hibáiból, remélem Hiddink változtatni fog és két igazi szélsővel fog játszani...

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#26580 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

Zsoca87 írta:
mYkr0 írta:Joe Cole-al kapcsolatban valami hír? Korábban épül fel vagy valami? :S Nagyon örülnék neki ha a "közeljövőben" játszana. Annyira tetszett a stílusa az utóbbi időkben..
Furcsa, mert az utóbbi időben nagyon szar volt... :D Keress pár éves videokat, ő akkor volt igazán király.

Hát akkor sorry, nem figyeltem eléggé. Pedig részt vett szépen a támadásokban...

Válasz küldése