Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24881 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

BlueBlood1993 írta:
Dani1905 írta:
BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... eg-2010989
Remélem nem súlyos mert akkor nekünk annyi.
Ha súlyos akkor nagy esély van egy kiváló csatár érkezésre, ami nem ártana ugyebár...
Nem lenne jó ha súlyos lenne, mert akkor ha veszünk is 1 csatárt, ugyanott tartunk: Drogba és az új csatár mögött nincs egy igazán jó csatárunk. Én bízom benne, hogy a vezetőség belátja, hogy igazolni kell.
Ha súlyos és januárban nincs Anelka, akkor nekünk végünk. Még ha veszünk 1 csatárt is akkor is vagy egy fiatal vagy Kalou kell játszodjon, ami azért nem életbiztositás.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24882 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Dani1905 írta:
BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... eg-2010989
Remélem nem súlyos mert akkor nekünk annyi.
Ha súlyos akkor nagy esély van egy kiváló csatár érkezésre, ami nem ártana ugyebár...
Nem lenne jó ha súlyos lenne, mert akkor ha veszünk is 1 csatárt, ugyanott tartunk: Drogba és az új csatár mögött nincs egy igazán jó csatárunk. Én bízom benne, hogy a vezetőség belátja, hogy igazolni kell.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24883 Hozzászólás Szerző: Daniel »

BlueBlood1993 írta:http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... eg-2010989
Remélem nem súlyos mert akkor nekünk annyi.
Ha súlyos akkor nagy esély van egy kiváló csatár érkezésre, ami nem ártana ugyebár...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24884 Hozzászólás Szerző: misakd »

Spring írta:Remélem Carlo is látta, hogy Zhirkov hogy játszott, és Joey-t meg Deco-t a csapaton kívülre teszi egy kis időre. 20 perc alatt az orosz többet csinált, mint ezek ketten az utolsó meccseken
nehez volt nem eszre venni hogy csapatunk egyik legjobbja volt 20 perc alatt.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3545
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Játékosok

#24885 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ch ... eg-2010989" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem nem súlyos mert akkor nekünk annyi.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24886 Hozzászólás Szerző: Spring »

Remélem Carlo is látta, hogy Zhirkov hogy játszott, és Joey-t meg Deco-t a csapaton kívülre teszi egy kis időre. 20 perc alatt az orosz többet csinált, mint ezek ketten az utolsó meccseken
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24887 Hozzászólás Szerző: Gábor »

rafanadal írta:Jól játszott ez a Borini gyerek, van vér a .....ban, s szeret kapura lőni. Kár, hogy az a hatalmas ziccert kihagyta.
hát eddig jól lőni csak ezen a meccsen láttam..bár szerintem mindenki szeret lőni csak nem mindenki mer! :D
Farewell Didier!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24888 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca írta:ZenZonak, a kóválygás elleni harc úttörőjének ez egy igazán magas labda. :D

Egyébként: én meg vagyok elégedve vele, fontos gólokat lő, jól megvannak Didivel. Én nem vártam tőle többet idén, szerintem jól játszik.
:) Utalva itt pár sorral lentebbi hsz-eimre, a csatár legyen csatár. Anelkaval nagy vonalakban semmi bajom, idén is döntött már el meccseket, fontos meccseket, és ebben a tempóban haladva rúghat bőven annyit, mint tavaly. Én sem várok tőle sokkal többet, esetleg több odaadást (és persze kevesebb kóválygást :D ). Ha már Kalounál menő duma, akkor mondjuk el a franciánál is, hogy ő nem Drogba, és nem is lesz az. Kettes számú csatárnak jó, amíg nincs jobb. A 2014 azért kicsit soknak tűnik, mégiscsak 35 (de minimum 34) lesz addigra, de amíg Drogbával ilyen ütőképes párost tudnak alkotni, részemről rendben.

Az egész egyébként azért vicces, mert még soha életében nem töltött egy klubnál egyhuzamban két és fél évnél többet :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24889 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Anyboy írta:http://www.premierleague.com/page/Headl ... 22,00.html

Az angolul nem tudóknak:
A lényeg, hogy Anelka szertné meghosszabítani a szerződését 2014-ig.

Igaz, hogy most nem olyan gól erős , de szerintem kell a gyorsasága, jó passzokat ad és jól viszi el a szélen a labdát.
ZenZonak, a kóválygás elleni harc úttörőjének ez egy igazán magas labda. :D

Egyébként: én meg vagyok elégedve vele, fontos gólokat lő, jól megvannak Didivel. Én nem vártam tőle többet idén, szerintem jól játszik.

Avatar
Anyboy
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2009. május 7., csütörtök 14:18
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#24890 Hozzászólás Szerző: Anyboy »

http://www.premierleague.com/page/Headl ... 22,00.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Az angolul nem tudóknak:
A lényeg, hogy Anelka szertné meghosszabítani a szerződését 2014-ig.

Igaz, hogy most nem olyan gól erős , de szerintem kell a gyorsasága, jó passzokat ad és jól viszi el a szélen a labdát.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24891 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Jól játszott ez a Borini gyerek, van vér a .....ban, s szeret kapura lőni. Kár, hogy az a hatalmas ziccert kihagyta.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
oli
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 21:07
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: -

Re: Játékosok

#24892 Hozzászólás Szerző: oli »

kicsit betette :D
Chelsea FC : {Blue Is The Colour}

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#24893 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Na ugye, hogy nem csak jobbra tudja rúgni a tizit! :D
211! NEW RECORD!

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24894 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Nincs valami hivatalos szavazás hogy Deco-t adjuk el?Mert szivesen szavaznék rá mert nagyon elegem van a szenvedéséből.

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24895 Hozzászólás Szerző: Gábor »

ZenZo írta:
Berzéki Gábor21 írta:...
a többivel egyet értek,de most mondhatjuk azt is,hogy alex is milyen gólt szerzett..a lényeg,hogy termeljék és tegyenek hozzá vmit a csapat játékához.ez a lényeg.
...De egy védő alapvetően legyen már kiváló védő, és ezzel érdemelje ki a helyét a csapatban. Talán már az Anelka eset kapcsán is nyilvánvalóvá vált, hogy én szeretem, ha adott játékos azzal foglalkozik, amit a posztja megkövetel. Nem vagyok az univerzitás híve. Adott embert a képességei alkalmassá teszik adott posztra. Ezen a poszton lehet belőle klasszis, de olyan nincs, hogy valaki egyszerre klasszis védő és csatár...
olyan szépen mondtad!megringattál! :D :cry: :lol:
Farewell Didier!

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#24896 Hozzászólás Szerző: misakd »

Én Alextöl sokkal több bravuros becsuszast latam .,nem tudom lehet nem figyelek ellege de mind2 nagyon jó védő ,lehet egyszerüen csak szimpatikusabb szamomra Alex ,nekem stílususabb a brazil

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24897 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Berzéki Gábor21 írta:...
a többivel egyet értek,de most mondhatjuk azt is,hogy alex is milyen gólt szerzett..a lényeg,hogy termeljék és tegyenek hozzá vmit a csapat játékához.ez a lényeg.
Így van, ez a lényeg. De egy védő alapvetően legyen már kiváló védő, és ezzel érdemelje ki a helyét a csapatban. Talán már az Anelka eset kapcsán is nyilvánvalóvá vált, hogy én szeretem, ha adott játékos azzal foglalkozik, amit a posztja megkövetel. Nem vagyok az univerzitás híve. Adott embert a képességei alkalmassá teszik adott posztra. Ezen a poszton lehet belőle klasszis, de olyan nincs, hogy valaki egyszerre klasszis védő és csatár... ezért nem vagyok például nagy rajongója a wingback-es taktikáknak, hiszen ott is adott játékos vagy jobb védő, vagy jobb támadó. Olyan nincs, hogy ugyanolyan kiválóan tud védekezni, mint támadni.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#24898 Hozzászólás Szerző: emsanya »

timoboll írta:amit Carvalho csinál az nem kitanulható,olyan ütemben sztem senki nem képes szerelni mint ő...
Ez így van, ha vki egy-az-egyben viszi rá, hihetetlen hogy le tudja olvasni a dolgokat. Arról meg nem is beszélve, ritkán vágja ki oldalra a labdát, inteligensen megoldja a labda kihozatalokat.

timoboll
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2008. április 26., szombat 17:05
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24899 Hozzászólás Szerző: timoboll »

amit Carvalho csinál az nem kitanulható,olyan ütemben sztem senki nem képes szerelni mint ő...

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24900 Hozzászólás Szerző: Gábor »

ZenZo írta:
misakd írta:Carvalho nem sokkal fürgébb Alex-töl ,viszont Alex nekem sokkal magabiztosabbnak tünik,akinek raadasul jobb a fejjateka és tamadasban is többet tesz hozza
Oké, értelek. A fejjátéka jobb Alexnek, nyilván, de Carvalhonak meg jobbak a becsúszásai. Az meg, hogy a támadásban mit és mennyit tesz hozzá, hát, amióta a foci nem arról szól, hogy 11 emberrel támadj, számomra eléggé zárójeles tulajdonság egy középső védő esetében. Carvalho mióta itt van, szerzett már 10 gólt, fontos találatokat is többek közt, számomra ennél több nem kell egy középső bekktől.
a becsúszások minősége,pontossága szerintem rutinfüggő amivel ricky áll jobban.nyilván idővel alex is kitanulja a precizitás e fajtáját... :D
a többivel egyet értek,de most mondhatjuk azt is,hogy alex is milyen gólt szerzett..a lényeg,hogy termeljék és tegyenek hozzá vmit a csapat játékához.ez a lényeg.
Farewell Didier!

Válasz küldése