Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Sheenka
Hozzászólások: 1534
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 21:23
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Játékosok

#24861 Hozzászólás Szerző: Sheenka »

gergő17 írta:"dezsávü"
Tudod mit jelent?

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#24862 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

ZenZo írta:
paco83 írta:Mivel tegnap nem voltak forditások igy kénytelen vagyok ezt belinkelni és rákérdezni.
Most mi van :?:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-h ... erry-30493
Én nem tudom. Video felvétel meg miegymás ide vagy oda, könyörgöm, ez az ember nem szent, az tuti, de heti 150.000 fontot keres, akkor mi a faszért kockáztatna szaros tízezerért? Minden másfél órában keres ennyit, ha az adót is nézzük, akkor három óránként. Én az ilyet egyszerűen nem tudom elhinni, és így nem is foglalkozom vele. EGyébként már több nyilatkozat volt az ügyben, a klub kiállt mellette, mint ahogyan az FA is jelezte, hogy vizsgálódnak majd, de ennek semmi köze a válogatotthoz, ott a szövkapra bízzák a döntést - Capello úgy nyilatkozott, számára JT a kapitány, és kész.
Hát én erről nem is hallottam semmit,remélem ez nem igaz,mert tényleg értelmetlen ez az egész ügy :?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24863 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

paco83 írta:Mivel tegnap nem voltak forditások igy kénytelen vagyok ezt belinkelni és rákérdezni.
Most mi van :?:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-h ... erry-30493
Én nem tudom. Video felvétel meg miegymás ide vagy oda, könyörgöm, ez az ember nem szent, az tuti, de heti 150.000 fontot keres, akkor mi a faszért kockáztatna szaros tízezerért? Minden másfél órában keres ennyit, ha az adót is nézzük, akkor három óránként. Én az ilyet egyszerűen nem tudom elhinni, és így nem is foglalkozom vele. EGyébként már több nyilatkozat volt az ügyben, a klub kiállt mellette, mint ahogyan az FA is jelezte, hogy vizsgálódnak majd, de ennek semmi köze a válogatotthoz, ott a szövkapra bízzák a döntést - Capello úgy nyilatkozott, számára JT a kapitány, és kész.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gergő17
Hozzászólások: 148
Csatlakozott: 2009. november 24., kedd 16:49
Kedvenc játékos: essien
Kedvenc exjátékos: hasselbaink
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő

Re: Játékosok

#24864 Hozzászólás Szerző: gergő17 »

Puti írta:
kdako írta:én csak attól tartok, hogy a kisebb csapatok is rájönnek, mi lehet a fegyver ellenünk: letámadni a kp-t, nem engedni, hogy felhozzuk a labdát, így kevesebbszer tudjuk megjátszani a csatárokat.
Már rájöttek! Azóta nem is megy a játék. Minden csapat letámad. Ennek volna ellenszere, mégpedig a gyors és pontos passzok előre. Sajnos ez nem megy a Chelsea-nek. Gyorsan elakad Joe-n vagy Decon.
Kellene tartani néhány átadás edzést!
Vagy az lenne megoldás,h gyors szélsőkkel kéne legalább csak 1-2 "komolytalanabb" meccset játszani.Mert anno sok jó szélsőnk volt(Duff,Robben,SWP,Gronkjaer....),ami most is megállja a helyét,csak már kicsit unalmas ez a gyémánt alakzat,ahol általában csak a védekező védekezik,a többi játékos pedig"föl-le alibizik" a pályán :( Néha azért hiányzik az a "régi Chelsea",az a 4-5 évvel ezelőtti.Félreértés ne essék,ugyanúgy szeretem a Chelsea-t,mint régen :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergő17 2009. december 24., csütörtök 11:34-kor.

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24865 Hozzászólás Szerző: Puti »

kdako írta:én csak attól tartok, hogy a kisebb csapatok is rájönnek, mi lehet a fegyver ellenünk: letámadni a kp-t, nem engedni, hogy felhozzuk a labdát, így kevesebbszer tudjuk megjátszani a csatárokat.
Már rájöttek! Azóta nem is megy a játék. Minden csapat letámad. Ennek volna ellenszere, mégpedig a gyors és pontos passzok előre. Sajnos ez nem megy a Chelsea-nek. Gyorsan elakad Joe-n vagy Decon.
Kellene tartani néhány átadás edzést!

Voldi
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 23:10
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#24866 Hozzászólás Szerző: Voldi »

kdako írta:Az interjúból az is kiderül, hogy Anelka a köv 2 meccsen nem játszhat, ahogy Deco sem. Így Sturridge lesz Drogba ékpárja a Brumi ellen, míg a Fulham ellen már lehet, h Borini-Sturridge kettőssel kezdünk. Ancelotti ennek ellenére magabiztos.
én csak attól tartok, hogy a kisebb csapatok is rájönnek, mi lehet a fegyver ellenünk: letámadni a kp-t, nem engedni, hogy felhozzuk a labdát, így kevesebbszer tudjuk megjátszani a csatárokat.
Borini is egész jó szerintem,őt is eltudnám képzelni Brumi ellen a kezdőben.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#24867 Hozzászólás Szerző: kdako »

Az interjúból az is kiderül, hogy Anelka a köv 2 meccsen nem játszhat, ahogy Deco sem. Így Sturridge lesz Drogba ékpárja a Brumi ellen, míg a Fulham ellen már lehet, h Borini-Sturridge kettőssel kezdünk. Ancelotti ennek ellenére magabiztos.
én csak attól tartok, hogy a kisebb csapatok is rájönnek, mi lehet a fegyver ellenünk: letámadni a kp-t, nem engedni, hogy felhozzuk a labdát, így kevesebbszer tudjuk megjátszani a csatárokat.
GO BLUES!

kasza0000
Hozzászólások: 49
Csatlakozott: 2009. december 21., hétfő 18:58
Kedvenc játékos: Fernando Torres
Kedvenc exjátékos: Arjen Robben
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Játékosok

#24868 Hozzászólás Szerző: kasza0000 »

Halljátok azt nem tudja valaki,hogy Terry lőtt-e már öngólt életébe??
"Never Give Up"

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 3130
Csatlakozott: 2009. április 15., szerda 13:09
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Érd

Re: Játékosok

#24869 Hozzászólás Szerző: Gábor »

http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 68,00.html
carlo bízik a fiataljaiban és be is veti majd őket az ank alatt... :D
jó hír! :wink:
Farewell Didier!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#24870 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem szégyen. :D
Viszont tényleg a tanulság: NSO-t nem érdemes olvasni, főleg nem a kommenteket. Sajnos hűen tükrözik az országban élő emberek ostobaságát.

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#24871 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

kiskacsa08 írta:
ParanoidAndroid írta:érdemes elolvasni a kommenteket is...van egykét fasz-kalap aki nem tudja értelmezni a mondandot...
Látom, te is odatetted magad. :lol:
:D:$ hát igy jah...eléggé kivoltam a srác miatt:D de szégyen nem szégyen,az jott ki belolem:):$
agggyatok munkát!!!!

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#24872 Hozzászólás Szerző: Pöri »

vannak itt azé normálisak is..
jalo14
United szurkolóként szívesen elcserélném Riot Terryre...Go United! Ryan Giggs-the legend!!
TheGunner
ChelseaHege nem kell foglalkozni az ilyenekkel. A hozzászólás minősítí magát az embert....... Én Arsenal szurkolóként is elismerem Terry játéktudását!!!
azt meg lefogadom h madridosok a köpködők..xDmert nekik már van egy Pepéjük aki mindent tud csak intelligensen játszani nem.. :roll: a muffosoknak meg van egy világszínvonalú Vidicük aki 10 meccsenként ki álltatja magát..
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#24873 Hozzászólás Szerző: gerawba »

ParanoidAndroid írta:
ZenZo írta:Azért ez nem semmi dícséret Carlótól:
"Terry is like Franco Baresi and Paolo Maldini in personality, character and leadership," Ancelotti said. "I am very lucky to have this player as my captain."
ehhez van egy cikk is az nso-n olyan nsos style-ban,meg értelmezésben...érdemes elolvasni a kommenteket is...van egykét fasz-kalap aki nem tudja értelmezni a mondandot...
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... n-2011177/" onclick="window.open(this.href);return false;
Sztem az NSO-n bármiféle kommentet kár elolvasni, akkora gyökerek vannak ott, hogy az elképesztő... Amúgy meg egy csomó hsz-t nem lehet szó nélkül hagyni, arra meg kinek van ideje, hogy 12 éves ,,nagy'' MU szurkoló szerencsétleneket próbáljon meggyőzni?!
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Játékosok

#24874 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

ParanoidAndroid írta:érdemes elolvasni a kommenteket is...van egykét fasz-kalap aki nem tudja értelmezni a mondandot...
Látom, te is odatetted magad. :lol:
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
paco83
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1210
Csatlakozott: 2006. február 2., csütörtök 12:01
Kedvenc exjátékos: Tore Andre Flo
Tartózkodási hely: Hatvan

Re: Játékosok

#24875 Hozzászólás Szerző: paco83 »

Mivel tegnap nem voltak forditások igy kénytelen vagyok ezt belinkelni és rákérdezni.
Most mi van :?:
http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-h ... erry-30493

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#24876 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

ZenZo írta:Azért ez nem semmi dícséret Carlótól:
"Terry is like Franco Baresi and Paolo Maldini in personality, character and leadership," Ancelotti said. "I am very lucky to have this player as my captain."
ehhez van egy cikk is az nso-n olyan nsos style-ban,meg értelmezésben...érdemes elolvasni a kommenteket is...van egykét fasz-kalap aki nem tudja értelmezni a mondandot...
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... n-2011177/" onclick="window.open(this.href);return false;
agggyatok munkát!!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24877 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Azért ez nem semmi dícséret Carlótól:
"Terry is like Franco Baresi and Paolo Maldini in personality, character and leadership," Ancelotti said. "I am very lucky to have this player as my captain."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#24878 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

rafanadal írta:Valaki tudna nekem olyan statot mutatni, ahol megvan, hogy pl. Drogba és Cech átlagosan meccsneként hány métert mozog? Kiváncsi lennék mennyi az eltérés a kapus és a többi mezőnyjátékos közt. Mindegy, hogy kit mutattok, csak legyen Cech és egy olyan játékos aki általába végigjátssza a meccset. Mondjuk a legjobb az lenne ha minden posztról lenne egy hasonló, vagy még jobb minden játékosról. Előre is kösz.
Most így hirtelen nem tudok, de az uefa honlapján (http://www.uefa.com" onclick="window.open(this.href);return false;) a BL meccsekről szokott lenni ilyen stat. A mozgásba ugye minden beleszámít, a kapusoknál átlag 3-5 km szokott lenni (érdekesség, hogy ha a kapusnak védenivalója sincs, akkor is van neki 3 km körüli, tehát ebben tényleg minden benne van), a statikusabb középső védők és szűrők szoktak még átlagban kevesebbet futni, ott 5-8 közti értékek szoktak lenni, míg egyéb játékosok esetén 7-13 km tekinthető átlagnak. Inkább 7-12.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#24879 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Valaki tudna nekem olyan statot mutatni, ahol megvan, hogy pl. Drogba és Cech átlagosan meccsneként hány métert mozog? Kiváncsi lennék mennyi az eltérés a kapus és a többi mezőnyjátékos közt. Mindegy, hogy kit mutattok, csak legyen Cech és egy olyan játékos aki általába végigjátssza a meccset. Mondjuk a legjobb az lenne ha minden posztról lenne egy hasonló, vagy még jobb minden játékosról. Előre is kösz.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#24880 Hozzászólás Szerző: Spring »

Norbertoo írta:
BlueBlood1993 írta:
Norbertoo írta:http://www.chelseafc.com/page/LatestNew ... 27,00.html
ez azt jelenti h Ivanovic megszerezte első Premier League gólját
Számomra a szezon pozitív meglepetése, nagyszerűen játszik. Alapból a posztja középső védő vagy jobbek?
középső védőt játszott korábban a Lokomotívban és mi is annak vettük
de a válogatottban is és most nálunk is jobbbekként játszik, szóval én már nem tudom
Legyen balhátvéd, és akkor nincs vita .. :D
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése