Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#26061 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

ZenZo írta:
AwayRoller írta:
ZenZo írta:Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
sajnos elkestunk...ugyertem mar tobb tekintetbe is real ketto vagyunk...
Itt under később jól fogta meg a lényeget, mindössze arra gondoltam, hogy ne álljon a fél keret hollandokból :) (egyébként nem baj ám, ha hosszút írsz... ;) )
Azt, hogy a fél keret hollandokból álljon, én sem támogatom, viszont annyit még felhoznék: volt már a Chelseaben olyan, hogy a csapat majdnem fele egy nemzetiségű játékos volt (nevezetesen portugál) és nem is jártunk rosszul vele :D
211! NEW RECORD!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26062 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

AwayRoller írta:
ZenZo írta:Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
sajnos elkestunk...ugyertem mar tobb tekintetbe is real ketto vagyunk...
Itt under később jól fogta meg a lényeget, mindössze arra gondoltam, hogy ne álljon a fél keret hollandokból :) (egyébként nem baj ám, ha hosszút írsz... ;) )
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#26063 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Nekem is ez a két játékos a legnagyobb álmom a Realból. Sőt kb csak ők, akiket tényleg szívesen áthoznék. Sneijdert főleg... Ő valami fantasztikus játékos. De sztem képtelenség, hogy eladják...
Ja igazoljunk a Real Madridból másodosztályú holland játékosokat megaösszegekért. Bár, ha Frank Rijkaard lesz az edző semmi sem elképzelhetetlen.
ZenZo írta:Felkapom a vizet, mint bárki más, de nem hiszem, hogy Drogba eladásával bármit is javulna a helyzet.
ez igaz, de én úgy gondolom, hogy nem is romlana feltétlenül.
A jelenlegi, és tegyük hozzá a Mourinho, Grant időszak alatt is Drogbára épültek a támadásaink. Azt 433, 451 taktikát amelyet mi játszunk(és eredményeket érünk el) rajta kívül ilyen szinten még talán Ibra-val lehetne játszani. Ezért Drogba eladását én nem támogatnám semmi esetre sem.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26064 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:
ZenZo írta:Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
sneijder és vdv elég lesz :)
Nekem is ez a két játékos a legnagyobb álmom a Realból. Sőt kb csak ők, akiket tényleg szívesen áthoznék. Sneijdert főleg... Ő valami fantasztikus játékos. De sztem képtelenség, hogy eladják...

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26065 Hozzászólás Szerző: Pöri »

undertow írta:
ZenZo írta:Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
sneijder és vdv elég lesz :)
Ha ott marad Ramos az edző akkor Sneijder elérhető mert most is ahelyett hogy utazna a meccsre a Nadal meccsen van.. :roll: :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26066 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
sneijder és vdv elég lesz :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#26067 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

ZenZo írta:Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
sajnos elkestunk...ugyertem mar tobb tekintetbe is real ketto vagyunk...felevente csereljuk az edzot, oriasi fizetesek...egyelore egy dolog van nekunk ami nekik nincs, az pedig a csapategyseg ami egy kello kepessegekkel megaldott edzo kezei alatt tokeletesen kidomborodnak...es hat nekik is van ami nekunk nincs...bl serleg...es ezekutan lehet hogy elkuldtok mkdons meccset nezni inkabb, de nemnagyon szeretem amikor nezek egy meccset es olyan mintha futkoso penzeszsakokat latnek...a real meccsein pl igyvagyok...es scolari alatt sokszor igyvoltam a chelseavel is...most se tartom igazsagosnak, hogy amit mas egy elet soran kapar ossze azt egy nagyklubban focizo jatekos egy het alatt felhajtja vagy max egy honap...de ha latom a csapategyseget, es hogy kiteszik a szivuket lelkuket a palyan(es azert vannak ilyen jatekosaink boven :lol: ) akkor aztmondom oke, megerdemlik...nah de kicsit hosszura sikeredett srry

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26068 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Megértem az érveimet, de te is értsd meg az enyémeket. Nem pártolom a fetrengést/homorítást/nagy halált, sőt, de amolyan ha más is csinálja, mi miért ne húzzunk ebből hasznot alapon elnézem.
megértelek, én viszont semmikép sem nézem el :) az nálam nem érv, hogy mások is csinálják. chelsea játékostól nem akarom látni.
ZenZo írta:Felkapom a vizet, mint bárki más, de nem hiszem, hogy Drogba eladásával bármit is javulna a helyzet.
ez igaz, de én úgy gondolom, hogy nem is romlana feltétlenül.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26069 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:én birom a hollandusokat, de az egészséges csontozat és színészkedés hanyagolása fontosabb kritérium.
Hülye :) nyilván. RvP sem jobb ilyen szempontból, (legalább akkora barom és oly sérülékeny, mint AR) de őt is elnézném kékben, csakúgy, mint az iparos Kuyt-öt.
undertow írta:több holland is akad a realnál akiket inkább látnék kékben, mint robbent. nem, nem drenthére gondolok :)
Én is, bár én Drenthét is, ettől függetlenül nem kívánom, hogy átessünk a ló túloldalára, s átmenjünk Real kettőbe.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26070 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:másrészt Drogba is "csak 1 csatár", méghozzá a jobbik fajtából. Mutass egy sztárcsatárt, aki nem hempereg. Ne a Championshipből vagy a skót bajnokságból, hanem PL, SerieA, LaLiga, BuLi... Villa? Toni? Eto'o? Henry? Berbatov? Torres? Ibra? ... ?
tudom, kérdésre kérdéssel nem illik, de tudsz olyat mutatni aki többet fetreng, mint drogba? én nem nagyon tudnék, főleg hozzá hasonló erőcsatárból.
nálam a csatároknál sparky mentalitása az etalon. minden percben a lelkét kitette a gyepen. azon is sokáig törhetném a fejem, hogy mikor láthattunk műesést zolától.
és ami igazán idegesít drogbában az az, hogy tudom, hogy ő is tud így játszani, mert többször megmutatta már, de mégse képes minden meccsen ezt a hozzáállást nyújtani. pedig mindenki jobban járna, a csapat, a szurkolók és ő maga is.
Jogos a visszakérdezés, de ez nem verseny, hogy ki mennyit fetreng. Nem is vitattam, hogy Drogba egy féreg ilyen szempontból, s például a Barca ellen (ahogy itt többen is említették) sokkalta észrevehetőbb volt ez, mint bármely más meccsen. De ezen néha elgondolkodom, nem taktikai utasítás-e. Nem feltétlenül az, hogy dőlj el, mint egy fa, hanem hogy próbáljunk kiharcolni pontrúgást az ellen kapuja előtt. Hülyeség, s talán belemagyarázás a részemről. Az egykori csapatnak (Sparky, Zola) is megvoltak a szépségei, többek közt a minimális borulási tényező, ennek is megvannak. A színészkedés a mai futball sajátja, s úgymond ha teremtünk egy szörnyet, ne lepődjünk meg, ha összetör pár házat. Megértem az érveimet, de te is értsd meg az enyémeket. Nem pártolom a fetrengést/homorítást/nagy halált, sőt, de amolyan ha más is csinálja, mi miért ne húzzunk ebből hasznot alapon elnézem. Felkapom a vizet, mint bárki más, de nem hiszem, hogy Drogba eladásával bármit is javulna a helyzet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26071 Hozzászólás Szerző: undertow »

én birom a hollandusokat, de az egészséges csontozat és színészkedés hanyagolása fontosabb kritérium. több holland is akad a realnál akiket inkább látnék kékben, mint robbent. nem, nem drenthére gondolok :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26072 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:
ZenZo írta:Jár a 2 pont, jómagam sem rajongok a színészkedő játékosokért, ennél csak 1 basz fel jobban, a szövegelés a bírónak feleslegesen. De mind1, egyrészt Robbent mindentől függetlenül hiányolom néha, (főleg mikor az egyetlen balszélsőnk, akit játszatunk is hónapokig bénázik),
ilyenkor gondolj arra, hogy úgyse játszhatna, mert sérülten ülne a lelátón ;)
Jogos, s legtöbbször, mikor a Realban is csak jön a "Robben "épp" sérült" hír, kicsit eldünnyögök magamban azon, amin már korábban is, hogy a porcelánláb egy dolog, de hogy a mai sportszergyártók nem képesek valami protektoros lábvédőt csinálni az ilyen játékosoknak. Ricky is sokat sérült mostanság, Terry is sokat volt sérült az ezt megelőző két szezonban, mégsem voltunk oly kritikusok. JC, Essien is fél szezon. Cech. Persze méreteiben egyikőjük sem mérhető Robbenhez, s igen, idegesítő, hogy többet kártyázott az elfekvőn a nővérekkel, mint amennyit a pályán töltött, s könnyen is borult, de hát tudod a hollandok és én... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26073 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:Jár a 2 pont, jómagam sem rajongok a színészkedő játékosokért, ennél csak 1 basz fel jobban, a szövegelés a bírónak feleslegesen. De mind1, egyrészt Robbent mindentől függetlenül hiányolom néha, (főleg mikor az egyetlen balszélsőnk, akit játszatunk is hónapokig bénázik),
ilyenkor gondolj arra, hogy úgyse játszhatna, mert sérülten ülne a lelátón ;)
ZenZo írta:másrészt Drogba is "csak 1 csatár", méghozzá a jobbik fajtából. Mutass egy sztárcsatárt, aki nem hempereg. Ne a Championshipből vagy a skót bajnokságból, hanem PL, SerieA, LaLiga, BuLi... Villa? Toni? Eto'o? Henry? Berbatov? Torres? Ibra? ... ?
tudom, kérdésre kérdéssel nem illik, de tudsz olyat mutatni aki többet fetreng, mint drogba? én nem nagyon tudnék, főleg hozzá hasonló erőcsatárból.
nálam a csatároknál sparky mentalitása az etalon. minden percben a lelkét kitette a gyepen. azon is sokáig törhetném a fejem, hogy mikor láthattunk műesést zolától.
és ami igazán idegesít drogbában az az, hogy tudom, hogy ő is tud így játszani, mert többször megmutatta már, de mégse képes minden meccsen ezt a hozzáállást nyújtani. pedig mindenki jobban járna, a csapat, a szurkolók és ő maga is.

Avatar
Gaboor88
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2006. február 21., kedd 19:43
Kedvenc játékos: John Terry
Tartózkodási hely: Budapest XV. kerület

Re: Játékosok

#26074 Hozzászólás Szerző: Gaboor88 »

kecske írta:Anelka az pedig egy szerencsétlenség.
Szerencsétlenség? Mégiscsak rúgott 23 gólt már idén, bár igaz, h ezek nagy részét Scolari vezetése alatt rúgta.

Drogbát sztem nem kéne eladni. Jól focizott az idény második felében, Hiddink vezetése óta sztem 2 olyan meccs volt igazán, ahol nem élt a helyzeteivel: Barcelona oda-vissza és tessék kiestünk. De ha nincs egy Drogbánk sztem még a juve ellen búcsúztunk volna, a bajnokságban meg a harmadik hely sem lenne ilyen biztos, ahogy az FA kupa döntő sem. Való igaz, h produkált már nagyobb idényt, de szerintem adni kéne még esélyt a "lónak". Venni kell mellé még egy ütőképes befejező csatárt, egy olyat mint ő, versenyezhetnének a csapatba kerülésért, ez motiválhatná őket, olyan lenne mint amit SAF csinál. Ha eladjuk drogbát, ha megtartjuk, akkoris muszáj valami csatárt vásárolnunk, mert gyanítom, hogy pár blmérkőzést nélküle kell majd játszanunk az ősszel.

Amikor fetreng én is ugyanúgy emlegetem Drogbát, mint a többi fetrengő játékost. Az pl nagyon felkúrta az agyamat amikor az egyik BL mérkőzésen egy kis lökés miatt feldobta magát, elkezdett fetrengeni, amikor meglátta, hogy a pályán kívül forgolódik akkor begördült és ott forgolódott. Drogba hála az égnek nagyon erős fizikummal van megáldva. Ha az utcán valaki így meglöki, észre sem veszi csak megy tovább.

Jah és mégvmi, lehet már tudni, hogy Drogba mit kap az Ovrebo incidens miatt?
"I think I'm a special one"

Avatar
Lecso
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2009. május 6., szerda 17:10
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Gullit

Re: Játékosok

#26075 Hozzászólás Szerző: Lecso »

Pedig azt hiszem, hogy Robben megért volna pár könnycseppet. Őt sokkal jobban meg kellett volna becsülni és nem azon kéne most gondolkodnunk, hogy kivel lehetne pótolni a szélsőinket. Mourinho legnagyobb bakija volt, hogy őt elpasszolta.
Blue is the colour, football is the game

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26076 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:a színészkedő játékosnál csak egy valamit utálok jobban: a színészkedő chelsea játékost. robbent se sirattam meg, drogbát se fogom. evvan, lehet kövezni :)
Jár a 2 pont, jómagam sem rajongok a színészkedő játékosokért, ennél csak 1 basz fel jobban, a szövegelés a bírónak feleslegesen. De mind1, egyrészt Robbent mindentől függetlenül hiányolom néha, (főleg mikor az egyetlen balszélsőnk, akit játszatunk is hónapokig bénázik), másrészt Drogba is "csak 1 csatár", méghozzá a jobbik fajtából. Mutass egy sztárcsatárt, aki nem hempereg. Ne a Championshipből vagy a skót bajnokságból, hanem PL, SerieA, LaLiga, BuLi... Villa? Toni? Eto'o? Henry? Berbatov? Torres? Ibra? ... ?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26077 Hozzászólás Szerző: kdako »

JT szerint is a hazai pályán elbukott sok pont miatt nem leszünk bajnokok idén:

http://www.independent.co.uk/sport/foot ... 85120.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26078 Hozzászólás Szerző: redrum »

undertow írta:drogba talán a világ legjobb csatára, HA épp van kedve játszani. ellenben a fetrengése és a hisztijei egy pillanatra sem hiányoznának, úgyhogy egy 15millát elerő ajánlatra én azonnal rábólintanék. fiatalabb ő se lesz, és nem igazán fogadnék arra, hogy nem fog kihagyni pár hónapot sérülés(ek) miatt.
Egyetértek. Addig kell eladni amíg adnak érte valamennyit. Most éppen jól megy neki, de láttuk Scolari alatt, hogy milyen az ha nem megy Drogbának. A srácnak már leszállóágban van a pályája. Nem szeretném ha az lenne a vége, hogy egy szezont még sérülésekkel megtűzdelve, végigszenvedve megcsinál nálunk, aztán kölcsönadjuk végleg egy Internek, Milannak vagy Marseille-nek. Most összekapta magát Hiddink alatt, de úgyérzem ezt nem fogja tudni átmenteni a köv. szezonra.

Persze ne felejtsük el, hogy 93 gólt rúgott a Chelsea-ben, ami több mint amennyit Zola vagy Hasselbaink szerzett. Ezért mindenképpen respect neki. De szerintem jópénzért mehet.
I'm goin' down down down down

Avatar
Hege
Hozzászólások: 468
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 14:38
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Clude Makelele
Tartózkodási hely: szombathely

Re: Játékosok

#26079 Hozzászólás Szerző: Hege »

kecske írta:Drogbát nem kéne szídni mert,ő korunk egyik legjobb befejező csatára.Anelka az tedig egy szerencsétlenség.4 ever DROGBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Senki nem szidta Drogbát és mi is képpben vagyunk tudjuk hogy Drogba a világ egyik ha nem a legjobb befejező csatára de senki nem tagadhatja hogy jó nagy szinész..!!Ennek ellenére mindenképpen megtartanám és az lenne a legfontosabb feladat nyáron sztem hogy a kulcsjátékosainkat megtudjuk tartani(Drogba) és egy két kiegészítő embert beépíteni a csapatba !!
We love you Chelsea^^

kecske
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009. május 10., vasárnap 20:51
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26080 Hozzászólás Szerző: kecske »

Drogbát nem kéne szídni mert,ő korunk egyik legjobb befejező csatára.Anelka az tedig egy szerencsétlenség.4 ever DROGBA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válasz küldése