Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25181 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Egyszerű. A 42 a Minden. A válasz a végső kérdésre az Életet, a Világmindenséget meg Mindent illetően. Egyszerű.
A
Tökéletes
Szám
Only one Di Matteo!

Avatar
bádika
Hozzászólások: 346
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 21:09
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Győr

Re: Játékosok

#25182 Hozzászólás Szerző: bádika »

ZenZo írta:Random érdekes adat Didier Drogba legutóbbi 42 klub- és válogatott meccsén 36 gólt szerzett. (hogy kinek jutott eszébe pont 42 mérkőzésre vetíteni ezt, nem vágom, lehet, hogy ez az idei mérkőzések száma lenne? Passz, ha valaki megfejtette, várom a választ :) ).
Szerintem ez a 42 az ebben a naptári évben lejátszott meccseinek a száma lehet. :roll:
http://www.facebook.com/TheSpinFireCompilations" onclick="window.open(this.href);return false; ;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25183 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Random érdekes adat Didier Drogba legutóbbi 42 klub- és válogatott meccsén 36 gólt szerzett. (hogy kinek jutott eszébe pont 42 mérkőzésre vetíteni ezt, nem vágom, lehet, hogy ez az idei mérkőzések száma lenne? Passz, ha valaki megfejtette, várom a választ :) ).
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25184 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egy érdekes cikk Alexről, a tankról: http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -Tank.html" onclick="window.open(this.href);return false;
GO BLUES!

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25185 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsoca írta:http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 96,00.html

Olvassátok el ezt a Deco interjút, nem tudom mikor olvastam utoljára ennyire magabiztos nyilatkozatot bármelyik játékosunktól. Nagyon durván magabiztos!!!! Hatalmas respect! Eszébe sem jut, hogy nem nyerünk!!
Csak realista :lol: :lol: :lol:
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25186 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

http://www.skysports.com/story/0,19528, ... 96,00.html

Olvassátok el ezt a Deco interjút, nem tudom mikor olvastam utoljára ennyire magabiztos nyilatkozatot bármelyik játékosunktól. Nagyon durván magabiztos!!!! Hatalmas respect! Eszébe sem jut, hogy nem nyerünk!!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25187 Hozzászólás Szerző: kdako »

Speedie írta:tudja valaki h Bosingwa játszhat-e már hétvégén?
Ennyit találtam: Chelsea defender Jose Bosingwa is facing a knee operation which could keep him out for up to a month. (Daily Express) nem hangzik jól, bár Iva elég jó mostanában.
Viszont Mikel már normálisan edz, lassan visszatérhet.
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25188 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Carlo:
Chelsea coach Carlo Ancelotti insisted he would not swap Didier Drogba for any other striker after watching the Ivory Coast international fire the Blues into the last 16 of the Champions League.
Még jó... :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#25189 Hozzászólás Szerző: Pöri »

tudja valaki h Bosingwa játszhat-e már hétvégén?
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#25190 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

ZenZo írta:
Oziris írta:... Valahogy látszik rajta h élvezi a dolgot...
Eddig ezért is tűnik rendkívül masszívnak idén a gárda: nem ő az egyetlen. Drogba, Deco, Ivanovics, Terry, Anelka, (a szerződéshosszabbítása óta) Kalou, JC, Essien, AC, rendkívül látszik rajtuk, hogy élvezik a játékot. De a többiekre sem lehet panasz.
és szerintem lassan Lampard is felcsatlakozik hozzájuk. Egyre jobban megy neki és egyre jobban lehet látni rajta, hogy élvezi a játékot

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25191 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Oziris írta:... Valahogy látszik rajta h élvezi a dolgot...
Eddig ezért is tűnik rendkívül masszívnak idén a gárda: nem ő az egyetlen. Drogba, Deco, Ivanovics, Terry, Anelka, (a szerződéshosszabbítása óta) Kalou, JC, Essien, AC, rendkívül látszik rajtuk, hogy élvezik a játékot. De a többiekre sem lehet panasz.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

Re: Játékosok

#25192 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Zsoca írta:
ZenZo írta: Nicolas Anelka, who is in the form of his life, will want to put himself on the scoresheet for the first time since the 2-0 home win over Liverpool..."
(kiemelt rész - hüha)
Ez vajon sértés akart lenni? :D
Tavaly szezon elején volt élete formájában szvsz, bár idén sem játszik rosszul, nekem nincs különösebb kifogásom ellene.
Az oké h góllövést tekintve tavaly szezon elején volt csúcson,de idén jópár meccsen rendes zsugázik, tolja Joga bonitot néha amit azért pályafutása során nem igen szoktak meg tőle:) Valahogy látszik rajta h élvezi a dolgot...
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25193 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Érdekesség:
MILESTONES
John Terry will make his 422nd appearance, moving him ahead of Steve Clarke to a clear sixth on the all-time list.

Florent Malouda, if selected, will make his 100th Chelsea appearance.

If selected, Joe Cole and Didier Drogba will play their 50th European game for Chelsea and José Bosingwa his 50th career Champions League and Yury Zhirkov his 50th career European match.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25194 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

gerawba írta:
Zsoca írta:Ilyen tartalék kezdőről akkor beszéljünk majd, ha tuti továbbjutók vagyunk.. Addig nem éri meg a rizikót a dolog szvsz.
Én is ezt vallom, bár ha ma nem kapunk ki, és az APOEL sem nyer (és egy Porto ellen nem valószínű), akkor már meg is van a nyolcaddöntő...

Remélem, hogy azért 2-3, eddig a BL-ben kevesebb szerepet kapó ember azért kezdő lesz, főleg a MU elleni meccs tükrében.
Szeritem esélytelen. Egyre eddig nyílt titok volt, mostmár nyílt dolog, hogy a BL a fő cél idén. Nem hiszem, hogy Carlo - lett légyen bármilyen mérkőzés - nem a legerősebb kezdőt küldi ki. Nem variál, ha Drogbának kisebb sérülése van, hiszen nincs rá égető szükség, de semmi nem utal arra, hogy így lenne. Én 70%-ig biztos vagyok benne, hogy a Drogba-Anelka párossal kezdünk, kb. 20%, hogy nem kezd, de pályára lép, s max 10 százalék esélyt hagyok arra, hogy egyáltalán nem lép pályára. Az, hogy 2-3 ember kevesebb szerephez jut, meglehet simán, ha Carvalho nem játszik, s inkább majd tolja helyette Alex, AC biztosan nem lép pályára, ahogyan Bosingwa sem. Az Essien-Ballack-Malouda-Deco négyesből is kimarad valaki, szóval ez így meglesz. S ha úgy vesszük, s a Drogba-Anelka párossal kezdünk, akkor Kalou is, hiszen eddig ő 3/3 :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
gerawba
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 5936
Csatlakozott: 2009. május 17., vasárnap 18:19
Kedvenc exjátékos: Robben_Drogba_Lampard
Tartózkodási hely: Nice

Re: Játékosok

#25195 Hozzászólás Szerző: gerawba »

Zsoca írta:Ilyen tartalék kezdőről akkor beszéljünk majd, ha tuti továbbjutók vagyunk.. Addig nem éri meg a rizikót a dolog szvsz.
Én is ezt vallom, bár ha ma nem kapunk ki, és az APOEL sem nyer (és egy Porto ellen nem valószínű), akkor már meg is van a nyolcaddöntő...

Remélem, hogy azért 2-3, eddig a BL-ben kevesebb szerepet kapó ember azért kezdő lesz, főleg a MU elleni meccs tükrében.
HAZARD = Messi+Ronaldo

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25196 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: Nicolas Anelka, who is in the form of his life, will want to put himself on the scoresheet for the first time since the 2-0 home win over Liverpool..."
(kiemelt rész - hüha)
Ez vajon sértés akart lenni? :D
Tavaly szezon elején volt élete formájában szvsz, bár idén sem játszik rosszul, nekem nincs különösebb kifogásom ellene.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25197 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát ennyi van fent:
"...Carlo Ancelotti may decide that the showdown with Manchester United - on Sunday, five days away - is far enough hence not to worry about resting any of his regulars. Joe Cole, who sat out Saturday's match as well as Atlético's visit, twice playing starring roles in between - may well be unleashed this evening.

Nicolas Anelka, who is in the form of his life, will want to put himself on the scoresheet for the first time since the 2-0 home win over Liverpool..."
(kiemelt rész - hüha)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25198 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Hivatalos oldalon vagy más angol oldalon nem írnak ezekről a sérülésekről hogy tényleg igaz vagy nem?? Mert nem nagyon hiszek ennek a tv2-nek....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25199 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Így van, főleg, hogy Sturridgeban egyelőre nem tudom, egyesek mit látnak, hogy már a BL-ben kezdetnék. Eddig egy CC meccsen volt kezdő, ott is gyenge teljesítményt hozott le, míg Kalou több, mint jó formának örvend... Cech--Iva-Alex-Terry-Belletti--Ballack-Lampard-Deco-JC--Anelka-Kalou. Ez a minimum az új edzővel, otthon mindenképp bizonyítani vágyó Atletico ellen. Ha most nagy mellénnyel kiállunk és beleszaladunk a késbe, elég demoralizáló lehet, az Atletico pedig messze nem olyan gyenge, mint azt jelen pozíciója mutatja.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25200 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

dunyha írta:Szeritem ez egy okos húzás lenne...a blben elég jó helyen állunk,és az e heti 2 mérkőzés közül szerintem a bajnoki sokkal fontosabb...az atletico rossz passzban van most, én örülnék ha kulcsjátékosok "pihennének" vagy egy félidőt játszanának...


valami ilyen kezdővel léphetnénk pályára, és ez sem gyenge:
Ilyen tartalék kezdőről akkor beszéljünk majd, ha tuti továbbjutók vagyunk.. Addig nem éri meg a rizikót a dolog szvsz.

Válasz küldése