Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#26861 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

kdako írta:Ferreirát nem tudjuk megítélni, mert időhúzó csereként számít rá Scolari. Vicces lesz, hogy lesz év végén mondjuk 50 meccse, és összesen 400-500 játszott perce...
Én sem adnék el senkit a mostani 4 belső védőből, mert mindegyiküket bírom és kiváló játékosnak tartom, de akkor tényleg engedjük el Mancienne-t, mert ennél többet érdemel - egyet kell értenem Toréval.
persze szerintem is inkább Mancienne mint PF de úgy adnánk el PF-et hogy szinte Bosingwa miatt semmit sem tud tenni ez ellen

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26862 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Dani1905 írta:
Dízel írta:Ha ne adj isten eladnánk PF-et ami kizárt, mert ugye portugál... akkor sem biztos hogy több játékhoz tudna jutni Mancienne, mivel PF is kb 2szer állt be az évbe csereként. szoval ez nem megoldás, bár 1000szer jobban örülnék PF távozásának, mint Alexénak :cry: En biztos nem adnám el Alexet, de úgy tűnik menni akar. Pedig jelen pillanatban a védősorunk az ami a világon egyedülálló...
Pf-et nem csak ezért kéne eladni (amúgy nyár vége felé nagyon valószínű volt hogy távozik csak a Villa nem akart érte eleget adni ha jól tudom), hanem azért is, mert 0a és kb. Belletti, Ivanovic és Mancienne is jobb lenne azon a poszton...
hát, szerencsétlen PF nem tudott bizonyítani mostanában hogy mennyire jó-e még vagy sem... viszont Belletti már inkább középpályásnak számít LFS-nél[/quote]

Belletti-nek eredeti posztja is középpályás ás ezt Scolari jól tudja azért játszatja ott!
I'm Chelsea till I die

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26863 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ferreirát nem tudjuk megítélni, mert időhúzó csereként számít rá Scolari. Vicces lesz, hogy lesz év végén mondjuk 50 meccse, és összesen 400-500 játszott perce...
Én sem adnék el senkit a mostani 4 belső védőből, mert mindegyiküket bírom és kiváló játékosnak tartom, de akkor tényleg engedjük el Mancienne-t, mert ennél többet érdemel - egyet kell értenem Toréval.
GO BLUES!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#26864 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Dani1905 írta:
Dízel írta:Ha ne adj isten eladnánk PF-et ami kizárt, mert ugye portugál... akkor sem biztos hogy több játékhoz tudna jutni Mancienne, mivel PF is kb 2szer állt be az évbe csereként. szoval ez nem megoldás, bár 1000szer jobban örülnék PF távozásának, mint Alexénak :cry: En biztos nem adnám el Alexet, de úgy tűnik menni akar. Pedig jelen pillanatban a védősorunk az ami a világon egyedülálló...
Pf-et nem csak ezért kéne eladni (amúgy nyár vége felé nagyon valószínű volt hogy távozik csak a Villa nem akart érte eleget adni ha jól tudom), hanem azért is, mert 0a és kb. Belletti, Ivanovic és Mancienne is jobb lenne azon a poszton...
hát, szerencsétlen PF nem tudott bizonyítani mostanában hogy mennyire jó-e még vagy sem... viszont Belletti már inkább középpályásnak számít LFS-nél

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26865 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Dízel írta:Ha ne adj isten eladnánk PF-et ami kizárt, mert ugye portugál... akkor sem biztos hogy több játékhoz tudna jutni Mancienne, mivel PF is kb 2szer állt be az évbe csereként. szoval ez nem megoldás, bár 1000szer jobban örülnék PF távozásának, mint Alexénak :cry: En biztos nem adnám el Alexet, de úgy tűnik menni akar. Pedig jelen pillanatban a védősorunk az ami a világon egyedülálló...
Pf-et nem csak ezért kéne eladni (amúgy nyár vége felé nagyon valószínű volt hogy távozik csak a Villa nem akart érte eleget adni ha jól tudom), hanem azért is, mert 0a és kb. Belletti, Ivanovic és Mancienne is jobb lenne azon a poszton...
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26866 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ha ne adj isten eladnánk PF-et ami kizárt, mert ugye portugál... akkor sem biztos hogy több játékhoz tudna jutni Mancienne, mivel PF is kb 2szer állt be az évbe csereként. szoval ez nem megoldás, bár 1000szer jobban örülnék PF távozásának, mint Alexénak :cry: En biztos nem adnám el Alexet, de úgy tűnik menni akar. Pedig jelen pillanatban a védősorunk az ami a világon egyedülálló...

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26867 Hozzászólás Szerző: Daniel »

ToreAndre írta:Mancienne egy-két meccset leszámítva nagyon jól szuperál a Wolves-ban. Én azt mondom vagy hozzuk vissza most vagy adjuk el. 20 éves a srác és sokkal többre hivatott, minthogy kölcsönben menjen állandóan.
Ha nem lenne ekkora utcalány eredménykényszer a csapaton, már 1-2 éve stabil kezdő lenne, azt mondom. Semmivel nem volt jobb JT 19 évesen, mint amilyen most MM!!
Itt van 9 éves kora óta, még se kell nekünk...

Ennyi.
Sco azt nyilatkozta hogy pár év és alapember lesz gondolom Carvalho után, remélem így lesz mondjuk a CL nem PL...,de szerintem megállná a helyét, amúgy teljesen egyetértek veled éppen ezért el kéne adni PF-et.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26868 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mancienne egy-két meccset leszámítva nagyon jól szuperál a Wolves-ban. Én azt mondom vagy hozzuk vissza most vagy adjuk el. 20 éves a srác és sokkal többre hivatott, minthogy kölcsönben menjen állandóan.
Ha nem lenne ekkora utcalány eredménykényszer a csapaton, már 1-2 éve stabil kezdő lenne, azt mondom. Semmivel nem volt jobb JT 19 évesen, mint amilyen most MM!!
Itt van 9 éves kora óta, még se kell nekünk...

Ennyi.
Only one Di Matteo!

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26869 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

ZenZo írta:
Patrikblues írta:A wolves-ben pl kezdő már két meccse és azt ne felejtsük el, hogy vezetik a championship-et!
7 meccsből hatszor volt kezdő.
Akkor még jobb! Én csak az utcsó két meccset követtem!
I'm Chelsea till I die

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26870 Hozzászólás Szerző: Daniel »

El kellene adni Pf-et és több lehetősége lenne azt a teljesítményt simán tudja hozni.
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26871 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Patrikblues írta:A wolves-ben pl kezdő már két meccse és azt ne felejtsük el, hogy vezetik a championship-et!
7 meccsből hatszor volt kezdő.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26872 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

DjNeo92 írta:
Dízel írta: Mancienne sztem várja ki a sorát, máshol se igen hiszem h. stabil kezdő lenne...
és mégis meddig várjon?
A wolves-ben pl kezdő már két meccse és azt ne felejtsük el, hogy vezetik a championship-et!
I'm Chelsea till I die

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26873 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Dízel írta: Mancienne sztem várja ki a sorát, máshol se igen hiszem h. stabil kezdő lenne...
és mégis meddig várjon?

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3437
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26874 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Alexért kár lenne, bár tény h. minden más csapatban kezdő lenne... terry, carvalho utann ő lenne az egyik biztos pont nálam, aztan ivanovic, és csak úgy Mancienne. Kis csapatok ellen viszont siman lehetőséget kaphatna 1szer-1szer. de tény h. ha fontosak a pontok akkor nehéz szívvel lehet csak kockáztatni. Főleg h. ugye van az a tény h. hátrányból nehezen tudtunk idén feljönni győztesként egy meccsen...
Mancienne sztem várja ki a sorát, máshol se igen hiszem h. stabil kezdő lenne...

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26875 Hozzászólás Szerző: kdako »

Zsoca87 írta:Ezen én is gondolkodtam már, hogy mi a baja Alexnek... Nagyon sokat játszik szerintem ahhoz, hogy rinyáljon.
kényszerből, mert Ricky vagy JT sérült. Ha nem kacsa a hír, akkor valszeg az a baj, hogy nem ő az első/második számú védő, csak az, aki sérülés esetén beugrik.
De szerintem csak kacsa...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26876 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:
ZenZo írta: Ha csak 1 mód van rá, én mindenképp megtartanám a jelenlegi 4 belső védőnket.
És Mancienne-t hagyjuk, hogy elhagyja a csapatot? mert nem sokáig lehet már kölcsönadogatni...
A kérdés jogos, és ez okozza a legnagyobb fejfájást. Hiszen belőle lehetne akár egy új Terry. De attól, hogy pár meccset kap Mancienne, még meg lehet tartani a négy védőnket, csak merni kell játszatni őt is. Ott volt a Kolozsvár elleni BL meccs idegenben. Carvalho sérült eleve, Terry és Alex kisebb sérüléssel vállalja a meccset. Simán benne van, hogy 3, akár 4 védő is egyszerre sérül le (főleg nálunk), csak ilyen esetekben nem PF-et, Mikelt, Essient, Bellettit kell betolni hátra, hanem Mancienne-t berakni a kezdőbe. Én látni akarom játszani a felnőttben, mielőtt kirakom Alex-et a csapatból. Nagyon szép eredményeket ért el kölcsönben, a válogatottban, behívta Capello most a nagyba is, de még nem láttam játszani, csak két U válogatott meccsen, azon meg ritka szar volt... játszon Terry oldalán, s ha meggyőz, a nyáron akár mehet Alex vagy Ivanovics, mert ne felejtsük el, most nyáron ő állt a legközelebb a Milanhoz...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26877 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Ezen én is gondolkodtam már, hogy mi a baja Alexnek... Nagyon sokat játszik szerintem ahhoz, hogy rinyáljon.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26878 Hozzászólás Szerző: kdako »

ZenZo írta: Ha csak 1 mód van rá, én mindenképp megtartanám a jelenlegi 4 belső védőnket.
És Mancienne-t hagyjuk, hogy elhagyja a csapatot? mert nem sokáig lehet már kölcsönadogatni...
GO BLUES!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26879 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Igazából nem is értem. Nagyon jó játékosnak tartom, és nyilván van egy rakás klub, ahol fix kezdő lehetne a csapatban (a Realtól a Milanig, Roma, Juve, szerintem bárhol, talán a Barcaban vagy a ManUban nem), de Terry után ő töltötte a legtöbb időt a pályán, holott ő is sérült is volt. Sun a forrás, de már nem első alkalommal került ez szóba. Jó hátvéd, jó felépítésű, jól lő, fejjel is jó, de kissé lomha, így Terry párjának nem teljességgel tökéletes, ezt már elemeztük érkezésekor is. Ha csak 1 mód van rá, én mindenképp megtartanám a jelenlegi 4 belső védőnket.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26880 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem értem miért így tálalja a sky ezt a hírt, amikor a Sun a forrás...

Alex távozni akar

Őszintén szólva Ivanovic jól pótolná, illetve ott van Mancienne, aki januárban visszatér. Ha menni akar én nem tartanám vissza. Főleg Ricky is meggyógyul addigra elvileg.
De illik az egészet fenntartással kezelni, mégiscsak Sun.

Válasz küldése