Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6781
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Játékosok

#3861 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Botond9797 írta: 2021. január 26., kedd 22:07
Amazing24 írta: 2021. január 26., kedd 22:01
Bubi írta: 2021. január 26., kedd 21:53 Elképzelhetetlennek tartom, hogy a klub elengedje a saját fiataljainkat. Mount a sokoldalúsága miatt mindig kezdő lesz, Jamesnek pedig nincs konkurense.

Gilmour, Odoi és Abraham padra kerülhetnek vagy jegelve lehetnek, de ők eddig se voltak stabil kezdők.
En Mountban nem vagyok biztos. 3 fix kezdoje lesz Tuchelnek, Silva,Havertz es Werner, ebben biztos vagyok. Nagyban fugg a formaciotol is, de senki ne lepodjon meg ha Rudigert vagy Christensent a kp-n talaljuk. Ennek az edzovaltasnak a fiataljaink kozul szerintem Odoi lesz a legnagyobb nyertese.
Odoi és szvsz James, utánaolvastam több helyen Tuchel játékfilozófiájának és a felfutó szélső hátvéd a támadójátékának egyik legfontosabb láncszeme, szerintem James nála is Azpi előtt lesz a sorban.
Csak ezzel egy baj van, hogy James ha felfut, nem érkezik vissza a védelembe. Ahhoz, hogy tudja játszani ezt, gyorsabb szélsőhátvédekre lenne szüksége.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Játékosok

#3862 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Botond9797 írta: 2021. január 27., szerda 1:23 Hearing some mad stuff about
@ToniRuediger
on social media today. Compete nonsense. Toni is a big bro to all of us - Tammy
Igen, majd ki fogják egyenként írni, hogy "igazak a hírek, ez a gyökér rombolja az öltözőt".

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#3863 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Hearing some mad stuff about
@ToniRuediger
on social media today. Compete nonsense. Toni is a big bro to all of us - Tammy
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3864 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. január 26., kedd 23:51 Nem akarok belemenni, de Mata távozása előtt egy évvel már tudtam, hogy menni fog. Csak arra emlékszem, hogy mindenki elküldött az anyámba itt a fórumon amikor leírtam erről az okfejtésem. Előtte két évig a csapat legjobbja volt, még is úgy alakult a keret, hogy lehetett előre látni a távozását.

A körülményekre már nem emlékszem.
Abból amit írsz gondoltam hogy nem emlékszel pontosan mi történt. Csak hogy átlásd - ha az eddigi írásaimból nem derült volna ki - abszolút nem rajongok a Mata-hoz hasonló művészekért, tehát nem azért hozom fel őt, mert mint ritkaság "végre nézhettem egy ilyen stílusú latin játékost" a csapatban, ahol a latinok is inkább a teherbírásuk miatt kerültek ide. Nekem mindig minden posztra a duplatüdejű, szorgalmas játékosok voltak a kedvenceim, Mata az egyedüli kivétel.

Emlékszem, hogy Te nem bántad a történteket, illetve nem úgy gondoltál az esetre, mint igazságtalanság, hanem "valószínűleg José jobban tudja, Oscar jobb azon a poszton, jobb a brazil az edzéseken stb" - reméltem én is hogy hosszútávon beigazolódik ez és José-nak lesz igaza, de nem így történt.

Mata 2014 januárjában igazolt el. 2013-ban, mielőtt José megérkezett, Mata 62 meccsen játszott, 18 gólt lőtt és 34 gólpasszt adott. Mégegyszer írom, Hazard és Oscar ekkor már itt volt (biztosan emlékszel a "Mazacar" elnevezésre) tehát nem más játékos érkezése miatt került a padra, lelátóra.

Ha te a a 62 meccsen szerzett 52 gól, vagy assziszt alapján meg tudtad mondani, hogy egy évre rá már nem lesz nálunk, akkor megkövetlek, de erősen kétlem. Azt is megértem, hogy Te nem kedvelted őt annyira, ezért nem zavartak a történtek. Nagyon remélem, hogy a csalódottság beszél belőlem és igazad lesz Mount-tal és a többiekkel kapcsolatban, akik 1,5 éve húzzák a csapatot - mert leginkább az ő eredményességük és jó játékuk miatt működtek a dolgok még úgy is, ha voltak olyan emberhátrányt jelentő emberek, mint Alonso, Emerson, Jorginho - és nem fordul elő újra az ami már korábban, hogy a legjobb teljesítményt nyujtót/kat leépíti az edző szakmai indok nélkül.

Engem meglep sokak pozitivizmusa (vagy naivitása) azzal kapcsolatban, hogy Tuchel érkezésével nem történhetnek gyökeres változások, hanem csak "jó" lehet innentől, abban a formában ahogy most van. Túl szép lenne.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3865 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem akarok belemenni, de Mata távozása előtt egy évvel már tudtam, hogy menni fog. Csak arra emlékszem, hogy mindenki elküldött az anyámba itt a fórumon amikor leírtam erről az okfejtésem. Előtte két évig a csapat legjobbja volt, még is úgy alakult a keret, hogy lehetett előre látni a távozását.

A körülményekre már nem emlékszem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3866 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. január 26., kedd 22:47 Ha havertzet Mount posztriválisaként jegyezzük, akkor sajnos nagy bajban van a német, Tuchel ide vagy oda.

De Bruynét elbasztuk, viszont Mata távozása várható volt. Akkor jött Hazard és előtte volt a sorban Oscar. Utólag kár volt eladni, de akkor még Oscart sokra tartották. Gyakorlatilag Hazard miatt kellett mennie.
A mostani vezetőségnek nem számít a saját nevelés. Csak a transferban és Lampard miatt lehetett a tavalyi szezon alatt történt "arculatváltás", de ez ideiglenes megoldás volt. (Mint kiderült, Lampard alatt már nyáron rezgett a léc és az olyan tényezők, mint hogy Tuchel 2 hetes covid karanténja lejárt ma, lehetővé téve, hogy teszt vegyen az edzésen és lehetne még sorolni, hogy mennyire gusztustalanul bántak Lampard-dal)

Arra pedig már bőven volt példa, hogy nem az a játékos játszott, aki jobb volt, hanem mindenféle kifogással le lett építve és olyan kapott lehetőséget, aki sosem nyújtott hasonló teljesítményt, mint a riválisa.

Mata távozása minden volt csak várható nem. Egymás után volt kétszer az év játékosa, Hazard-dal és Oscar-ral (a jobb oldalon) hoztak egy egész okés évet. Willian érkezett José-val, akinek a 10-es egy védekező játékos volt, Mata pedig nem játszhatott onnantól kezdve. Télre formán kívül, jobb oldalt, lelkileg leamortizálva (van blogja, újságírói diplomája van, leírta benne, hogy Mourinho nem beszélt vele fel évig, azt se tudta mit csináljon) kapott szerepet, nyilván szar volt, amire utána José büszkén mondhatta, hogy "Mata gyenge, itt a bizonyíték".

Ugyanez - amit én igazságtalanságnak nevezek, mert nem a teljesítmény számít, hanem az arc, hogy szimpatikus vagy e a döntéshozónak - megtörténhet Mount-tal is.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4819
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#3867 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Én attól tartok, hogy mivel Rüdigert és Jorghinhot vitte volna a PSG-hez, ezért ez a két hulladék fixen kezdő lesz... Mountot nem féltem, mert amilyen melós, szerintem bármelyik edző taktikájában elfér. Furcsa mód a Wolves ellen egy 3-4-3-at várok, amíg formába lendül Werner és használhatjuk a szélsőinket.

Mendy/Kepa - Pöcs, Silva, Azpi - Chilwell, Mount, Jorg, James - Puli, Tammy, Havertz. Remélem, hogy Rüdi helyett bárki más kapja meg a bizalmat és Jorg helyén lesz egy egészséges Kanté

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3868 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: 2021. január 26., kedd 22:13
Azt még hozzátenném a témához - különösképp neked címezve Bubi - hogy a több forrásból is megerősített pletykák között az is szerepelt, hogy Lampard sokkal jobban szeretett volna az angol fiatalokra építeni, de a vezetőség ennek nem örül. Nekik név és nívó kell, fontos a látszat. Rice miatt azért alakult ki a feszültség, mert "mi nem veszünk vissza olyan játékost sok pénzért, akit elutasítottak az akadémiáról". Lehet az Ronaldo, De Bruyne, Aké, vagy bárki, mindegy hogy mennyire jó, nem jöhet vissza, mert az kínos.
El tudod képzelni, hogy a vezetőségünk jobban örül neki, ha méregdrágán veszünk lutri sztárokat akik vagy beválnak vagy nem...? Abszolút nem jellemző ránk, hogy nagy neveket igazolnánk. Még az Abra éra elején is próbáltunk olyanokat megszerezni akik nincsenek túlhypeolva.

Abra sok milliót fektetett az utánpótlás nevelésbe. Már az elején keményen ráfeküdtünk a fiatalokra. Próbáltunk olcsón szupertehetségeket megszerezni ill. Épült erre egy külön komplexum. A lentebb említett fiatalok az első olyan generáció, akik 100 vagy közel 100%ig a mi neveltjeink.

Kulcs a sikerhez, hogy legyen a csapatnak egy hazai és saját nevelt játékosokból álló minőségi gerince, ezt ők is tudják. Nem elég, hogy nem kerültek fontmilliólba, ráadásul kötődnek is a klubhoz.

Ha havertzet Mount posztriválisaként jegyezzük, akkor sajnos nagy bajban van a német, Tuchel ide vagy oda.

De Bruynét elbasztuk, viszont Mata távozása várható volt. Akkor jött Hazard és előtte volt a sorban Oscar. Utólag kár volt eladni, de akkor még Oscart sokra tartották. Gyakorlatilag Hazard miatt kellett mennie.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3869 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

cech19960320 írta: 2021. január 26., kedd 22:32
Aki Tuchelnél vesztes lesz: Giroud tuti, nem nagyon illik erőcsatár a stílusába. Kanté és akár Gilmour is az elképzelések függvényében, de ők szerintem elférnek.
Marcos vagy Emerson, de akár mind2 továbbra is.
Zouma és Chris valószínűleg.
Alonso akar meg nagy nyertese is lehet a dolognak. Vedekezni ugyan nem tud, de annal jobb a tamadasokban, nem kizart, hogy kiprobalja majd LW-kent.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Játékosok

#3870 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Tuchel eddigi taktikáiból kiindulva a következőket várom:

Mendy - Chilli, Silva, Köcsöggeci, James - Kanté, Kova/Gilmour - Puli/Odoi, Mount/Havertz, Ziyech - Werner.

Rüdit remélem eladjuk a gecibe.

Ami Tuchenél visszatérő elem:
2 felfutó, vagy 1 felfutó és egy biztosító szélsőhátvéd, erre alkalmas a keret.
Általában 3 kp, de nem pozíció, hanem szerepkör szerint:
Egy védekezőbb felfogású, aki takarít, biztosít. Ez lenne Kanté, de akár Gilmour és Kova is alkalmas ide, tekintve, hogy a jó helyezkedés a lényeg Tuchelnél.
Egy vízhordó-osztogató (gündogan típusú), melyre jó Kova és Mount és Gilmour is akár
Egy irányító, aki már inkább a csatár mögötti területen operál: Mount, Havertz

Két szélső, akik általában befelé húznak, az egyik árnyékék módjára mozog, a másik inkább előkészítésre koncentrál. Előbbi Odoi/Puli, Utóbb Ziyech, de akár Mount és Havertz is.
Csatár Werner/Abraham.

Aki Tuchelnél vesztes lesz: Giroud tuti, nem nagyon illik erőcsatár a stílusába. Kanté és akár Gilmour is az elképzelések függvényében, de ők szerintem elférnek.
Marcos vagy Emerson, de akár mind2 továbbra is.
Zouma és Chris valószínűleg.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Játékosok

#3871 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Botond9797 írta: 2021. január 26., kedd 22:07
Amazing24 írta: 2021. január 26., kedd 22:01
Bubi írta: 2021. január 26., kedd 21:53 Elképzelhetetlennek tartom, hogy a klub elengedje a saját fiataljainkat. Mount a sokoldalúsága miatt mindig kezdő lesz, Jamesnek pedig nincs konkurense.

Gilmour, Odoi és Abraham padra kerülhetnek vagy jegelve lehetnek, de ők eddig se voltak stabil kezdők.
En Mountban nem vagyok biztos. 3 fix kezdoje lesz Tuchelnek, Silva,Havertz es Werner, ebben biztos vagyok. Nagyban fugg a formaciotol is, de senki ne lepodjon meg ha Rudigert vagy Christensent a kp-n talaljuk. Ennek az edzovaltasnak a fiataljaink kozul szerintem Odoi lesz a legnagyobb nyertese.
Odoi és szvsz James, utánaolvastam több helyen Tuchel játékfilozófiájának és a felfutó szélső hátvéd a támadójátékának egyik legfontosabb láncszeme, szerintem James nála is Azpi előtt lesz a sorban.
Egyetertek. En is olvasgattam ma a nemet mester jatekfelfogasarol, es meglepodve tapasztaltam, hogy nagyon is elismerik a munkassagat. En nem igazan kovettem eddig, kivancsian varom mire lesz kepes itt. Roviden, tomoren a jatekfelfogasarol: brutalis letamadas es terulet vedekezes jellemzi. Chillwellnek es Jamesnak minden adott lesz a jo teljesitmenyhez. Elol pedig a tippem, Odoi es Pusilic. Az amerikai Tuchel felfedezetje, szoval valoszinuleg sokat fog jatszani. A kp-ra leszek nagyon kivancsi, hiszen eleg nagy a tumultus.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3872 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta: 2021. január 26., kedd 21:53 Elképzelhetetlennek tartom, hogy a klub elengedje a saját fiataljainkat. Mount a sokoldalúsága miatt mindig kezdő lesz, Jamesnek pedig nincs konkurense.

Gilmour, Odoi és Abraham padra kerülhetnek vagy jegelve lehetnek, de ők eddig se voltak stabil kezdők.
Én nem tartom elképzelhetetlennek, mert pont velünk fordult elő, hogy egyszerűen nem számított milyen formában van a játékos, nem kerülhetett a kezdő közelébe. De Bruyne-ről eldöntötte Mourinho, hogy neki nem kell és nem volt más lehetősége. Mount posztriválisa a német válogatott Havertz, aki rekordpénzért jött. Egészen biztosra veszem, hogy az új, drága emberek eröltetése is megérkezett Tuchel-lel. Ráadásul Lampard embere, van olyan edző akinél már ennyi is elég lenne, hogy ne kerüljön a kezdő közelébe sem.

Ezután szoktak jönni azok, akik kritizálják az adott játékost, miszerint nem jó - úgy hogy meccsen sem játszik. Ugyanez történt Mata-val és De Bruyne-nel is, 2 hónap után kaptak szerepet és addigra valóban nem tudták hozni azt amit korábban, mert leépültek.

Azt még hozzátenném a témához - különösképp neked címezve Bubi - hogy a több forrásból is megerősített pletykák között az is szerepelt, hogy Lampard sokkal jobban szeretett volna az angol fiatalokra építeni, de a vezetőség ennek nem örül. Nekik név és nívó kell, fontos a látszat. Rice miatt azért alakult ki a feszültség, mert "mi nem veszünk vissza olyan játékost sok pénzért, akit elutasítottak az akadémiáról". Lehet az Ronaldo, De Bruyne, Aké, vagy bárki, mindegy hogy mennyire jó, nem jöhet vissza, mert az kínos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2021. január 26., kedd 22:16-kor.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Játékosok

#3873 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Amazing24 írta: 2021. január 26., kedd 22:01
Bubi írta: 2021. január 26., kedd 21:53 Elképzelhetetlennek tartom, hogy a klub elengedje a saját fiataljainkat. Mount a sokoldalúsága miatt mindig kezdő lesz, Jamesnek pedig nincs konkurense.

Gilmour, Odoi és Abraham padra kerülhetnek vagy jegelve lehetnek, de ők eddig se voltak stabil kezdők.
En Mountban nem vagyok biztos. 3 fix kezdoje lesz Tuchelnek, Silva,Havertz es Werner, ebben biztos vagyok. Nagyban fugg a formaciotol is, de senki ne lepodjon meg ha Rudigert vagy Christensent a kp-n talaljuk. Ennek az edzovaltasnak a fiataljaink kozul szerintem Odoi lesz a legnagyobb nyertese.
Odoi és szvsz James, utánaolvastam több helyen Tuchel játékfilozófiájának és a felfutó szélső hátvéd a támadójátékának egyik legfontosabb láncszeme, szerintem James nála is Azpi előtt lesz a sorban.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Játékosok

#3874 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Bubi írta: 2021. január 26., kedd 21:53 Elképzelhetetlennek tartom, hogy a klub elengedje a saját fiataljainkat. Mount a sokoldalúsága miatt mindig kezdő lesz, Jamesnek pedig nincs konkurense.

Gilmour, Odoi és Abraham padra kerülhetnek vagy jegelve lehetnek, de ők eddig se voltak stabil kezdők.
En Mountban nem vagyok biztos. 3 fix kezdoje lesz Tuchelnek, Silva,Havertz es Werner, ebben biztos vagyok. Nagyban fugg a formaciotol is, de senki ne lepodjon meg ha Rudigert vagy Christensent a kp-n talaljuk. Ennek az edzovaltasnak a fiataljaink kozul szerintem Odoi lesz a legnagyobb nyertese.

edeskeves
Hozzászólások: 3122
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Játékosok

#3875 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta: 2021. január 26., kedd 21:47 Lampard távozásával Kante eligazolására is nagy esély nyílt. Bár sokan ennek örülni fognak, a Lampard által beépített és felépített emberek is létszámfelettivé válhatnak - gondolok itt elsősorban Mount-ra és Abraham-re. Előbbi a PL egyik legjobb játékosa forma alapján, utóbbi a klub legeredményesebbje idén (11 gól, 6 gólpassz)

Eljöhet az újabb korszaka a Mourinho második edzősködése alatt történt logikátlan, igazságtalan és végtelenül pazarló hozzáállásnak, amikor újra többet számít a név és az árcédula, mint a teljesítmény és a hozzáállás. Amikor Oscar-ok élveznek előnyt a csapatot húzó Mata-kkal szemben.

Abban biztos vagyok, hogy Tuchel most bármit és bárkit beáldozhat, mert ő lett az elsőszámú kedvenc, de nagyon remélem, hogy lesz annyira korrekt, hogy - amennyiben nincs ok rá - nem barmolja szét az elmúlt 1.5 évben felépítetteket, amik december elejéig kifejezetten jól működtek és bizakodásra adhattak okot a jövővel kapcsolatban.
Ezeket honnan veszed? Mount jelenleg az egyik legjobb formaban levo jatekosunk, James full kezdo es Azpi mar nem tudja kiszoritani, Kanterol szot se ejtsunk es a tobbiek is foleg CHO, Tammy boven kapni fognak perceket szerintem ez tuti.

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#3876 Hozzászólás Szerző: Anti »

Azért most nincs olyan gazdasági helyzet, hogy ismét százmilliókat költsünk új játékosokra. Amiből főzni lehet, az nem olyan rossz, ha mindenki visszanyeri a formáját.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9364
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Játékosok

#3877 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Elképzelhetetlennek tartom, hogy a klub elengedje a saját fiataljainkat. Mount a sokoldalúsága miatt mindig kezdő lesz, Jamesnek pedig nincs konkurense.

Gilmour, Odoi és Abraham padra kerülhetnek vagy jegelve lehetnek, de ők eddig se voltak stabil kezdők.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6475
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Játékosok

#3878 Hozzászólás Szerző: Dante »

Lampard távozásával Kante eligazolására is nagy esély nyílt. Bár sokan ennek örülni fognak, a Lampard által beépített és felépített emberek is létszámfelettivé válhatnak - gondolok itt elsősorban Mount-ra és Abraham-re. Előbbi a PL egyik legjobb játékosa forma alapján, utóbbi a klub legeredményesebbje idén (11 gól, 6 gólpassz)

Eljöhet az újabb korszaka a Mourinho második edzősködése alatt történt logikátlan, igazságtalan és végtelenül pazarló hozzáállásnak, amikor újra többet számít a név és az árcédula, mint a teljesítmény és a hozzáállás. Amikor Oscar-ok élveznek előnyt a csapatot húzó Mata-kkal szemben.

Abban biztos vagyok, hogy Tuchel most bármit és bárkit beáldozhat, mert ő lett az elsőszámú kedvenc, de nagyon remélem, hogy lesz annyira korrekt, hogy - amennyiben nincs ok rá - nem barmolja szét az elmúlt 1.5 évben felépítetteket, amik december elejéig kifejezetten jól működtek és bizakodásra adhattak okot a jövővel kapcsolatban.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Játékosok

#3879 Hozzászólás Szerző: fst200 »

emsanya írta: 2021. január 25., hétfő 9:05
Pityee írta: 2021. január 25., hétfő 8:48
emsanya írta: 2021. január 24., vasárnap 20:00 Egyelőre szinte pletykák se nagyon jönnek a távozokrol. Pedig jo páran vannak akik már csak nyaralnak nálunk. Ebből vagy az lesz hogy az utolso nap mennek el vagy bohockodnak nálunk fél évig az ingyen pénzért még.
Azért valljuk be, nem rossz dolog így felszedni a fizetést nem? :D Marcos Alonso konkrétan több hónapja nem játszott egy árva percet sem, de olyan heti fizetést kap mint a komplett fórum éves fizetése szerintem. Gyakorlatilag azért, mert lógatja a golyóit és eljár edzésekre :D
Az a baj sajnos ez nálunk elég nagy divat, pedig azért nem mindenhol van ez így. Valahol még probálnak karriert épiteni és eligazolnak, de Drinkwater ota semmin se lepődöm meg.
Malouda :D?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Játékosok

#3880 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta: 2021. január 25., hétfő 8:48
emsanya írta: 2021. január 24., vasárnap 20:00 Egyelőre szinte pletykák se nagyon jönnek a távozokrol. Pedig jo páran vannak akik már csak nyaralnak nálunk. Ebből vagy az lesz hogy az utolso nap mennek el vagy bohockodnak nálunk fél évig az ingyen pénzért még.
Azért valljuk be, nem rossz dolog így felszedni a fizetést nem? :D Marcos Alonso konkrétan több hónapja nem játszott egy árva percet sem, de olyan heti fizetést kap mint a komplett fórum éves fizetése szerintem. Gyakorlatilag azért, mert lógatja a golyóit és eljár edzésekre :D
Az a baj sajnos ez nálunk elég nagy divat, pedig azért nem mindenhol van ez így. Valahol még probálnak karriert épiteni és eligazolnak, de Drinkwater ota semmin se lepődöm meg.

Válasz küldése