Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#25761 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Na így, na így végre: Hughes hints at Terry defeat
forrás:skysports

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25762 Hozzászólás Szerző: Spring »

Egészségére, én is ezt csinálnám :D :P
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
ParanoidAndroid
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2007. november 25., vasárnap 22:46
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Makalele
Tartózkodási hely: Nagykáta

Re: Játékosok

#25763 Hozzászólás Szerző: ParanoidAndroid »

http://sportgeza.hu/futball/2009/07/18/ ... glieletet/" onclick="window.open(this.href);return false;

faxom:D
agggyatok munkát!!!!

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Játékosok

#25764 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

nem tudom belinkelte e már valaki, de:
http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/sp ... elsea.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Puti
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2007. május 11., péntek 11:17
Kedvenc játékos: Essien
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25765 Hozzászólás Szerző: Puti »

Mourinho próbálkozott vele kevés sikerrel.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25766 Hozzászólás Szerző: undertow »

kalou max akkor fér be csatárnak, ha charlie két ékkel akar felállni.

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#25767 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Balázsinho írta:
Speedie93 írta:
B o t o n d írta:Kalou-t sajnálnám ha elmenne, de tényleg mióta itt van, csak hatalmas tehetségnek mondjuk, de egy edzőnél sem tudott meghatározó lenni. Azért ez nem lehet véletlen...
Én szerintem Kalout inkább középen kéne próbálgatni.. :roll: mint anno a Feyenordba.. :roll:
Vagy, mint anno a Chelseaben :wink: Ugyanis a 2006/2007-es szezonban csatárt játszott, méghozzá 19 meccsen kezdőként. Ő csak kényszerből kap lehetőséget a szélen, nem igazi szélső. :wink:
tudom hogy nem igazi szélső de arra nem emlékeztem hogy ő nálunk is játszott csatárt.. :)
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Balázsinho
Hozzászólások: 1015
Csatlakozott: 2006. október 19., csütörtök 17:40
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Játékosok

#25768 Hozzászólás Szerző: Balázsinho »

Speedie93 írta:
B o t o n d írta:Kalou-t sajnálnám ha elmenne, de tényleg mióta itt van, csak hatalmas tehetségnek mondjuk, de egy edzőnél sem tudott meghatározó lenni. Azért ez nem lehet véletlen...
Én szerintem Kalout inkább középen kéne próbálgatni.. :roll: mint anno a Feyenordba.. :roll:
Vagy, mint anno a Chelseaben :wink: Ugyanis a 2006/2007-es szezonban csatárt játszott, méghozzá 19 meccsen kezdőként. Ő csak kényszerből kap lehetőséget a szélen, nem igazi szélső. :wink:

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#25769 Hozzászólás Szerző: Pöri »

B o t o n d írta:Kalou-t sajnálnám ha elmenne, de tényleg mióta itt van, csak hatalmas tehetségnek mondjuk, de egy edzőnél sem tudott meghatározó lenni. Azért ez nem lehet véletlen...
Én szerintem Kalout inkább középen kéne próbálgatni.. :roll: mint anno a Feyenordba.. :roll:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

B o t o n d
Hozzászólások: 210
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 19:19
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Játékosok

#25770 Hozzászólás Szerző: B o t o n d »

Joey az egyik kedvenc játékosom, remélem már játszhat majd a bajnokságban, és visszanyeri régi formáját. Emlékszem a Mourinho-korszakban a Pool ellen két egymás utáni Chelsea-Pool meccset is ő döntött el, és nyertük meg 1-0ra. Egy olyan Joey-ra nagy szükség volna.

Amúgy A. Young érkezésének örülnék, csak akkor már kicsit sokan lennénk a szélekre, ha senki nem megy el. Kalou-t sajnálnám ha elmenne, de tényleg mióta itt van, csak hatalmas tehetségnek mondjuk, de egy edzőnél sem tudott meghatározó lenni. Azért ez nem lehet véletlen...

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#25771 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

redrum írta:Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
valoban szukseg lesz egy Youngra

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25772 Hozzászólás Szerző: misakd »

kdako írta:Érdekes, hogy a keretben ott van Seva mellett Pizzaro is, úgy tűnik, Ancelotti ad nekik egy esélyt. A fiatalok közül Sinclair, Mancienne és Hutchinson utazott Amerikába.
ÉS Bertrand?Cork?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára misakd 2009. július 16., csütörtök 14:15-kor.

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25773 Hozzászólás Szerző: misakd »

szekelyla írta:
Zsoca87 írta:
redrum írta:Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
Nemááár. :(
ÁÁ szegény, pedig most olvastam egy interjút, boldog volt, hogy újra kezd belelendülni.

A .com-on azt írják, hogy ez egy kis műtét, amire szükség volt és a felkészülés végére visszatérhet.
Hát igen kis műtét, de oda az alapozás és valószínűleg ezzel együtt az éve is. :cry: :cry:
nincs oda a egész éve legfeljebb seson elején pici gyenge lesz

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25774 Hozzászólás Szerző: kdako »

Érdekes, hogy a keretben ott van Seva mellett Pizzaro is, úgy tűnik, Ancelotti ad nekik egy esélyt. A fiatalok közül Sinclair, Mancienne és Hutchinson utazott Amerikába.
GO BLUES!

szekelyla
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2008. május 24., szombat 8:41

Re: Játékosok

#25775 Hozzászólás Szerző: szekelyla »

Zsoca87 írta:
redrum írta:Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
Nemááár. :(
ÁÁ szegény, pedig most olvastam egy interjút, boldog volt, hogy újra kezd belelendülni.

A .com-on azt írják, hogy ez egy kis műtét, amire szükség volt és a felkészülés végére visszatérhet.
Hát igen kis műtét, de oda az alapozás és valószínűleg ezzel együtt az éve is. :cry: :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25776 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

redrum írta:Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
Nemááár. :(
ÁÁ szegény, pedig most olvastam egy interjút, boldog volt, hogy újra kezd belelendülni.

A .com-on azt írják, hogy ez egy kis műtét, amire szükség volt és a felkészülés végére visszatérhet.

Avatar
redrum
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 1277
Csatlakozott: 2008. július 6., vasárnap 11:36
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Mata
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25777 Hozzászólás Szerző: redrum »

Joe Cole sajnos egy hónapra megint kidőlt. Pont ezért van szükségünk még valakire a jobbszélső pozícióra. Joey sajnos túl sérülékeny.
I'm goin' down down down down

Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25778 Hozzászólás Szerző: misakd »

A Twenteben biztos játszani fog tavaly még a Chelseaben is kapott 3-4 meccset ott simán kezdö lehet

Avatar
albundy
Hozzászólások: 659
Csatlakozott: 2009. március 7., szombat 12:19
Kedvenc játékos: drogba essien
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Játékosok

#25779 Hozzászólás Szerző: albundy »

redrum írta:
misakd írta:Semmitöl jobb bár semmit nem csinalt Drogba ugyhogy most sem értem...
Ennyire ne legyél elvakult. Még szerencse hogy nem olyan világban élünk, ahol az ilyen viselkedés megengedhető.
(Persze a bírót is meg kellett volna büntetni.)

Dühös volt csak Drogba,ennyi, de ez érthető én is utcalány ideges voltam, mert a barcelona csalással jutott tovább, és 1 ilyen szar senkiházi bírónak köszönhetően.Ráadásul tegnap este néztem meg ezt a meccset sokadjára /sportklub/, a vicc az hogy a riporter meg se szólalt az egyértelmű tizenegyeseknél, csak lapítiott, meg terelte a szót hogy sokat vitatott esetek ezek azóta is.Ő is ugyanolyan hülye volt és vak mint a bíró, az ismétlések bizonyítanak mindent.Ezzel a vezetőséggel az uefánál elég sok a bundagyanús eset.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#25780 Hozzászólás Szerző: Spring »

dankodavid írta:Stoch hivatalosan is elment kölcsönbe az FC Twente csapatához: http://www.chelseafanatics.hu/news.php? ... m=&ucat=16&" onclick="window.open(this.href);return false;
Remélem megkapja a lehetőséget, nagy potenciál van a gyerekben. Csak játsszon ott!
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Válasz küldése