Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zolaisgod
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2005. december 26., hétfő 21:54
Tartózkodási hely: Bp

#28801 Hozzászólás Szerző: Zolaisgod »

Drogba egy igazi zsoldos. A pénzért és a nyerniakarásért jött a csapathoz. Mourinho embere volt, mint sokan mások is. A klubot nagy ívből leszarja, hiszen semmivel nem kötődik ide, amit ne tudna megkapni máshol is. Ettől én nem háborodom fel, hiszen nem születhet mindenki kéknek és nem is szereti meg mindenki a klubot az élete során.

Egy ilyen kariztmatikus edző leváltásánál óhatatlan, hogy a hozzá kötődő játékosok is le fognak idővel lépni. Ideje, hogy egy újabb karizmatius edző jöjjön, aki a saját embereiből építi fel az elképzeléseinek megfelelő csapatot.

Mourinho már majdnem kész volt, de ez már a múlt.

UI: Lamps maradni fog, ha valami komoly edző jön a csapathoz.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28802 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Oziris írta:Nem edzőhőz kell kötödni,hanem klubbhoz vagy neadjisten a szurkolókhoz!Aki akar az menjen...mégha az Drogba is vagy Lampard!Ugyis szarul jár aki elmegy,az utóbbi pár évben akik leléptek azok vergödnek csak a csapatukban... :wink:

keserü vigasz. Drogbat kivel potolnád?

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#28803 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Nem edzőhőz kell kötödni,hanem klubbhoz vagy neadjisten a szurkolókhoz!Aki akar az menjen...mégha az Drogba is vagy Lampard!Ugyis szarul jár aki elmegy,az utóbbi pár évben akik leléptek azok vergödnek csak a csapatukban... :wink:
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#28804 Hozzászólás Szerző: Megyó »

nah most olvastam én is. fasz ki van...
Drogba és LAmps= akik golt tudnak löni.


áhh nem tom mi lesz a klubbal igy, de beszarás ez a klubb vezetés. szét barmolják a csapatot. komolyan mondom ez a szurkolás is.... olyan furcsa hogy nem azért kell szoritanunk hogy legyözzük az ellenfelet a köv meccsen hanem a vezetőség ne hozzon meg vadállat döntéseket....

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28805 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

meddig van szerzödése drogbának ? 2010-ig,ha jól tudom ! az üveglábú robben 26 millába fájt a reálnak,hát aki didit kivásárolja innen az nem akárki ! sajnos még hasonlóan jó kvalitású játékos sem jut az eszembe aki potolhatná :cry: benne minden megvan ! bensema a lyonból aki tetszik ! bár 1 vagy 2 hete pont mást nyilatkozott drogba,ha jól emlékszem !

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28806 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Szerintem nem fog egy olyan csapatból elmenni ahol biztos helye van, és az a csapat ráadásul kupákat nyer. És szerintem nincs még egy tulaj aki ennyit fizetne neki.....

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#28807 Hozzászólás Szerző: Festa »

Drogba szerint Mourinho távozás okozta a válságot mikozben a Portugálal kapcsolatos
legújabb hirek:"Az angol fogadóirodák szerint Jose Mourinho lehet Steve McLaren utódja az angol válogatott kispadján.
McLaren távozása egyre biztosabb, az angoloknak ugyanis kevés esélye maradt kijutni a 2008-as Európa-bajnokságra, miután a szerda esti selejtezőjükön 2-1-re kikaptak Oroszországban.


A portugál szakember azóta munkanélküli, hogy szeptember elején távozott a Chelsea kispadjáról. Mourinho már többször mondogatta, hogy szívesen edzősködne Németországban, vagy Olaszországban, a fogadóirodák szerint azonban nem utasítana el egy angol szövetségi kapitányi ajánlatot sem. Mourinho mellett Martin O”Neill, az Aston Villa vezetőedzője és Luis Felipe Scolari, Portugália kapitánya esélyes még a posztra, de szóba jött Guus Hiddink, az orosz válogatott edzőjének neve is.

Bár az az oroszlánosok tegnapi veresége után senkit nem lep meg!
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#28808 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

Festa írta:Ez a cikk az Nso honlapján is fent van!
De gondolom ez még nem jelent semmit. :wink:

Ha igaz amit Drogba mond akkor a válság még mélyebb mint gondoltam :cry:
Mourinho távozásával elindult a lavina :!:

Jaja én is az imént olvastam a cikket és fura érzések keltek bennem.

IGAZNAK GONDOLOM A CIKKET :? :? :? :( :( :(

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#28809 Hozzászólás Szerző: Festa »

Ez a cikk az Nso honlapján is fent van!
De gondolom ez még nem jelent semmit. :wink:

Ha igaz amit Drogba mond akkor a válság még mélyebb mint gondoltam :cry:
Mourinho távozásával elindult a lavina :!:
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28810 Hozzászólás Szerző: undertow »

mondom forditast :)

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#28811 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:
ZenZo írta:
Chelseafan írta:Az a baj, hogy a France Footballnak nyilatkozta, ami nem tartozik a pletykalapok közé sztem... :(

Abramovicsék pedig végleg megutáltatták magukat...
A France Football nem kifejezetten sun, de azért egy jó kis címlapsztoriért, (mint mondjuk ez) ők sem mennek a szomszédba. Az előző nyári átigazolási szezonban ők is megírták, hogy Drogba Milanba megy, azt mégse... egy tény, hogy ez nem alaptalan, hiszen tudjuk, hogy jópár játékos kötődése igen erős volt JM irányában. Terry és Lampard esete annyiban más, hogy náluk már erős a kötődés a klub iránt is, sőt, talán erősebb is. De Drogba, Essien, Carvalho, PF az a négyes, akik szerintem szóba jöhetnek egy ilyen pletyka során, nem alaptalanul. Meglátjuk, mi lesz, ez van.
ezesetben szeretnek latni egy hiteles forditast az eredeti interjurol. a bulvarlapok nem feltetlenul ragaszkodnak az angolra valo pontos atulteteshez....
Hajrá! http://www.francefootball.fr/FF/breves2 ... 16Dev.html
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28812 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
Chelseafan írta:Az a baj, hogy a France Footballnak nyilatkozta, ami nem tartozik a pletykalapok közé sztem... :(

Abramovicsék pedig végleg megutáltatták magukat...
A France Football nem kifejezetten sun, de azért egy jó kis címlapsztoriért, (mint mondjuk ez) ők sem mennek a szomszédba. Az előző nyári átigazolási szezonban ők is megírták, hogy Drogba Milanba megy, azt mégse... egy tény, hogy ez nem alaptalan, hiszen tudjuk, hogy jópár játékos kötődése igen erős volt JM irányában. Terry és Lampard esete annyiban más, hogy náluk már erős a kötődés a klub iránt is, sőt, talán erősebb is. De Drogba, Essien, Carvalho, PF az a négyes, akik szerintem szóba jöhetnek egy ilyen pletyka során, nem alaptalanul. Meglátjuk, mi lesz, ez van.
ezesetben szeretnek latni egy hiteles forditast az eredeti interjurol. a bulvarlapok nem feltetlenul ragaszkodnak az angolra valo pontos atulteteshez....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28813 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:
Etelkozi írta:Engem bevallom nem.
Igen, mert ez nem Drogba nyilatkozata, hanem csak az, hogy a Chelsea vezetősége bízik abban, hogy kitölti a 4 éves szerződését...
Igen, hát ez nem sok. Azért még mindig tartom magam ahhoz, hogy ez csak egy újból felmelegített régi, langyos leves, némileg konkrét alapokkal.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Festa
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2006. január 2., hétfő 11:47
Tartózkodási hely: Pest city

#28814 Hozzászólás Szerző: Festa »

Joey írta:Kaká nem megy a Chelsea-hez

A Milan alelnöke, Adriano Galliani tagadta azokat a híreszteléseket, melyek szerint a Chelsea rekordajánlatot tett a Milan brazil szupersztárjáért, Kakáért.

Múlt heti pletykák szerint a Chelsea 100 millió fontot készült ajánlani az Aranylabda legfőbb várományosáért, azonban Galliani ismét eloszlatta a kétségeket Kaká jövője felől:

"Senki sem érdeklődött nálunk Kaká iránt, csak a Real Madrid, és nekik azt mondtuk, hogy nem eladó. A Chelsea ajánlata csupán pletyka, Kaká pedig tiszteletben tartja a szerződését, amely 2011-ig szól."

Forrás: http://www.channel4.com


Nagy kár,hogy nem jött Kaká mert Ballack helyett simán jobb lenne.
És ilyen karakterú középpályás nem is nagyon van a csapatban.
Bár kérdés,hogy ő hogy férne el Lampard mellett.
Viszont Seva nagyon örülne neki.
Bár nem hiszem,hogy ez az igazi Blue fanoknak fontos szempont.
Mi az élet értelme??? 42!

Avatar
Bumblebee
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2007. augusztus 31., péntek 18:29

#28815 Hozzászólás Szerző: Bumblebee »

" ... majd még hozzátette, voltaképpen az első naptól, hogy megérkezett, elvágyódott a Chelsea-től. "

N.C. :( :( :(

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28816 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Etelkozi írta:Engem bevallom nem.
Igen, mert ez nem Drogba nyilatkozata, hanem csak az, hogy a Chelsea vezetősége bízik abban, hogy kitölti a 4 éves szerződését...

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#28817 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Engem bevallom nem.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28818 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Ez valamennyire megnyugtatott :) :

DROGBA STATEMENT

Following reports regarding the future of Didier Drogba, Chelsea Football Club has the following statement:

'Didier Drogba signed a new four year contract last year. As a top professional we are sure Didier is committed to Chelsea and intends to honour that contract.'

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28819 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Chelseafan írta:Az a baj, hogy a France Footballnak nyilatkozta, ami nem tartozik a pletykalapok közé sztem... :(

Abramovicsék pedig végleg megutáltatták magukat...
A France Football nem kifejezetten sun, de azért egy jó kis címlapsztoriért, (mint mondjuk ez) ők sem mennek a szomszédba. Az előző nyári átigazolási szezonban ők is megírták, hogy Drogba Milanba megy, azt mégse... egy tény, hogy ez nem alaptalan, hiszen tudjuk, hogy jópár játékos kötődése igen erős volt JM irányában. Terry és Lampard esete annyiban más, hogy náluk már erős a kötődés a klub iránt is, sőt, talán erősebb is. De Drogba, Essien, Carvalho, PF az a négyes, akik szerintem szóba jöhetnek egy ilyen pletyka során, nem alaptalanul. Meglátjuk, mi lesz, ez van.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28820 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Az a baj, hogy a France Footballnak nyilatkozta, ami nem tartozik a pletykalapok közé sztem... :(

Abramovicsék pedig végleg megutáltatták magukat...

Válasz küldése