Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#28761 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Joey írta:
twopac írta:most látszik hogy mekkora szükség volt alexra!
Hát igen! A PL-be ilyen védők kellenek. Magas és elég erős testfelépítésű! Nagyon meg kell küzdeni a Terry-Carvalho kettősnek a kezdőcsapatért...
és ami külön érdekes hogy brazil...nem nagyon ismerek/sőt isemrtem jó brazil védőt mostanáig,4évvel fiatalabb mint carvalho jó utodja lehet(az igaz hogy nem valami fürge..)de nem hiszem hogy rossz lenne a terry alex páros,még nem most :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28762 Hozzászólás Szerző: twopac »

és milyen igaza van drogbának!nem igazán látom ballack helyét a csapatba

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28763 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

A német játékos tavasszal, egészen pontosan áprilisban feküdt kés alá, de az eredetileg tervezett pár hétnél hosszabb időre dőlt ki a sorból. "Az orvosok eleinte azt mondták, hogy 4-6 héten belül ismét játszhatok. Még nyáron is úgy számoltam, hogy az angol bajnoki rajtnál már ott leszek." - mondta Ballack, aki a napokban ismét edzésbe állt.

"Hat hónapot hiányoztam, ami nagyon megviselt. A legrosszabb az volt, hogy nem igazán tudtam, mikor játszhatok megint. Mostanra szerencsére sokat javult a helyzet, nincsenek fájdalmaim. Egyelőre még egyedül edzem, de a reményeim szerint idén ismét szerepelhetek a Chelseaben." - nyilatkozta a Bildnek a német játékos.

A londoniak trénere, Avram Grant már várja vissza. "Ballack állapota sokat javult az elmúlt egy hónapban. Az orvosai szerint egy-két hónapon belül visszatérhet. Remélem minél hamarabb." - mondta Jose Mourinho utódja.

A szombati fordulóban a Manchester Cityt leiskolázó csapattársak is örülnének a német irányítónak, ugyanakkor a Chelsea egyik legnagyobb sztárja szerint hibázott Ballack, amikor Londonba igazolt. Didier Drogba úgy gondolja, hogy a német középpályás az Arsenalban vagy a Manchester Unitedban jobban érezné magát.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28764 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:most látszik hogy mekkora szükség volt alexra!
Hát igen! A PL-be ilyen védők kellenek. Magas és elég erős testfelépítésű! Nagyon meg kell küzdeni a Terry-Carvalho kettősnek a kezdőcsapatért...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28765 Hozzászólás Szerző: twopac »

most látszik hogy mekkora szükség volt alexra!
csak most gondoltam bele milyen lenne a támadójátékunk ha sheva abba a formába lenne amikor megkapta az aranylabdát!tudom más játékrendszer de akkor is,meccsenként meglenne a 3as góltlag lazán

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28766 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Pont a sprint volt az, ami mostanában nem Sheva erőssége, nem úgy, mint régen. Úgy látszik ismét kezd belelendülni. :wink:

British Olympic sprint champ Darren Campbell has confirmed he's been working with Chelsea striker Andriy Shevchenko.

Shevchenko was back on the scoresheet yesterday in Chelsea's 6-0 humbling of Manchester City and Campbell revealed: "I've been working with Andriy about two months now. The club got in contact with me and asked if I would work with him and I said it would be a pleasure to help one of the greatest goalsorers.

"While Mourinho was at the club he was a little bit funny about anybody from outside working with the players. But it was something Shevchenko wanted to happen, so for the first couple of sessions I had to do it at his house on his tennis court.

"Now that Mourinho is gone I'm able to do it at the club. Shevchenko was paying for it, that's how serious he is about sharpening up and trying to improve himself.

"So for all the Chelsea fans who are on his back, I can say he really is trying to improve himself and play well for the club.

"Over the last few months it's definitely worked, he's been scoring for Ukraine and for Chelsea in the Champions League. We've been working on his 10m and 30m pace. He's improved by a few tenths which is what the club wanted."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28767 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Megnéztem a Joey által belinkelt BBC összefoglalót, és tetszett nagyon amit láttam, de kiemelném, hogy Mikel nem tud becsúszni... Az összefoglaló alapján kaphatott volna 2 sárgát is, mák, hogy egyet sem kapott végül.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28768 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Mintha teljesen más Shevchenkót látnánk...

http://youtube.com/watch?v=E-maYdUcqyQ

Amikor nézem ezt a videót, azon gondolkozok, hogy nekünk miért nem lehet ilyen jó Shevánk... :(
Amúgy ez az új játékstílusunk már be kell hogy váljon nála is. Ma is gólt rúgott, remélem mostmár belelendül! :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28769 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Terry még kb. 1 hónapig sérült (forrás: sky sports)

Nem is tudtam, hogy ilyen sokat ki fog hagyni... Na mind1, amíg Carvalho meg Alex ilyen jól nyomják együtt, addig nem aggódok. ;)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28770 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Kicker írta:nem tudom elképzelni, hogy ez a Drogba, aki bizalmat élvez a Chelseaben/maximálisan jogosan/ termeli a gólokat, örül a góljainak, a mezén a címert rángatva, hogy tudna minket itt hagyni....
A témához kapcsolódva:
http://kepfeltoltes.hu/071025/Chelsea_M ... es.hu_.jpg

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28771 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Először nem vettem észre, hogy van egy Születésnapok topic is azért írtam ide :cry: Bocs...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#28772 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Joey írta:Boldog Születésnapot Shaun!
Egy dolgot elég egy helyre leírni, ez fórum, nem hsz író verseny :wink:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28773 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Boldog Születésnapot Shaun!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28774 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Kicker írta:nem tudom elképzelni, hogy ez a Drogba, aki bizalmat élvez a Chelseaben/maximálisan jogosan/ termeli a gólokat, örül a góljainak, a mezén a címert rángatva, hogy tudna minket itt hagyni....
Igen, amióta felröppentek ezek a hírek, mind a 2 vagy már a Valencia ellen is megcsókolta a címert. Szerintem nem véletlen :wink:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28775 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Kicker írta:nem tudom elképzelni, hogy ez a Drogba, aki bizalmat élvez a Chelseaben/maximálisan jogosan/ termeli a gólokat, örül a góljainak, a mezén a címert rángatva, hogy tudna minket itt hagyni....
Nekem is épp ez jutott eszembe, amikor láttam a gólörömét... Ha beindul a csapat, ha az új manager elnyeri a játékosok bizalmát, már eszükben sem lesz elmenni.

Avatar
Kicker
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 13:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Jimmy Floyd Hasselbaink
Tartózkodási hely: nem messze a környéken lakom...
Kapcsolat:

#28776 Hozzászólás Szerző: Kicker »

nem tudom elképzelni, hogy ez a Drogba, aki bizalmat élvez a Chelseaben/maximálisan jogosan/ termeli a gólokat, örül a góljainak, a mezén a címert rángatva, hogy tudna minket itt hagyni....

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28777 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Hát igen! Nem hiába bízták rá a szabdrúgást, a PSV-be már bebízonyított a lövö teknikáját :!: :wink:

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28778 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea boss: Alex capable of scoring from 50m!

Chelsea boss Avram Grant says no-one at the club was surprised by Alex's superb goal at Middlesbrough on Saturday.

Grant said: "If you saw the bench, nobody was surprised because he does it in training almost every day.

"He shoots from 30, from 40, sometimes from 50 metres. He scored a good goal, but he also played well for us."

:lol: :lol: :lol:

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28779 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

undertow írta:ligakupaban nem lott(JT volt az egyetlen golszerzonk a sorozatban), az fa cupban meg csak a poolnak lott, a barcodest szinten JT goljaval vertuk.
tényleg !! a liga kupában hamar kiestünk a chartontól ügyes huth miatt(jó hazaadásából kaptuk a gólt és kihagyta a tizit) :( ebben az éveben afrika kupázott és ráadásul döntöt is játszottak az elefántok ! mind1 remélem lesz még százados drogba chelsea mezben és köszi az emlékeztetöt !

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#28780 Hozzászólás Szerző: undertow »

ligakupaban nem lott(JT volt az egyetlen golszerzonk a sorozatban), az fa cupban meg csak a poolnak lott, a barcodest szinten JT goljaval vertuk.

Válasz küldése