Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
misakd
Hozzászólások: 1736
Csatlakozott: 2009. március 9., hétfő 15:53
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Játékosok

#25161 Hozzászólás Szerző: misakd »

tiszi írta:Salomon Kalou és Branislav Ivanovic szereplése kétséges holnap mert állítólag könnyebb sérülést szedtek össze...
Forrás is van vagy csak te talaltad ki :?:

Avatar
S_Kalou
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2009. május 3., vasárnap 0:50
Kedvenc játékos: Mata
Kedvenc exjátékos: Belletti
Tartózkodási hely: Szentgáloskér

Re: Játékosok

#25162 Hozzászólás Szerző: S_Kalou »

tiszi írta:Salomon Kalou és Branislav Ivanovic szereplése kétséges holnap mert állítólag könnyebb sérülést szedtek össze...
getty-n van mai kép Iva-ról miközben edz

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25163 Hozzászólás Szerző: tiszi »

Salomon Kalou és Branislav Ivanovic szereplése kétséges holnap mert állítólag könnyebb sérülést szedtek össze...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25164 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:Ez igaz, a Ronaldinho vs. Lampard eset ami különösen fájó, de ne mondd azt, hogy idén Messi nem érdemelné (érdemli) meg.
csöppet sem érdekel, hogy ki kapja, a szememben ugyanis a nullát közelíti a díj értéke. alulról.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#25165 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

hat Cannavaroe valoban vitathato...szerintem Buffonnak jart volna+hat ugye Jasin ota o lett volna a masodik aki aranylabdat kap...

france football-platini-uefa-fifa...ahh...tulsagosan a penzrol szol mar ez az egesz :cry: :|

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25166 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az aranylabda nem egy életműdíj, tehát fölösleges azt vitatni, hogy ki miért nem kapott, egyszerűen ez egy szubjektív díj, hiszen újságírók ítélik oda. Lehet vitatkozni a módszerekkel, de egy tény, amit undertow is mond, hogy ez lényegében marketingdíj. Újságírók... de mindentől függetlenül általában annyira nem könnyű vitatkozni az ítélettel. CR, Kaká, Ronaldinho, Sevcsenko, Nedved, Ronaldo, Owen, Figo, Rivaldo, Zidane... egyedül Cannavaro díja az, ami szerintem is vitatható, de hát minek. Csak nem kell annyira felmagasztalni azt a nyamvadt aranylabdát. Helyén kell kezelni. Az kapja, akiről a legtöbbet ír a sajtó...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#25167 Hozzászólás Szerző: kdako »

korozsp88 írta:De jó lenne ha Drogba Lampard vagy Terry közül az egyik megkapná December 1.-én az Aranylasztit!Ha Drogba kapná akkor az első és egyetlen Afrikai aranylabdás lenne a futball történelemben!:)
George Weah neve mond valamit?
GO BLUES!

tiszi
Hozzászólások: 2431
Csatlakozott: 2008. június 20., péntek 15:06
Kedvenc játékos: Silva
Kedvenc exjátékos: Terry Lampard Sevcsenko
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25168 Hozzászólás Szerző: tiszi »

undertow írta:ezt a díjat nem a legnagyobb reklámértékkel rendelkező játékosnak szokták adni? :s bár lehet, hogy platini változtatott és már az ügyeletes kedvencének jár.
vicc az uefa, vicc a díjuk és vicc az Eurovíziós Futballversenyük is...
itt egy másik díj is: 23 jelölt a FIFA Év játékosa-díjra abból öt Chelsea-játékosok: http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... a-2004947/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25169 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:ezt a díjat nem a legnagyobb reklámértékkel rendelkező játékosnak szokták adni? :s bár lehet, hogy platini változtatott és már az ügyeletes kedvencének jár.
vicc az uefa, vicc a díjuk és vicc az Eurovíziós Futballversenyük is...
Ez igaz, a Ronaldinho vs. Lampard eset ami különösen fájó, de ne mondd azt, hogy idén Messi nem érdemelné (érdemli) meg.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#25170 Hozzászólás Szerző: undertow »

ezt a díjat nem a legnagyobb reklámértékkel rendelkező játékosnak szokták adni? :s bár lehet, hogy platini változtatott és már az ügyeletes kedvencének jár.
vicc az uefa, vicc a díjuk és vicc az Eurovíziós Futballversenyük is...

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Játékosok

#25171 Hozzászólás Szerző: tegwol »

korozsp88 írta:
Zsoca87 írta:99% hogy Messi nyeri. És meg is érdemli, mindent nyert és jól is játszott... Van olyan, aki szerint nem ő a fő esélyes?? Furcsállanám.




1.Tudnék nektek Messin kívül ezerszer jobb gólvágót és játékost mondani,aki még nála is jobban megérdemelné az idei Aranylabdát,és nem a csapatban játszik!;)Azt pedig úgy hívják hogy:Diego Forlan!Már csak azért is neki adnám mert idén nála több gólt az életbe nem szerzett senki,a tavalyi szezonban,és 2.alkalommal hírdették ki Európa,sőt,a világ egyik legjobb csatárának!Ugyan is 2.alkalommal kapta meg az Európai aranycipőt!1x a Villarrealban,még akkor ott játszott,és idén 2009-ben meg az Atl.Madrid-ban!A maga 34 góljával Spanyol gólkirály lett az idén!És az hogy 2x-is aranycipőt kapott,és Európa legjobb gólvágója lett,ezerszer nagyobb elismerés,mint az hogy Messi 20 évesen lett BL gólkirály,és hogy megnyert mindent a csapattal,amit hozzáteszek,nem csak saját maga érdeme ez az egész siker,ha nem a csapaté is!;)

2.Ha jobban,figyelmesebben hátratekintünk a múltba,és visszanézzük hogy az elmúlt években,ki és miért kapta az aranylabdát,hát szerintem sokan húznák a szájúkat,én legalább is igen!


3.Nagyon sok mindent nem értek!Pl:Hogy az a Raúl miért nem kapott Aranylabdát,aki még mai napig is az örök BL góllövőlistát vezeti!Mondjon nekem a jelenlegi focizó játékosok közül olyas valakit,aki Raúlnál több gólt rúgott össze az évek folyamán a BL-ben!Ő most is a jelenlegi örök BL góllövő ranglista vezetője!Nála több gólt senki nem rúgott a BL-ben!Vagy pl a másik Thierry Henry se kapott Aranylabdát,amikor 2004-ben Angol Premier League gólkirály lett,és olyan világrekordot beállítva amit mai napig senki,egyik csapat se tudott megdönteni!Az az úgy nyerték meg Henryék 2004-ben az Angol bajnokságot hogy egyszer se kaptak ki!


4.Arról nem is beszélve hogy ahogy Cannavaro megkapta az Aranylabdát,ő az egyedüli,és első aki hátvéd játékos ként kaphatta meg az Aranylabdát,ennyierővel Roberto Carlosnak is odaadhatták volna az évbe mikor mindent megnyert ő is!Világbajnok volt 2002-ben BL győztes lett a Real Madrid-al,az évben Világbajnok volt a Brazíl válogatottal,világ legjobb hátvédje volt szerintem az évbe!;)

Tehát vannak itt ám érdekes dolgok ám ezzel az Aranylabdával kapcsolatba hogy most ki miért kapta meg,és megérdemelte e vagy sem!;)
hát h roberto miért kapott aranylabdát azt én sem tom. Am sztem Forlánnal hiányzott a jó bl szereplés, csak ezen múlt, manapság ez sokat számít.

Avatar
mYkr0
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Tippverseny győztese 2009/10, 2011/12
Hozzászólások: 1608
Csatlakozott: 2009. január 17., szombat 19:00
Kedvenc játékos: Mata Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Eger

Re: Játékosok

#25172 Hozzászólás Szerző: mYkr0 »

korozsp88 írta:,ennyierővel Roberto Carlosnak is odaadhatták volna az évbe mikor mindent megnyert ő is!Világbajnok volt 2002-ben BL győztes lett a Real Madrid-al,az évben Világbajnok volt a Brazíl válogatottal,világ legjobb hátvédje volt szerintem az évbe!;)
Ezzel az egyel egyetértek.

korozsp88

Re: Játékosok

#25173 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

Zsoca87 írta:99% hogy Messi nyeri. És meg is érdemli, mindent nyert és jól is játszott... Van olyan, aki szerint nem ő a fő esélyes?? Furcsállanám.




1.Tudnék nektek Messin kívül ezerszer jobb gólvágót és játékost mondani,aki még nála is jobban megérdemelné az idei Aranylabdát,és nem a csapatban játszik!;)Azt pedig úgy hívják hogy:Diego Forlan!Már csak azért is neki adnám mert idén nála több gólt az életbe nem szerzett senki,a tavalyi szezonban,és 2.alkalommal hírdették ki Európa,sőt,a világ egyik legjobb csatárának!Ugyan is 2.alkalommal kapta meg az Európai aranycipőt!1x a Villarrealban,még akkor ott játszott,és idén 2009-ben meg az Atl.Madrid-ban!A maga 34 góljával Spanyol gólkirály lett az idén!És az hogy 2x-is aranycipőt kapott,és Európa legjobb gólvágója lett,ezerszer nagyobb elismerés,mint az hogy Messi 20 évesen lett BL gólkirály,és hogy megnyert mindent a csapattal,amit hozzáteszek,nem csak saját maga érdeme ez az egész siker,ha nem a csapaté is!;)

2.Ha jobban,figyelmesebben hátratekintünk a múltba,és visszanézzük hogy az elmúlt években,ki és miért kapta az aranylabdát,hát szerintem sokan húznák a szájúkat,én legalább is igen!


3.Nagyon sok mindent nem értek!Pl:Hogy az a Raúl miért nem kapott Aranylabdát,aki még mai napig is az örök BL góllövőlistát vezeti!Mondjon nekem a jelenlegi focizó játékosok közül olyas valakit,aki Raúlnál több gólt rúgott össze az évek folyamán a BL-ben!Ő most is a jelenlegi örök BL góllövő ranglista vezetője!Nála több gólt senki nem rúgott a BL-ben!Vagy pl a másik Thierry Henry se kapott Aranylabdát,amikor 2004-ben Angol Premier League gólkirály lett,és olyan világrekordot beállítva amit mai napig senki,egyik csapat se tudott megdönteni!Az az úgy nyerték meg Henryék 2004-ben az Angol bajnokságot hogy egyszer se kaptak ki!


4.Arról nem is beszélve hogy ahogy Cannavaro megkapta az Aranylabdát,ő az egyedüli,és első aki hátvéd játékos ként kaphatta meg az Aranylabdát,ennyierővel Roberto Carlosnak is odaadhatták volna az évbe mikor mindent megnyert ő is!Világbajnok volt 2002-ben BL győztes lett a Real Madrid-al,az évben Világbajnok volt a Brazíl válogatottal,világ legjobb hátvédje volt szerintem az évbe!;)

Tehát vannak itt ám érdekes dolgok ám ezzel az Aranylabdával kapcsolatba hogy most ki miért kapta meg,és megérdemelte e vagy sem!;)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25174 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

AwayRoller írta:hat az tuti hogy Messi nyeri, de en nem ertenek egyet a dontessel...szerintem egy Iniesta vagy egy Xavi sokkal tobbet tett hozza a barcahoz mint messi...csak hat messi van tulsztarolva...

a spanyol valogatott is Iniesta-Xavi-Fabre tengely miatt mukodik jol...
Ejj-ejj-ejj, egy csapat sem működhet 1 ember vagy 1 sor miatt. Hiába az említett tengely, ha nincs védelem, vagy nincs kinek adni a labdát elöl. Sem Iniesta, sem Xavi, sem Fabregas nem az a nagy gólvágó, Villa és Torres nélkül meg Senna nélkül, meg Ramos meg Cassilas nélkül. És persze nem elég, hogy egy válogatott/csapat jó, kell a többi "nagy" balfaszkodása is, mint ahogyan az meg is van a németek, olaszok, franciák, angolok részéről...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Játékosok

#25175 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

hat az tuti hogy Messi nyeri, de en nem ertenek egyet a dontessel...szerintem egy Iniesta vagy egy Xavi sokkal tobbet tett hozza a barcahoz mint messi...csak hat messi van tulsztarolva...

a spanyol valogatott is Iniesta-Xavi-Fabre tengely miatt mukodik jol...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25176 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

99% hogy Messi nyeri. És meg is érdemli, mindent nyert és jól is játszott... Van olyan, aki szerint nem ő a fő esélyes?? Furcsállanám.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#25177 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Függetlenül a jogosságtól vagy sem, Drogbának a jelöltek közt sem lenne szabad ott lennie. F*cking disgrace után szerintem senkinek nincs joga ott lenni, ráadásnak sérült is volt jó ideig. Terry is kiesett szerintem, esetleg Lampard az, aki megérdemelné, de amíg Messik is képben vannak, Lampard majd csak akkor kaphat aranylabdát, ha az angolokkal is jól teljesít jövőre, meg a PL-ben és a BL-ben is lehoz egy átlag felettit.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Játékosok

#25178 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

twopac írta:
korozsp88 írta:De jó lenne ha Drogba Lampard vagy Terry közül az egyik megkapná December 1.-én az Aranylasztit!Ha Drogba kapná akkor az első és egyetlen Afrikai aranylabdás lenne a futball történelemben!:)
És te erre látsz esélyt?Messi megnyert mindent és rúgott 30gólt!
Ja, főleg, hogy Drogba idén még egy hosszabb időszakot ki is hagyott sérülés miatt. 99,9999999%, hogy Lionel Messi-nek hivják az idei aranylabdást.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#25179 Hozzászólás Szerző: twopac »

korozsp88 írta:De jó lenne ha Drogba Lampard vagy Terry közül az egyik megkapná December 1.-én az Aranylasztit!Ha Drogba kapná akkor az első és egyetlen Afrikai aranylabdás lenne a futball történelemben!:)
És te erre látsz esélyt?Messi megnyert mindent és rúgott 30gólt!
mindörökké chelsea!!

korozsp88

Re: Játékosok

#25180 Hozzászólás Szerző: korozsp88 »

De jó lenne ha Drogba Lampard vagy Terry közül az egyik megkapná December 1.-én az Aranylasztit!Ha Drogba kapná akkor az első és egyetlen Afrikai aranylabdás lenne a futball történelemben!:)

Válasz küldése