Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30261 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Persze, persze, ez így van, tagadhatatlan. Nem lehet mindenkiből "élethosszig" tartó focista, bár én azért Kluivertet nem soroltam volna ide. Sokan, akik egy-két jó szezon után bekerül egy nagy, patinás csapatba, így jártak. Elég hozzá egy kis leeresztés, egy sérülés (lásd: Owen pl.), aztán egy évnyi padozás után már valami kisebb csapatba kerül, onnantól pedig ki tudja, merre viszi az élet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#30262 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Ugyanezt a történetet halottam már Gázszerrel és a Diósgyőrrel is. Lehet, hogy csak legenda, de valakiből mikor lesz kész játékos az elégé kérdéses. Jöhetett volna Drogba is vagy 20 évesen őt is elküldték volna. Meg lehet nézzni, hogy van pár játékos akit istenítettek fiatalabb korában aztán most úgy eltünt, hogy meg se lehet találni, pl. Kluivert mekkora nagy sztár volt 2000-es ebén gólkirály meg minden és aztán mi lett belőle, Gaizka Mendieta 48 millió eurot fizettek ki érte és mi lett belőle? Ott van Anelka, 19 évesen 35 milliót fizettek ki érte és mi lett vele, végigjárta a világot. Buktak itt már bele euró milliókat játékosokba, Sheva is belelehet bukni.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30263 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nekem egy nb1-ben futbalozó haverom mesélte hogy így volt !

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30264 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Én úgy tudom ez csak egy legenda, egy másik Sevcsenko volt próbajátékon Nyíregyházán és ezt a sztorit csak a bulvársajtó húzta fel.
Elég megbizható forrásból hallottam, hogy így történt, de persze még ez sem lehet 100%-os info. Hacsak ő maga be nem vallja, sosem tudjuk meg :)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30265 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

DIDIER DROGBA azt állítja, hogy a világ legjobb védői reszketnek tőle.

"A védők félnek tőlem, mert tudják, hogy a legkisebb előnyt megadva gólt szerezhetek. Minden riválisom tisztel és ez csak jó lehet a Chelseanek. Az hogy a maradásom mellett döntöttem és a VB-s tapasztalataim mind azt jelentik, hogy nem szabad egyetlen lehetőséget sem elszalasztani. Anglia legjobb csatáraként elismerve szeretném befejezni a szezont. Lehet, hogy jól játszok, de még nem látták a legjobbat tőlem. Szándékaim szerint feldönthetetlen kívánok lenni a büntetőterületen belül. A célom, hogy megnyerjük a BL-t és a legtöbb gólt szerezzem. Ez az ambíció nagyon erősen ég, mert szeretném elfelejteni a személyes frusztrációimat a tavalyi szezonból. Sokszor gondoltam a távozásra, de én harcos vagyok, így ez lehetetlen volt. Boldogan vezetem a kékeket. Sheva kulcsa a sikeremnek. Nélküle a védők engem keresnének mindenhol, de vele több szabad teret kapok. Nem én vagyok az edző, de én nem hagynám ki a csapatból. Beszélnek sokan arról, hogy új csatár érkezik januárban, de mindig vannak pletykák. Mindenesetre én nem tartok ettől, mert én lőttem gólokat Crespo, Robben, Gudjohnsen, Ballack és most Sheva mellett. Egy dologban biztos vagyok - Chelsea újra megnyeri a PL-t. A döntetlen a MU ellen megállította az eufóriát ott. Ugyan a harc kiegyenlítettebb, ismét mi leszünk az elsők."

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30266 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Én úgy tudom ez csak egy legenda, egy másik Sevcsenko volt próbajátékon Nyíregyházán és ezt a sztorit csak a bulvársajtó húzta fel.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30267 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Dani írta:
zirkonium írta:Hát ha csak a magyar fociban játszik, akkor nem lehet valami kiemelkedő játékos...
Seva esetét is ismerjük.... :wink:
Hát ja, bár itt megjegyzem, már sok minden összehordott b*romságot hallottam az ő esete felől. Ami tény, hogy teszten járt a Szpariban, akik jól elküldték, méghozzá azzal, hogy sosem lesz belőle focista. :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30268 Hozzászólás Szerző: Dani »

zirkonium írta:Hát ha csak a magyar fociban játszik, akkor nem lehet valami kiemelkedő játékos...
Seva esetét is ismerjük.... :wink:

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30269 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Hát ha csak a magyar fociban játszik, akkor nem lehet valami kiemelkedő játékos...

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#30270 Hozzászólás Szerző: Ricko »

[quote="ZenZo"]
Pécsett új futballistát tesztelnek: Severin Drogbát, aki a „nagy” Drogba, Didier unokatestvére. Bár futballtudásban nem veheti fel a versenyt a mi Drogbánkkal, azért érdekes lehet, hogy miként került Magyarországra.

Eltérítették a járatát :lol: :lol: :lol:
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30271 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Pécsett új futballistát tesztelnek: Severin Drogbát, aki a „nagy” Drogba, Didier unokatestvére. Bár futballtudásban nem veheti fel a versenyt a mi Drogbánkkal, azért érdekes lehet, hogy miként került Magyarországra.
Kép
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#30272 Hozzászólás Szerző: Wisey »

Ricko írta:Ki a világ valaha volt legjobbja??? http://www.bestfootballer.com/ (lehet, hogy nem ide illik, de lehet Chelsea-s játékosra is szavazni)
Több ilyen netes szavazással is találkoztam már. A komolyságáról mindent elmond a második helyezett személye...

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30273 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Legfeljebb ott van helyette Corky!;)
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30274 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Mind a Newcastle, mind a Lille, mind a Marseille érdeklődik a csapathoz Makelele pótlására szerződtetett, ám igen kevés lehetőséghez jutó szűrő középpályása, Lassana Diarra iránt:
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... and+Diarra
Hivatalos megkeresés eddig csak a Marseille részéről történt, a játékos agent-jét megkereste a franciák sportigazgatója, Jose Anigo, ám egyelőre két játékos közt hezitálnak: a másik lehetőség Albert Emon szerződtetése lenne. Döntés 9 nap múlva várható. A skysports.com értesülései szerint Diarra kölcsönbe távozna a Marseille-be a szezon végéig.

Nem is tudom. Jót tenne Diarra-nak, ha folyamatos játéklehetőséget kapna egy első osztályú csapatban, (mégha nem is az angol ligában) így hajlok a kölcsönbeadásra, de félő, hogy ottragad, vagy más klub is megkeresi a szezon végén, (főként ha jól teljesít, és miért ne), így végül távozik tőlünk. Nem mondom, hogy komoly érvágás lenne a Chelsea mostani kerete számára, de nagyra tartom a srácot, és hát igen fiatal, ki tudja, mennyit veszítenénk az üzleten. (Két-három év múlva meg visszavásárolhatnánk háromszor annyiért :) ). Én úgy látom, hogy jövőre eljön az ő ideje, és a 2007-2008-as szezont akár felesben is lenyomhatnák Make-val, de kérdés, ő vajon mit választ. Dönts okosan, fiú!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#30275 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Chelsea goalkeeper Petr Cech is hoping to be back in time for the knockout phase of the UEFA Champions League.

The Czech star is still recovering from the fractured skull he sustained against Reading in October.

Cech has spent the last week in Dubai with his wife Martina as Chelsea look to step up his rehabilitation.

"I spent a few days with them last week. I was happy when I saw how lively he was. He is in good shape," his agent Pavel Zika told Pravo.

"Considering the five weeks that have already gone since the incident, he is already feeling very well - both mentally and physically.

"Chelsea have ordered Petr to have an individual plan of training in Dubai and Petr was fulfilling it.

"He is now back in London and is soon expected to start another stage of individual training schedule."

Zika could not put an exact date on a possible return for Cech, but he admitted the next round of the Champions League could be an option

"We all hope he will be ready to take part in the Champions League´s last 16," he said.

The first knockout phase of the Champions League kicks off in late February.

Chelsea FOREVER!!!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30276 Hozzászólás Szerző: mourinho »

en most szavaztam először. puskás nagyon simán vezet

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30277 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Ez már régóta megy a szavazás, vagy minden évben van párszor?? Lehet, hogy valami kamu az egész??? Én már nem először szavaztam Puskásra.... de ehhez nem is kell szavazás. Tudjuk mi anélkül is, nemde??

chelsinho
Hozzászólások: 50
Csatlakozott: 2006. január 6., péntek 16:34

#30278 Hozzászólás Szerző: chelsinho »

ToreAndre írta:Baromság ez a szavazás! Egyrészt teljesen más volta foci 50 éve, mint most, nem lehet összehasonlítani. Ráadásul meg, hogy kerülhet egy listára védő, kapus, támadó??
Persze Puskásra szavaztam.
Én is és egyébként ő (Puskás) is vezeti a szavazást!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30279 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Baromság ez a szavazás! Egyrészt teljesen más volta foci 50 éve, mint most, nem lehet összehasonlítani. Ráadásul meg, hogy kerülhet egy listára védő, kapus, támadó??
Persze Puskásra szavaztam.
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30280 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricko írta:Ki a világ valaha volt legjobbja??? http://www.bestfootballer.com/ (lehet, hogy nem ide illik, de lehet Chelsea-s játékosra is szavazni)
Elég érdekes oldal. Szerintem a felsoroltak legtöbbjét nem is lehet egy lapon említeni, pl. George Best-et vagy Sir Bobby Charlton-t nem lehet ugyanott emlegetni Eto'o-val vagy épp Buffonnal.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése