Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29821 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

érdekes,most hallom,hogy Drogba ENSZ nagykövet lett :D
FORRÁS:TÉNYEK

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29822 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Matuszka írta:
nandorfipeti írta:
Matuszka írta:Most talán úgy érzem,hogy Shevchenko magára talált.Legalábbis a Wycombe ellen ezt bizonyította.Remélem,hogy így is fogja folytatni :wink:
Igen, én is ezt éreztem a meccs után, valahogy más volt, eddig nem ezt a Shevát láttuk, most sokkal jobban tetszett, és nem csak a góljai miatt. Hátha innentől majd beindul, megkapja a lehetőséget a Forest ellen, Mourinho nyilatkozta, hogy ott is kezdő lesz.
Nem hiába ő rá szavaztam,hogy ő volt meccs embere 8)
Én is rá raktam a voksom, bár Lampard is 2-t lőtt, de Shevának ez olyan bíztató szavazat is egyben. :D

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29823 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

nandorfipeti írta:
Matuszka írta:Most talán úgy érzem,hogy Shevchenko magára talált.Legalábbis a Wycombe ellen ezt bizonyította.Remélem,hogy így is fogja folytatni :wink:
Igen, én is ezt éreztem a meccs után, valahogy más volt, eddig nem ezt a Shevát láttuk, most sokkal jobban tetszett, és nem csak a góljai miatt. Hátha innentől majd beindul, megkapja a lehetőséget a Forest ellen, Mourinho nyilatkozta, hogy ott is kezdő lesz.
Nem hiába ő rá szavaztam,hogy ő volt meccs embere 8)

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29824 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Matuszka írta:Most talán úgy érzem,hogy Shevchenko magára talált.Legalábbis a Wycombe ellen ezt bizonyította.Remélem,hogy így is fogja folytatni :wink:
Igen, én is ezt éreztem a meccs után, valahogy más volt, eddig nem ezt a Shevát láttuk, most sokkal jobban tetszett, és nem csak a góljai miatt. Hátha innentől majd beindul, megkapja a lehetőséget a Forest ellen, Mourinho nyilatkozta, hogy ott is kezdő lesz.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29825 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Most talán úgy érzem,hogy Shevchenko magára talált.Legalábbis a Wycombe ellen ezt bizonyította.Remélem,hogy így is fogja folytatni :wink:

kergemarha
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006. november 12., vasárnap 20:53

#29826 Hozzászólás Szerző: kergemarha »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29827 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat van itt par erdekes velemeny. tudom, tudom, csalodottsag. de akkor is.
fel ev utan csereljuk le a fel csapatot? mindegy, hogy hany tizmillio fontert/jatekos? aztan ha szarok, akkor majd nyaron megint?
na igy soha nem lesz csapat. es ha valami, akkor ez vezet a real utja fele...

nekem is kedvenceim voltak a tavozok, de nezzunk szembe a tennyel, veluk se lennenk igazan jobb helyzetben.
duffert megviseltek a serulesek, messze nem az a jatekos mar sajnos, aki idejott 3 eve. (mondjuk inkabb o, mint swp :), de swp nem iden jott)
guddy az inkonzisztencia koronazatlan kiralya. egyszer jo, aztan nem. folyamatosan hullamzo teljesitmeny. a gyorsasaga kb egyszinten van shevaval es ballackkal. persze a jelenlegi ballacknal nyilvan tobb lenne valamivel(o kb minden 3. meccsen legalabb jo lenne ;)), de hosszabb tavon nezve nem szamottevoen.
gallas a szememben(szerintem ezt sokan tudjatok) a vilag egyik legjobb vedoje. de menni akart. augusztusban mar semmi nem tarthatta vissza. ez nem iden nyaron lett elrontva, hanem egy evvel korabban. akkor kellett volna szerzodest hosszabbitani vele. (bar hozzateszem, hogy ha nem lenne egy hisztis csigazabalo, akkor meg mindig kek mezben jatszana :D)

en egyedul ballackot tartom teljesen felesleges igazolasnak.
hilario 3. szamu kapusnak jott. ugy irt ala, hogy kb 0 eselye volt a csapatba kerulni. erre a feladatra nem lehet jobbat talalni.
sheva meggyozodesem, hogy messze-messze jobb lenne, ha kepesek lennenk egy ertelmes, kreativ kozeppalyat moge rakni. ha a csapatjatek, a tamadasvezetesek az erossegei szerint alakulnanak. ha meg nem akarunk igy jatszani, akkor tenyleg ertelmetlen probalkozni vele.
kalou fiatal. lesz meg jobb is. ha joey nem dolt volna ki es robben nem toltene korhazban a szezon felet, akkor nem is jatszana ennyit.
cashley... hagyjuk. rola ugyse tudok jot mondani :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29828 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

s-h-i-n-e.com írta:Pl. a jelen körökben nem túlságosan szimpatikus Barca-nak :lol: (Ronaldinho és talán Eto'o kivételével) minden posztra van 2 olyan tudású játékosa, aki meg tudja oldani a feladatát...
A szélső védőknél maradva...Belletti & Zambrotta; Gio & Sylvinho...
Tavaly nálunk is így volt... Csak hát fel kellett borítani a rendszert, mert szűkíteni kellett a keretet... Jó, lehet, hogy elégedetlenek voltak egy páran, hogy keveset játszottak, de akkor helyükre kell venni embereket. Pl. Duff helyére Malouda-t, Gallas helyére Chivu-t, Huth helyére Ben-Haim-ot, Crespo helyére Huntelaar-t, Gudjohnsen helyére pedig Van der Vaart-ot. Szerintem most nem így állnánk... :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29829 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Igen, az is.
Pl. a jelen körökben nem túlságosan szimpatikus Barca-nak :lol: (Ronaldinho és talán Eto'o kivételével) minden posztra van 2 olyan tudású játékosa, aki meg tudja oldani a feladatát...
A szélső védőknél maradva...Belletti & Zambrotta; Gio & Sylvinho...
Valóban jó lenne, ha nálunk nem Geremi lenne "kikényszerítve" jobbhátvédnek, mert ő kp...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29830 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerintem pedig kell egy kozepso es egy szelsovedo. no meg egy csatar.


Hogy kit azt nem tudom de, hogy nem ilyen jatekosokat mint ballack es sheva az holdziher.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29831 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Szerintem középső is kell...
...és örülnék egy csatárnak is...Mondjuk az "agyonanyázott" Adriano-nak, aki meg is tudja tartani a labdát, jól lő és még sorolhatnám...
...esetleg angol csatár is jöhetne...mielőtt még kitalálná valaki, hogy a labdával az átlagnál jobban bánó nemzet tagjai fáznának Angliában... :lol:
Pl. A. Johnson-t sem lett volna rossz elhozni a másodosztályból az Everton elől, na mind1... :evil:

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29832 Hozzászólás Szerző: Megyó »

s-h-i-n-e.com írta: Kis túlzással most kb. ott tartunk, hogy újra kell építeni a csapatot, mint 2003-ban...
ez nem tulzás... ballacknak sevának itt nincs jövöje, ők nem azok a 30 évesen megujulunk játékos. ( ne Zola-bol induljunk már ki mindig az csak szökö évenként van olyan és nem az angolbajnokság az ideális hely a megujulásra, itt nem is nagyon a tehetség, hanem a kemény, munka a szükséges, az meg elfogy ha valaki már sokat megélt)
Carvalhio is 30 lesz jövöre, Makelele elég sok...
ebből csak Carvalhio akinek lehet bizni az odaadásába a többieknek kezd lejárni az ideje.
ha marad a rombusz felállás akkor szárokat kell majd venni ha nem marad hanem 4-3-2-1 vagy 4-4-2 akkor nem kell csak megbizhato játékosokat.
JAH ÉS KELL EGY JOBB BACK EZT VALAKI EGY AJÁNLOTT LEVÉL KERETÉBE IRJA MÁR MEG MOURINHONAK KÖSZ

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29833 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

mourinho írta:Flo a L**ds Unitedben van???

Real name Tore Andre Flo
Height 6.04
Weight 13.08
Date of birth 15-06-1973
Place of birth Stryn, Norway
Position Forward
Nationality Norway
International Caps 76
International Goals 23

Currently playing for L**ds
Signed on 03-01-2007
Fee Free
Squad number 8

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: hy

#29834 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:
Gullit írta:Most nem azér de azt kéne csinálni mind a Real Madridba van kiteni a csapaból Freirrát, Ballackot, Geremit, Sevát

Fereira hejet :Hence a mu ból
Ballack :Kaká vagy Juninho
Geremi hejet: Maluda
Seva hejet :Amauri, Ronaldo, Luis Fabiano , Cassano stb...
És egy középső védőt: Antoni Ferdinandot vagy a Romából védőt Chivut vagy Ferrari-t vagy Mexest
juninho oriási vétel lenne ! valaki focit lehelne a k.pályára ! csatár posztra tevezt k.pályára diegot védőnek crist !
Én is (több, mint) jónak látom a névsorodat... :wink: talán (a mentalitása miatt) Cassano-t nem.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29835 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

tibi71 írta:
ToreAndre írta:Mennyi idős is? 32???
pont kettővel több mint zola mikor idejött ! nem 5 évre kéne hanem 2-re ! sajnos biztos,hogy nem jön,pedig ilyen tipusú pengés játékos kéne MOST ! deco esetleg diego aki tudna lenditeni a támadó játékon !
A Chelsea-ben jó ha egy játékos megér 2-3 évet, tehát nem lenne gáz még a 32.
Valóban szükség lenne egy igazi, kreatív szervező játékosra...(ehelyett méregdrága, túlfizetett, beilleszkedni képtelen "zsenikre" megy a lé...)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29836 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Nem szépítem: ennyira sz@r Chelsea-t még sohasem láttam, mint a mai volt. :evil:
Csak felvételről láttam a meccset, de a széttört dvd a kukában pihen. :shock: :evil: :lol:

...ha Mourinho valóban távozik, akkor jó lenne, ha a portugál barátait is vinné magával és a zseniális igazolásait is...
Sajnos Jose nem tudott belenyúlni a csapatba...nem tudtunk megújulni. Sok a sérült, a helyettük játszók közel sem olyan értékesek. :cry:

Valaki, aki ismeri az utánpótlás csapat tagjait írja már meg nekem, hogy valóban ennyire botrányosan állunk középső védővel, hogy Jose nem meri megkockáztatni legalább az egyik játékos szerepeltetését...???...
Mind a két gólt onnan kaptuk. Az elsőnél Ferreira töketlenkedett, a másodiknál Essien pont az érkező Pennant elé fejelte ki a labdát.

A Makelele-t "helyettesítő" Mikel-ről nem is tudom mit írjak...Ballack, Kalou, Sheva sem való a csapatba...
Óriási sz@rban vagyunk...már kb. egy éve döcög a szekér és most jött el az ideje, hogy a kritikus pillanatokban nem felénk billen a mérleg nyelve.
Egy sor játékost eladtunk, akik helyett rosszabak jöttek... :evil:

Kis túlzással most kb. ott tartunk, hogy újra kell építeni a csapatot, mint 2003-ban...

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29837 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Az én jelöltem Jimmy Smith, akármit is mondtok!
ok ! de most öszintén hányszor láttad a srácot élesbe játszani !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29838 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az én jelöltem Jimmy Smith, akármit is mondtok!

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#29839 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

ToreAndre írta:Mennyi idős is? 32???
pont kettővel több mint zola mikor idejött ! nem 5 évre kéne hanem 2-re ! sajnos biztos,hogy nem jön,pedig ilyen tipusú pengés játékos kéne MOST ! deco esetleg diego aki tudna lenditeni a támadó játékon !

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29840 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mennyi idős is? 32???

Válasz küldése