Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Játékosok

#27761 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Csak azért nem nem 49 az az 50, mert mi sem bírtunk egy veretlenül bajnokságot nyerő Arsenal-lal...(valószínűleg JM-val is csak ezüst lett volna) :wink:
JM örökre beírta magát a CFC történelmébe, de a 2004/05 játékoskerettel még akkor is nyertünk volna 3 kupát, ha én ülök le a padra "managernek". :wink:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#27762 Hozzászólás Szerző: undertow »

50 ev utan nyert vele bajnoksagot a chelsea. 50 ev utan. rogton kettot. a valaha volt legsikeresebb edzonk. ez az ember orokre beirta magat a klub tortenelmebe.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27763 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Blueflag írta:Én nem utálom Mourinhot. Akkor is egy patkánynak tartottam, mikor nálunk volt, persze akkor még röhögtem rajta. Ez a véleményem továbbra is fennáll! Jó edzőnek tartom, de nem kezelem istenként, mert kapott félmilliárd fontot, és nyert 2 bajnokságot meg néhány kupát.
Kíváncsi lettem volna hogy egy másik edző hogy tudott volna évente 2 kupát hozni... :?

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27764 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Én nem utálom Mourinhot. Akkor is egy patkánynak tartottam, mikor nálunk volt, persze akkor még röhögtem rajta. Ez a véleményem továbbra is fennáll! Jó edzőnek tartom, de nem kezelem istenként, mert kapott félmilliárd fontot, és nyert 2 bajnokságot meg néhány kupát.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27765 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Zsoca87 írta:
Blueflag írta:Mourinho a nálunk töltött évek alatt is patkány volt, ezt mondtam is. Ilyen a stílusa, ennyi az egész! :) A Portot is megpróbálta szétdarabolni, lényegében sikerült is.
Semmi tisztelet a valaha volt legjobb, legegyedibb edzőnknek? Te hülye vagy.
Én se értem hogy sokan úgy "megutálták" hogy most innen akar igazolni! :roll:
Pedig általában az edzők 70-80%-a a volt csapatukból hoz egy-két embert!
Nem kell őt utálni ó! 6 kupát nyert és összerakott egy nagyon jó csapatot!(Amit most Scolari...)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27766 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Blueflag írta:Mourinho a nálunk töltött évek alatt is patkány volt, ezt mondtam is. Ilyen a stílusa, ennyi az egész! :) A Portot is megpróbálta szétdarabolni, lényegében sikerült is.
Semmi tisztelet a valaha volt legjobb, legegyedibb edzőnknek? Te hülye vagy.

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27767 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Mourinho a nálunk töltött évek alatt is patkány volt, ezt mondtam is. Ilyen a stílusa, ennyi az egész! :) A Portot is megpróbálta szétdarabolni, lényegében sikerült is.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

Re: Játékosok

#27768 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Ezek szerint Lampsből is hamarosan "patkány" lehet???? Egyesek is gyorsan felejtenek...

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27769 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Áhh nem, dehogy! :)

Ricsi93
Hozzászólások: 532
Csatlakozott: 2007. május 8., kedd 15:36
Tartózkodási hely: Ajka

Re: Játékosok

#27770 Hozzászólás Szerző: Ricsi93 »

Blueflag írta:mondta a portugál patkány.
direkt így írtad? :lol: :lol: :lol:
Reach out touch blue (faith)

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27771 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

„Nem gondolom, hogy a Lampard a következő szezonban Milánóban fog játszani” – mondta a triballfootball.com által idézett nyilatkozatában az Inter vezetőedzője, José Mourinho.

„A Chelsea nem akarja eladni őt, így az idén nincs esély a megszerzésére, jövőre viszont lejár a szerződése, és biztos vagyok abban, hogy akkor csatlakozni fog az Interhez” – mondta a portugál patkány.

Ronaldinho-sztori:

„Én a Barcelona játékosa vagyok, és az hogy hol folytatom a pályafutásomat az elsősorban a bátyámtól függ, hiszen ő a menedzserem, ő intézi az ügyeimet” – mondta a Globo TV-nek Ronaldinho.

A középpályás ugyanakkor hozzátette, hogy szívesen dolgozna újra együtt Luiz Felipe Scolarival, a Chelsea új menedzserével, aki 2002-ben szövetségi kapitányként világbajnoki címig vezette a brazil válogatottat.

Ronaldino a pekingi olimpiáról is beszélt, ugyanis túlkorosként (az olimpián 23 éven aluli játékosok szerepelhetnek, csapatonként három túlkorossal) szeretne részt venni az ötkarikás játékokon.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27772 Hozzászólás Szerző: Daniel »

DjNeo92 írta:
Sonkagyerek írta:Nem igazán Deco igazolásához szeretnék hozzászólni. Mindig olvasom a híereket, a fórumot ritkábban, de lehet vak vagyok de az is hogy hülye de hova lett ez az Ivanovic a téli nagy igazolás? Bocs ha hülye kérdés.
Nem hülye kérdés! :wink:
A tartalékoknál tanyázik egyelőre,de elképzelhető hogy most nyáron már tovább is adjuk,de nem biztos...
Kölcsön akarják adni, aminek szerintem kivételesen van értelme, hisz ő még fiatal(annyira azért nem)
*knock, and it shall be opened unto you*

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27773 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Sonkagyerek írta:Nem igazán Deco igazolásához szeretnék hozzászólni. Mindig olvasom a híereket, a fórumot ritkábban, de lehet vak vagyok de az is hogy hülye de hova lett ez az Ivanovic a téli nagy igazolás? Bocs ha hülye kérdés.
Nem hülye kérdés! :wink:
A tartalékoknál tanyázik egyelőre,de elképzelhető hogy most nyáron már tovább is adjuk,de nem biztos...

Avatar
Sonkagyerek
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 13:50
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27774 Hozzászólás Szerző: Sonkagyerek »

Nem igazán Deco igazolásához szeretnék hozzászólni. Mindig olvasom a híereket, a fórumot ritkábban, de lehet vak vagyok de az is hogy hülye de hova lett ez az Ivanovic a téli nagy igazolás? Bocs ha hülye kérdés.

Albinho
Hozzászólások: 682
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 19:17
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Eidur Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Szentgotthárd
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#27775 Hozzászólás Szerző: Albinho »

Szerintem Decot azért szerződtette a Chelsea mert Lampard megegyezett az Interrel,és már itt az utódja
http://www.youtube.com/watch?v=CCQI52zHBUI" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

Re: Játékosok

#27776 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

seva már akkor is lejárt lemez volt mikor megvettük ! csak hát abra idehozta a haverját ! lófaszt sem ér már !

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#27777 Hozzászólás Szerző: Daniel »

grimrieper írta:a drogba menjen a faszba egy budos paraszt semmi mas .
Sevával együtt
*knock, and it shall be opened unto you*

grimrieper
Hozzászólások: 2124
Csatlakozott: 2006. január 3., kedd 19:42
Tartózkodási hely: London

Re: Játékosok

#27778 Hozzászólás Szerző: grimrieper »

a drogba menjen a faszba egy budos paraszt semmi mas .

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#27779 Hozzászólás Szerző: Pöri »

DjNeo92 írta:
Speedie93 írta:http://www.youtube.com/watch?v=cnzT_iW2 ... re=relatednekünk ilyen drogba kell nem olyam mint az előző szezonbe...ha nem ilyen mehet világgá :? :twisted:
:idea: Rájöttem miért lőtt Drogba ennyi gólt a 06/07es szezonban! Sheva miatt!Nézzétek majd meg hogy amikor mindketten játszottak Drogbára nem nagyon figyeltek hanerm inkább Sevára. Ez nekem most tűnt fel igazán amikor nézegettem ezt a vidit... :idea:
ez is az érdemem xD :lol: :lol:
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#27780 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

Speedie93 írta:http://www.youtube.com/watch?v=cnzT_iW2 ... re=relatednekünk ilyen drogba kell nem olyam mint az előző szezonbe...ha nem ilyen mehet világgá :? :twisted:
:idea: Rájöttem miért lőtt Drogba ennyi gólt a 06/07es szezonban! Sheva miatt!Nézzétek majd meg hogy amikor mindketten játszottak Drogbára nem nagyon figyeltek hanerm inkább Sevára. Ez nekem most tűnt fel igazán amikor nézegettem ezt a vidit... :idea:

Válasz küldése