Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28841 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Joey írta:
Zsoca87 írta:Lucio nagyon jó védő! Az egyik legjobb szerintem a világon, bár világklaszisnak nem mondanám, Terry-vel ellentétben.
Én is bírom Luciot, sokat tett a Chelsea-Bayern BL meccsen 04/05-ben. Sőt mind a két meccsen, ha jól emlékszem :!: :D :D :D
Jah...Ha ő nincs........Kiesünk :P

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#28842 Hozzászólás Szerző: Bubi »

medicine_man írta:
Joey írta:
twopac írta:azért én nem egy két jó brazil védőt ismertem egy két példa:r.carlos,cafu,cicinho dani alves
Közülük szerintem egy se Alex tipusu, tehát magas és bösszme.. Estleg Robi Carlos van annyira engergikus mint Alex, de a többiek nem nagyon.
Alexnek az a baja, hogy ő lassabb mint Terry, Carvalho és Ben Haim. Ha feltoljuk a védekezésünket, bizony őt könnyű megverni futással. Carvalhoval jó párost alkothat Terry és Alex is, mert mindkettő kicsit statikusabb, Carvalho pedig inkább a mozgékonyabb.. De egy Terry Alex kettős mellé viszont mindenképp kell egy CSAK Makelele poszton játszó Essien vagy Makelele :) (Azaz ha ez Essien, akkor nem kalandozhat annyira előre, amennyire szereti :)

Amúgy ezek a Brazilok mind szélsők, és igazából egyik sem védő, hanem wingback vagy szélső kp..
Alex tipusú védő Lucio a Bayernbe, de ő picit gyorsabb.. Rohadt jó védő volt még Dunga, de ő inkább Lothar féle söprögető volt :)

Tudom hogy neked a lassúvédők a mániáid, de én még akkor is azt mondom, hogy aki látta a PSV meccseit,m az tudja, hogy Alex egyáltalán nem lassú! Nem oylan gyors mint Carvalho, de nem lassú!

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28843 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Zsoca87 írta:Lucio nagyon jó védő! Az egyik legjobb szerintem a világon, bár világklaszisnak nem mondanám, Terry-vel ellentétben.
Én is bírom Luciot, sokat tett a Chelsea-Bayern BL meccsen 04/05-ben. Sőt mind a két meccsen, ha jól emlékszem :!: :D :D :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28844 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Lucio nagyon jó védő! Az egyik legjobb szerintem a világon, bár világklaszisnak nem mondanám, Terry-vel ellentétben.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#28845 Hozzászólás Szerző: Daniel »

twopac írta:lucio télleg jó védő de benne a vérében hogy támadni!de annak örülök hogy lesérült terry és nincsen semmi dráma
ez most komoly hogy szeritnetek lucio jó védő??? :roll:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28846 Hozzászólás Szerző: twopac »

lucio télleg jó védő de benne a vérében hogy támadni!de annak örülök hogy lesérült terry és nincsen semmi dráma

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#28847 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

medicine_man írta:
Joey írta:
twopac írta:azért én nem egy két jó brazil védőt ismertem egy két példa:r.carlos,cafu,cicinho dani alves
Közülük szerintem egy se Alex tipusu, tehát magas és bösszme.. Estleg Robi Carlos van annyira engergikus mint Alex, de a többiek nem nagyon.
Alexnek az a baja, hogy ő lassabb mint Terry, Carvalho és Ben Haim. Ha feltoljuk a védekezésünket, bizony őt könnyű megverni futással. Carvalhoval jó párost alkothat Terry és Alex is, mert mindkettő kicsit statikusabb, Carvalho pedig inkább a mozgékonyabb.. De egy Terry Alex kettős mellé viszont mindenképp kell egy CSAK Makelele poszton játszó Essien vagy Makelele :) (Azaz ha ez Essien, akkor nem kalandozhat annyira előre, amennyire szereti :)

Amúgy ezek a Brazilok mind szélsők, és igazából egyik sem védő, hanem wingback vagy szélső kp..
Alex tipusú védő Lucio a Bayernbe, de ő picit gyorsabb.. Rohadt jó védő volt még Dunga, de ő inkább Lothar féle söprögető volt :)
dunga ? védö ? söprögetö ? max otthon : :!: ! dunga k.pályás volt ! a 94-es brazil világbajnok csapatban aldair és marcio santos volt a belsö védö ! dunga olyasmi volt mint maka,csak lényegesen offenzivabban játszott (persze hisz brazil) :!:

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28848 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

medicine_man írta:
Joey írta:
twopac írta:azért én nem egy két jó brazil védőt ismertem egy két példa:r.carlos,cafu,cicinho dani alves
Közülük szerintem egy se Alex tipusu, tehát magas és bösszme.. Estleg Robi Carlos van annyira engergikus mint Alex, de a többiek nem nagyon.
Alexnek az a baja, hogy ő lassabb mint Terry, Carvalho és Ben Haim. Ha feltoljuk a védekezésünket, bizony őt könnyű megverni futással. Carvalhoval jó párost alkothat Terry és Alex is, mert mindkettő kicsit statikusabb, Carvalho pedig inkább a mozgékonyabb.. De egy Terry Alex kettős mellé viszont mindenképp kell egy CSAK Makelele poszton játszó Essien vagy Makelele :) (Azaz ha ez Essien, akkor nem kalandozhat annyira előre, amennyire szereti :)

Amúgy ezek a Brazilok mind szélsők, és igazából egyik sem védő, hanem wingback vagy szélső kp..
Alex tipusú védő Lucio a Bayernbe, de ő picit gyorsabb.. Rohadt jó védő volt még Dunga, de ő inkább Lothar féle söprögető volt :)
Hát igen azt hogy lassú ás rutintataln még (legalábbis nem annyira rutinos, mint Carvalho vagy Terry) bemutatta a Schalke ellen is,ahol szerintem egy teljesen jogos pirosat nem adtak neki a végén :?

Avatar
medicine_man
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2006. december 25., hétfő 1:19

#28849 Hozzászólás Szerző: medicine_man »

Joey írta:
twopac írta:azért én nem egy két jó brazil védőt ismertem egy két példa:r.carlos,cafu,cicinho dani alves
Közülük szerintem egy se Alex tipusu, tehát magas és bösszme.. Estleg Robi Carlos van annyira engergikus mint Alex, de a többiek nem nagyon.
Alexnek az a baja, hogy ő lassabb mint Terry, Carvalho és Ben Haim. Ha feltoljuk a védekezésünket, bizony őt könnyű megverni futással. Carvalhoval jó párost alkothat Terry és Alex is, mert mindkettő kicsit statikusabb, Carvalho pedig inkább a mozgékonyabb.. De egy Terry Alex kettős mellé viszont mindenképp kell egy CSAK Makelele poszton játszó Essien vagy Makelele :) (Azaz ha ez Essien, akkor nem kalandozhat annyira előre, amennyire szereti :)

Amúgy ezek a Brazilok mind szélsők, és igazából egyik sem védő, hanem wingback vagy szélső kp..
Alex tipusú védő Lucio a Bayernbe, de ő picit gyorsabb.. Rohadt jó védő volt még Dunga, de ő inkább Lothar féle söprögető volt :)

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28850 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

Zsoca87 írta:Megnéztem a Joey által belinkelt BBC összefoglalót, és tetszett nagyon amit láttam, de kiemelném, hogy Mikel nem tud becsúszni... Az összefoglaló alapján kaphatott volna 2 sárgát is, mák, hogy egyet sem kapott végül.
Az elmúlt évek során ez már sokadszorra fordul elő. Azon a találkozón Mikel John Obit kiállították durva szabálytalansága miatt, az eset után pedig a játékosok nem éppen sportszerűen viselkedtek Mike Dean játékvezetővel szemben. A lefújás után Steve Clarke segédedző is durván beszélt a bíróval, amit miatt őt ötezer fontra büntették meg, igaz felfüggesztve az idény végéig. A klubot a pályán mutatott viselkedés miatt harmincezer font befizetésével sújtották.

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#28851 Hozzászólás Szerző: Daniel »

twopac írta:azért én nem egy két jó brazil védőt ismertem egy két példa:r.carlos,cafu,cicinho dani alves
bocsi akkor elirtam ők rettentö jók szerettem/szeretem is őket de egynek se a védekezése az erössége az az érdekes hogy nekem az ilyen brazilokkal az az érzésem hogy máshol nem tudott volna eredményes lenni lásd alves ő se védő volt,egy nagyon ajjas poszt ez a szélső védő,inkább rávezetik őket erre,és ott lehet tud érvényesülni,ezért mondjuk alvesre is hogy nagyon jó,a védekezése nem a legjobb,habár őt pont szeretem,de ha érted hogy mit irtam alex nem iyen,akár angol is lehetne...

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28852 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:azért én nem egy két jó brazil védőt ismertem egy két példa:r.carlos,cafu,cicinho dani alves
Közülük szerintem egy se Alex tipusu, tehát magas és bösszme.. Estleg Robi Carlos van annyira engergikus mint Alex, de a többiek nem nagyon.

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28853 Hozzászólás Szerző: twopac »

azért én nem egy két jó brazil védőt ismertem egy két példa:r.carlos,cafu,cicinho dani alves

Daniel
Hozzászólások: 2931
Csatlakozott: 2007. augusztus 14., kedd 21:15
Kedvenc játékos: Kante
Kedvenc exjátékos: Zola

#28854 Hozzászólás Szerző: Daniel »

Joey írta:
twopac írta:most látszik hogy mekkora szükség volt alexra!
Hát igen! A PL-be ilyen védők kellenek. Magas és elég erős testfelépítésű! Nagyon meg kell küzdeni a Terry-Carvalho kettősnek a kezdőcsapatért...
és ami külön érdekes hogy brazil...nem nagyon ismerek/sőt isemrtem jó brazil védőt mostanáig,4évvel fiatalabb mint carvalho jó utodja lehet(az igaz hogy nem valami fürge..)de nem hiszem hogy rossz lenne a terry alex páros,még nem most :D

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28855 Hozzászólás Szerző: twopac »

és milyen igaza van drogbának!nem igazán látom ballack helyét a csapatba

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28856 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

A német játékos tavasszal, egészen pontosan áprilisban feküdt kés alá, de az eredetileg tervezett pár hétnél hosszabb időre dőlt ki a sorból. "Az orvosok eleinte azt mondták, hogy 4-6 héten belül ismét játszhatok. Még nyáron is úgy számoltam, hogy az angol bajnoki rajtnál már ott leszek." - mondta Ballack, aki a napokban ismét edzésbe állt.

"Hat hónapot hiányoztam, ami nagyon megviselt. A legrosszabb az volt, hogy nem igazán tudtam, mikor játszhatok megint. Mostanra szerencsére sokat javult a helyzet, nincsenek fájdalmaim. Egyelőre még egyedül edzem, de a reményeim szerint idén ismét szerepelhetek a Chelseaben." - nyilatkozta a Bildnek a német játékos.

A londoniak trénere, Avram Grant már várja vissza. "Ballack állapota sokat javult az elmúlt egy hónapban. Az orvosai szerint egy-két hónapon belül visszatérhet. Remélem minél hamarabb." - mondta Jose Mourinho utódja.

A szombati fordulóban a Manchester Cityt leiskolázó csapattársak is örülnének a német irányítónak, ugyanakkor a Chelsea egyik legnagyobb sztárja szerint hibázott Ballack, amikor Londonba igazolt. Didier Drogba úgy gondolja, hogy a német középpályás az Arsenalban vagy a Manchester Unitedban jobban érezné magát.

Avatar
norbbiii
Hozzászólások: 1644
Csatlakozott: 2007. október 15., hétfő 20:59
Kedvenc játékos: J. Cole
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Dombóvár
Kapcsolat:

#28857 Hozzászólás Szerző: norbbiii »

twopac írta:most látszik hogy mekkora szükség volt alexra!
Hát igen! A PL-be ilyen védők kellenek. Magas és elég erős testfelépítésű! Nagyon meg kell küzdeni a Terry-Carvalho kettősnek a kezdőcsapatért...

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#28858 Hozzászólás Szerző: twopac »

most látszik hogy mekkora szükség volt alexra!
csak most gondoltam bele milyen lenne a támadójátékunk ha sheva abba a formába lenne amikor megkapta az aranylabdát!tudom más játékrendszer de akkor is,meccsenként meglenne a 3as góltlag lazán

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#28859 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Pont a sprint volt az, ami mostanában nem Sheva erőssége, nem úgy, mint régen. Úgy látszik ismét kezd belelendülni. :wink:

British Olympic sprint champ Darren Campbell has confirmed he's been working with Chelsea striker Andriy Shevchenko.

Shevchenko was back on the scoresheet yesterday in Chelsea's 6-0 humbling of Manchester City and Campbell revealed: "I've been working with Andriy about two months now. The club got in contact with me and asked if I would work with him and I said it would be a pleasure to help one of the greatest goalsorers.

"While Mourinho was at the club he was a little bit funny about anybody from outside working with the players. But it was something Shevchenko wanted to happen, so for the first couple of sessions I had to do it at his house on his tennis court.

"Now that Mourinho is gone I'm able to do it at the club. Shevchenko was paying for it, that's how serious he is about sharpening up and trying to improve himself.

"So for all the Chelsea fans who are on his back, I can say he really is trying to improve himself and play well for the club.

"Over the last few months it's definitely worked, he's been scoring for Ukraine and for Chelsea in the Champions League. We've been working on his 10m and 30m pace. He's improved by a few tenths which is what the club wanted."

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#28860 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Megnéztem a Joey által belinkelt BBC összefoglalót, és tetszett nagyon amit láttam, de kiemelném, hogy Mikel nem tud becsúszni... Az összefoglaló alapján kaphatott volna 2 sárgát is, mák, hogy egyet sem kapott végül.

Válasz küldése