Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29841 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Zsoca87 írta:"Chelsea midfielder Michael Ballack was forced out of Germany's friendly against Switzerland with a thigh injury."

MOst nem tudom h örüljek-e...
Én tudom, és örülök! De kíváncsi vagyok mit szól Gery. :wink:

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29842 Hozzászólás Szerző: Oziris »

8Lampard8 írta:nem ide tartozik, de tudjátok sztem az a baj az angol válogatottal h nem veszik eléggé koolyan a meccseiket mostanában....sztem :roll:
A Edző a baj!Meg a hülye felállások!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29843 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

"Chelsea midfielder Michael Ballack was forced out of Germany's friendly against Switzerland with a thigh injury."

MOst nem tudom h örüljek-e...

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#29844 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

nem ide tartozik, de tudjátok sztem az a baj az angol válogatottal h nem veszik eléggé koolyan a meccseiket mostanában....sztem :roll:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29845 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Végetért a Németország-Svájc találkozó is, 3-1. A gólszerzők közt nincs ott Ballack neve. (Kuranyi, Gomez, Frings ill. Streller)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29846 Hozzászólás Szerző: undertow »

dyer lesz a balszelso...
mert vegulis minek a ket keretben levo bal labas jatekos egyiket odarakni...
(vagy o, vagy lamps, de ha az utobbi, akkor kikapcsolom a tvt...)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29847 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

márió15 írta:A hírek szerint ma Terry sem játszik a Spanyolország elleni barátságos meccsen... :?
Nem biztos hogy baj. Lehet nincs még 100%-os formában, akkor meg jobb is. A védelem tengelyében így Woodgate bizonyíthat, míg a csapatkapitányi karszalagot Terry távollétében Gerrard fogja viselni minden bizonnyal, aki Lampard oldalán harcolhat a középpályán. A kapuban Ben Foster kap lehetőséget, Kieron Dyer-nek is szerepet szán McLaren kapitány, aki valószínűleg valami összekötő kapocs-félét fog játszani a középpálya és Crouch közt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29848 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Az Izrael-Ukrajna találkozó 1-1-es döntetlennel végződött, a hazaiak 39. percben Walid Badier révén szereztek vezetést, amelyre a 72. percben Kalinyicsenko tudott válaszolni - Sheva nem szerzett gólt.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
márió15
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2006. december 30., szombat 17:16

#29849 Hozzászólás Szerző: márió15 »

A hírek szerint ma Terry sem játszik a Spanyolország elleni barátságos meccsen... :?

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29850 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

szpecnaz írta:
ZenZo írta:Bridge megsérült a Charlton elleni mérkőzésen, ezért kihagyja a Spanyolok elleni barátságos válogatott mérkőzést. Mivel A. Cole is sérült, a két első számú balhátvédjét mindenképpen nélkülöznie kell az angol válogatottnak.
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... Spain+game

A Charlton elleni derbin egyébként John Obi Mikel is megsérült, két meccset hagyhat ki, így kihagyja a barátságos válogatott mérkőzést is Ghána ellen.
obi sérülése nem biztos...a nigériaik balháztak hogy martins és obit nem negedi el a klubja...
Ja, most én is olvastam a sky-on, hogy még a FIFA-t is bele akarják vonni. Őszintén el tudom képzelni a klubról a kamu sérülés híreket, csak nem látom be, mi okunk lenne rá, ha olyan játékosokat, mint, hát igazából mindenki mást elengedünk. Még olyanokat is, mint Terry, aki a sérülése óta össze-vissza öt percet játszott a bajnokságban. Azt meg mindenki tudja, hogy mostanában nagyon sok sérültünk van, sajnos folyamatosan. Pl. Bridge mostani sérülése. Komolyan sajnálom szegény srácot, mostmár az ág is húzza: végre első számú hátvéd lehetett volna a válogatottban, mert Cole sérült, erre pont most ő is megsérül. Ez már igazi kib*szás az élettől.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29851 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:Bridge megsérült a Charlton elleni mérkőzésen, ezért kihagyja a Spanyolok elleni barátságos válogatott mérkőzést. Mivel A. Cole is sérült, a két első számú balhátvédjét mindenképpen nélkülöznie kell az angol válogatottnak.
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... Spain+game

A Charlton elleni derbin egyébként John Obi Mikel is megsérült, két meccset hagyhat ki, így kihagyja a barátságos válogatott mérkőzést is Ghána ellen.
obi sérülése nem biztos...a nigériaik balháztak hogy martins és obit nem negedi el a klubja...

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29852 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

A Franciák Argentína ellen játszanak majd :wink:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29853 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Egyéb válogatottságok:
Drogba és Kalou pályára lép hazája válogatottjában Guinea ellen.
Ben Sahar pályára léphet az Izraeli válogatottban, azon ukrán csapat ellen, akik csapatkapitánya Sevcsenko lesz. :) (a meccs Tel Avivban lesz)
Angol behívót a sérülések miatt csak Lampard, Swp és Terry kapott, aki valószínűleg végigjátszhatja a mérkőzést.
Cech a belgák ellen védheti a hálót.
A portugál nemzeti tizenegy Carvalhoval és PF-fel a brazilok ellen bizonyíthat az Emiratesben.
Essien játszik Ghánában.
Geremi Togo ellen lép pályára a kameruni válogatottban.

JC, A. Cole, Bridge, Robben, Khalid sérülés miatt nem játszhat válogatottjában, míg a franciák vagy nem játszanak mérkőzést, vagy csak én nem tudok róla :) (Make és Diarra így lehet, hogy pihen, ugyanez vonatkozik a németekre)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ZenZo 2007. február 5., hétfő 21:08-kor.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29854 Hozzászólás Szerző: undertow »

bazz
hihetetlen.
remelem semmi komoly, nem dolhet ki bridgey is...

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29855 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Bridge megsérült a Charlton elleni mérkőzésen, ezért kihagyja a Spanyolok elleni barátságos válogatott mérkőzést. Mivel A. Cole is sérült, a két első számú balhátvédjét mindenképpen nélkülöznie kell az angol válogatottnak.
http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... Spain+game

A Charlton elleni derbin egyébként John Obi Mikel is megsérült, két meccset hagyhat ki, így kihagyja a barátságos válogatott mérkőzést is Ghána ellen.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29856 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Matuszka írta:óóóóóóó,istenem,mi is lenne Cech nélkül 2 hatalmas ziccert is kifogott
Bele se merek gondolni mi lett volna,ha még mindig Hilário védett volna :roll:
3. számú kapusnak jött...és nem cech vetélytársának...azt a feladatot meg tökéletesen ellátta....

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29857 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Összeomlott? Most kezd felépülni igazán. Végre a jobb balbekk van a csapatban és Terry is visszatér, az új jobbbekk is kiváló egyelőre. :D

marci93
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007. február 4., vasárnap 17:44

j

#29858 Hozzászólás Szerző: marci93 »

szerintem ha rendes védelem lenne fele ennyi gólt nem kapnánk mer Terry is lehet sérült meg A. Cole is egyszerre és akko összeomlott a védelem ! :?

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29859 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

ZenZo írta:
Matuszka írta:óóóóóóó,istenem,mi is lenne Cech nélkül 2 hatalmas ziccert is kifogott
Bele se merek gondolni mi lett volna,ha még mindig Hilário védett volna :roll:
Persze Cech pótolhatatlan, de Hilario sem volt rossz, nem értem miért mondod. Bravúrokra képes volt, persze hibázott is, én nem mondom, de ami a legnagyobb gondja volt, hogy igazi vonalkapus, és a beívelt labdákra nem mozdult ki, vagy nem mozdult ki jól. A góljaink nagy részét akkor vagy szabadrúgás utáni beívelésekből, vagy szögletből kaptuk. A kapunak ura volt, csak a kapu előtti légtérnek nem.
Én pont most ezzel a beívelésekre céloztam,hisz a a Charlton sok szögletet rúgott,és ha jól emlékszem akkor 1-2-ből veszélyes helyzetbe is kerültek
k.ben én bírom Hiláriót ....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29860 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Matuszka írta:óóóóóóó,istenem,mi is lenne Cech nélkül 2 hatalmas ziccert is kifogott
Bele se merek gondolni mi lett volna,ha még mindig Hilário védett volna :roll:
Persze Cech pótolhatatlan, de Hilario sem volt rossz, nem értem miért mondod. Bravúrokra képes volt, persze hibázott is, én nem mondom, de ami a legnagyobb gondja volt, hogy igazi vonalkapus, és a beívelt labdákra nem mozdult ki, vagy nem mozdult ki jól. A góljaink nagy részét akkor vagy szabadrúgás utáni beívelésekből, vagy szögletből kaptuk. A kapunak ura volt, csak a kapu előtti légtérnek nem.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése