Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29281 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ZenZo írta:
ZenZo írta:A skyon megjelent infók szerint van egy fiatal szerb játékosunk, Slobodan Rajkovic, aki 3,5M fontba került, és eddig 18 hónapja az OFK Belgrád csapatában szerepelt kölcsönben. Most viszont a klub szeretné komolyabb szinten látni a játékost, tehát valószínűleg "felviszi a nagy fiókcsapatába", a PSV-be. A cikkben említést tesznek, hogy valószínűleg nyártól a Stamfordon láthatjuk a brazil Alexet.
Most már biztos: Rajkovic átment az orvosi teszten, a köv. szezonban már a PSV-ben folytatja. Ez csak megerősíthet mindenkit abban, hogy Alex valószínűleg áttér a Bridge-re.
Már majd egy hónapja megvolt a kötelező orvosi teszt, mégis most jelentették be hivatalosan: Rajkovic a PSV-ben folytatja.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29282 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A .com-on azt írják, hogy A. Cole sem épült még fel teljesen a szezon végi sérüléséből, így ő nem is a többiekkel tréningezik LA-ben, hanem teljesen külön programot csinál.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29283 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Sidwell a 9-es, Malouda a 14-es mezt kapta. (egyébként elég szerencsétlen kép van fent szegény Sidwellről a .com-on, amint Joséval kezel kezében a mezzel :) ). Ez viszont már gyakorlatilag biztossá tette az eddigi 9-es Khalid távozását - erre egyébként utalt is JM a sajtótájékoztató alkalmával, amikor bemutatták az új érkezőket. Egyébként José azt is nyilatkozta, hogy részéről nem engedne el több játékost Geremi és Boulah mellett, de nem lehet tudni, hisz az átigazolási piac nyitott. Egyedül Robbenre tért ki, hogy szeretné, ha maradna, Robben is maradni szeretne, úgyhogy minden a legnagyobb rendben.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29284 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Robben is maradni akar és José is azt akarja.

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=476263&CPID

http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=476257&CPID

Másik érdekesség, hogy Glen Johnson is visszatért, LA-ben is ott van, tehát lehet nem veszünk új jobbhátvédet!

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29285 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Jejejeeee!!! :)

Peter Kenyon says Chelsea will not sell Frank Lampard and insists there is 'no crisis' regarding talks over a new contract.

"All those players have still got two years to go on their contracts, which is important," Kenyon told Sky Sports News, with John Terry and Arjen Robben also discussing new deals.
8) 8) 8)

http://home.skysports.com/list.aspx?hli ... clid=8&lid

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29286 Hozzászólás Szerző: Anti »

Azér irtam, hogy remélem áthozza ezt a tulajdonságát (formáját). Az meg engem nem különösebben érdekel, hogy kinek rúgta (fejelte)...
Az meg nem biztos hogy mások is befejelték volna, de ezt már nem tudjuk meg... :roll: :wink:

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29287 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Remélem a JC-Robben széledelem tesz majd róla, hogy megéljenek a csatáraink. :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29288 Hozzászólás Szerző: Megyó »

undertow írta:ilyen vedok mellett swp is befejelte volna...
igen... csak már nem akartam ezt irni mert itt sokan azt hiszik nem szeretem a játékosokat és hogy direkt senki uj igazolásnak nem örülök.
amugy ha jövöre a középpályánk nem fog kb 10* ugy játszani a köv évben mint idén (remélem jövöre Essien csak középen fog játszani) akkor megint nem fognak megélni a csatárjaink. a játék élvezhetőségéről már ne is beszéljünk -.-

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29289 Hozzászólás Szerző: undertow »

ilyen vedok mellett swp is befejelte volna...

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29290 Hozzászólás Szerző: Megyó »

a Chelseaben még 1 golt sőt még egy kapufát sem rugott. várjuk ki a végét.
hozzáteszem mind2 goljához kellett a középpálya is. őőő sztem Kalou vagy Seva is befejelte volna ha vki a fejére teszi, Drogbarol meg ne is beszéljünk...

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29291 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pizarro 2 gólt lőtt a Copa America-n, s ezzel továbjuttatta csapatát.

Remélem a formáját áthozza a csapatunkba is. :wink:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2267
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29292 Hozzászólás Szerző: Anti »

Pizarro 2 gólt lőtt a Copa America-n, s ezzel továbjuttatta csapatát.

Remélem a formáját áthozza a csapatunkba is. :wink:

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#29293 Hozzászólás Szerző: twopac »

nocsak pizarroról kiderült hogy jól fejel!2t fejelt bolíviának és tovább juttata perut a csoportból!
mindörökké chelsea!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29294 Hozzászólás Szerző: undertow »

jol mondod Etelkozi.
nem is ertem ezt a cirkuszt. az notw irt egy massziv hazugsagot, es erre a chelsea drukkerek is nekiestek lampsnek :/
azota a bbc is levette a sztorit, de van akit ez se zavar.
lamps nyaral, nem adott interjukat a szezon vege ota, es nem is targyalt a szerzodeserol.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#29295 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Én egyelőre Lampard szájából az alábbiakat halottam /illetve olvastam/:

- Még két évig élő szerződésem van a klubnál.
- Éppen ezért nem kötelesek nekem másikat ajánlani.
- Elégedett vagyok a jelenlegi szerződésemmel. /na jó, talán nem pont ezt a kifejezést használta, de erre hajazott/.
- Ha ajánlanak egy újat, jobbat, azonnal aláírom.
- Nem megyek sehova, főleg nem Barcelonába. A Chelsea-ből szeretnék nyugdíjba menni.

Na, kb. ezeket.

Abban meg biztosak lehettek, hogy olyat SOHA nem fog nyilatkozni, hogy sérelmezi, hogy a klubnál más többet keres, mint ő. Ennyire biztosan nem tapló a lelkem. Sokkal diplomatikusabb. /A menedzsere sem hiszem, hogy ezt nyíltan ki fogja jelenteni, mert amit Kutner mond, az majdnem olyan mintha Franky mondaná./

UFF!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29296 Hozzászólás Szerző: Bubi »

bilhacica írta:nah most az egyszer nem kezdek el észérveket irni, csak annyit, hogy aki Lampardra bármi csunyát irt az nyomi. az hogy két különböző aranylabda szavazáson is 2. lett az nem elsősorban neki kedvezett, hanem a csapatnak amiben ezt a fantasztikus formát nyujtotta.
nevetségesek vagytok!!! (akinek inge csak az vegye magára)
az elmult évek egyik legjobb játékosa, aki a fénykorát nállunk töltötte.
Seva ballack a közelmult sztárja, semmit, de semmit nem tettek a csapatért. Lampard és köztük párhuzamot nem lehet állitani.
hogy lehet elfeljteni azokat az érdemeket amiket a játékosok a mi szorakoztatásunkért tesznek.
ott van pl Gallas. én a mai napig kedvelem nagyon. nem érdekel hol van most, mit gondol rollunk, Ő szuper játékos volt és nállunk volt szuper.
Ezek szerint Lampard már bármit megtehet, mert jól játszott nállunk.Mi érdemünk is hogy az lett aki, a tiszteletnek kölcsönösnek kéne lennie.Nincs semmi bajom lamparddal, de ha igazak a hírek, mi szerint pár rongyos fontért sír a szája, hát felőlem tölthetett bármenyni időt itt, nem fogom kedvelni. Gallas az egyik kedvencem volt, most viszont rühellem. Az amiket állított, és ahogy sarazta a klubot, undorító volt.
Másrészt senki az ég egyatta világon nem vonta kétségbe Lampard képességeit, én mint embert kritizáltam, de ott van minden mondatomban, és gondolatomban a "ha", mert nem lehetek biztos.

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#29297 Hozzászólás Szerző: Oziris »

findex írta:
Ricko írta:MOST KAPTAM A HÍRT, A SANYITÓL A SZOMSZÉDBÓL, HOGY LAMPARD A GALAXY-BA IGAZOLT!!!BECKHAM-ET KÖVETTE, ÉS TÖBBET FOG KERESNI, MINT BILL GATES! 8 ÉVRE KÖTELEZTE EL MAGÁT A LOS ANGELES-IEKNEK! A hír megbízhatósága, nem a legjobb forrásból származik, mert Sanyi nem volt kicsit magánál amikor mondta, de lehet rá alapozni! :lol: már csak az a kérdés mikor adja le az NSO :lol:
én is hallottam valami ilyesmit tegnap este a kocsmában.már csak az a kérdés h mennyire megbizható ez a forrás.de ha este megyek még rákérdezek az alkoholistáknál :lol: :D :P
Ja nálunk is minden kocsmában Lampard a tma :D
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#29298 Hozzászólás Szerző: findex »

Ricko írta:MOST KAPTAM A HÍRT, A SANYITÓL A SZOMSZÉDBÓL, HOGY LAMPARD A GALAXY-BA IGAZOLT!!!BECKHAM-ET KÖVETTE, ÉS TÖBBET FOG KERESNI, MINT BILL GATES! 8 ÉVRE KÖTELEZTE EL MAGÁT A LOS ANGELES-IEKNEK! A hír megbízhatósága, nem a legjobb forrásból származik, mert Sanyi nem volt kicsit magánál amikor mondta, de lehet rá alapozni! :lol: már csak az a kérdés mikor adja le az NSO :lol:
én is hallottam valami ilyesmit tegnap este a kocsmában.már csak az a kérdés h mennyire megbizható ez a forrás.de ha este megyek még rákérdezek az alkoholistáknál :lol: :D :P
Carefree, wherever we may be

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#29299 Hozzászólás Szerző: findex »

twopac írta:minden reggel attól rettegek hogy ez lesz a nemzetisport cimlapján:
FRNAK LAMPARD 4 ÉVRE ÍRTA ALÁ A BARCELONÁHOZ
ettől én nem félek mert nem veszem meg a Nemzeti Sportot. :D
Carefree, wherever we may be

Avatar
Blueflag
Hozzászólások: 4340
Csatlakozott: 2007. június 3., vasárnap 15:45
Tartózkodási hely: Budapest

#29300 Hozzászólás Szerző: Blueflag »

Ricko írta:MOST KAPTAM A HÍRT, A SANYITÓL A SZOMSZÉDBÓL, HOGY LAMPARD A GALAXY-BA IGAZOLT!!!BECKHAM-ET KÖVETTE, ÉS TÖBBET FOG KERESNI, MINT BILL GATES! 8 ÉVRE KÖTELEZTE EL MAGÁT A LOS ANGELES-IEKNEK! A hír megbízhatósága, nem a legjobb forrásból származik, mert Sanyi nem volt kicsit magánál amikor mondta, de lehet rá alapozni! :lol: már csak az a kérdés mikor adja le az NSO :lol:
dikk ez nagyon LOL :D :D :D

Válasz küldése