Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26921 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

undertow írta:ibra kösz nem. nem kell új előadóművész a csapatba.
huntelaar, agüero, benzema vonalon keresgetnék :)
Szintén. Bár továbbra is kiegészíteném a sort Podolski/Klose, D.Villa, Iaquinta sorral.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26922 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Patrikblues írta:Ibrahimovic tényleg nagy képű de ez elmondható Ratba-ról is! Én megmondom őszintén régebben kedveltem drogbárót amikor még volt kedve játszani de azóta hogy hétről-hétre mást mond: egyszer a Chelsea a kedvenc csapatom és a világért se hagynám el sőt a könyvembe is beleírom máskor pedig inter morinho álé álé álé! Nekem ez nagyon unszinpatikus! Vagy menjen el innen vagy maradjon itt! Vagy ha itt marad de közbe elakar menni akkor ne adjon neki hangot vagy ha mégis megteszi akkor legalább ne hetente változzon!!
Nevetséges vagy. Az Abra-éra legeredményesebb csatáráról van szó, és akkor ratba meg drogbáró... a csatárok mindig a legszeszélyesebbek, főleg, ha nem saját országuk színeiben játszanak, de azért nem csak blikket meg nsot kell olvasni. Drogba nem (sem) egy szent, de ez az ember közel 0,5-ös gól/meccs átlaggal rendelkezik, amióta leigazoltuk. Ezt még a legfőbb aranylabda jelölt CR sem mondhatja el magáról egyelőre a ManUban. Tavaly év végén nem mutatott sokat, és igen, mostanában többször elborult az agya, mint kellett volna (BL döntőn piros, most ez a pénzdobálás), de na. Azt tudtuk eddig is, hogy Terrynek és Josénak okozott bőven fejfájást az elefántcsontparti, most már JM nincs itt, viszont jött még Anelka, aki minden lehet, csak könnyű eset nem. De ismétlem: a nagy csatárok egész sora ilyen: Adriano, RvN, Drogba, Ibra, Ronaldo, Berbatov, Eto'o... soroljam még?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26923 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Nem tudjátok most minvan Mancienne-vel mert nézem a Wolves kezdőét meg cseréit de nem nagyon látom ott...
I'm Chelsea till I die

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26924 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

Dízel írta:ibra a legnagyobb paraszt a világon, jó focista, de egy nagyképű majom. Amúgy sem nem adja el az inter a legjobb tamadóját, hál isten.
Drogba az egyik kedvenc futballistám, de ez a mostani viselkedése nagyon elszomorít. Tényleg úgy fest a dolog h. elmenne (kis apróságokon látszik, pl ez az eltiltás.. ), de akaratán kívül pedig nem szabad visszatartani:(
scolari kedveli és nagyon számit rá, ez egy kicsit megnyugtat.

szvsz bojan krikic túl fiatal, benzema és huntelaar meg váltakozó teljesitményt nyújtanak, és egy angol bajnokságban nem tudom hogy szerepelnének.

más: nem értem luca toni meg ribery mi a faszér vannak még mindig abba a ratyi bayern-ba... rég valami nagy angol vagy spanyol klubbnál lenne a helyük.

Ibrahimovic tényleg nagy képű de ez elmondható Ratba-ról is! Én megmondom őszintén régebben kedveltem drogbárót amikor még volt kedve játszani de azóta hogy hétről-hétre mást mond: egyszer a Chelsea a kedvenc csapatom és a világért se hagynám el sőt a könyvembe is beleírom máskor pedig inter morinho álé álé álé! Nekem ez nagyon unszinpatikus! Vagy menjen el innen vagy maradjon itt! Vagy ha itt marad de közbe elakar menni akkor ne adjon neki hangot vagy ha mégis megteszi akkor legalább ne hetente változzon!!

Lyukas Tóni-nak szeritem tökéletes a Bayern, Riberyt azonban én sem értem hogy mit keres még mindig ott...
I'm Chelsea till I die

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26925 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

szerintem vigyük át a megfelelő topikba az átigazolásokat. :)

Pöri
Hozzászólások: 1507
Csatlakozott: 2008. június 5., csütörtök 18:49
Kedvenc játékos: Borini
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Tar;Starján

Re: Játékosok

#26926 Hozzászólás Szerző: Pöri »

Én meg a Fabiano , Agüero páros mellett voksolok tök mind1 melyik :D
Chelsea till I die,
I'm Chelsea till I die!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Játékosok

#26927 Hozzászólás Szerző: Dízel »

ibra a legnagyobb paraszt a világon, jó focista, de egy nagyképű majom. Amúgy sem nem adja el az inter a legjobb tamadóját, hál isten.
Drogba az egyik kedvenc futballistám, de ez a mostani viselkedése nagyon elszomorít. Tényleg úgy fest a dolog h. elmenne (kis apróságokon látszik, pl ez az eltiltás.. ), de akaratán kívül pedig nem szabad visszatartani:(
scolari kedveli és nagyon számit rá, ez egy kicsit megnyugtat.

szvsz bojan krikic túl fiatal, benzema és huntelaar meg váltakozó teljesitményt nyújtanak, és egy angol bajnokságban nem tudom hogy szerepelnének.

más: nem értem luca toni meg ribery mi a faszér vannak még mindig abba a ratyi bayern-ba... rég valami nagy angol vagy spanyol klubbnál lenne a helyük.

Avatar
DjNeo92
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2008. január 11., péntek 22:04
Kedvenc játékos: Terry_Mikel
Kedvenc exjátékos: Zola_Gullit
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Játékosok

#26928 Hozzászólás Szerző: DjNeo92 »

én még mindig a Hunti,Podolski kettőst hoznám

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26929 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

undertow írta:ibra kösz nem. nem kell új előadóművész a csapatba.
huntelaar, agüero, benzema vonalon keresgetnék :)
Már írtam párszor hogy Ibra lenne a jó választás, de sose arattam nagy sikert és a mai napig nem értem miért!! Ibra előadó művész?? Drogba:ha van kedve játszik ha nincs akkor 10 vagyunk a pályán és külömbenis elakar menni és ha rajtem múlna már rég nem itt játszana az a kétszinű patk....! Anelka: kezd belelendűlni de kell ide valaki! Ha választhatnék egyértelműen Villa-t választanám de ha már Ratba az interbe akar menni akkor Ibrahimovic! Huntelaar nagyon kockázatos! Benzema nem lenne rossz de ebben az idényben még a nevét sem említi semmi és senki, Agüero na ő egy nagyon jó választás lenne szerintem hasonlóan teljesítene mint Robinho vagy jobban! De én azt mondom egy Ibrahimovic Drogba cserével járnánk a legjobban, főleg pénzügyileg!
I'm Chelsea till I die

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

Re: Játékosok

#26930 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26931 Hozzászólás Szerző: undertow »

ibra kösz nem. nem kell új előadóművész a csapatba.
huntelaar, agüero, benzema vonalon keresgetnék :)

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26932 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Patrikblues írta:
Ibra-drogba csere!!!
El tudnám viselni. De mint tudjuk, az Inter edzője nem hülye! :D

Avatar
Patrikblues
Hozzászólások: 476
Csatlakozott: 2008. szeptember 8., hétfő 16:34
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Játékosok

#26933 Hozzászólás Szerző: Patrikblues »

undertow írta:na, akkor lassan el is fogy a csapat, ha hihetünk a pletykáknak :)

http://sport.setanta.com/en/Sport/News/ ... a-reports/

drogbát egyébként egy 20m körüli összegért elengedném, amint alaírt 1-2 új csatár.
Ibra-drogba csere!!!
I'm Chelsea till I die

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

Re: Játékosok

#26934 Hozzászólás Szerző: undertow »

na, akkor lassan el is fogy a csapat, ha hihetünk a pletykáknak :)

http://sport.setanta.com/en/Sport/News/ ... a-reports/

drogbát egyébként egy 20m körüli összegért elengedném, amint alaírt 1-2 új csatár.

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játékosok

#26935 Hozzászólás Szerző: Spring »

Antifiu írta:Egyéként Bridge 85000 keres nálunk,
Kizárt dolog, hogy egy kispados ember ennyit keressen :shock: :shock: :shock: Bocs ha tévedek... :shock:
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26936 Hozzászólás Szerző: Anti »

kdako írta:Mai pletyka: Ashley Cole-t vinné a ManCity a télen 20 misiért...

Én viszont olyat olvastam, hogy a City Bridge-t vinné,de Abra nem engedi el Wayne-t mert még ugymond mindig fel van baszódva, hogy elvitték előlünk Robinhot. Egyéként Bridge 85000 keres nálunk, de a City megtoldotta volna még 35000-el

(chelsea-portal.com)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26937 Hozzászólás Szerző: Anti »

Közeleg az átigazolási időszak, és egyre többet hallani fiatal játékosunk Michael Mancienne átigazolásáról, aki még egy meccsen sem játszott nálunk, de már kölülnézett a válogatott csapatban. Ma kiadott egy közleményt, amiben megosztotta velünk, hogy a Chelsea szive csücske.

"Nem tudom, mi fog történni a jövőben, de ha csak rajtam múlna, a jövőben a Chelsea-ben akarok játszani."

"Mindig jött valaki a klubból megnézni minden hazai ill idegenbeli meccsünket, tehát csak rajtam áll mit mutatok."

"De a Chelsea az én klubom. Mikor gyerek voltam a legjobban Desailly játékát szerettem. Mindig elbüvölt mikor tréningezett, vagy játszott. És mindig próbáltam ellesni a játékát, a stilusát. És most, John Terry "időszakában", szeretnék olyan jó lenni mint ő.

(chelsea-portal.com)
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26938 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Zsoca87 írta:
ZenZo írta: EGyébként szirszar sztárok, és hogy kik jöttek, azért jött ide Seva, meg Ballack...
Ez 2 név. Pont erre gondoltam, hogy hál' istennek (Jose-nak, Ranieri-nek :D) nem a nevekre mentünk rá leginkább. Mert azért egy 30(vagy 29) éves Shevát idehozni 30 millióért azért nem egy logikus lépés. Ballack talán jobb volt mert ingyen volt... :)
Igaz, hogy én kettőt írtam be a legutóbbiakból, de Abra alatt mintha lettek volna páran már: Make, Crespo, Mutu, Geremi, Duff, Veron, de Drogba és Robben sem voltak ismeretlen nevek, mikor jöttek, csakúgy, mint Swp vagy Essien. Nehéz megmondani, ki a "nagy név", de akár Belletti is idekerülhetne.

Ballack meg jópár szempontból jobb az ukránnál: ingyen jött, (ha a fizetése az eget veri akkor is ingyen jött, Seva vételárából Ballack 5 évi fizetése megvan) + volt egy majdnem jó, és egy baromi jó éve. Kicsit sokat sérült, de sajnos ezzel nem tudunk mit kezdeni. Ennyi erővel Joe Cole-t is basztathatjuk, vagy Drogbat, Decot, Essient, JT-t, Carvalhot. (Kicsit tartok is attól, hogy Lampard eddig kimaradt a körből, nehogy rá is egy év várjon)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

Re: Játékosok

#26939 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

ZenZo írta: EGyébként szirszar sztárok, és hogy kik jöttek, azért jött ide Seva, meg Ballack...
Ez 2 név. Pont erre gondoltam, hogy hál' istennek (Jose-nak, Ranieri-nek :D) nem a nevekre mentünk rá leginkább. Mert azért egy 30(vagy 29) éves Shevát idehozni 30 millióért azért nem egy logikus lépés. Ballack talán jobb volt mert ingyen volt... :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

Re: Játékosok

#26940 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

emsanya írta:Krkic, Dos santos, a nagy tehetségek, már nagyon egyikse kell a barcának, pedig hogy fel voltak fújva...
Talán nem kellett volna őket 16 évesen játszatni, mert hogy még egyikse kész játékos az biztos.
Dos santos a padra nem nagyon ül le a Sp*rs-nél, Krkic meg tegnap is sírt a a kispadon miután lecserélték.
Igen, azért itt látszik, hogy egy 17-18 éves játékos nem profi és nem kész játékos még. Ritka, hogy a Barca padján eltörjön valakinél a mécses, főleg, ha egy bizonyos Henry a cseréje... Szóval van rajtuk teher, meg médiahype, amit azért kurvára nehezen viselnek.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Válasz küldése