Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#30141 Hozzászólás Szerző: LooseR »

zirkonium írta:ARSENE WENGER megkérte az Arsenal szurkolóit, hogy ne tegyék háborúvá a vasárnapi meccset. A rendőrök mindenkit eltávolítanak, akik Ashley-s 20 fontost lobogtatnak.
Kép :lol:
Jó a kép xD

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30142 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Jose:
"Seva jó játékos. Többet akarok tőle. Mindenki többet akar tőle. Ő is többet akar magától. Seva a címlapokon van, mert ő az a játékos aki. Azt hiszem pár hónapon belül minden idők legtöbb gólt szerző játékosa lesz Európában, tehát azért is a xcímlapokon lesz. Három hónapja van a Chelseanél és 7 gólt szerzett. Ez rossz? Én nem hiszem. Ha 6 hónap múlva 14 20 gólnál tart, az rossz? Nem hiszem."

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30143 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

ARSENE WENGER megkérte az Arsenal szurkolóit, hogy ne tegyék háborúvá a vasárnapi meccset. A rendőrök mindenkit eltávolítanak, akik Ashley-s 20 fontost lobogtatnak.
Kép :lol:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30144 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na látjátok, mondtam én, hogy ha csak ő be nem vallja, az igazság örökre rejtve marad, a végén meg kiderül, hogy kicsiny hazánkban már mindenhol járt Sheva próbajátékon, csak sehova se kellett, elzavarták :lol: Egy biztos: egy Shevcsenko nevű futballista abból a keleti országból járt Nyíregyházán, de elküldték.

Egyébiránt: nem tudom, ki mennyire szerette Hofit, (én imádtam, fejből vágom a legtöbb felvételét, nagyobb magyar volt mint Petőfi meg Kossuth együtt :D ), neki volt egy olyan szövege:
- Hát igen, azért komoly dolgok történnek itt nálunk is a Rajna partján... milyen Rajna... Ukrajna te szerencsétlen! :lol:
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30145 Hozzászólás Szerző: mourinho »

a vasasban tuti nem, en is nyireghazarol hallotam.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#30146 Hozzászólás Szerző: kdako »

Ailton írta:
Wisey írta:
ZenZo írta: Elég megbizható forrásból hallottam, hogy így történt, de persze még ez sem lehet 100%-os info. Hacsak ő maga be nem vallja, sosem tudjuk meg :)
Én valami olyasmit hallottam, hogy Seva és Nicsenko közül az utóbbit választotta a klub. Igor pedig (ha jól emlékszem) a Stadlerben játszott.

Egyébként hihető a dolog - lehet hogy Nicsenko is többre vitte volna ha nem nálunk köt ki, Seva pedig beleszürkült volna az itteni mezőnybe...
igen én is úgy tudom, hogy a Stadlerben volt. De a Stadler József nyilatkozta is egyszer a TV-ben, hogy valóban volt náluk próbajátékon, s látták hogy jó játékos mindkettő, csak a Nicsenkó olcsóbb volt, s akkor már nem volt annyi pénze, hogy megvegye mindekttőt.
Amúgy Nicsenko szerintem is ha külföldre kerül nagy játékos lehetett volna belőle. Én már icsak Győrben láttam focizni, és úgy 30 fölött i kiemelkedett a magyar mezőnyből.
De természetesen lehet, hogy a Stadleren kívül Nyíregyházán is volt, bár én erről még nem hallottam.
Valahol meg azt olvastam, hogy Seva nem is a Stadlerben, hanem a Vasasnál volt próbajátékon még ifistaként.
GO BLUES!

Ailton
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 21:57
Tartózkodási hely: Kaposvár -Tab
Kapcsolat:

#30147 Hozzászólás Szerző: Ailton »

Wisey írta:
ZenZo írta:
ToreAndre írta:Én úgy tudom ez csak egy legenda, egy másik Sevcsenko volt próbajátékon Nyíregyházán és ezt a sztorit csak a bulvársajtó húzta fel.
Elég megbizható forrásból hallottam, hogy így történt, de persze még ez sem lehet 100%-os info. Hacsak ő maga be nem vallja, sosem tudjuk meg :)
Én valami olyasmit hallottam, hogy Seva és Nicsenko közül az utóbbit választotta a klub. Igor pedig (ha jól emlékszem) a Stadlerben játszott.

Egyébként hihető a dolog - lehet hogy Nicsenko is többre vitte volna ha nem nálunk köt ki, Seva pedig beleszürkült volna az itteni mezőnybe...
igen én is úgy tudom, hogy a Stadlerben volt. De a Stadler József nyilatkozta is egyszer a TV-ben, hogy valóban volt náluk próbajátékon, s látták hogy jó játékos mindkettő, csak a Nicsenkó olcsóbb volt, s akkor már nem volt annyi pénze, hogy megvegye mindekttőt.
Amúgy Nicsenko szerintem is ha külföldre kerül nagy játékos lehetett volna belőle. Én már icsak Győrben láttam focizni, és úgy 30 fölött i kiemelkedett a magyar mezőnyből.
De természetesen lehet, hogy a Stadleren kívül Nyíregyházán is volt, bár én erről még nem hallottam.

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#30148 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:Én úgy tudom ez csak egy legenda, egy másik Sevcsenko volt próbajátékon Nyíregyházán és ezt a sztorit csak a bulvársajtó húzta fel.
Elég megbizható forrásból hallottam, hogy így történt, de persze még ez sem lehet 100%-os info. Hacsak ő maga be nem vallja, sosem tudjuk meg :)
Én valami olyasmit hallottam, hogy Seva és Nicsenko közül az utóbbit választotta a klub. Igor pedig (ha jól emlékszem) a Stadlerben játszott.

Egyébként hihető a dolog - lehet hogy Nicsenko is többre vitte volna ha nem nálunk köt ki, Seva pedig beleszürkült volna az itteni mezőnybe...

Avatar
Wisey
Hozzászólások: 4362
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 1:28
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dennis Wise

#30149 Hozzászólás Szerző: Wisey »

ZenZo írta:Pécsett új futballistát tesztelnek: Severin Drogbát, aki a „nagy” Drogba, Didier unokatestvére. Bár futballtudásban nem veheti fel a versenyt a mi Drogbánkkal, azért érdekes lehet, hogy miként került Magyarországra.
Igazoljuk le a szurkolói csapatunkba ;)

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#30150 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Azért elég sok Eto féle sztereotípia van a focivilágban... csatlakozom...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30151 Hozzászólás Szerző: undertow »

totti legalabb vicces.
kiadott pl egy konyvet tele totti-viccekkel :)

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30152 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Dandeer írta:Eto'o-val mi bajod? A többivel egyetértek.
??????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ezt remélem nem gondoltad komolyan!! :lol: :lol:
Eto'o az emberi faj megszégyenítése. Nem utálok jobban játékost nála, de talán, mint embert se. (esetleg Mark Chapman-t) Talán csak Totti fér fel vele...
Only one Di Matteo!

Avatar
Dandeer
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2006. június 3., szombat 10:19
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Tordas

#30153 Hozzászólás Szerző: Dandeer »

Eto'o-val mi bajod? A többivel egyetértek.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30154 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Az akkori "holland" Barcával semmi bajom nem volt. Zenden-t már ott imádtam.
A mostani Barcával sem lenne bajom, ha nem lenne ott Eto'o, Marquez meg Deco...őket utálom a legjobban.
Only one Di Matteo!

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30155 Hozzászólás Szerző: Dani »

ToreAndre írta:Kluivert BL győztes volt 95-ben...csak úgy megemlíteném!:)
Kluivert régi nagy kedvencem volt,csak egy dolog miatt nem szerettem igazán: Barca játékos volt... :?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30156 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Kluivert BL győztes volt 95-ben...csak úgy megemlíteném!:)
Only one Di Matteo!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30157 Hozzászólás Szerző: mourinho »

AryanH írta:Ugyanezt a történetet halottam már Gázszerrel és a Diósgyőrrel is. Lehet, hogy csak legenda, de valakiből mikor lesz kész játékos az elégé kérdéses. Jöhetett volna Drogba is vagy 20 évesen őt is elküldték volna. Meg lehet nézzni, hogy van pár játékos akit istenítettek fiatalabb korában aztán most úgy eltünt, hogy meg se lehet találni, pl. Kluivert mekkora nagy sztár volt 2000-es ebén gólkirály meg minden és aztán mi lett belőle, Gaizka Mendieta 48 millió eurot fizettek ki érte és mi lett belőle? Ott van Anelka, 19 évesen 35 milliót fizettek ki érte és mi lett vele, végigjárta a világot. Buktak itt már bele euró milliókat játékosokba, Sheva is belelehet bukni.
azert kluivertnek elotte volt 98-ban egy jo v-bje is ;) mendieta??? hogy mi lett belole?? szerintem remek futballista, a valenciaban es a lazioban is fantasztikus volt.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30158 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Persze, persze, ez így van, tagadhatatlan. Nem lehet mindenkiből "élethosszig" tartó focista, bár én azért Kluivertet nem soroltam volna ide. Sokan, akik egy-két jó szezon után bekerül egy nagy, patinás csapatba, így jártak. Elég hozzá egy kis leeresztés, egy sérülés (lásd: Owen pl.), aztán egy évnyi padozás után már valami kisebb csapatba kerül, onnantól pedig ki tudja, merre viszi az élet.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#30159 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Ugyanezt a történetet halottam már Gázszerrel és a Diósgyőrrel is. Lehet, hogy csak legenda, de valakiből mikor lesz kész játékos az elégé kérdéses. Jöhetett volna Drogba is vagy 20 évesen őt is elküldték volna. Meg lehet nézzni, hogy van pár játékos akit istenítettek fiatalabb korában aztán most úgy eltünt, hogy meg se lehet találni, pl. Kluivert mekkora nagy sztár volt 2000-es ebén gólkirály meg minden és aztán mi lett belőle, Gaizka Mendieta 48 millió eurot fizettek ki érte és mi lett belőle? Ott van Anelka, 19 évesen 35 milliót fizettek ki érte és mi lett vele, végigjárta a világot. Buktak itt már bele euró milliókat játékosokba, Sheva is belelehet bukni.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#30160 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

nekem egy nb1-ben futbalozó haverom mesélte hogy így volt !

Válasz küldése