Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29281 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta: ha tök látványos focit játszanánk, akkor könnyebben tudnám elfogadni, hogy nem nyerünk meg egy adott címet.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
sztetetk milyen érzés lehet az Arsenal drukkereknek elvesziteni egy meccset?? (nem vagyok arsenal szimpatizáns, le ne irja senki hogy akkor szurkoljak nekik! Chelsea szurkolo vagyok már 6. éve ha majd nem tunk kapura löni vagy 10védőt küldünk ki akkor is az maradok.)
ugyan nem nyernek semmit, de legalább qrva szépen játszanak és tényleg végig szájtátva szurkolhatnak hogy na mikor lesz már gol na mikor? vagy mikor huz valameik player valami váratlant? tudjátok amikor 40K ember "áááhhh" és tapsvihar....
baszki egy kiados szombati ebéd után leheveredek a Tv elé hogy meglessem imádott csapatom, de majd bealszok...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29282 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Zsoca87 írta:Szerintem pont az akarja mondani bilhacica, hogy nem a megnyert címek számával van baja, hanem a játékkal. És ezzel én is így vagyok, hogy ha tök látványos focit játszanánk, akkor könnyebben tudnám elfogadni, hogy nem nyerünk meg egy adott címet.
jó...de akkor így kérdem....mit kellene tenni ahoz hogy szebb játékot játszunk? Rúgjuk ki Joset? Vegyünk trükkös gyerekeket? 2004/2005-ben szépen játszottunk, de ha visszgondolunk akkor is 1-0 meccsekkel..igaz voltak nagyobb arányú győzelmek is...igen...akkor lamaprd mert kintről lőni...robben nem volt sérült...joey nem volt sérült...duffnak ment...guddynak ment.....az idő mindent megszépít..:D

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29283 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:
bilhacica írta:
szpecnaz írta:remélem nem értetted félre az első mondatokat.....
nem, mert azt csak én tom mennyire kötödöm a csapathoz. amugy meg már irtam előtte nem tudtam szurkolni senkinek, és én még az Abra előtti Chelseat szerettem meg.
amugy meg elvárás??? sztáredzőnk van? szinte végtelen pénzünk van?
és szeretném ha nem ugy játszanánk mint a magyar válogatott? hmm pofátlan vagyok... tényleg...
igen...de azt se felejtsük el hogy ők sem robotok...szerinted mi lenne az ideális? Mit kellene tenni hogy mindent mi nyerjünk?
irtam én olyat hogy kevés kuptár nyerünk? :)
amikor elkezdtem szurkolni a Chelseanek nem az volt a cél hogy olyan csapatot szeressek meg aki mindent megnyer hanem aki büszkeségből játszik és a játékosok nem alibiznek. utáltam mindig is a fetrengős játékosokat de a német stilus se fekszik... nah ezért szerettem meg egy Pl csapatot.
de amugy nekem mind1 milyen taktiával küldi ki Muri a fiukat. a védekező taktia is látványos volt a 05ös szezonban. az igazolásokkal nem értek egyet, de ha megfigyeled erről szolt a kis monologom is és persze nem azért nem értek egy pl Sevával mert ukrán hanem mert ez lesz a csapat játékkal ahol msot tartunk. láttad a Copa meccseket? nem akarok olyan csapatnak szurkolni de az a foci vhogy távol attol amit mi csinálunk...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29284 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Szerintem pont az akarja mondani bilhacica, hogy nem a megnyert címek számával van baja, hanem a játékkal. És ezzel én is így vagyok, hogy ha tök látványos focit játszanánk, akkor könnyebben tudnám elfogadni, hogy nem nyerünk meg egy adott címet.

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29285 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
szpecnaz írta:remélem nem értetted félre az első mondatokat.....
nem, mert azt csak én tom mennyire kötödöm a csapathoz. amugy meg már irtam előtte nem tudtam szurkolni senkinek, és én még az Abra előtti Chelseat szerettem meg.
amugy meg elvárás??? sztáredzőnk van? szinte végtelen pénzünk van?
és szeretném ha nem ugy játszanánk mint a magyar válogatott? hmm pofátlan vagyok... tényleg...
igen...de azt se felejtsük el hogy ők sem robotok...szerinted mi lenne az ideális? Mit kellene tenni hogy mindent mi nyerjünk?

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29286 Hozzászólás Szerző: Megyó »

szpecnaz írta:remélem nem értetted félre az első mondatokat.....
nem, mert azt csak én tom mennyire kötödöm a csapathoz. amugy meg már irtam előtte nem tudtam szurkolni senkinek, és én még az Abra előtti Chelseat szerettem meg.
amugy meg elvárás??? sztáredzőnk van? szinte végtelen pénzünk van?
és szeretném ha nem ugy játszanánk mint a magyar válogatott? hmm pofátlan vagyok... tényleg...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29287 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

remélem nem értetted félre az első mondatokat.....

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29288 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

bilhacica írta:
Zsoca87 írta:
bilhacica írta: pedig qrva jo lenne akkor csak az jönne ide aki tényleg itt akar játszani. kevesbb menne fizura kevesbb lenne az alibis fkalap :) tök jo lenne :)
Szerintem is tök jó lenne, csak azt kell belátni, hogy az illetékeseknek ez nem érdeke úgy tűnik... Az NHL-ben elmaradt egy szezon a fizetési sapka bevezetése miatt! Gondolj bele! Ha ezt meghúzták, akkor bizony ott erős ellenállás volt. És itt is az van.
amugy mind1, nem hiszem hogy ez lenne a dolog kulcsa.


nah leirom amugy mi itt a legnagyobb problem. :) most figyeljen mindenki :)
noss a lényeg az hogy szeretjük a Chelseat. a szurkolok nagy része még akkor kezdte ezt meg mielőtt Abra papa delkapta volna a Chelseat a földröl. én 2002 óta vagyok Chelsea drukker. előtte azért nem voltam az mert se internet hozzáférésem se sport tvm nem volt. nah igy nehéz szurkolni bárkinek is. Zola és Lamps miatt lettem Chelsea drukker.
ugye a nagy váltás 2003ban volt. mondanom sem kell amikor volt ugy hogy első helyen is álltunk a tabellán az qrva jo érzés volt, de annak ellenére az hogy akkor nem nyertünk plt se blt nekem a fejem tele van szebnél szebb meccsekkel és szivesen emlékszem visszarájuk.
ezekután elment Ranieri (és Grönkjaer is :x ). jött Muri, új játékosok és új taktika. most hirtelen Crespo és Veron jut eszembe aki az Abra érába jött (viszonylag öregen) és nem ment nekik (persze Sevat és Ballackot leszámitva).
na de térjünk még vissza egy gondolatig a 2004/2005ös szezonra.
nekem senki ne mondja azt csak azért érezzük szebbnek azt a Chelseat mert akkor lettünk elöször bajnokok... az a Chelsea gyönyörüen játszott és nagyon fiatal volt. a Blben is emlékszem amikor a bayern ellen játszottunk Hajdu B ezt emelte ki elsőnek hogy a két csapat átlagéletkora között szakadék van. 2006ban sziplán motiválatlanok voltunk amit egyszerü lett volna orvosolni.
pl remek ötlet volt Bridge visszatérte és Cole leigazolása hogy a qrva balhátvéd poszt belegyen töltve. ha előre tudta Muri hogy PF val nem számol majd (alapbol nem számolt vele már a felkészülési meccsen sem) akkor miért nem igazolt jobb hátvédet, tetőzve azzal hogy a lehetséges vész megoldás Gallas elment????? érthetetlen... meg az is hogy pl most elment a holland válogatott egy stabil védője a volt dobogós Hamburg legnagyobb bástyája és helyette az izraeli vagy mittom én meik válogatott hátvédje jött.
tehát ezek az értelmetlen igazolások ill nem igazolások (tehát nem veszünk (vettünk) oda játékost ahova kellett volna) teszik ill tették tönkre a csapatot. a 2005ös szezonban mindenki jo formába volt mindenki tudta mi a dolga... ha ebből a szép körből valaki kiesik pl Ferreira akkor megkell nekki köszönni a részvételt és egy uj jobbbacket venni, nem egy csatárt vagy tom is én, hogy azzal még ráadásként nem hogy nem tölti be a posztot, még egy másikat akinek eszeágába nincs váltani és jol is játszik, azt turjon ki a csapatbol.
küzdés a helyért? ha valakinek jol megy már beverekedte magát akkor minek kell valakit a helyére venni hogy harcoljon, nem, hogy a saját játékára és formájára tudna figyelni zavartatlanul, hogy a lehető legtöbbet adja a klubbnak. ez kb olyan mintha egy ABC be valaki olyan kedves a vevőkkel hogy hasitanak, de az ajtora ki lenne rakva "eladot keresünk"...
és azzal hogy Robbent elvesztettük az Antifocink csak erősödik. papiron jobb Robben mint MAlouda és ha idén nem lett volna sérült, tehát egy egészséges Robbennel számolunk, akkor a csapatunk kreativitása megint csak csökkent mert Robben ment Malouda jött. <- ez gyengülés
Robben 20 évesen már sztár volt Malouda 27 évesen jutott el odiág hogy elhagyja a francia bajnokságot...
visszatérve még Veronra és Crespora... Ők egy egy rossz szezon után gyorsan utcán találták magukat, sztem jogosan is... akinek 1 év nem elég byebye... ez nem korház, nem szanatorium. akkor most mi van? azota mi változott?
de remélem értitek mit akarok mondani. vannak néha hiányposztok, vagy kiöregszik a játékos, vagy "elromlik" (Duff a sok sérülés miatt) de akkor miért nem a helyére és miért nem az utodját vesszük meg?
egy tök egészséges és tök alapemberre rávásárlunk pl ballack Lampard nyakára ezzel visszapotoltuk Duff elvesztését? faszt. csak elbarmoljuk azt ami jo. Maloudával "visszatért" Duff a csapatba... Robben egyelőre elment azt hogy mikor térvissza Ő is más testébe ez rejtély..
ahaaa...2002 óta...nos...előtte akkor kimaradtal a nagy jatekosmozgasokból...amikor az uefa kupás hely volt a király...:)...így már érthető az elvárás....abban is igazad van hogy a 2004/2005-ös szezonban nagyon jól játszott a chelsea...de...az a szezon olyan volt mint iidén a MU-nak....minden összejött...aztán a következő szezonban robben sérült volt, vagy nem ment neki...duffnek sem jött ki úgy a lépés...gallas volt abalhátvéd....szóval én nem hiszem hogy a csapat lett tönkretéve...egyszerűen az a teljesítmény megismételhetetlen...a játékosok részéről is...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29289 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:
kdako írta:http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002 ... 04,00.html

Jövő héten 5éves szerződést írhat alá Terry. Heti 131 ezer fonttal az egész Premship legjobban kereső játékosa lehet.
Ez nem normális, nem örülök ennek. Hamarosan jön a többi játékos és követeli magának a 100-120 ezret.
Ja. Az lehet. Csak nem mindenkinek fogják megadni...
elhinni egy szavat is a sunnak, na az nem normalis :)

egyebkent pont JT eseteben nem banom, ha ennyit kap.

igazabol ott lett elrontva, hogy sheva es ballack megkapta ezt az osszeget. ok, az egyik abra haverja a masik meg ingyen volt, de akkor is lehetett volna ugy, hogy kapnak mondjuk 80-90 korul, plusz a tobbi premiumkent, atigazolasi dijkent, akarmi. es akkor maris nem lenne mire mutogatnia terrynek es lampsnek... hihetetlen, hogy ezt nem latta kenyon.

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29290 Hozzászólás Szerző: undertow »

ZenZo írta:
ToreAndre írta:John Terry lábujját törte, valószínű nem játszik a Galaxy ellen.
Reméljük, hogy csak ellenük. Emlékezzetek, hasonló problémával Van Persie ágyús mennyit hagyott ki... hónapokat. Nagyon remélem, hogy Terry esete tizedennyire sem súlyos.
egy 'sima' labujjtores nem sulyos, nem kell sokat kihagynia JT-nek.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29291 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:
bilhacica írta:
Zsoca87 írta:Jaja, fizetési sapka mint a amerikában a major sportokban (NHL, NBA). Csak kérdés ez kinek lenne érdeke ill. a klubbok belemennének-e?
pedig qrva jo lenne akkor csak az jönne ide aki tényleg itt akar játszani. kevesbb menne fizura kevesbb lenne az alibis fkalap :) tök jo lenne :)
Szerintem is tök jó lenne, csak azt kell belátni, hogy az illetékeseknek ez nem érdeke úgy tűnik... Az NHL-ben elmaradt egy szezon a fizetési sapka bevezetése miatt! Gondolj bele! Ha ezt meghúzták, akkor bizony ott erős ellenállás volt. És itt is az van.
amugy mind1, nem hiszem hogy ez lenne a dolog kulcsa.


nah leirom amugy mi itt a legnagyobb problem. :) most figyeljen mindenki :)
noss a lényeg az hogy szeretjük a Chelseat. a szurkolok nagy része még akkor kezdte ezt meg mielőtt Abra papa delkapta volna a Chelseat a földröl. én 2002 óta vagyok Chelsea drukker. előtte azért nem voltam az mert se internet hozzáférésem se sport tvm nem volt. nah igy nehéz szurkolni bárkinek is. Zola és Lamps miatt lettem Chelsea drukker.
ugye a nagy váltás 2003ban volt. mondanom sem kell amikor volt ugy hogy első helyen is álltunk a tabellán az qrva jo érzés volt, de annak ellenére az hogy akkor nem nyertünk plt se blt nekem a fejem tele van szebnél szebb meccsekkel és szivesen emlékszem visszarájuk.
ezekután elment Ranieri (és Grönkjaer is :x ). jött Muri, új játékosok és új taktika. most hirtelen Crespo és Veron jut eszembe aki az Abra érába jött (viszonylag öregen) és nem ment nekik (persze Sevat és Ballackot leszámitva).
na de térjünk még vissza egy gondolatig a 2004/2005ös szezonra.
nekem senki ne mondja azt csak azért érezzük szebbnek azt a Chelseat mert akkor lettünk elöször bajnokok... az a Chelsea gyönyörüen játszott és nagyon fiatal volt. a Blben is emlékszem amikor a bayern ellen játszottunk Hajdu B ezt emelte ki elsőnek hogy a két csapat átlagéletkora között szakadék van. 2006ban sziplán motiválatlanok voltunk amit egyszerü lett volna orvosolni.
pl remek ötlet volt Bridge visszatérte és Cole leigazolása hogy a qrva balhátvéd poszt belegyen töltve. ha előre tudta Muri hogy PF val nem számol majd (alapbol nem számolt vele már a felkészülési meccsen sem) akkor miért nem igazolt jobb hátvédet, tetőzve azzal hogy a lehetséges vész megoldás Gallas elment????? érthetetlen... meg az is hogy pl most elment a holland válogatott egy stabil védője a volt dobogós Hamburg legnagyobb bástyája és helyette az izraeli vagy mittom én meik válogatott hátvédje jött.
tehát ezek az értelmetlen igazolások ill nem igazolások (tehát nem veszünk (vettünk) oda játékost ahova kellett volna) teszik ill tették tönkre a csapatot. a 2005ös szezonban mindenki jo formába volt mindenki tudta mi a dolga... ha ebből a szép körből valaki kiesik pl Ferreira akkor megkell nekki köszönni a részvételt és egy uj jobbbacket venni, nem egy csatárt vagy tom is én, hogy azzal még ráadásként nem hogy nem tölti be a posztot, még egy másikat akinek eszeágába nincs váltani és jol is játszik, azt turjon ki a csapatbol.
küzdés a helyért? ha valakinek jol megy már beverekedte magát akkor minek kell valakit a helyére venni hogy harcoljon, nem, hogy a saját játékára és formájára tudna figyelni zavartatlanul, hogy a lehető legtöbbet adja a klubbnak. ez kb olyan mintha egy ABC be valaki olyan kedves a vevőkkel hogy hasitanak, de az ajtora ki lenne rakva "eladot keresünk"...
és azzal hogy Robbent elvesztettük az Antifocink csak erősödik. papiron jobb Robben mint MAlouda és ha idén nem lett volna sérült, tehát egy egészséges Robbennel számolunk, akkor a csapatunk kreativitása megint csak csökkent mert Robben ment Malouda jött. <- ez gyengülés
Robben 20 évesen már sztár volt Malouda 27 évesen jutott el odiág hogy elhagyja a francia bajnokságot...
visszatérve még Veronra és Crespora... Ők egy egy rossz szezon után gyorsan utcán találták magukat, sztem jogosan is... akinek 1 év nem elég byebye... ez nem korház, nem szanatorium. akkor most mi van? azota mi változott?
de remélem értitek mit akarok mondani. vannak néha hiányposztok, vagy kiöregszik a játékos, vagy "elromlik" (Duff a sok sérülés miatt) de akkor miért nem a helyére és miért nem az utodját vesszük meg?
egy tök egészséges és tök alapemberre rávásárlunk pl ballack Lampard nyakára ezzel visszapotoltuk Duff elvesztését? faszt. csak elbarmoljuk azt ami jo. Maloudával "visszatért" Duff a csapatba... Robben egyelőre elment azt hogy mikor térvissza Ő is más testébe ez rejtély..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Megyó 2007. július 19., csütörtök 13:22-kor.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29292 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

bilhacica írta:
Zsoca87 írta:Jaja, fizetési sapka mint a amerikában a major sportokban (NHL, NBA). Csak kérdés ez kinek lenne érdeke ill. a klubbok belemennének-e?
pedig qrva jo lenne akkor csak az jönne ide aki tényleg itt akar játszani. kevesbb menne fizura kevesbb lenne az alibis fkalap :) tök jo lenne :)
Szerintem is tök jó lenne, csak azt kell belátni, hogy az illetékeseknek ez nem érdeke úgy tűnik... Az NHL-ben elmaradt egy szezon a fizetési sapka bevezetése miatt! Gondolj bele! Ha ezt meghúzták, akkor bizony ott erős ellenállás volt. És itt is az van.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29293 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Jaja, fizetési sapka mint a amerikában a major sportokban (NHL, NBA). Csak kérdés ez kinek lenne érdeke ill. a klubbok belemennének-e?
pedig qrva jo lenne akkor csak az jönne ide aki tényleg itt akar játszani. kevesbb menne fizura kevesbb lenne az alibis fkalap :) tök jo lenne :)

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29294 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:
kdako írta:http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002 ... 04,00.html

Jövő héten 5éves szerződést írhat alá Terry. Heti 131 ezer fonttal az egész Premship legjobban kereső játékosa lehet.
Ez nem normális, nem örülök ennek. Hamarosan jön a többi játékos és követeli magának a 100-120 ezret.
Ja. Az lehet. Csak nem mindenkinek fogják megadni...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29295 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Jaja, fizetési sapka mint a amerikában a major sportokban (NHL, NBA). Csak kérdés ez kinek lenne érdeke ill. a klubbok belemennének-e?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29296 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

kdako írta:http://www.thesun.co.uk/article/0,,2002 ... 04,00.html

Jövő héten 5éves szerződést írhat alá Terry. Heti 131 ezer fonttal az egész Premship legjobban kereső játékosa lehet.
Ez nem normális, nem örülök ennek. Hamarosan jön a többi játékos és követeli magának a 100-120 ezret.
Fantasztikus játékos JT,imádom, de ez már sok.
Fizetési sapkát! 80 ezernél többet nem adnék senkinek!
Only one Di Matteo!

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29297 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Nekem a két olasz tehetség, Nesta és Costacurta is bejön. Megkéne környékezni őket.
zirko kiugrana a bőréből..:D

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29298 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ToreAndre írta:Nekem a két olasz tehetség, Nesta és Costacurta is bejön. Megkéne környékezni őket.
albertini?

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29299 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nekem a két olasz tehetség, Nesta és Costacurta is bejön. Megkéne környékezni őket.
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29300 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
szpecnaz írta:
ZenZo írta: Reméljük, hogy csak ellenük. Emlékezzetek, hasonló problémával Van Persie ágyús mennyit hagyott ki... hónapokat. Nagyon remélem, hogy Terry esete tizedennyire sem súlyos.
már kezdődik...bridge,a. cole, terry..:)
Ja. De most még van időnk egy komplett hátvédsort igazolni... :) Vagy akkor José gyosan szedje össze a fiatalokat, és álljon neki a kőkemény edzésnek.
nem sztem az lessz hogy Terry még sem tud megegyezni és elcseréljük kannára. Ő még fiatal motivált nagy fogás lenne! meg elcseréljük Bridget és R carlosra... kell az erősítés és a vérfrissétés na!

Válasz küldése