Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29901 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

bilhacica írta:
A védelme a L'poolnak egyszerüen szánalmas....
?? A legkevesebb gólt kapták idén a bajnokságban!!:) Kevesebbet, mint mi!!!!!:) Miért lenne szánalmas??
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29902 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:
bilhacica írta: 1. ezzel csak azt akartam irni hogy ismét csak azt tom mondani hogy ha nincs Drogba rengeteg golja akkor szarba vagyunk, mert nekünk csak egy csatárunk van akire számithatunk a középpályás sor átlövéssel tud csak veszélyeztetni (semmi passzjáték vagy kiugratás).

2. Ha Joey egészséges lenne se hiszem hogy sokkal jobb lenne a helyzet... (bár sokat számitana)

3. nálunk van két szervező: Lamps, Ballack (ők csak ezt tudják)

4. van egy szervező védekező: Essien
és egy csak védekező: Makelele

5. de még egyszer amit már 100* irtam, ha Drogba nem tudna szarbol is golt csinálni akkor nem itt járnánk... Nem lehet azt mondani hogy nagy kiszolgálást kapna, ha igy lenne akkor sokak szerint Sevának is menne.

6. erős a keret, de nem jol van összeválogatva... 3 csatárunk van és 3 szélső az hogy egy meg sérül az minden napos, de az viszont nem hogy a 6 bol 1 játszon jol...
nincs támado kp -unk és nincs jobb hátvédünk.
Darabokra szedtem, na lássuk:
1. Drogba és hogy nincs passzjáték: na látod, te is látod, hogy nincs kiugratás, passzjáték, (illetve passzjáték az van, sok is, csakhogy hátra) ami egy csatárnak (pl. Shevának) kell a gólszerzéshez. Drogba két év alatt megtanulta, hogyan kell ezt csinálni, de azért látszik a játékán, ha van támadótársa is :wink:
2. Sajnos ez van. JC sérült, már idény eleje óta, s nincs rá sok esély, hogy idén játszon. Hiányzik a játéka, de ez van. Guddy és Duff is hiányzik, de ez már a múlt. Ennyi erővel azon is kesereghetünk, miért nem játszik még FLo, Wise vagy Zola, vagy miért nincs itt Jimmy-Floyd
3. Ismételten megjegyzem igen merész dolog kijelenteni egy játékosról, hogy "csak a szervezéshez ért", kvázi a góllövéshez nem, aki a tavalyi idény házi gólkirálya lett, és idén is a második a rangsorban... plusz első a gólpasszokat illetően. (ez a része ugyanúgy támadó középpályás szerep is, mint szervezői)
4. Essien idén a csapat legjobbja, igazából szerintem bármit tudna játszani. Makelele viszont nem szervező? Mi is a feladata? Szűr a középpálya hátsó alakzatában, a megszerzett labdát pedig (esetleg két három csel után) a megfelelő emberhez továbbítja. Igaz, hogy inkább a lapos, rövid passzok fekszenek neki, az íveléseket Lampyra vagy Ballere hagyja, de ettől még ő szervezi a játékot a védelem és a középpálya közt. Szerintem.
5. Drogbának sem ment mindig. Ha nem ment, nekiállt primadonnát játszani. 2 év kellett, hogy erre a szintre jusson. Sheva még csak fél éve van itt. Ő is meg fogja tanulni mindezt... remélhetőleg nyugdíjazás előtt.
6. JM taktikája eleddig a stabil védekezésen alapult, s nem a minél több gólon. A taktika alapköve mondta fel mostanában a szolgálatot. Nem lövünk kevesebb gólt, mint eddig, sőt. Ellenben sokkalta többet kapunk. A sokkal támadóbb szellemű Chelsea-re nem volt tökéletes az átállás, ez tény. De amikor a fél keret nem áll rendelkezésre, az baj minden csapatnál, nem csak nálunk.

Összegzés: a legnagyobb baj, hogy a folyamatosan sok sérülésnek és a sok új alapembernek hála nincs stabil csapatunk. EZ a legnagyobb baj. Lehetne itt bármilyen keret, ha minden meccsen kénytelenek vagyunk másként felállni. Olyan meccseken, ahol három ember nem tud a saját posztján játszani, a védelmünkben összesen 1 ember van, aki a posztján játszik (Geremi, de ha ide vesszük, hogy eredeti posztja középpályás, akkor ő sem; A. Cole új ember, ok, hogy balhátvéd, de fél éve van itt) harmadik számú kapussal védetünk, nem várható 100%-os teljesítmény. Örüljünk, hogy legalább döntetlenekre futotta.
igen :) most nem az elvakultság hanem a tények és a tárgyilagosság beszélt belőled. Mindenben igazat adok és egyet érte! Egyébként egyre az a meglátásom hogy Ballack játéka a csalodás, mert ugye elméletileg ha Sevát tömnék labdával több golt löne, de Ballacknak tényleg csak magára kellene számitania. Sőt neki bátran adja Make is meg Essien is a labdát, biznak benne hogy Ő jobban adja tovább...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29903 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Bilha!

Van igazság abban amit mondasz, de ha megfigyeled pl a MU-nál, ha Roni nem fossa a gólokat akkor lehet hogy őks em lennének ennyire rózsás helyzetben. Arsenal-nál Henry-é eme cím...( amíg nem volt Henry, nagyon nem ment az arsenal-nak)....szóval mindenütt megvan ez a megmentő játékos....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29904 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbert írta:Kivácsi vagyok arra a harci sisakra...

Lehet válogatni:

http://www.militaria-nagyaruhaz.hu/shop ... 199&lang=1
Nekem az Ndk-s ejtőernyős tetszik a legjobban: látom magam előtt, amint a kétméteres cseh óriás álcahálos sisakban megbújik a fű közt, s támadás esetén a védőkre hatástalan harci gázzal válaszol... 8)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29905 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

bilhacica írta: 1. ezzel csak azt akartam irni hogy ismét csak azt tom mondani hogy ha nincs Drogba rengeteg golja akkor szarba vagyunk, mert nekünk csak egy csatárunk van akire számithatunk a középpályás sor átlövéssel tud csak veszélyeztetni (semmi passzjáték vagy kiugratás).

2. Ha Joey egészséges lenne se hiszem hogy sokkal jobb lenne a helyzet... (bár sokat számitana)

3. nálunk van két szervező: Lamps, Ballack (ők csak ezt tudják)

4. van egy szervező védekező: Essien
és egy csak védekező: Makelele

5. de még egyszer amit már 100* irtam, ha Drogba nem tudna szarbol is golt csinálni akkor nem itt járnánk... Nem lehet azt mondani hogy nagy kiszolgálást kapna, ha igy lenne akkor sokak szerint Sevának is menne.

6. erős a keret, de nem jol van összeválogatva... 3 csatárunk van és 3 szélső az hogy egy meg sérül az minden napos, de az viszont nem hogy a 6 bol 1 játszon jol...
nincs támado kp -unk és nincs jobb hátvédünk.
Darabokra szedtem, na lássuk:
1. Drogba és hogy nincs passzjáték: na látod, te is látod, hogy nincs kiugratás, passzjáték, (illetve passzjáték az van, sok is, csakhogy hátra) ami egy csatárnak (pl. Shevának) kell a gólszerzéshez. Drogba két év alatt megtanulta, hogyan kell ezt csinálni, de azért látszik a játékán, ha van támadótársa is :wink:
2. Sajnos ez van. JC sérült, már idény eleje óta, s nincs rá sok esély, hogy idén játszon. Hiányzik a játéka, de ez van. Guddy és Duff is hiányzik, de ez már a múlt. Ennyi erővel azon is kesereghetünk, miért nem játszik még FLo, Wise vagy Zola, vagy miért nincs itt Jimmy-Floyd
3. Ismételten megjegyzem igen merész dolog kijelenteni egy játékosról, hogy "csak a szervezéshez ért", kvázi a góllövéshez nem, aki a tavalyi idény házi gólkirálya lett, és idén is a második a rangsorban... plusz első a gólpasszokat illetően. (ez a része ugyanúgy támadó középpályás szerep is, mint szervezői)
4. Essien idén a csapat legjobbja, igazából szerintem bármit tudna játszani. Makelele viszont nem szervező? Mi is a feladata? Szűr a középpálya hátsó alakzatában, a megszerzett labdát pedig (esetleg két három csel után) a megfelelő emberhez továbbítja. Igaz, hogy inkább a lapos, rövid passzok fekszenek neki, az íveléseket Lampyra vagy Ballere hagyja, de ettől még ő szervezi a játékot a védelem és a középpálya közt. Szerintem.
5. Drogbának sem ment mindig. Ha nem ment, nekiállt primadonnát játszani. 2 év kellett, hogy erre a szintre jusson. Sheva még csak fél éve van itt. Ő is meg fogja tanulni mindezt... remélhetőleg nyugdíjazás előtt.
6. JM taktikája eleddig a stabil védekezésen alapult, s nem a minél több gólon. A taktika alapköve mondta fel mostanában a szolgálatot. Nem lövünk kevesebb gólt, mint eddig, sőt. Ellenben sokkalta többet kapunk. A sokkal támadóbb szellemű Chelsea-re nem volt tökéletes az átállás, ez tény. De amikor a fél keret nem áll rendelkezésre, az baj minden csapatnál, nem csak nálunk.

Összegzés: a legnagyobb baj, hogy a folyamatosan sok sérülésnek és a sok új alapembernek hála nincs stabil csapatunk. EZ a legnagyobb baj. Lehetne itt bármilyen keret, ha minden meccsen kénytelenek vagyunk másként felállni. Olyan meccseken, ahol három ember nem tud a saját posztján játszani, a védelmünkben összesen 1 ember van, aki a posztján játszik (Geremi, de ha ide vesszük, hogy eredeti posztja középpályás, akkor ő sem; A. Cole új ember, ok, hogy balhátvéd, de fél éve van itt) harmadik számú kapussal védetünk, nem várható 100%-os teljesítmény. Örüljünk, hogy legalább döntetlenekre futotta.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
AryanH
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2006. április 20., csütörtök 22:22
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele
Tartózkodási hely: Debrecen

#29906 Hozzászólás Szerző: AryanH »

Érdekes felvetései vanak bilhacicának.
A Manchesternél szerintem Carrick másfajta játékot nyom, mint Keane annak idején a tamádásokhoz többet belép és érkezik második vonalban. Scholes régen árnyékként csatár mögött játszott most kicsit viszább. Ebből kifolyólag nagyon erős támadó középpályájuk szélen Ronaldo, aki csatár, irányító és szélső is nyom egyben elégé támadó szellemű. Giggs is irányító és klassziku s szélső. Elméletileg ez az erősség egyben gyengeség, ha fellép Ronaldo, Carrick, Scholes, Giggs és tegyük hozzá a csatárposztról rendszeresen visszamozgó Rooney, akkor ez elég erős középpálya. A gond, hogy kevés a védekező típusú játékos. Ezt lehetne kihasználni. Például akkor, ha Ballack a támadásokat nem csak hátráltattná és a védekezésből is kivenné a részét. Mellette nekik támadó szellemű szélső védőik vanak Evra, Neville stb. A tavalyi 3-0 mondta azt Joe Cole, hogy nem tudott átlépni a saját térfelét, mert Neville állandóan felment. A lényeg gyors szélsők erős középpálya Essien, Maka, Lampard és támadást segítő védők Bridge és talán ha lesz egy jó jobb oldali védő. Lehet kezdeni valamit.

Liverpoolnál, ami miatt elbuktuk a FA eldöntőt és masszív csapatnak tartom az a középpálya. Két belső középpályás aki szervez és keményen védekezik Alonso és Sissoko bár ő sérült, Alonsot tartom a világ egyik legjobb mélységi irányítójának. Két szélen Gerrard vagy gyors szélsők Kewel, Rise(néha) stb. Luis Garcia a másik kedvencem az egyik legtechnikásabb játékos a ligában és árnyékékként és szélsőként is bevethető. Az év eleji gyengélkedés betudható Beniteznek aki minden meccsen más csapattal állt szinte fel.

Az Arsenalnál két nagyon technikás eredetileg belső középpályást tettek ki szélre. Így jobban tudják kamatoztattni a lehetőségeiket. Két belső pár kiegészíti egymást, de egyiktől sem áll távol a gól szerzés. Kétségkívül elég támadó szellemű középpálya.

Ami taktikánkat számtalanszor kielemztők, ha az új szerzemény megállná a helyét Sheva és Ballack nem kellene a felálláson gondolkodni állandóan.
Ceterum censeo Anelka et Malouda mobile est.

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29907 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Íme:

Kép

:wink:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29908 Hozzászólás Szerző: Norbert »

zirkonium írta:Speciális sisakot visel majd Petr Cech, a Chelsea labdarúgócsapatának kapusa, amikor visszatér súlyos fejsérülése után.

A cseh válogatott hálóőr valószínűleg már szombaton, a Liverpool elleni bajnoki mérkőzésen újra kapuba állhat, de egyelőre csak a koponyavédő felszerelésben védhet.

"A szakemberek engedélyt adtak rá, hogy teljes értékű munkát végezzek és ha semmi váratlan nem történik, akkor akár élesben is visszatérhetek" - mondta Cech, aki azt is kifejtette, különleges fejvédője egyáltalán nem zavarja, rendkívül könnyen hozzászokott viseletéhez.

A 24 éves klasszis októberben koponyaműtéten esett át, miután a Reading elleni bajnoki mérkőzésen ütközött Steven Hunttal. Teljes felépülését akkor mintegy fél évre tették a szakemberek.

Kivácsi vagyok arra a harci sisakra...

Lehet válogatni:

http://www.militaria-nagyaruhaz.hu/shop ... 199&lang=1

vagy

Kép

:lol: :lol: :lol:
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#29909 Hozzászólás Szerző: Megyó »

remélem Cech lassan visszatér, meg Terry is. Bár ez korántsem jelenti azt hogy jobban fogunk játszani csak nem kapunk minden meccsen 2 golt.
Amugy azt figyeltem hogy a többi sztár angol csapat középpályásai milyen játék stilust képviselnek.
MU:
-Carrick: szevező és védekezőbb
-Scholes: támado kp, a védekező szerepe minimális
-Ronaldo: technikás szélső
-Giggs: detto
Arsenal:
-Gilberto: szervező, védekezőbb
-Fabregas: szervező
-Hleb: támado kp
-Rosicky: támado kp
L'pool:
-Alonso: védekező és szevező egyben
-Gerrard: támado kp és szevező
-Pennant: technikás szélső
-Gonzalez: szintén

mind3 csapatba van egy csatár aki visszább jön: Rooney, Kuyt, Henry
és a másik 3 befejező: Crouch, Saha, van Persie
és mind3 csapatba van egy csatár aki akár szintén kezdő lehetne
Bellamy, Babtista, a MUnal meg ketten is vannak msot már hogy jött Larson

A védelme a L'poolnak egyszerüen szánalmas, a MUba csak a balback poszt muzsikál gyengén, az Arsenalba minden poszton vannak csak a kétszélső back még elég tapasztalatlan.

ezzel csak azt akartam irni hogy ismét csak azt tom mondani hogy ha nincs Drogba rengeteg golja akkor szarba vagyunk, mert nekünk csak egy csatárunk van akire számithatunk a középpályás sor átlövéssel tud csak veszélyeztetni (semmi passzjáték vagy kiugratás).
Ha Joey egészséges lenne se hiszem hogy sokkal jobb lenne a helyzet... (bár sokat számitana)

nállunk van két szervező: Lamps, Ballack (ők csak ezt tudják)
van egy szervező védekező: Essien
és egy csak védekező: Makelele

összegzés:
ha játszatnak is védekező kpt a csapatok akkor összekötik azt más képességekkel, ezek ötvözetét hivjuk Gilbertonak és Xabi Alonsonak. Nállunk ez Essien.
önmagába szervező játékos csak egy van a csapatban nem kell 2 (mint nállink...)
A normális támadáshoz meg kell legalább egy "cirkuszibohoc" és kész, hanem megy neki egyedül a cslezgetés akkor meg kettő kell.
tom hogy nem az Arsenal vagy a L'pool a második hanem mi, de még egyszer amit már 100* irtam, ha Drogba nem tudna szarbol is golt csinálni akkor nem itt járnánk... Nem lehet azt mondani hogy nagy kiszolgálást kapna, ha igy lenne akkor sokak szerint Sevának is menne.
összegzés 2:
erős a keret, de nem jol van összeválogatva... 3 csatárunk van és 3 szélső az hogy egy meg sérül az minden napos, de az viszont nem hogy a 6 bol 1 játszon jol...
nincs támado kp -unk és nincs jobb hátvédünk.
End....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29910 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Most nézem, Robben idén igazi Wigan mumus lett: csak nekik lőtt gólt a szezonban :) (igaz a két meccs közt nem is játszott asszem)
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29911 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Azt nem tudom, hogy 6 hét e még, de én is több helyen olvastam, hogy Terry visszatéréséig akár még hetek telhetnek el. A Pool ellen szinte biztosan nem lép pályára. Joey ügyéről viszont már hetek óta semmi hír, a legutóbbi infó pedig az volt, hogy úgynevezett fáradásos törése van, amit meg kell valószínűleg műteni (hogy végül megműtötték vagy sem, arról nincs információm), de ha műtötték, akkor ebben az idényben már nem léphet pályára. Cech visszatérhet, de még semmi sem biztos.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

zirkonium
Hozzászólások: 2466
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 14:57

#29912 Hozzászólás Szerző: zirkonium »

Speciális sisakot visel majd Petr Cech, a Chelsea labdarúgócsapatának kapusa, amikor visszatér súlyos fejsérülése után.

A cseh válogatott hálóőr valószínűleg már szombaton, a Liverpool elleni bajnoki mérkőzésen újra kapuba állhat, de egyelőre csak a koponyavédő felszerelésben védhet.

"A szakemberek engedélyt adtak rá, hogy teljes értékű munkát végezzek és ha semmi váratlan nem történik, akkor akár élesben is visszatérhetek" - mondta Cech, aki azt is kifejtette, különleges fejvédője egyáltalán nem zavarja, rendkívül könnyen hozzászokott viseletéhez.

A 24 éves klasszis októberben koponyaműtéten esett át, miután a Reading elleni bajnoki mérkőzésen ütközött Steven Hunttal. Teljes felépülését akkor mintegy fél évre tették a szakemberek.

danielsz90
Hozzászólások: 892
Csatlakozott: 2006. június 29., csütörtök 22:27
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Marcel Desailly

#29913 Hozzászólás Szerző: danielsz90 »

6 hét az nagyon sok!!!!!!!!!!! :cry: 5 hét múlva bl!ha igaz a hír akkor feltétlenül kell 1 kzépső védő.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29914 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Zsoca87 írta:Nem szívatás volt, tényleg olvastam ilyet hogy még 6 hét Terry felépülése. Remélem h csak kamu. Joey pedig még több valszeg. :( :(
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Áháááá ilyen nincs :cry: :cry: :cry:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29915 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nem szívatás volt, tényleg olvastam ilyet hogy még 6 hét Terry felépülése. Remélem h csak kamu. Joey pedig még több valszeg. :( :(

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#29916 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Joe Cole fog jácani a meccsen? Remélem hogy jácik majd.
Come on Chelsea!

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29917 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Zsoca87 írta:
8Lampard8 írta:Terry biztos h nem játszik a pool ellen???? Én úgy tudom h Cech és Terry is játszhat!
Terry tuti h nem, állítólag rá sérült vagy mi, és még kb. 6 hét mire visszatér. (legalábbis ezt írták mindenhol, de mint tudjuk ez nem Szentírás :D ) Cech elvileg játszhat, ezt nyilatkozta, de szerintem rizikós lenne betenni egy ilyen meccsen egyből a kezdőbe. Még 1-2 hétig csinálja a 100%os edzésmunkát és utána.
Ne csináld már,hogy Terry rásérült a sérülésére...tuti csak szivatsz :lol: ..............vagy.................mégsem?????......
Ha ez igaz akkor itt helyben szívrohamot kapok...... :shock: :shock:

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29918 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Terry tuti h nem, állítólag rá sérült vagy mi, és még kb. 6 hét mire visszatér. (legalábbis ezt írták mindenhol, de mint tudjuk ez nem Szentírás :D )
Ezt most komolyan mondod? Tényleg Terry rásérült? Ezt honnan veszed? :shock:

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#29919 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

8Lampard8 írta:Terry biztos h nem játszik a pool ellen???? Én úgy tudom h Cech és Terry is játszhat!
Terry tuti h nem, állítólag rá sérült vagy mi, és még kb. 6 hét mire visszatér. (legalábbis ezt írták mindenhol, de mint tudjuk ez nem Szentírás :D ) Cech elvileg játszhat, ezt nyilatkozta, de szerintem rizikós lenne betenni egy ilyen meccsen egyből a kezdőbe. Még 1-2 hétig csinálja a 100%os edzésmunkát és utána.

-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#29920 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

Én elsösorban nem a pontrugásokra gondoltam, hanem normális szélsö beadásokra.
Tuti erre fog rájátszani most a Púl.

Szerintem Ferreira-Ricky páros lesz középen, mert Essien helyett nem lenne más védekezökp.

De még addig lehet igazolunk valami védöt. ( mondjuk Huth kölcsöbe :D )

Válasz küldése