Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30561 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

A .com-on közzétett JM nyilatkozat alapján bizakodhatunk egy kissé: Cech állapota javul. Ma már teljesen magánál volt, tudta, ki ő, és mit tesz. Kért egy tv-t a szobájába, hogy nézhesse a holnapi mérkőzést.

Ja és aki akar, személyes üdvözlőkártyát küldhet Cech-nek az oldalon keresztül.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30562 Hozzászólás Szerző: mourinho »

undertow írta:komolyan nem ertem hogy beszelhettek 'semmi szandekossagrol', amikor hunt annak ellenere nem tett semmit cech kikeruleseert, hogy latta eselye sincs megszerezni a labdat, mar megfogta a kapus...
faragni akart egy kicsit, de sokkal durvabbra sikerult. es az, hogy nem akart ilyen serulest okozni meg nem mentseg.
pont ezt irtam en is. marmint ezt akartam ertetni benne kb

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30563 Hozzászólás Szerző: undertow »

komolyan nem ertem hogy beszelhettek 'semmi szandekossagrol', amikor hunt annak ellenere nem tett semmit cech kikeruleseert, hogy latta eselye sincs megszerezni a labdat, mar megfogta a kapus...
faragni akart egy kicsit, de sokkal durvabbra sikerult. es az, hogy nem akart ilyen serulest okozni meg nem mentseg.

Avatar
Dani
Hozzászólások: 2025
Csatlakozott: 2006. január 1., vasárnap 20:10
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

#30564 Hozzászólás Szerző: Dani »

Sztem semmi szándékosság nem volt ebben a 2 esetben,és itt most Toreval értek!

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#30565 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerintem meg mindkettőtöknek igaza van.

Meg is akarta rugni valamennyire, de biztos nem akart ilyen serulest okozni neki

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30566 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Nna, látod, ezt gyülölöm én. A gólyatáborban volt egy military-s bemutató én meg elkezdtem tüntetni a fegyverek ellen egy barátommal. Azzal nyugtattak meg, hogy a Földön mindig lesz olyan szituáció, amit csak fegyverrel lehet kezelni.
Undorodom ettől! Gyülölöm a hatalmi harcot, a pénzért mindent életfelfogást!
Szerencsére én olyan pályát választottam, ahol a lehető legminimálisabban van ez jelen.

Nem gondolom, hogy egy sportember le sem szarja, hogy mi van a másikkal. Élő példa Hunt esete, aki szerintem igencsak cefetül érzi magát.
A focista is ember! És bár sokuk ostoba, mint egy tök, (főleg Magyarországon!) de vannak gondolataik és érzéseik.

Nem hibáztatom Hunt-ot egyáltalán, főleg annak fejében, ahogy lereagálta az egészet!
Only one Di Matteo!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30567 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

ToreAndre írta:Ez már tényleg üldőzési mánia srácok!
Nevetett?? Lehet. De komolyan azért nevetett szerintetek, hogy "Yes, bevertem a srác koponyáját...."
Mindenki magából indul ki tudjátok....szerintem ez baromság.

Amúgy Hunt levelet írt Petr-nek és hamarosan meglátogatja.

26 éves, sosem okozott még sérülést senkinek, nehogy azt higyjétek már, hogy most csak minket akart bántani.

ÜLDÖZÉSI MÁNIA!!
Lehet, hogy ez nálunk már-már üldözési mánia, de a te emberekbe vetett pozitív hited kissé túlzó! Ezek sportemberek. Le sem sz@rják, mi van a másikkal. Jóban vannak ezzel vagy azzal, amíg csapattárs, aztán meg ha már nem, meg is ölnék egymást. Olyan játékosok, akik a válogatottban egymást ölelgetik, beszélgetnek, spanolnak, két nappal később bajnoki mérkőzésen képesek lennének kinyírni egymást. Persze vannak kivételek, nem is kevés. Az ellenfelek a pályán semmivel sem jobbak, mint a szurkolók a lelátón. Ha mindenki úgy menne ki a gyepre, ahogy te látod, nem lenne szükség sem szabályokra, sem bírókra. Sem a szövetségek eljárásaira, büntetéseire. Függetlenül ettől az esettől, ez a viselkedés az emberi természetből adódik. Az élet minden terén ez van, legyen szó iskoláról, üzleti életről, politikáról. Itt annyiban más a helyzet, hogy fizikailag is találkoznak a felek. Meg is van az eredménye.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#30568 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Oziris írta:
1.Kapus írta:
ToreAndre írta:Ez már tényleg üldőzési mánia srácok!
Nevetett?? Lehet. De komolyan azért nevetett szerintetek, hogy "Yes, bevertem a srác koponyáját...."
Mindenki magából indul ki tudjátok....szerintem ez baromság.

Amúgy Hunt levelet írt Petr-nek és hamarosan meglátogatja.

26 éves, sosem okozott még sérülést senkinek, nehogy azt higyjétek már, hogy most csak minket akart bántani.

ÜLDÖZÉSI MÁNIA!!
Lehet hogy magán nevetett.
vagy 5ször visszanézve sztem se volt szándékos a dolog!
De először nagyon úgy tűnt.
Mindörökké Chelsea

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9362
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#30569 Hozzászólás Szerző: Bubi »

undertow írta:
ToreAndre írta:Nem hiszem el, hogy komolyan Hunt-ot hibáztatjátok.....
http://www.youtube.com/watch?v=EPeF42bWyk4
ja, vegulis mindent megtett, hogy kikerulje...
Nagyon durva, ez nem veletlen...
Bar az meg meglehet hogy labdara akart terdelni...

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#30570 Hozzászólás Szerző: Oziris »

1.Kapus írta:
ToreAndre írta:Ez már tényleg üldőzési mánia srácok!
Nevetett?? Lehet. De komolyan azért nevetett szerintetek, hogy "Yes, bevertem a srác koponyáját...."
Mindenki magából indul ki tudjátok....szerintem ez baromság.

Amúgy Hunt levelet írt Petr-nek és hamarosan meglátogatja.

26 éves, sosem okozott még sérülést senkinek, nehogy azt higyjétek már, hogy most csak minket akart bántani.

ÜLDÖZÉSI MÁNIA!!
Lehet hogy magán nevetett.
vagy 5ször visszanézve sztem se volt szándékos a dolog!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#30571 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

ToreAndre írta:Ez már tényleg üldőzési mánia srácok!
Nevetett?? Lehet. De komolyan azért nevetett szerintetek, hogy "Yes, bevertem a srác koponyáját...."
Mindenki magából indul ki tudjátok....szerintem ez baromság.

Amúgy Hunt levelet írt Petr-nek és hamarosan meglátogatja.

26 éves, sosem okozott még sérülést senkinek, nehogy azt higyjétek már, hogy most csak minket akart bántani.

ÜLDÖZÉSI MÁNIA!!
Lehet hogy magán nevetett.
Mindörökké Chelsea

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#30572 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Ez már tényleg üldőzési mánia srácok!
Nevetett?? Lehet. De komolyan azért nevetett szerintetek, hogy "Yes, bevertem a srác koponyáját...."
Mindenki magából indul ki tudjátok....szerintem ez baromság.

Amúgy Hunt levelet írt Petr-nek és hamarosan meglátogatja.

26 éves, sosem okozott még sérülést senkinek, nehogy azt higyjétek már, hogy most csak minket akart bántani.

ÜLDÖZÉSI MÁNIA!!
Only one Di Matteo!

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#30573 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

ZenZo írta:Drogba nyilatkozata a L'Equipe c. francia lapnak:
"... He (Hunt) saw he would hit Petr, who had the ball in his hand for two or three seconds. He didn't pull his leg away. ... But then, something worse happened. After he saw Petr leave, he was laughing and arrogant! I am not paranoid, people have a grudge against Chelsea"
------------------------------
"Hunt látta, hogy ütközni fog Petr-rel, aki már birtokba vette a labdát 2 vagy három másodperce. Nem húzta vissza a lábát. ... És azután otromba dolog történt: miután látta, hogy Petr elhagyja a pályát, nevetett és arrogáns volt! Nem vagyok paranoiás, de az emberek irigyek a Chelsea-re, ellenszenvesek velünk."
Nevetett?! Ez több a soknál!
Mindörökké Chelsea

Crouch
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006. október 17., kedd 13:35

#30574 Hozzászólás Szerző: Crouch »

Sziasztok,

Bár én Liverpool szurkoló vagyok, és nem szeretem nagyon a Chelseat, mégis úgy döntöttem, hogy írok pár sort, többek között azért, mert nagyon fontosnak tartom a szolidaritást.
kínánni.
Szándékoság? Nem akarom elhinni, hogy igazi sportember ilyet tenne, szóval én nem ítélem el.

Mondjuk, Gera sokkal kiszolgáltatottabb helyzetben volt, az Everton ellen, majdnem ráesett egy játékosra, bravúr volt, átugrotta....

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30575 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Drogba nyilatkozata a L'Equipe c. francia lapnak:
"... He (Hunt) saw he would hit Petr, who had the ball in his hand for two or three seconds. He didn't pull his leg away. ... But then, something worse happened. After he saw Petr leave, he was laughing and arrogant! I am not paranoid, people have a grudge against Chelsea"
------------------------------
"Hunt látta, hogy ütközni fog Petr-rel, aki már birtokba vette a labdát 2 vagy három másodperce. Nem húzta vissza a lábát. ... És azután otromba dolog történt: miután látta, hogy Petr elhagyja a pályát, nevetett és arrogáns volt! Nem vagyok paranoiás, de az emberek irigyek a Chelsea-re, ellenszenvesek velünk."
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

#30576 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Norbert írta:
undertow írta:
ToreAndre írta:Ezerszer megnéztem már, nem tudom elképzelni, hogy Hunt direkt csinálta volna.
tok veletlenul nem kerulte ki vagy ugrotta at. pedig o annyira probalta. nem is ertem...
Kikockáztam az eseménysort és megállapítható:
1. Hunt labdaszerzés reményében robog a szélről, reménykedve hogy eléri a labdát.
2. Cech a vizes füvön elvetődve megszerzi a labdát.
3. Hunt látja hogy Cech megszerzi a labdát
4. Hunt ahelyett, hogy amikor mindkét lába talajon van átgorná a füvön sodrodó kapust (amit ilyenkor a támadó játékos tesz) változatlanul reméli hogy a labda Cech-ről kipattan
5. Ebbéli reményében gondatlanul nekisodródik jobb lábával és annak térdével a kapusnak, miközben hogy ki ne billenjen bal lábával egyensúlyban tartja magát.
6. A "gyönyörű" produkció utolsó etapjaként a jobblábán csúszva ér földet.

Látható hogy még a lábvisszahúzás szándéka sem vezette. Ha még az ütközés előtt elcsúszott volna - amit Tore állít - akkor nem lett volna meg az a sebesség, ami a földön felvő kapuson átodorta volna. A fickó gondatlanságához nem fér kétség!!!
De csak fontosabbnak kéne lennie az ellenfél egyik játékosának az egészségének mint hogy egy olyan megszerezzen amit nem is tud megszereznie még akkor is ha ez az első meccse!
Mindörökké Chelsea

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#30577 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Chelsea's fourth choice goalkeeper Yves Ma Kalambay is hoping to press his own credentials in the coming weeks.

The 20-year-old Belgian youth international has been promoted to the first team squad following the injuries to both Petr Cech and Carlo Cudicini.

Summer signing Hilario is set to start Wednesday's UEFA Champions League clash with Barcelona, but Kalambay taking his place on the bench.

"The boss has told that I must be ready," Kalambay told Het Nieuwsblad.

"He has a choice between me and Hilario.

"My advantage is that I played all the matches with the reserves so I hope to get a chance."

Cudicini is likely to return over the coming weeks, but Kalambay - who moved to Stamford Bridge as a 17-year-old, will be hoping to make a good impression.

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#30578 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Norbert írta:
undertow írta:
ToreAndre írta:Ezerszer megnéztem már, nem tudom elképzelni, hogy Hunt direkt csinálta volna.
tok veletlenul nem kerulte ki vagy ugrotta at. pedig o annyira probalta. nem is ertem...
Kikockáztam az eseménysort és megállapítható:
1. Hunt labdaszerzés reményében robog a szélről, reménykedve hogy eléri a labdát.
2. Cech a vizes füvön elvetődve megszerzi a labdát.
3. Hunt látja hogy Cech megszerzi a labdát
4. Hunt ahelyett, hogy amikor mindkét lába talajon van átgorná a füvön sodrodó kapust (amit ilyenkor a támadó játékos tesz) változatlanul reméli hogy a labda Cech-ről kipattan
5. Ebbéli reményében gondatlanul nekisodródik jobb lábával és annak térdével a kapusnak, miközben hogy ki ne billenjen bal lábával egyensúlyban tartja magát.
6. A "gyönyörű" produkció utolsó etapjaként a jobblábán csúszva ér földet.

Látható hogy még a lábvisszahúzás szándéka sem vezette. Ha még az ütközés előtt elcsúszott volna - amit Tore állít - akkor nem lett volna meg az a sebesség, ami a földön felvő kapuson átodorta volna. A fickó gondatlanságához nem fér kétség!!!
Nagyjából ugyanezt írtam délben, :arrow: teljes mértékben egyet értek! Amúgy Tore! Senki nem azt állította, hogy direkt csinálta, csak azt, hogy nem tett semmit az eset elkerülése érdekében.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#30579 Hozzászólás Szerző: Norbert »

undertow írta:
ToreAndre írta:Ezerszer megnéztem már, nem tudom elképzelni, hogy Hunt direkt csinálta volna.
tok veletlenul nem kerulte ki vagy ugrotta at. pedig o annyira probalta. nem is ertem...
Kikockáztam az eseménysort és megállapítható:
1. Hunt labdaszerzés reményében robog a szélről, reménykedve hogy eléri a labdát.
2. Cech a vizes füvön elvetődve megszerzi a labdát.
3. Hunt látja hogy Cech megszerzi a labdát
4. Hunt ahelyett, hogy amikor mindkét lába talajon van átgorná a füvön sodrodó kapust (amit ilyenkor a támadó játékos tesz) változatlanul reméli hogy a labda Cech-ről kipattan
5. Ebbéli reményében gondatlanul nekisodródik jobb lábával és annak térdével a kapusnak, miközben hogy ki ne billenjen bal lábával egyensúlyban tartja magát.
6. A "gyönyörű" produkció utolsó etapjaként a jobblábán csúszva ér földet.

Látható hogy még a lábvisszahúzás szándéka sem vezette. Ha még az ütközés előtt elcsúszott volna - amit Tore állít - akkor nem lett volna meg az a sebesség, ami a földön felvő kapuson átodorta volna. A fickó gondatlanságához nem fér kétség!!!
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#30580 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Ezerszer megnéztem már, nem tudom elképzelni, hogy Hunt direkt csinálta volna.
tok veletlenul nem kerulte ki vagy ugrotta at. pedig o annyira probalta. nem is ertem...

Válasz küldése