Játékosok

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29821 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

ZenZo írta:JM: "Terry ma nem lépett pályára, ez nem az az alkalom volt. Még nincs 100%-os formában, lehet, hogy pályára lép a Blackburn ellen, de lehet, hogy nem. Akkor majd a Charlton ellen."

Tehát Terry végre tényleg kézzel fogható közelségbe került visszatérésügyileg. 1-2 vagy meccs. Ez jó. Nagyon jó.
a charltonnal a hétvégén játszunk....szombaton 4-től...:)

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#29822 Hozzászólás Szerző: LooseR »

seva végre ugy játszik ahogy kell

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29823 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

JM: "Terry ma nem lépett pályára, ez nem az az alkalom volt. Még nincs 100%-os formában, lehet, hogy pályára lép a Blackburn ellen, de lehet, hogy nem. Akkor majd a Charlton ellen."

Tehát Terry végre tényleg kézzel fogható közelségbe került visszatérésügyileg. 1-2 vagy meccs. Ez jó. Nagyon jó.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#29824 Hozzászólás Szerző: findex »

Matuszka írta:A mai meccs után teljesen egyértelművé vált számomra,hogy Shevchenko újra a régi formáját hozza :wink: :D
osztom a véleményt!
Carefree, wherever we may be

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29825 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

A mai meccs után teljesen egyértelművé vált számomra,hogy Shevchenko újra a régi formáját hozza :wink: :D

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29826 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Még így is jobb bármelyik jelenlegi Chelsea jobb back-nél!!
Osztom.....

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29827 Hozzászólás Szerző: Norbert »

ToreAndre írta:Mindenkinek lehetnek rossz meccsei. Még egy Chelsea játékosnak is. Még így is jobb bármelyik jelenlegi Chelsea jobb back-nél!!
Ez igaz! Sajnos a pompey átlaghoz képest is nagyon lenn volt a mai előadása az álmok színházában... :?
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#29828 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Mindenkinek lehetnek rossz meccsei. Még egy Chelsea játékosnak is. Még így is jobb bármelyik jelenlegi Chelsea jobb back-nél!!

Avatar
Norbert
Hozzászólások: 2128
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 21:22
Tartózkodási hely: Budapest

#29829 Hozzászólás Szerző: Norbert »

Tore tudom hogy szereted Glenny-t, de ma Pompey-ban nyújtott "teljesítménye" teljesen lehangoló volt. Sorozatban elfutottak mellette szélen, lekéste a MU-s csatárokat, a beíveléseknél bizonytalan volt. Az volt az érzésem mintha fejben nem a pályán lenne...
Lehet hogy a lopási ügyet még nem heverte ki? Nem tudom...
IN CHELSEA WE TRUST!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#29830 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Játékosaink állapotáról röviden (a főoldalra is ment)

A chelseafc.com-on közzétették José Mourinho nyilatkozatának egy részét, melyet a Chelsea TV-nek adott:

„John Terry már a csapattal edz, tehát ha egy rövid időre szerepet kap a Nottingham ellen, senki se lepődjön meg.. Wayne Bridge állapotáról: tökéletesen fitt és játékra kész. Az előző meccsen (a Wycombe ellen) már a padon ült, nem szerepeltettem, mert még nem volt 100%-os formában, de most már igen.. Petr Cech napról napra jobban van.. Robben és Boulahrouz visszatérésére még jó három-négy hetet várnunk kell. (Boulah még az idei év első játékán szerzett egy kiadós térdsérülést, míg Robben a Liverpool elleni derbin sérült le bokájára.) .. Joe Cole ún. fáradásos lábtörésének köszönhetően valószínűleg az idényben már nem léphet pályára, így még mindig elképzelhető, hogy egy vagy két fiatal helyet kap, noha nem a kezdőben, de a keretben: Nuno és Woodsy (Nuno Morais, Michael Woods). A támadó sorunk kezd helyre rázódni: Drogba remek állapotban van, Sevcsenko is kiemelkedően teljesített legutóbb, SWP és Kalou is rendben van.”
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29831 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

érdekes,most hallom,hogy Drogba ENSZ nagykövet lett :D
FORRÁS:TÉNYEK

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29832 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Matuszka írta:
nandorfipeti írta:
Matuszka írta:Most talán úgy érzem,hogy Shevchenko magára talált.Legalábbis a Wycombe ellen ezt bizonyította.Remélem,hogy így is fogja folytatni :wink:
Igen, én is ezt éreztem a meccs után, valahogy más volt, eddig nem ezt a Shevát láttuk, most sokkal jobban tetszett, és nem csak a góljai miatt. Hátha innentől majd beindul, megkapja a lehetőséget a Forest ellen, Mourinho nyilatkozta, hogy ott is kezdő lesz.
Nem hiába ő rá szavaztam,hogy ő volt meccs embere 8)
Én is rá raktam a voksom, bár Lampard is 2-t lőtt, de Shevának ez olyan bíztató szavazat is egyben. :D

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29833 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

nandorfipeti írta:
Matuszka írta:Most talán úgy érzem,hogy Shevchenko magára talált.Legalábbis a Wycombe ellen ezt bizonyította.Remélem,hogy így is fogja folytatni :wink:
Igen, én is ezt éreztem a meccs után, valahogy más volt, eddig nem ezt a Shevát láttuk, most sokkal jobban tetszett, és nem csak a góljai miatt. Hátha innentől majd beindul, megkapja a lehetőséget a Forest ellen, Mourinho nyilatkozta, hogy ott is kezdő lesz.
Nem hiába ő rá szavaztam,hogy ő volt meccs embere 8)

nandorfipeti
Hozzászólások: 426
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 11:44
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Kecskemét

#29834 Hozzászólás Szerző: nandorfipeti »

Matuszka írta:Most talán úgy érzem,hogy Shevchenko magára talált.Legalábbis a Wycombe ellen ezt bizonyította.Remélem,hogy így is fogja folytatni :wink:
Igen, én is ezt éreztem a meccs után, valahogy más volt, eddig nem ezt a Shevát láttuk, most sokkal jobban tetszett, és nem csak a góljai miatt. Hátha innentől majd beindul, megkapja a lehetőséget a Forest ellen, Mourinho nyilatkozta, hogy ott is kezdő lesz.

Avatar
Matuszka
Hozzászólások: 724
Csatlakozott: 2006. december 22., péntek 18:02
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Budapest

#29835 Hozzászólás Szerző: Matuszka »

Most talán úgy érzem,hogy Shevchenko magára talált.Legalábbis a Wycombe ellen ezt bizonyította.Remélem,hogy így is fogja folytatni :wink:

kergemarha
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2006. november 12., vasárnap 20:53

#29836 Hozzászólás Szerző: kergemarha »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29837 Hozzászólás Szerző: undertow »

hat van itt par erdekes velemeny. tudom, tudom, csalodottsag. de akkor is.
fel ev utan csereljuk le a fel csapatot? mindegy, hogy hany tizmillio fontert/jatekos? aztan ha szarok, akkor majd nyaron megint?
na igy soha nem lesz csapat. es ha valami, akkor ez vezet a real utja fele...

nekem is kedvenceim voltak a tavozok, de nezzunk szembe a tennyel, veluk se lennenk igazan jobb helyzetben.
duffert megviseltek a serulesek, messze nem az a jatekos mar sajnos, aki idejott 3 eve. (mondjuk inkabb o, mint swp :), de swp nem iden jott)
guddy az inkonzisztencia koronazatlan kiralya. egyszer jo, aztan nem. folyamatosan hullamzo teljesitmeny. a gyorsasaga kb egyszinten van shevaval es ballackkal. persze a jelenlegi ballacknal nyilvan tobb lenne valamivel(o kb minden 3. meccsen legalabb jo lenne ;)), de hosszabb tavon nezve nem szamottevoen.
gallas a szememben(szerintem ezt sokan tudjatok) a vilag egyik legjobb vedoje. de menni akart. augusztusban mar semmi nem tarthatta vissza. ez nem iden nyaron lett elrontva, hanem egy evvel korabban. akkor kellett volna szerzodest hosszabbitani vele. (bar hozzateszem, hogy ha nem lenne egy hisztis csigazabalo, akkor meg mindig kek mezben jatszana :D)

en egyedul ballackot tartom teljesen felesleges igazolasnak.
hilario 3. szamu kapusnak jott. ugy irt ala, hogy kb 0 eselye volt a csapatba kerulni. erre a feladatra nem lehet jobbat talalni.
sheva meggyozodesem, hogy messze-messze jobb lenne, ha kepesek lennenk egy ertelmes, kreativ kozeppalyat moge rakni. ha a csapatjatek, a tamadasvezetesek az erossegei szerint alakulnanak. ha meg nem akarunk igy jatszani, akkor tenyleg ertelmetlen probalkozni vele.
kalou fiatal. lesz meg jobb is. ha joey nem dolt volna ki es robben nem toltene korhazban a szezon felet, akkor nem is jatszana ennyit.
cashley... hagyjuk. rola ugyse tudok jot mondani :)

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29838 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

s-h-i-n-e.com írta:Pl. a jelen körökben nem túlságosan szimpatikus Barca-nak :lol: (Ronaldinho és talán Eto'o kivételével) minden posztra van 2 olyan tudású játékosa, aki meg tudja oldani a feladatát...
A szélső védőknél maradva...Belletti & Zambrotta; Gio & Sylvinho...
Tavaly nálunk is így volt... Csak hát fel kellett borítani a rendszert, mert szűkíteni kellett a keretet... Jó, lehet, hogy elégedetlenek voltak egy páran, hogy keveset játszottak, de akkor helyükre kell venni embereket. Pl. Duff helyére Malouda-t, Gallas helyére Chivu-t, Huth helyére Ben-Haim-ot, Crespo helyére Huntelaar-t, Gudjohnsen helyére pedig Van der Vaart-ot. Szerintem most nem így állnánk... :lol:

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

#29839 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Igen, az is.
Pl. a jelen körökben nem túlságosan szimpatikus Barca-nak :lol: (Ronaldinho és talán Eto'o kivételével) minden posztra van 2 olyan tudású játékosa, aki meg tudja oldani a feladatát...
A szélső védőknél maradva...Belletti & Zambrotta; Gio & Sylvinho...
Valóban jó lenne, ha nálunk nem Geremi lenne "kikényszerítve" jobbhátvédnek, mert ő kp...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29840 Hozzászólás Szerző: mourinho »

szerintem pedig kell egy kozepso es egy szelsovedo. no meg egy csatar.


Hogy kit azt nem tudom de, hogy nem ilyen jatekosokat mint ballack es sheva az holdziher.

Válasz küldése